Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20301) campers válasza duffbeer (#20298) üzenetére


campers
tag

Kössz, megpróbálkozom vele. De ha nem megy akkor privátban:)

[ Szerkesztve ]

(#20302) r.zozoka válasza Shad0w (#20260) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nem is a belépésnél rontottam el hanem van az arész hogy adataim. szóval belementem hogy módosítsam,nah ott már kér mailt is és ha ott rossazt accc meg akkor ciki mert elcseszted!
itt nincs az hogy ismételd meg az email címed
nah szal rányomtam az ok gombra és kidobta hogy tuti-e a dolog én meg auton rányomtam hogy persze hogy ok!:( de beszívtam mert nem volt ok felcseréltem pár betüt. és most azóta az a címem használhatatlan:( tudtam hogy sebesség a végzete:)

más: márket akadozva futnálam is én a forzen eclairre fogom holnap újra húzom a telót, lehet hogy nem lsz 9.2mflotos számom de legalább működni fog rendesse, ezaz egy hibája van nálam enne a forzen eclairnak, de ez hatalmas!
ha újra rakom a kitchent az elég nem? vagy az egészet kezdjem előről?

[ Szerkesztve ]

(#20303) Norbi14 válasza r.zozoka (#20299) üzenetére


Norbi14
senior tag

Amikor vettem a telom, nem rég nekem is azt mondték a tében hogy már nincs, és egyből mondta hogy akkor galaxy s. Szerencsére tudtam rendelni webshopból.

(#20304) duffbeer válasza r.zozoka (#20302) üzenetére


duffbeer
őstag

Próbáltad regisztrálni a rosszul beütött emailcímet? Mármint hátha nem használja senki.

(#20305) duffbeer válasza r.zozoka (#20299) üzenetére


duffbeer
őstag

Gyökerek. :)
Amit nem ismerünk(/nem értünk hozzá) azt bottal piszkáljuk, mert javítani nem tudunk, meg nem is akarunk rajta, majd kitaszítjuk.

(#20306) duffbeer válasza campers (#20301) üzenetére


duffbeer
őstag

Nincs mit.

(#20307) Saccco válasza r.zozoka (#20302) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elvileg full package-el menni kell.

Amúgy miért nem vesztek független spicát, vagy sokkal olcsóbb a t?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20308) Thome


Thome
addikt

Tök jó érzés volt eddig nem írni a topicba (ergo: Megvoltam elégedve a telefonnal jelen állapotában), de most beugrott egy kis hiány, ami kényelmesebbé tenné a dolgom.

Létezik olyan rom a spicára, amivel úgy funkcionálnak a hangerőgombok zenelejátszáskor, mint a Sony Ericsson telefonok? Tehát ha hosszan nyomva tartom mondjuk a hang fel-t, akkor kezdje elölről a számot, majd egy pillanatra felengedem és megint nyomva tartom közvetlen utána, akkor visszaugorjon egyet, hang le gombnál pedig ugorjon a következő számra?

(#20309) Kephamos válasza Thome (#20308) üzenetére


Kephamos
addikt

Ez engem is érdekelne. w810-ről váltottam Spicára. :)

(#20310) devast válasza _Dumber_ (#20292) üzenetére


devast
addikt

Nekem még nyár eleje fele voltak ujraindulgatások. 99% hogy a not call log miatt.

(#20311) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ma várakoztam asszonyra és unalmamban megint nyomkodtam kicsit ezt az rbm2-öt a telenornál. Múltkor nem tünt fel hogy a gyári launcherben a screenek közt nem csak oldalirányban hanem fel-le is lehet mozogni, ez tetszett. Maga a launcher elég ratyi legalábbis a launcher prohoz képest, de ez a része ötletes volt. Valaki ajánlhatná az LP fejlesztőjének úgy is leült kicsit az update.

(#20312) Shad0w válasza r.zozoka (#20302) üzenetére


Shad0w
senior tag

Már el is felejtettem, hogy ilyenkor galád módon megváltoztatja a jelszót. Egyébként nálam nem kell beírni az e-mail címet, egyből ott van, sztm te véletlenül kitörölhetted.

(#20313) r.zozoka válasza Saccco (#20307) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nah szal ez eszembe sem jutott:-) bár azt írták rá ma vagy tegnap hogy nincs raktáron, ilyankor is lehet rendelni? jah a srác mindenképpen előfizusaan akarja perpill nincs kese egyben rá:( és ezért csak t mert itt lehet ugye olcsón, részletre....
és azért spica mert nálam látta hogy jó....

off:jah majd bottal de ha az se jó még van csúzli de az már a fejükre:-)

shadow: lehetséges:-( talán az idő meggyógyitja majd .
az ekailról meggőzöm sincs hogy mivolt:-) :-)

[ Szerkesztve ]

(#20314) Ronin-


Ronin-
senior tag

I570EXXJH6 - valaki próbálta már ? nem találtam,hogy mik a változások, esetleg vmi info róla ? :U

jah, már látom.. állítólag a video meg music playeren változtattak valamit aztán ennyi :F

[ Szerkesztve ]

(#20315) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Autóban,kihangosítva ti mennyire halljátok a másik
fél hangját?

