Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10502) avalentine válasza #20749568 (#10501) üzenetére


avalentine
csendes tag

Már kipróbáltam mindent, úgy néz ki, hogy mégis csak hardveres a hiba. A cwm-ben is van egy teszt a fizikai gombokra, a home gomb öntudatára kelt és ellenem fordult. Köszönöm a tippeket, úgy néz ki maradt a szerviz...

(#10504) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Az ismerősöm leejtette az S3 Mini-jét és pókhálós lett az LCD. Rákerestem a fórumon az LCD-re. Mindenki mondta, hogy ebay-ről lehet venni. Az ebay-ről vett LCD (+digitizer +frame 15e körül) super amoled lehet vagy csak sima lcd?
Kérlek ha valakinek van tapasztalata, ossza meg velem.
Nagyon köszi!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#10506) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Legutóbb akkor írtam ide, amikor akksi problémám volt. Azóta az szerencsére megoldódott egy utángyárott akkuval használom a teló minden gond nélkül. Viszont az újraindulgatások nem szűntek meg. Azóta is tapasztalom most már minden héten, az is előfordul, hogy egy héten több alkalommal, szóval elég randomszerű a dolog, és nem tudom mitől lehet. Általában valami alkalmazásban vagyok benne, de az is változó, hogy miben. Szóval lehet szervízben ezt meg tudnák oldani nekem egy bevizsgálás után? Még garanciális a készülék. Szerintetek érdemes lenne bevinnem. Szoktak adni Samunál csere készüléket?
Mert már azon is gondolkodtam, hogy veszek új telót, mert lassan két éves lesz, de még nem döntöttem el, ezért lehet megpróbálom előbb a szervízet is.

(#10508) Totis válasza #20749568 (#10505) üzenetére


Totis
aktív tag

Nagyon köszi! :R

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#10509) dorika87 válasza #20749568 (#10507) üzenetére


dorika87
őstag

Az már volt, nem egyszer :) De köszi.

ui: Nem hiszem, hogy havonta kellene visszaállítanom gyári állapotra. Szerintem itt valami más bibi lesz.

Kinek volt már Samsung szervízzel kapcsolata? Mennyire korrektek? Cserekészüléket tudnak biztosítani stb?

[ Szerkesztve ]

(#10510) Viktor0610 válasza dorika87 (#10506) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem újraindulások akkuprobléma miatt voltak.

Xiaomi 13T

(#10511) dorika87 válasza Viktor0610 (#10510) üzenetére


dorika87
őstag

Fura lenne, hogy az új akku se lenne jó már egy hét után...

[ Szerkesztve ]

(#10513) retesz147 válasza dorika87 (#10506) üzenetére


retesz147
addikt

Szia.

Ismerős a probléma, ugyan olyan utángyártott akksim volt mint Neked és 3 hete elkezdett a teló nekem is 70%-os töltöttség esetén újraindulgatni.....én már tudtam, hogy baj lesz vele....és így is lett....ezután a jelenség után 1 héttel felpúposodott és mehetett a kukába.....kb jó is az időzítés, mert én előtted olyan 3 héttel vettem azt az akksit....

miután megvetted az akksit azután is volt folyamatosan újraindulgatás, vagy csak most jelentkezett ez a probléma?

És igen, nekem is akkor indult újra, ha valamilyen programot használtam (méghozzá szerintem azért, mert akkor többet fogyaszt a teló, az akksiban leesik a feszültség és újraindul)....

Én azóta már kidobtam és vettem egy új utángyártottat....most ismét probléma mentes minden ( de meddig???) ha töltőre rakod, akkor is újraindul? mert ha nem, akkor én 90%-os eséllyel az akksira fognám....várj vele még 1 hetet és ha elkezd púposodni, megvan a hiba oka....

Xiaomi 13 eu dev...

(#10514) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hogy hamarosan hozzám kerül egy s3 mini repedt üveggel. Nem néz ki olyan vészesnek, az egyik sarka van átlóba berepedve. Nehéz cserélni házilag plexit? Ebayen már kb 1000ft-tól lehet venni... Ahogy nézegetem youtubon nem nagy kunszt, viszont nem tiszta számomra hogy a digitizer-el együtt kell cserélni?

köszi :R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#10515) ronin79


ronin79
őstag

Na végre nevettem egy jót ma is :D Ez a legjobb vicc 1GHz bug fixed! amikor kb. az első verziótól a features alatt szerepel no 1GHz bug

Holnap meg jön a working wifi direct? ;]

(#10516) Zoja™ válasza ronin79 (#10515) üzenetére


Zoja™
őstag

És még meglepődsz ilyeneken?
A lengyelek köztudottan jó humorérzékkel vannak megáldva. :D

(#10517) Szedált válasza dorika87 (#10511) üzenetére


Szedált
tag

Sziasztok!

