Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) galaxys80 válasza morfondőr (#11288) üzenetére


galaxys80
veterán

Feleségem telefonján is 40-50% körül szokott lenni az android rendszer. Ettől függetlenül nem merül gyorsan.
Nálam a céges S2-n 4-5 % max.
De anno az S3-S4-en sem volt több soha 10%-nál.

(#11303) hematomaI válasza #20749568 (#11302) üzenetére


hematomaI
tag

Pontosan :)

(#11305) Zoja™ válasza #20749568 (#11304) üzenetére


Zoja™
őstag

Te mit szívtál? Adj nekem is !!444!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#11307) ronin79 válasza #20749568 (#11306) üzenetére


ronin79
őstag

5 darab nullát hamarabb, de nyilván lesz pandabafott nyalóka is ugyanolyan szuper kivitelben mint a csoki ;]
miután megkaptuk a frissítést a támogatott telókon és miután a cm csapat összehoz egy cm12-t amit ezek a szerencsétlen szélhámosok majd megpróbálnak lekoppintani a szokásos kifogásokkal az esetleges hibákra, hogy sajnos cm csapat bla-bla-bla.
Érdekes módon amióta hivatalos cm-et használok egyetlen hibával nem találkoztam amik a panda verzióban mai napig megvannak és amikért a cm csapat ill. a földönkívüliek a felelősek. Nekik köszönhetően megutáltam a telót, a cm11-et és a lengyeleket.
Szerencsére telóváltás óta a cm ismét istenkiráy és nem kell gyári hulladékon tengődnöm :DDD és nem is várom annyira az 5.0-át mert egy próba után több mint valószínű megy vissza a cm11 és 5.0 majd cm12-vel lesz használatban :)

(#11309) xenom0rph válasza #20749568 (#11308) üzenetére


xenom0rph
őstag

:)) :)) :))

halahala

(#11311) Zoja™ válasza ronin79 (#11307) üzenetére


Zoja™
őstag

MI2-őn nekem is bugmentes a CM, hihetetlen... Úgyhogy nem vagy egyedül ezzel a dologgal. Viszont most itthon vagyok egy hónapig, neki kéne esni valami mod-nak. ;]

(#11312) #43373312 válasza #20749568 (#11310) üzenetére


#43373312
törölt tag

Valamint nem mindig jön sms. Küldés az megy.
A gps-t se sikerült tegnap bekapcsolnom, nekem a 1014-i verzió volt fent.
Akksi jól bírta viszont, de most tényleg gáz, hogy a telefon része bugos lett.
Igaz eddig kivétel nélkül minden rom idővel összerotyta magát...csak a stock nem.

(#11313) ronin79 válasza Zoja™ (#11311) üzenetére


ronin79
őstag

Mod? Én arra már lusta vagyok :D. Végigpróbáltam az összes romot, aztán maradt a mahdi amiben gondoltam ha már használom kipofozom a magyarítást, de az sem akarózott úgyh.ment vissza a cm amihez max. a saját gappsot frissítgetem.
Amúgy találtam egy piszkosul jó apk toolst, hasonló mint a tma, de csak compile-recompile és gyorsan dolgozik. Majd linkelem ha kell.

(#11315) ronin79 válasza #20749568 (#11314) üzenetére


ronin79
őstag

(#11317) Zoja™ válasza ronin79 (#11313) üzenetére


Zoja™
őstag

Engem is csak a lustaság tart vissza, meg eddig nem is volt rá szükségem. De ha már kényszerpihenőn vagyok, akkor valamivel el kéne ütni az időt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11318) Dilikutya válasza #20749568 (#11314) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az elég méretes bogár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11320) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok, régen jártam erre. ..
Keret repedésre van Samu gari? Nem emlékszem már. .. A nejem telojarol lassan lejár a gari, és hátha cserélnek lcd is a kerettel együtt. . Alul az USB nel és felül van repedve.. Ha jól emlékszem ez gyári hiba és cserélik de lehet hogy keverem a nagytesoval... Köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#11322) retesz147 válasza szunyi777 (#11320) üzenetére


retesz147
addikt

még az elején (kb másfél éve) voltam bent a Samunál az Allee-ba ezzel a repedéssel....és akkor még nem igazán találkoztak ilyen hibával és akkor a csaj azt mondta, hogy visszaküldheti, de ha rábizonyítják, hogy leesett vagy bármi ilyesmi, akkor elvesztem a garit.....hát inkább nem küldtem be...

de azóta lehet rájöttek, hogy gyári típushiba.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#11323) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok! Apukám vett nem régiben egy (remélem) ilyen telót én előre kerestem és I8190-et találtam s3 mini alatt és most h kezemben van a teló I8200N-t mutat. Gyári verzió: I8200NXXUANG1. A kérdésem az h jó helyen vagyok e még így? Vagy itt is az van mint az S5830-nál h kidobtak egy I/L/M/C verziót ami "enyhén" butább és teljesen más volt a romolása.

(#11325) ktomcat válasza #20749568 (#11324) üzenetére


ktomcat
senior tag

Akkor jól látom h erre még romok sincsenek jó esetben rootlni tudom azt kész?

(#11326) Dilikutya válasza ktomcat (#11323) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez lesz az: Samsung I8200 Galaxy S III mini Value Edition.

Újabb, picit gyorsabb SoC, NFC, Android 4.2.2... nem régi, tavaszi modell. Mondjuk ennyi erővel már KitKat is lehetne rajta.