(#20316) gps76 válasza gyuszmó (#20282) üzenetére


gps76
őstag

PhotoSlide ami ezen a telón normális sebességgel megy,élsimítást is tud,lehet könyvtárat kijelölni,és nagyításhoz csak duplán kell bökni a képre.

(#20317) sz.zs. válasza Cöletibi (#20315) üzenetére


sz.zs.
senior tag

A sajátomban (passat) viszonylag hallható, a cégesben (transit) nem nagyon.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#20318) gyuszmó válasza gps76 (#20316) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20319) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

nah szóval főzet egy jót és még izlik is!:-) a kérdés a követjező bele főztem egy adoba flash playert de nem akar lejátszani semmit se:( (indavideo,juj.hu,csucsvideok.) mindenhol a bővitményes koncka fogadott:-( aki más is bele főzte annak működik rendessen? vagy külön engedélyezni kell valahol?

(#20320) bigsee


bigsee
addikt

# 20274, #20276: nálam tök gáz, tegnap újra raktam (factory reset, sd ki - be format, stb...), majd egy-két app lejött, aztán megint vége... szó szerint semmit nem hajlandó leszedni... :o :o :o ... késsz vége, kivágom, levélnehezék stb...

... aztán ma reggel olvasgattam utána egy kicsit és sikerült :DD

akit érdekel: beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése/szűrő:mind/letöltés kezelő/adatok törlése

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20321) sz.zs. válasza r.zozoka (#20319) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Nem nálad van a hiba. Nem sok minden működik vele, az is csak 5 fps-sel. Ne várj teljes körű flash támogatást.
Általában a reklámok működnek.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#20322) ruadi válasza Tesztelo.hu (#20099) üzenetére


ruadi
csendes tag

ha a hívásnaplóban ráböksz arra a hívásra aminek tudni szeretnéd az idejét akkor ott a felső sávban kiírja annak pontos időpontját és a beszélgetés hosszát.

(#20323) montyx


montyx
aktív tag

Tud valaki olyan appot, amivel el lehet érni a fizetős marketot?

Aláírás

(#20324) Saccco válasza r.zozoka (#20313) üzenetére


Saccco
nagyúr

A legolcsóbb amiről tudok az a partneronál van 53ért.

(#20323) montyx:
Market Enabler

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20325) Drachoo válasza montyx (#20323) üzenetére


Drachoo
senior tag

Szia!

Ha root-olt a teló akkor market enabler. Nálam jól működik. Más esetben egy o2 kártya. Bár biztosan van más megoldás is csak nem tudok róla. :DD

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#20326) ravebp


ravebp
senior tag

Nincs véletlen meg vkinek a photofluent app?
Appbrain látja de a market rohadtul nem
Pedig eléggé kellene:)

Rave

(#20327) montyx válasza Saccco (#20324) üzenetére


montyx
aktív tag

Saccco, Drachoo:
Köff

Amúgy ajánlom figyelmetekbe ezt a telókódot:
*#*#4636#*#* :)

Aláírás

(#20328) Brenyó


Brenyó
csendes tag

Sziasztok! Bár biztos megvan már a válasz a topicban, de sajnos nincs lelki erőm végigolvasni ezt a pár ezer hozzászólást. Kb. mindennel boldogulok az új telómon (spica, 2.1) a fórumok segítségével, de egy dolog nem akar sikerülni:

Hogy tudom a facebookkal szinkronizálni a névjegyzékemet?

Az adatszinkronizálásnál már megtaláltam, hogy hozzá kéne adni egy facebook fiókot, de rányomok és visszadob az előző oldalra mindig történés nélkül. Mi lehet a gond?

Köszönöm a segítséget!
Bence

(#20329) ibenny válasza Brenyó (#20328) üzenetére


ibenny
senior tag

En is ugy tapasztaltam, hogy mar nem mukodik ez a funkcio, de ajanlom neked a SyncMyPx nevu ingyenes alkalmazast a Market-rol, pont erre valo.

[ Szerkesztve ]

(#20330) Mcfery válasza Brenyó (#20328) üzenetére


Mcfery
tag

#13216 (kereső !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#20331) duffbeer válasza Mcfery (#20330) üzenetére


duffbeer
őstag

Ő szinkronizálni akar, nem importálni. Gondolom, hogy mindig naprakész legyen.

Brenyó:
Fogalmam sincs.:)

[ Szerkesztve ]

(#20332) surgery


surgery
senior tag

sziasztok végig olvastam a fórumot most vettem egy i5700 at nagyon tetszik a teló de sajna beszélgetés közben is halk és a csengés is elég vérszegény olvastam hogy lehet hangosítani valahogy ami a fórumon volt infó nem nagyon tudtam értelmezni ha valaki leírná hogy lehet megcsinálni hálás lennék vagy ha van valami program amivel lehet??

