Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11652) Andorka623


Andorka623
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az s3 minimhez! Már 2 éve megvan és most amikor lejárt a garancia szinte napra pontosan :(( minden ok nélkül kikapcsol. Utána probálkozik szegény bekapcsolni de max.a samsung felíratig jut.Amikor sikerül neki akkorsem bírja túl sokáig.Csinált valakinek már ilyent?Komoly a baj? Érdemes javíttatni? Köszönöm ha válaszoltok!

(#11653) toompa válasza Andorka623 (#11652) üzenetére


toompa
őstag

Akku?

(#11654) Andorka623 válasza toompa (#11653) üzenetére


Andorka623
újonc

amikor bekapcsol azt mutatja felvan töltve vagy ami éppen a kikapcsolás állapotában volt

(#11655) toompa válasza Andorka623 (#11654) üzenetére


toompa
őstag

Az tök mindegy. Ha már 2 éves az akku,én arra tippelnék.
Amikor bekapcsol,működik rendesen és sokáig vagy pár perc alatt kikappcsol újra?
Próbálj egy gyári visszaállítást esetleg,de nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#11656) Norbi.Sz válasza Andorka623 (#11654) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Ha rádugod a töltőre, akkor is kikapcsol???

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11657) Andorka623 válasza toompa (#11655) üzenetére


Andorka623
újonc

Igazatok lehet az akksival kapcsolatban mert az már tényleg 2 éves! :K Töltés alatt még tényleg nem kapcsolt ki. megzavart az hogy mit jelez töltöttségnek :) Megpróbálom a gyári visszaállítást is! majd jelzem mire jutottam! Köszönöm!!!

(#11658) toompa válasza Andorka623 (#11657) üzenetére


toompa
őstag

Ha kikapcsolgat csak óvatosan a gyári visszaállítással. Nehogy közben is kikapcsoljon. Dugd töltőre közben ha úgy nem kapcsol ki.

(#11659) Dilikutya válasza Andorka623 (#11657) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fölösleges a visszaállítással bohóckodni, ez akkuhiba, egyértelmű. Az, hogy töltöttségnek mit jelez ki, nem szempont, ha hibás, jelezhet bármit bármilyen töltöttségnél, attól még kikapcsolhat. Új akkut kell venni, fölösleges lenullázni a telefont, csak a te dolgod lesz vele több.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11660) Andorka623 válasza Dilikutya (#11659) üzenetére


Andorka623
újonc

akkor így olvasva a válaszokat arra jutottam hogy elbattyogok venni egy akksit :) már csak azt kell megnéznem hogy hova battyogjak! Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!! :)

(#11661) alexandre33


alexandre33
csendes tag

majd ird meg mi volt az aksi ara :)

(#11662) toompa válasza Andorka623 (#11660) üzenetére


toompa
őstag

[link]
[link]
[link]
Egyenlöre ezt találtam a legolcsóbbnak.

[ Szerkesztve ]

(#11663) Dobozoss


Dobozoss
csendes tag

Üdv, leakarok innen [link] tölteni egy original fw-t de letöltésnél mindig azt írja hogy hálozati hiba és meghiúsult a letöltés valaki tudna linkelni honnan töltsek le?

̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=... ͡ °_̯͡° ...=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿̿ ̿

(#11664) Andorka623 válasza toompa (#11662) üzenetére


Andorka623
újonc

Köszönöm! Én is már keresgélek egy ideje és nem figyeltem a válaszokat! Köszi! :R

(#11665) toompa válasza Dobozoss (#11663) üzenetére


toompa
őstag

Miért nem a hivatalos oldalról próbálod?
Ha független a telód:
[link]

(#11666) Dobozoss válasza toompa (#11665) üzenetére


Dobozoss
csendes tag

Vodafoneos. Megtaláltam :)

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=... ͡ °_̯͡° ...=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿̿ ̿

(#11667) toompa válasza Dobozoss (#11666) üzenetére


toompa
őstag

Felrakhatod a független romot is. Én azt tettem fel egy t-mobile-os telóra. Eltünteti a szolgáltatói szemetet és a garancia megmarad.
De itt egy vodás ha mindenképp azt szeretnéd:
[link]

(#11668) Dobozoss


Dobozoss
csendes tag

Melyik a legjobb custom rom a minire vagy melyiket ajánljátok? Én a CyanogenMod 11-et néztem

̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=... ͡ °_̯͡° ...=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿̿ ̿

(#11669) Dobozoss válasza toompa (#11667) üzenetére


Dobozoss
csendes tag

Köszönöm szépen

̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=... ͡ °_̯͡° ...=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿̿ ̿

(#11670) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv, van egy kis gondom, hátha már valaki belefutott és tudja a megoldást:
Teló feltölt: kiírja, hogy feltöltve, 100%. Kihúzom a kábelt, és eltűnik a töltés jel..majd 1 pillanat múlva ismét megjelenik, mintha még mindig tölteném a telefont. Restart nem segít. Kikapcsolom a telefont, majd kikapcsolt állapotban mutatja, mintha töltene.

