Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) Maximum1 válasza r.zozoka (#20250) üzenetére


Maximum1
őstag

Nekem is tökéletesen megy a masina, csak a hálózatot dobja le néha, elég durván.
Azért csak a telefonálás az elsődleges, a többi az extra.

(#20252) honeker válasza vadászcsiga (#20211) üzenetére


honeker
őstag

csá.....bátran nem lesz neki baja......és ténleg hangosab

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#20253) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

tényleg 3-5mp eltelik,mikor hivnak,mire felveszed? minden android ilyen? :O
GPS IGOval még mindig fagy,instabil?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20254) Maximum1 válasza vamosip (#20249) üzenetére


Maximum1
őstag

Az újraindulás az alap ennél a típusnál, bármi volt fent nekem, mindig csinálta.
Talán a főzött rommal ritkábban.
not call log akkor lehet ez a ludas, köszi.
Most le instal minden progi és figyel.
Amúgy most a legjobb a rendszerem eddig, csak a lényeg nem megy néha.
A telefonálás! :-)

(#20255) Maximum1 válasza bajnokpityu (#20253) üzenetére


Maximum1
őstag

Az új kernellel nálam tökéletes az Igo.

(#20256) bajnokpityu válasza Maximum1 (#20255) üzenetére


bajnokpityu
félisten

2.1es gyári kernelt jeleti?
és a hivásfelvétel?
pff,elég gáz,ha egy telefonnal nem lehet telefonálni.maradjak a symbiannál?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20257) Nohab61 válasza Maximum1 (#20254) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Alap az újraindulás? Nállam talán egyszer még 1.5 alatt fordult elő pedig megvan már egy ideje. Az is azért volt mert elfogyott a memória.

bajnokpityu: Feltudod egyből venni nem kel 3-5mp várni. Amire te gondolhatsz, hogy hallod a csörgést, de csak 2-3 mp-el utánna írja ki a számot. De szerintem ez nem zavaró mert ritka hogy elötted van a telefon. Az Igo nállam stabil volt a gyárival is.

[ Szerkesztve ]

(#20258) vamosip válasza Maximum1 (#20254) üzenetére


vamosip
tag

Nekem 2 hónapja, mióta megvan, még csak ez a kettő újraindulás volt.
Szerintem valami progi lehet, amit sokan használunk és ezért nem gondolunk rá, csak mindig van más, amire lehet fogni :D

(#20259) sz.zs. válasza Skynet258 (#20217) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én is beállok a sorba. Ujaindulgat, kikapcsolgat. Pedig 3-4 napig tökéletes volt.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#20260) Shad0w válasza r.zozoka (#20248) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ezt nem értem, PH!-n a belépéshez elég a nick név és a jelszó. :F

(#20261) syler123


syler123
veterán

Én elmondhatom az enyémről, hogy még sohasem indult újra, 1 szer volt, hogy lefagyott, de az is az én hibámból, és az is 1.5 alatt.

(#20262) duffbeer válasza bajnokpityu (#20256) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem is azonnal jelzi a hívást + számot, csak a nevet írja néha később pár mp-el.
Symbian vs Android összehasonlítás igazából értelmetlen szerintem. :) Nem fikázásból mondom, de felhasználó élményt és személyre szabhatóságot tekintve ég és föld.
Az viszont tény, hogy van még mit csiszolni.

Ha csak telefonálni akarsz vele, akkor valami "egyszerűt" vegyél.

(#20263) bajnokpityu válasza duffbeer (#20262) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem az ilyen felhasználói élmény marketingmaszlag nem hiányzik.
n78ra is komoly animált izgőmozgó effekteket csdináltak,amiktől nem lett használhatóbb a készülék.
a sym ugyan sokkal régebbi,egyszerűbb rendszer,de iszonyatosan megbizható.

gulinak viszont ismerem pár más munkáját,abból itélve jónak kell lennie az androidnak is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20264) Nohab61 válasza bajnokpityu (#20263) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Itt a felhasználói élmény alatt szerintem ne a csilli-villi dolgokat értsd, hanem hogy ha kell valami program neked pl. másik sms kezelő vagy statiszikákat akarsz nézegetni...stb akkor arra mindre biztos találsz programot így csak olyan dolgok lesznek a készüléken amit te szeretnél és ez ugye szinte mindenkinél más. Lényegében persze ehez is van sok csilli villi dolog de a felhasználói élményt itt a testreszabhatósága adja.

