Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7121) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Sziasztok, lehet kapni valahol az órához eredeti lünettát még? (vagy akár utángyártott, ami nem csak ilyen ráragasztós védő cucc)
Napközben beleakadt valamibe az órám, és jó eséllyel akkor leesett, amit csak később vettem észre. :(

Egy helyen találtam 18k-ért (fixshop), de annyiért nem vennék, ezen kívül mindenhol csak ezeket a védő vackokat találom.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7122) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#7121) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Még egy kérdés, a korábbi Gear S3 lünettája kompatibilis lehet ezzel? :F

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7123) Kiskakukk


Kiskakukk
csendes tag

Sziasztok! Van egy aktív 2-es telefonom. Eddig minden jó volt, még a watsapp hívásokat is kijelezte. Kb két hete vettem észre, hogy az üzeneteket jelzi, de a hívásokat nem. Nem tudom, hogy mi történhetett :(

(#7124) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#7122) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Közben akinek hasonló gondja akadna:
A Gear S3 lünetta is tökéletesen passzol az órára. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7125) MaCS_70 válasza SyMbioTe (#7124) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi -- ezt tényleg jó tudni!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7126) SyMbioTe válasza MaCS_70 (#7125) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Nincs mit. :)
Egész pontosan én egy Frontier-t raktam rá, de ha jól tudom méretben nincs különbség a Classichoz képest, csak kinézetben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7127) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok.

Az órám egyszer csak felmelegedésre hivatkozva kikapcsolt.
Bekapcsolás és reset után is 1-2 perc után ezen üzenet kíséretében kikapcsol.
Három napot simán elment és sosem volt hirtelen merülés vagy kikapcsolás korábban.
Teszt menüben mindene szenzor működik elvileg.
Bár nem világít zölden a szenzor a hátlapon.
Valami ötlet esetleg?
Vagy nézzek másik órát után?

(#7128) RockCNC válasza szokelaszlo (#7127) üzenetére


RockCNC
senior tag

Gyári visszaállitás után is?

(#7129) spanglee001


spanglee001
addikt

lejár a curve kártyám ebben a hónapban, de már megküldték az újat. Viszont a samsungpay nem támogatott kártyának jelzi. Van valami megoldás rá, azon kívül hogy lecserélem az összes samsung szemetemet? :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#7130) PedroPascal válasza szokelaszlo (#7127) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Szia. Ha érdekel nekem van egy Galaxy Watch 46mm BT. Váltottam Watch 4 classic-ra, így az előzőt nem használom már.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#7131) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Nem tudtok esetleg olyan helyet ahol ehhez az órához eredeti szilikon szíjat tudok venni? S-es vagy M-s méret is jó. Ja 46mm tehát 22-es kellene.

Előre is köszönöm.

(#7132) Grawens válasza bozsozso (#7131) üzenetére


Grawens
senior tag

Pl.: [link]

(#7133) bozsozso válasza Grawens (#7132) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm, bár nem ismerem ezt a webshopot, de ez nem jelent semmit.

(#7134) Grawens válasza bozsozso (#7133) üzenetére


Grawens
senior tag

Korábban rendeltem tőlük gyári akksit és egyéb apróságokat, nem volt gondom velük.

(#7135) bozsozso válasza Grawens (#7134) üzenetére


bozsozso
őstag

:R

(#7136) szokelaszlo válasza RockCNC (#7128) üzenetére


szokelaszlo
tag

Gyári visszaállítás sem segített.
Bezavarta a pulzus szenzort egy áruházból letöltött alkalmazás.
egyszerűen csak nem villogott.
Megnéztem a szervizműt és ott sem mért értékeket.
Hűvös helyen viszont nem kezdett melegedni ezért megpróbáltam elindítani a kikapcsolás előtt egy edzés rögzítést ,és lám bekapcsolt a Szenzor és minden jó azóta is. :))

Bár mondjuk kénytelen leszek lecserélni mert iPhone hoz már sajnos nagyon nem ideális.
Ha Iphone-al kötöm össze sajnos nem küldi fel az edzés adatokat a strava profilomba.
És az elég buta az iPhonera megírt es S Health alkalmazás😞

(#7137) szokelaszlo válasza PedroPascal (#7130) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszönöm de így nem aktuális😊

(#7138) szokelaszlo válasza spanglee001 (#7129) üzenetére


szokelaszlo
tag

Ha találsz valami megoldást kérlek megosztod itt ,mert én is így jártam.

(#7139) doongoo válasza spanglee001 (#7129) üzenetére


doongoo
addikt

azért nem támogatott, mert az új curve kártyád már magyar régiós valószínűleg (a régi még angol volt), így ez a kiskapu bezárult sajnos

(#7140) spanglee001 válasza szokelaszlo (#7138) üzenetére


spanglee001
addikt

persze, telóval fizetek, és az összes túlárazott samsung cuccot cserélem xiaomira :DDD feladtam

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.