Ha kiveszem az akksit, akkor megint normálisan működik a telefon. Persze csak addig, amíg nem dugom töltőre.

Dmod v6 van rajta már vagy egy éve (hiba nélkül ment eddig), progik nem frissültek, szóval nem tudom mi lehet a gond.

Gondolom az akksi így nem tud halódni, pláne hogy az 5-6 nap megvan 1 töltéssel. Vagy külön a töltőelektronika tönkremehetett? Ötletek?

Dobozoss én a Dmod v6-ra esküszöm (v7 nekem nem ment). Gyors, nincs benne semmi szemét, de mégis az alap dolgokat benne hagyták (pl: guglis dolgok ja meg ami fontos: touchwiz!). Már csak egy adfree kell rá és kész :)
+
Ja CyanogenMod 11: kisebb, talán emiatt picit gyorsabb is, de a felület TELJESEN MÁS. A Dmod v6-nál ugyanazt a gyári felületet látod, tehát kb. ez alapján tudsz is dönteni.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#11671) xenom0rph válasza SirRasor (#11670) üzenetére


xenom0rph
őstag

v7-el mi volt a gond ?

halahala

(#11672) SirRasor válasza xenom0rph (#11671) üzenetére


SirRasor
őstag

Telepítésnél hibát írt ki, pedig kicsomagoltam és rendesen bezippeltem a megfelelő mappastruktúrával.

Make Love not war!

(#11673) alexandre33


alexandre33
csendes tag

en ennek a hibanak orulnek hat vegulis allandoan toltes alatt van a telo es nem merul le :)) :)) :))

(#11674) legaka


legaka
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy olyan gondom,hogy szeretnem feletenni a telora a CWM recoveryt,vagy akar aTWRP-t,de odinbol valo flasheles utan, minden alkalommal a gyari recovery jelentkezik nem a custom. Van valakinek valami otlete? Koszi...

(#11675) Daszkalosz19 válasza Norbi.Sz (#11633) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

És ez rootolja is a telót?

(#11676) Norbi.Sz válasza Daszkalosz19 (#11675) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Igen, rootolja rendesen... A szükséges állományok linkjei is ott találhatók a video alatti leírásban...
Én a videot követve rootoltam a Minimet, és azóta is műxik rendesen.

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11677) Daszkalosz19 válasza Norbi.Sz (#11676) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

A video alatt lévő linkek nem jók ! Az oldal.nem található felirat jön elő!
Te onnan töltötted le?

(#11678) Norbi.Sz válasza Daszkalosz19 (#11677) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Én még onnan töltöttem le, akkor még működtek, de ahogy látom, már tényleg nem jók...

Innen letölthető: [S3 Mini (i8190) Odin 3.07 - recovery.tar.rar - SuperSU_1.25_CWM]

Ha nem sikerül, esetleg fel tudom tenni Data-ra...
Mivel én csak rootoltam a telót, ROM-ot nem cseréltem, így csak ezeket töltöttem le (ezekre volt szükségem).

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11679) Daszkalosz19 válasza Norbi.Sz (#11678) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszi szépen :R
Csak rootolni szeretném párom telóját,a sok felesleges gyári szemetet kiiktatni :K

(#11680) EasyKnight


EasyKnight
tag

Sziasztok!
Pár órája boldog-boldogtalan tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek.
Egy két éves darab, I8190-es. Mivel egy kényszer váltásról van szó (SGSII... Béke poraira)
Így egy elég leharcolt példányról beszélhetünk.
Elsősorban az érdekelne, hogy lehet-e a krómozott keretet cserélni anélkül, hogy a kijelzőt megbontanám, illetve, ha lehetséges, hanem érdekelne, hogy hol juthatnék hozzá a legolcsóbban kívánt alkatrészhez?
Megvallom őszintén a legolcsóbb megoldást keresem, sajnos év elején nem engedhetek meg magamnak egy több 10000 forintos javítást.
A válaszokat előre is köszönöm :)

(#11682) szunyi777 válasza EasyKnight (#11680) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia, sziasztok.
Itt válaszolok, hátha másnak is segít.

Én a helyedben nem bontanám, bontatnám meg a keretet. Sajnos ragasztva van az isten is... Ebayen vannak komplett keretek, de ahoz a kijelzőt, érintőpanelt bontani kell. Egyben a keret + LCD +érintőpanel lenne a legjobb megoldás, hogy szép is legyen, de az meg drága. Akkor inkább egy Tok. Remélem tudtam segíteni.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#11683) EasyKnight válasza szunyi777 (#11682) üzenetére


EasyKnight
tag

Köszönöm a gyors választ :)
Esetleg tippet tudnál adni, hogy honnan érdemes rendeli, ha mégis ráadnám a fejem?
eBay, eddig rendben van, de anno az S2-vel megjártam egy utángyártott alkatrésszel..