Minek rá másik rom? A gyári legalább működik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11327) ktomcat válasza Dilikutya (#11326) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm! Nálam már reflexszerű hogy módosított romot teszek a telókra (főleg samsungéknál) pontosan az ilyenek miatt h pl. ehhez már rég kidobhatták volna a 4.4-et de "tesznek" rá. Na de mindegy úgy tűnik ebből a típusból is tucatfont csináltak legalább itt nem olyan átverés címén mint anno az s5830nál (ott a régebbi típus jobban döcögött az árát mégsem változtatták).

(#11328) hematomaI


hematomaI
tag

Valaki feltudna rakni egy mostani Pannonos romot?

(#11329) Dilikutya válasza ktomcat (#11327) üzenetére


Dilikutya
félisten

De pont amiért nincs belőle gyári 4.4, nincs hivatalos CM 4.4 se, és csak mókolt szutykok vannak alapvető hibákkal. Legalábbis eddig még majdnem mindre írták, hogy telefon, fotó nem megy... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11330) zazira2


zazira2
tag

A t-mobilnál 2év hűségre, díjcsomag vállalás nélkül 9.000ft-ért megkapnám, kifutó készülék, pillanatnyilag nincs raktáron.
Ha lesz a feleségemnek veszek egyet, annyi megér nem?

(#11331) Dilikutya válasza zazira2 (#11330) üzenetére


Dilikutya
félisten

9000-et biztosan megér.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11332) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Sziasztok!A segítségeteket kérném.

Tmobilos samsug galaxy s3 minire milyen főzött romot lehet felrakni zárt bootloaderre és hogyan ?

Hogyan lehet nyitni a bootloadert ?

Főzött rom estén mindig nyitott bootloader kell ?

Várom válaszod!

(#11333) Zoja™ válasza ricsike81 (#11332) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem kell szórakozni a bootloader-rel, csak fel kell rakni egy módosított recovery-t és már tolhatod is fel a .zip-es főzött romokat.
Az első hsz-ben megtalálod a szükséges dolgokat.

(#11334) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

ANC2-höz képest ANI4 végű romban van valami kézzel fogható újdonság/stabilitás stb ? :U

(#11335) w.miki


w.miki
veterán

Helló!
Haveromnak s3 mini-je van, Android: 4.1.2, FW: I8190XXAMG4, BB: JZO54K.I8190XXAMG4.
Viszont 1-2 hónap használat után nagyon belassul. Nem igazán ért hozzá, ezért ilyenkor jön a gyári beállítások visszaállítása, csak akkor mindent újra kell állítani.
Van esetleg egyéb módszer, hogy ne lassuljon be a teló, és tudja használni?
Ha lehet maradna egy (gyomlált) gyári ROMnál.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#11336) Dino69 válasza w.miki (#11335) üzenetére


Dino69
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe eme csúcs romot, melyre javallott egy Ilyen alkalmazás, lefagyasztani a háttérben futó alkalmazásokat :))

[ Szerkesztve ]

(#11337) Dilikutya válasza w.miki (#11335) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ott valami gebasz van. Nekem lassan másfél éves lesz a telefon, egyszer sem volt rajta gyári visszaállítás, 4.1.1-el lett véve, azóta OTA-n frissítettem, fent van minden, ami kijött a T-s verzióra. Semmi lassulás. Én a magam részéről nagyon elégedett vagyok ezzel a készülékkel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11338) hematomaI


hematomaI
tag

ANC2-őt tettem fel,jobb lett az üzemidő.

(#11339) Ghostman78 válasza Dilikutya (#11337) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Szia

Azt írtad, hogy "fent van minden, ami kijött a T-s verzióra" rom.
Ezek szerint ANI4-re is befrissültél ?
Valami érezhető változás esetleg az előző ANC2-höz képest ? :U

köszi :R

(#11340) Dilikutya válasza Ghostman78 (#11339) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, frissítettem ANI2-re. Nem ANC2 volt előtte az utolsó T, hanem AMG4, de amúgy nem tapasztaltam változást. Eddig se volt vele gondom. Üzemidőről nem tudok mit mondani, minden nap máshogy használom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11341) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Sziasztok!

Ez tényleg igaz, vagy elírás? Ennyiért tuti veszek egyet, ha lesz még készleten, még tartaléknak is jó.

(#11343) kolosanyi válasza #20749568 (#11342) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gondolom maradt készleten pár raklap, amit nem adtak el. Ennyiért viszont ingyen van, hiába két éves. Kértem értesítőt, amint meglesz, veszek is egyet. :)

(#11344) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyébként melyik a legfrissebb ROM hozzá? Nem baj, ha nem gyári. Köszi a választ előre is. :)

(#11345) Dino69 válasza kolosanyi (#11344) üzenetére


Dino69
aktív tag

Kb 9 hozzászólást visszaolvasva neked is fény derülhet az egyik legjobb romra :))ű

Ami nem a legfrissebb ugyan, de napi szinten igen jól teljesít :D

[ Szerkesztve ]

(#11346) hematomaI


hematomaI
tag

Egy kis segitség kellene.
Hol tudom kikapcsolni azt a funkciót hogy amikor hivok, akkor a kapcsolás előtt ne /prittyegjen/adjon jelzést.Valaha tudtam de elfelejtettem. :)

(#11348) hematomaI válasza #20749568 (#11347) üzenetére


hematomaI
tag

Néztem de nem találtam meg,pedig tudom hogy van és nem olyan rég állitottam is.

(#11349) hematomaI


hematomaI
tag

Megtaláltam.A tárcsázóban a bal oladali érintő billentyű hivás beállitás és ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.