Én is vettem új akksit, gyárit és piszok drágán (ha külföldre mész és bemondja az unalmast az autópályán, nincs sok választás) május 11-én. Azóta nem indulgat újra, viszont eldobálja a mobil netet, volt, hogy nem küldött/fogadott üzenetet és hívást, napi szinten előfordul, hogy újraindításig nem kezdeményez hívást. Kezd tele lenni a szandálom a hülyeségeivel, csak egy 15 hónap után nehéz szívvel nyúlok újra a zsebembe.
Érdemes próbálkozni főzött rommal, vagy bármi mással? Vagy ez itt ennyi, rossz lóra tettem?

(#10518) ronin79 válasza Zoja™ (#10516) üzenetére


ronin79
őstag

Én már tőlük nem lepődök meg semmin :D
Mindjárt tesztelem a 1GHz bugot, mert idáig is csak recovery cserével sikerült elérni, ha bejön akkor megy egy screenshot xda-ra is, ha meg nem akkor sajnos nem lesz mibe belekötni ;]

(#10517) Szedált

Ha neked jó a gyári kotyvalék akkor lehet elég lenne egy alapsávcsere. Vagy kipróbálni másik simmel, esetleg a foglalat de az már hardveres hiba úgyhogy szerviz.
Ha van rá módod szerintem először próbáld ki egy másik simmel, aztán jöhet az alapsáv és ha nem segített akkor menjen kórházba a teló.

Kérdeztem már korábban, hogy az akkuhiba előfordult valakinél N típusnál is vagy csak a régebbi 8190 hibája?

(#10519) Szedált válasza ronin79 (#10518) üzenetére


Szedált
tag

Köszi szépen a tippet! Az alapsávcseréről még nem hallottam, a SIM cserét viszont kipróbálom.

(#10520) ronin79 válasza Szedált (#10519) üzenetére


ronin79
őstag

Itt vannak a recoveryből flashelhető változatok, vagy másik megoldás sammobileról a teljes rom odinnal.

(#10522) ronin79 válasza #20749568 (#10521) üzenetére


ronin79
őstag

Maclawékra gondolsz? Önmagában nem lenne gáz, hogy nem válaszolnak, mert nekem csak 1-2 mod van xda-n ace2-re meg a mininkre és ha bejön csak 10-15 privát üzi meg email én sem szoktam mindegyikre válaszolni, főként ha olyan téma amit a topikban is megkérdezhetne de nekem nincs is a weboldalamon a heti 24 órás támogatás hirdetve.

(#10524) sebestyen93


sebestyen93
tag

ronin79

Megéri Galaxy Ace 2 után váltani erre? Van különbségérzet a két telefon teljesítménye között? Van rá olyan jó ROM, mint Ace 2-re a CM10.1? Aksija hogyan üzemel?

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10526) sebestyen93 válasza #20749568 (#10525) üzenetére


sebestyen93
tag

és a sima gyári romok milyenek? vannak spontán fagyások?

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10528) sebestyen93 válasza #20749568 (#10527) üzenetére


sebestyen93
tag

Igazából az ace 2-őm a múlté, mivel már 2 hete nem használtam, betört az üveg, és leszedtem róla, alkatrésznek adom el az egyik fórumtársnak.

Hardveraprón nézegettem, 30-nál többet nem adnék érte. Ennyit meg ér vagy inkább fektessek többet és vegyek egy S3-at, vagy hasonló tudású telefont 55-60 körül?

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10529) ronin79 válasza sebestyen93 (#10524) üzenetére


ronin79
őstag

Nem tudok egyértelmű választ adni igen vagy nem. A külömbség a két teló közt minimális, makusznyival nagyobb a kijelző, enyhén több csak a ram és a proci 800 helyett 1000-en zötyög, de gondolom ezek az infok meg vannak.
Mindenesetre érezhetően gyorsabb a teló akár gyári vagy cm verzióval, gyári jb-n nincs ramhiba mint ace2-n volt, cm-ből meg maclaw uralom van, habár akad egy-két fejlesztő akik próbálkoznak cm verziókkal, de egyik sem rox, szóval a verzióik még a maclawéknál is sz@rabbak.
Egy az egyben lecserélni még megéri talán, de szolgáltatótól hűségidővel semmiképp nem javasolnám.

(#10530) sebestyen93 válasza ronin79 (#10529) üzenetére


sebestyen93
tag

Igen az adatok megvannak, meg nem számítok olyan különbségre, mintha egy S4-re cserélné le, de azért 1GB RAM van itt nem 768MB, azért az valamit csak jelent ugye. Meg az Ace 2 tele volt hibával szoftver részen...
Függetlenül venném, használtan a hardveraprón, max 30-ért, szóval sok pénz nem ölnék bele, úgy gondolom, hogy 30-at még azért megérhet. Hát ha nincs ilyen RAM hiba, és gyári ROM-mal szépen eldöcög alap használatra, maximum rootolva és megpucolva a sok szar apptól, akkor nekem tökéletes lenne. Szívesen vennék drágább telefont, meg 4 magos procival, 2 GB RAM-mal, de hát lehet ki sem használnám, meg kijön belőlem a zsidó :DDD sokkalom a pénz érte.. :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10531) ronin79 válasza sebestyen93 (#10530) üzenetére


ronin79
őstag

A gyári JB itt elég használható, még root nélkül is sokaknak megfelel és nincs ram hiba sem meg a beállítások menü sincs annyira kiherélve. Mondjuk a telefonkönyvet ugyanolyan lassan nyitja, de legalább még tök gyárival is használható a teló.