(#11684) szunyi777 válasza EasyKnight (#11683) üzenetére


szunyi777
őstag

Nézd meg Nála. Eddig nem volt gond sosem.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#11685) Lecs@


Lecs@
addikt

Helló all. Frissíteném unokahugi telefonját. Le van lakva, akad ezerrel, füles hangzási problémái vannak, stb-stb. Mi a legajánlottabb gyári FW rá ? Érdemes esetleg neki rootoljam kipucolás, vagy valami jó tweak miatt ? Odinos Rom , bármi érdekel ami stabil. Aosp, cm alapú nem kell. A lényeg, alapfelhasználó, mint egy tinédzser. Elfogadnék letöltőlinket is.

Köszi előre is a helpet.

512 GB

(#11686) pXeeT válasza Lecs@ (#11685) üzenetére


pXeeT
tag

Szia,

tinédzser fiam telóján hónapok óta hibátlanul teszi a dolgát az R-mod. Nagyon ajánlom. :K

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#11687) Lecs@ válasza pXeeT (#11686) üzenetére


Lecs@
addikt

köszönöm. V3 mehet, az ajánlott ?

512 GB

(#11688) pXeeT válasza Lecs@ (#11687) üzenetére


pXeeT
tag

Igen.

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#11690) Devily


Devily
tag

Sziasztok!

Kaptam cseretelefonnak egy S3 minit. A készülék már nem garanciális, ám szolgáltató függő. Milyen módszerrel tudnám univerzálissá tenni? Legutóbb egy ZTE Blade telefonnal csináltam ezt, viszont egy Samsunghoz nem nyúlnék hozzá előzetes utánajárás nélkül.

Előre is köszönöm!
D

(#11691) Devily


Devily
tag

Bocsánat!
Előbb el kellett volna olvasnom a leírást. Ott a válasz. Már csak azt szeretném kérdezni, hogy Milyen ROM-ot ajánlanátok? A lényeg az, hogy gyors, reszponzív legyen. Esetleg jó fényképező szoftverrel. A készülék páromnak lesz és ő elég sokat fotóz telefonnal.

(#11692) xenom0rph válasza Devily (#11691) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezzel nem fog jól fotózni... :D amúgy dmod, vagy rmod

halahala

(#11693) Lecs@ válasza xenom0rph (#11692) üzenetére


Lecs@
addikt

:D

512 GB

(#11694) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

4.1.2 PAN romra van valami egyszerű rootolási lehetőség ami online és ingyenes ? pl mint towelroot más telóknál :U

(#11695) Norbi.Sz válasza Ghostman78 (#11694) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Ez szerintem nagyon gyors és egyszerű: [S3 Mini Root]

Én ez alapján csináltam, és tökéletesen működik.

A szükséges programok itt elérhetők: [S3 Mini (i8190) Odin 3.07 - recovery.tar.rar - SuperSU_1.25_CWM]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11696) Ghostman78 válasza Norbi.Sz (#11695) üzenetére


Ghostman78
senior tag

köszönöm

(#11697) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello
Adtak nekem egy ilyen készüléket tartozás fejáben. Az lcd törött benne, pc felismeri bekapcsol, hívni is lehet.
Ebayen néztem hogy 10e kínából 15ért usábol lehet lcd/touch kombót kapni. Ilyennel próbálkozott már valaki, érdemes egyáltalán? Ha nem akkor eladom így hibásan mert többet nem ér meg nekem.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11698) pXeeT válasza bull84ghia (#11697) üzenetére


pXeeT
tag

Régen Szunyi777 kolléga csinált cserét ha jól emlékszem. [link]

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#11699) szunyi777 válasza bull84ghia (#11697) üzenetére


szunyi777
őstag

Én cui1873 eladótól szoktam rendelni telókhoz alkatrészt... Nincs velük gond, eddig mind működött, és ide is ért! Volt olyan, hogy HTC One s készülékben Samsung LCD volt gyárilag, lerendeltem kintről és ugyan olyat kaptam!! Csak ajánlani tudom :K

LCD Display touch Screen Digitizer Assembly For Samsung Galaxy SIII Mini i8190

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#11700) bull84ghia válasza szunyi777 (#11699) üzenetére


bull84ghia
őstag

Pont tőle rendeltem én is tegnap :)
Szétszedés már megvolt. Igen erős a ragasztó az lcd alatt, de a hőlégfúvónak nem tudott ellenállni ;)
Kicsit barbár módszer de hatásos volt.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.