[ Szerkesztve ]

(#20265) Cyberbeni válasza gyuri2008 (#20233) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amit először megadsz gmail fiókot, azt elvileg csak factory resettel lehet törölni.
contact2sim-el lemented sim-re a számokat, aztán:
Menu
Settings
Applications
Manager Applications
Contacts
Clear Data

(#20266) Nikk válasza anzo (#20220) üzenetére


Nikk
senior tag

Ez mi ha szabad kérdezni? :)

DIGIC

(#20267) Cyberbeni válasza Nikk (#20266) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#20268) petipetya válasza gyuri2008 (#20240) üzenetére


petipetya
nagyúr

Összes kontakt törlése - Delete Contacts

Ilyenkor azt csinálom, hogy a nem létező angol tudásommal előhozok egy szótárt a neten, és lefordítom angolra a kulcsszavakat, majd erre rákeresek a marketen vagy az appbrain.com oldalon, és máris van pár találat.

Ehhez azért persze nem kellett szótár. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#20269) Saccco válasza Cyberbeni (#20265) üzenetére


Saccco
nagyúr

Simán lehet törölni, nem kell reset.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20270) duffbeer válasza bajnokpityu (#20263) üzenetére


duffbeer
őstag

Egy előttem szóló kolléga leírta a lényeget. És nem mellesleg:
Igen! A felhasználói élmény is számít! Gondolom Te sem 96X96-os mátrix kijelzőről váltanál.
Ismerem mindkét rendszert. Én Android mellett döntöttem és nem bántam meg.
Stabilitás tekintetében valóban jobb (még) a Symbian, ezt aláírom. De ez nem feltétlenül az Android hibája, mert, ha minden igaz a HTC-k szoftveresen stabilabbak a Spicánál. Amiket olvasol és a közelmúltban íródtak itt a fórumon, azok 99%-a nem kicsit piszkált ROM-okról szólnak, amiket pár orosz hombre fejlesztget saját szakálára és a mi örömünkre. :)

OFF:
"nekem az ilyen felhasználói élmény marketingmaszlag nem hiányzik."

Azt hiszed, el akarom adni neked az Androidot/Spica-t? :D
Ha nincs szükséged a maszlag(om/unk)ra, f*sznak kérdezel. Leírtam a véleményemet.

(#20271) konkolyz


konkolyz
tag

Sziasztok

A tegnap felvetődött csengőhangos témával kapcsolatban kicsit kutattam, úgy néz ki megoldás is van rá.

Ezen a linken található infó szerint az egyedi, mp3, stb. csengőhangok miatt van a késés.
Ha a telefonnal érkezett csengőhangot állítunk be nincs késés. Ha megnézitek, a gyári csengőhangok elég kis méretű ogg vorbis kódolású (.ogg) fájlok.

[link]

A másik dolog az egyszeri lejátszás, erre itt a megoldás, kipróbáltam, bár azt írja, ne legyen 10 másodpercnél hosszabb a hang, nálam 21 másodperces anyaggal is jól működött.
[link]

Az összesített megoldás tehát, konvertáljuk az mp3-at ogg-be (pl. Format Factory-val), majd az említett "foobar2000" programmal az xxxx.ogg fájlt megnyitjuk.
Jobb katt a fájlon, Properties-nél a "Metadata" -hoz a Tools/Add new field segítségével adunk egy "ANDROID_LOOP" nevű "true" értékű mezőt. "Leokézzuk" (de szép magyar szó :DD ) küldjük a telóra és remélhetőleg örülünk :K

Bocs ha valakinek túl részletes, így talán egyszerűbb a kevésbé gyakorlott emberkéknek is :B

(#20272) bigsee


bigsee
addikt

Nektek megy a Market és/vagy az AppBrain? Én már két napja nem tudok letölteni semmit sem, "Letöltés sikertelen", akármit indítok el. Olyan mintha ki lennék zárva a jogosultak köréből - már csak azért, mert nagyon senki sem panaszkodik, pedig két napja a netet búvom.

Spica/2.1-es gyári T-Mob ROM

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20273) gyuri2008 válasza petipetya (#20268) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mindenkinek köszönöm a segítséget,sikerült :R :R :R

(#20274) Cyberbeni válasza bigsee (#20272) üzenetére


Cyberbeni
addikt

market most az előbb teljesen jól leszedett két frissítést, de egy pár napja nekem is az volt, hogy 5-6-odjára tudta csak leszedni.

(#20275) wirecut válasza sz.zs. (#20190) üzenetére


wirecut
csendes tag

Én azt tapasztaltam, mikor az XDA Phone.apk-val főzött rom van fent a telefonon, akkor csak egyszer játssza le a csengőhangot. Ha standard phone.apk van fent, akkor ismétel rendesen.
Ha valakinél a standard ellenére is csak egyszer csörög, akkor nemtudom miért.

spica ;blade III ; SGS2 ; 10.1

(#20276) duffbeer válasza bigsee (#20272) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem is többször kellett próbálkoznom. Ugyanez volt a hibaüzenet.

(#20277) duffbeer válasza wirecut (#20275) üzenetére


duffbeer
őstag

Igazad lehet. Igazából sok értelmét nem látom az XDA-s verziónak, így legközelebb kihagyom a főzésből.