(#10532) sebestyen93 válasza ronin79 (#10531) üzenetére


sebestyen93
tag

A lassú telefonkönyv nem zavar, az a lényeg, h ne fagyjon le 5 percenként a YouTube vagy szimplán csak a menüben, mint a vacak Ace 2 :) Hát, akkor lehet beszerzek egyet, köszönöm a válaszokat mindegyikőtöknek!

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10534) sebestyen93 válasza #20749568 (#10533) üzenetére


sebestyen93
tag

A nagyon maximum 35, de próbálom inkább 30, vagy az alatt szerezni.

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#10535) boxos23


boxos23
aktív tag

Hali.
Az lenne a kérdésem hogy szoftver hiba miatt csinálhat-e olyat a telefon, hogy a kijelző felső fél centin viz szintesen nem érzékel semmit???
Megéri frissiteni a szoftver vagy szerviz a legjobb neki ??
Előre is köszi .

(#10537) boxos23 válasza #20749568 (#10536) üzenetére


boxos23
aktív tag

Próbálom.
Köszi . :R

(#10539) boxos23 válasza #20749568 (#10538) üzenetére


boxos23
aktív tag

odinnal, és pontosan mit? Rakjam ujra a rendszert? Az a helyzet sógoromé a teló és ugy nézem gyári a cucc rajta.
Akkor is lehet a szoftverhiba?
egy linket hogy hol találok rá roomot és leirást.
Előre is köszi szépen. :C

(#10540) Zoja™ válasza boxos23 (#10539) üzenetére


Zoja™
őstag

Görgess fel, az első hozzászólásban megtalálsz mindent, romokból pedig az xda-n találsz jó párat.

(#10542) sztanozs


sztanozs
veterán

Mennyire macerás LCD-t cserélni egy ilyenen? Kisfiam földhöz vágta a párom mobilját...
Ebayes kijelzővel van valakinek tapasztalata? 35-öt nem adnék érte, amit mobilboltokban elkérnek. A kijelzőt már sikeresen levakartam róla, a gombok is (remélem) életben maradtak.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10543) xenom0rph válasza sztanozs (#10542) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szunyi csinált már ilyet, ha írsz neki biztosan megmondja hogy mennyire bonyolult művelet.

halahala

(#10544) Zoja™ válasza sztanozs (#10542) üzenetére


Zoja™
őstag

Itt találsz egy videót a szétszerelésről, de csak óvatosan az ebay-es kijelzőkkel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10545) dorika87 válasza retesz147 (#10513) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm. Akkor az lehet a probléma mint a tiéddel. Az elején is tapasztaltam, de nagyon ritkán. Mostanában vettem észre többször, szinte hetente. Egyébknt töltőn nem csinálja ezt.
Akkor én is fogok nézni új akksit... bár lassan már új telefont szeretnék vásárolni, úgyhogy még meggondolom :) Köszi

(#10546) dorika87 válasza Szedált (#10517) üzenetére


dorika87
őstag

Lehet az lesz, hogy veszek én is új akksit, mert engem is kezd idegesíteni. úgyhogy még nem tudom mit csináljak. Az én készülékem 18 hónapos, és néha már elgondolkodtam egy google telefon vásárlásán, mert talán nem lenne ennyi gondom vele... de még szerintem egy picit várok.

(#10547) sztanozs válasza Zoja™ (#10544) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi - a szétszedésen meg az LCD levakarásán már túl vagyok. Szétszedtem az egészet, leszedtem az LCD vezérlőjét is.

Az ebay-es lcd-nél mire kell figyelni?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10548) Szedált válasza dorika87 (#10546) üzenetére


Szedált
tag

Hát nem csodálom, hogy újon töröd a fejed! Van esetleg kinézve már konkrét típus?
Egy gyári akksi majd 9000 és nem vagyok meggyőződve róla, hogy nem jön elő ugyanaz a hibajelenség. Anno Te nem rendeletél már egy utángyártottat?

(#10549) xenom0rph válasza Szedált (#10548) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem tudom ,melyik bolygón élsz ,de 4800 egy gyári akksi.

halahala

(#10550) Szedált válasza xenom0rph (#10549) üzenetére


Szedált
tag

Hát, nem tudom, sajnos nem annyiért kaptam a T-nél a budaörsi Auchanban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.