Előre is köszönöm az infókat :R :R :R :R :R

(#20333) r.zozoka válasza Saccco (#20324) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

a srácnak pont az a baja hogy egyben a telóra nincs
szal a flash akkor még gyermeteg cipőben van, talán ezt is megoldják az oroszok:-) vagy valikik:-)

(#20334) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Hajhó!

Gyors kérdés: Ha nincs mobilinternet előfizetésem és olyan helyen vagyok, ahol van 3G hálózat, akkor a teló felmegy a 3G-re és azt használja, vagy marad a 2G-n?

(#20335) Shad0w válasza csabooooo (#20334) üzenetére


Shad0w
senior tag

Akkor a 3G-t használja, mivel az nem kerül több pénzbe.

(#20336) surgery


surgery
senior tag

Anno a samu i900 at simán fel tudtam hangosítani mert volt jó leírás akkor gondolom ezen is lehet

(#20337) Saccco válasza csabooooo (#20334) üzenetére


Saccco
nagyúr

Beállítások -> Vezeték nélküli vezérlés -> Mobil hálózatok -> Csak 2G-hálózatok használata
És akkor biztosan nem fog internetezni. :)
Csak 2G kíméli az akksit is.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20338) vamosip válasza Saccco (#20337) üzenetére


vamosip
tag

Internetezni attól még fog/tud, hogy 2G-re van állítva!

(#20339) Saccco válasza vamosip (#20338) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor ezt benéztem... :C :U
De 3Gzni nem. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20340) petipetya válasza csabooooo (#20334) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha nincs mobilinterneted, akkor mit kezdesz a 3G-vel? A telefonálás és az sms nem a 3G-n működik. Csak annyit érsz el, hogy jobban fogy az aksid.

"nincs rá lezsóidő"

(#20341) csabooooo válasza Shad0w (#20335) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Akkor azt mondjátok meg, hogy mé' nem megy fel sem a 3G-re, sem edge-re. Ugye ha ezen hálózatok valamelyikén fenn van, akkor az értesítési sávban kis 3G ill. E ikonnak kéne lenni. De nálam semmi, csak a térerő ikon. APNDroid nincs fenn, és a "Csak 2G hálózatok használata" sincs bepipálva.
Mi lehet a probléma?

petipetya: csak érdekel, hogy miért nem működik, most gondolkodok egy mobilnet előfizun, ahhoz meg kéne

JD2-es gyári firmware van a telón

[ Szerkesztve ]

(#20342) Donfuli78 válasza petipetya (#20340) üzenetére


Donfuli78
tag

Azért a második mondatoddal harcba szállnék.Mióta nem lehet 3G-s hálozaton telefonálni és sms-ezni??? :Y :W :Y

[ Szerkesztve ]

(#20343) 8zabi válasza csabooooo (#20341) üzenetére


8zabi
őstag

a szolgáltatónál tiltva van a net elérés, vagy rosszul van beállítva az apn

(#20344) duffbeer válasza Donfuli78 (#20342) üzenetére


duffbeer
őstag

Gondolom úgy értette, hogy felesleges hozzá a 3G.

(#20345) csabooooo válasza 8zabi (#20343) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Áhh, szóval, ha szolgáltatói szinten tiltva van a net elérés, akkor nem is használja/használhatja a szélessávú hálózatot?

(#20346) duffbeer válasza csabooooo (#20345) üzenetére


duffbeer
őstag

Szerintem attól még használhatja. Logikátlan lenne, ha nem. Bár nem tudom biztosan.:)

(#20347) Donfuli78 válasza csabooooo (#20345) üzenetére


Donfuli78
tag

De használja.Telefonálásra,sms-re+mms-re(már ha a net elérést csak az internetezére érted)

(#20348) 8zabi válasza csabooooo (#20345) üzenetére


8zabi
őstag

telenor-ról tudok nyilatkozni, ha a szolgáltatások közül kitörlöd a mobil internet start-ot, akkor értelemszerűen nem tudsz netezni, a turpisság az, hogy ez alapból be van kapcsolva mindenkinél (szerintem)

az mms-re ezért van külön apn

[ Szerkesztve ]

(#20349) adamfriday válasza 8zabi (#20348) üzenetére


adamfriday
senior tag

Erről jut eszembe, hogy nem tudom belőni még mindig az mms-t amióta főzött rom-om van. Ha valaki elküldené nekem priviben az apn beállításokat (az összes mezőt) megköszönném. Amiket eddig kaptam szinte mind más volt, vagy hiányos. :/

(#20350) Tesztelo.hu válasza ruadi (#20322) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt tudom, de éppen ez az: nem szeretnék egyesével rábökni 10 hívásra, ha keresek egyet. Miért nem lehet normálisan (pontosan) kiírni, hogy mikor volt egy hívás az x órával vagy az y nappal ezelőtt megoldás helyett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.