(#20278) Drachoo válasza bigsee (#20272) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nekem is volt gond a markettel, de most már úgy néz ki megy...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#20279) duffbeer válasza 8zabi (#20210) üzenetére


duffbeer
őstag

Ma párszor kapcsolgattam tesztképpen. Eddig jól működik. :)

(#20280) bajnokpityu válasza duffbeer (#20270) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jaj,félreértettél.
én nem a ti irományaitokra értettem a maszlagot,hanem a matketingesekére.akik meg akarnak győzni,h attól jó a telefon,hogy animál...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20281) BalanceR válasza duffbeer (#20277) üzenetére


BalanceR
addikt

Annyiban azért jobb az XDA-s, hogy benne van egy csomó hasznos funkció:
Hívéstiltás, bizonyos számok letiltása, felvételkor/letételkor rezgés, a telefon "arcra" fordításakor némítás...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20282) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Akit érdekel van egy task progi,ami megmutatja % ? fogyasztott az utolsó pár progi

Beszoktátok kapcsolni az automatikus szinkronilzálás,valamint a háttérben futó szinkronizálást?

Mennyit kajál ?

Tudtok egy v.mi jó,lapozható képnézegető progit?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20283) Saccco válasza gyuszmó (#20282) üzenetére


Saccco
nagyúr

"Akit érdekel van egy task progi,ami megmutatja % ? fogyasztott az utolsó pár progi"

Cifra egy mondat ez, de ha arra vagy kiváncsi, hogy van-e százalékos fogyasztás kijelzés valahol akkor: Beállítások -> A telefon névjegye -> Battery use

"Tudtok egy v.mi jó,lapozható képnézegető progit?"

Gallery 3D: Youtube videó

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20284) vadászcsiga válasza gyuszmó (#20282) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#20285) gyuszmó válasza Saccco (#20283) üzenetére


gyuszmó
őstag

Gondolom a multi nem megy sima telón?

Köszi

Én ajánlottam egy olyan task programot,ami megmutatja az utolsó pár alk.-ról,hogy mennyit fogyasztott %-os arányban./ taskcontrol/

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20286) Saccco válasza gyuszmó (#20285) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó ajánlás, épp csak a progi maradt le. ;] :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20287) gyuszmó válasza Saccco (#20286) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ott van.
Ez marketes progi a 3d?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20288) duffbeer válasza BalanceR (#20281) üzenetére


duffbeer
őstag

Igen tudom, de ezek nálam feleslegesek. Nem tiltok senkit, a hívás felvételkor rezgés zavart, kikapcsoltam. a 45 másodperces rezgés jópofa, de ha beszélek 10 percen keresztül, franc emlékszik rá hányszor rezgett.:)
Az arcra fordítás is jópofa, de ha híváskor megnyomod bármelyik hangerő gombot, ugyanez történik és az kisebb "meló". :)
Egyetlen jó dolgot találtam benne és az a "not call log" kiváltása. De anélkül tudok élni. Annak jobban örültem volna, ha a dialer one finomságait viszik bele, mert azt sem szeretem, de a "gyári" appban el tudtam volna képzelni.
Szóval számomra nincs értelme.:) Tudom túl kukacos vagyok. Az lehet a baj. :D

(#20289) Syd69 válasza duffbeer (#20270) üzenetére


Syd69
aktív tag

Mundér becsületvédelme: a Spica nem instabilabb, mint az N97 (nálam)

Alma

(#20290) duffbeer válasza bajnokpityu (#20280) üzenetére


duffbeer
őstag

Értem. :)

(#20291) duffbeer válasza vadászcsiga (#20284) üzenetére


duffbeer
őstag

Ennél szerintem jobb a Large Image Viewer. Multitáccs zoomolás sokkal folyamatosabb és a zoom utáni mozgatás is. Igaz, csúsztatós képváltás nincs benne.

(#20292) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Én február óta használom. Egyszer indult újra, kb 1 hónapja, mikor a 2.1-el a LauncherPRO frissített és a fejlesztők vaéamit elszúrtak.
1 nap után javították, azóta sincsen gond..
Ja, és a NOT CALL LOG és a Call meter Ng nálam folymatosan megy,,
Gyári FW

(#20293) gyuszmó válasza duffbeer (#20291) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ez megy normál,gyári telón amiben nics okosság?

Te,hogy használod a szinkronizációs opciókat?Állandóan fut?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20294) campers


campers
tag

Sziasztok! Egy vnc-s problémára keresem a megoldást. Távoli irányításról lenne szó. Telómra feltettem a WYSE-nevű progit, ezzel kompatibilisen a PC-n a TIGHT VNC klienst használom. A wyse-ban meg kell adni az IP-címet és a tight vnc kliensben beállított jelszót. Na és itt jön a probléma. Az "oktató" videók szerint ( vnc használatáról) az IP címet pl. úgy tudom meg, hogy a gugliban konkrétan rákeresek (my ip adress) és az itt látható címet állítom be a telón. Viszont. Az asztalon a vnc kliensre ráhúzva az egeret két db címet látunk. Az egyik a szokásos 192.168.0.1, illetve egy 169..... (mint az ipconfig-ban)De!! A gugliban megtalált IP cím ettől a 169...-tól különbözik. Szóval van 3címem. Ebből a 3ból csak a 192...-es címmel működik az irányítás (közös wifit használva). De ha én máshol tartózkodom akkor már természetesen nem megy ezzel, és sajnos más címmel sem.
Igazából melyikkel kellene hogy működjön a dolog???

(ne haragudjatok ha szájbarágós lett a leírás, de csak így tudom jól vázolni a problémát)

(#20295) vadászcsiga válasza duffbeer (#20291) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igaz, csúsztatós képváltás nincs benne.

Hát ez az, nekem mindegyik képnézővel bajom van. A gyári nem támogatja az MT-t, plusz nem teszi ki teljes képernyőre, a Gallery 3D random sorrendű, és nincs is beállítási lehetőség, a photoburst ugyancsak nem ismeri az MT-t.
Az 1.5-ös romon szerettem a képnézegetőt, bár az biztos hogy nem multitouch képes.

Valaki nem tudja nekem leszedni valahogy?

(#20296) duffbeer válasza gyuszmó (#20293) üzenetére


duffbeer
őstag

Megy.
Manuálisan szinkronizálok.

(#20297) duffbeer válasza vadászcsiga (#20295) üzenetére


duffbeer
őstag

Én is így vagyok.

(#20298) duffbeer válasza campers (#20294) üzenetére


duffbeer
őstag

A távoli elérésre nem ajánlom a VNC-t mert nem biztonságos. Nálad az lehet a baj, hogy használsz routert és valszeg nem engedted ki a a VNC portokat. Ezért nem tudsz csatlakozni.
ha mindenképpen használni akarod:
A routered kioszt a gépednek egy IP-t 192.... és van egy WAN címe amit a szolgáltatótól kapsz. Ezt a címet látod a routeredben, vagy itt. A routerben a 192... címhez kell nyitnod egy portot és akkor fog beengedni a router. Persze ehhez szükséges a router-gép közti statikus IP cím, plusz ajánlom a DynDNS-t.
én logmein-t ajánlom. Az elvileg titkosított.

De ha komolyabban érdekel, tutorial videók helyett keress meg privátban.:)

[ Szerkesztve ]

(#20299) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

bakker én ma úgy fehúztam magam!
bementem egy t-be mert haver is ilyen telót akart mint én erre mondja a kisfiatal műkörmös szőke leány hogy sajnos ezt a telót kivettük a knálatból mert ROSSZ, SZAR volt! és helyette berakták a galaxy S-t, tényleg egy kategória a spica mg az S.
hát mondom hogy milyen buták -ez igy konkrétan kicsúszott a számon- erre elkezdett védekezni a lány hogy nem tud szinkronizálnia teló a pc-vel, nincs menüje a kamerának, "megmagyarázhatatlanul felmszik a neter és csinálja a számlát, ...."
mondom nekem8 én nem igy ismerem atelót! amit felhózhat hogy t-nél van egy két ember akinek susugás van mikor telefonál de ezt is progi idéz elő:( azt ilyent oszt a csaj?
én esküszöm hogy kötelezővé tenném neki hogy vegyenek részt egy telefonos tanfolyamon, hamár beengedik abba k***va üzletbe!

kicsit kéöbb vissza mentünk ha már spica nem kko wave erre elkezdik hogy oké média mánia s csomaggal azaz havi 5000ft és akkor 15.000ft ért elvihető rendben akko ez kell nekünk persze itt még elmentünk beszerezni az iratokat.... szal vissza mentünk erre bocsi rosszul mondtam ...... ekkor már a plafonon voltam!
szánalmas esküszöm miért van z hogy az user aki bemegy a bolta hogy tájékoztassák átverve érzi magát vagy csak szmplán úgy hogy feleslegessen van ott azaz egykét ember mert semmit se tudnaka telefonokról csak azt hogy jéé ez érzi ha hozzá nyúlok :((( :(( :( :O :W :W :(((

bocs a kirohanásért, de megkellett osztanom veletek.

petíció kéne hogy tanfolyamra küldjék őket mert ez igy botrány :)

szal msot durcizok:)

(#20300) Saccco válasza gyuszmó (#20287) üzenetére


Saccco
nagyúr

A #20282 hszben, nagyon nincs ott nézd csak meg, na de mind1... :U

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.