Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Dilikutya válasza Heni009 (#11500) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha wifin frissít csak, akkor miért ne. Nem ördögtől való a szoftverfrissítés, pláne, ha rendszerről van szó, az azért van, hogy jobb legyen. Ha a rendszer akar frissülni, engedd neki, úgy egy hónapja kapott az enyém is frissítést. Rosszabb nem lett. :)
Ha valamelyik app, akkor olvass bele a Play-en a hozzászólásokba, mert utólag a frissítést nem lehet eltávolítani, csak ha elmented a meglévő apk-t, és abból telepíted újra. Én pl. a Facebook klienst és a Messengert tavaly ősz óta nem mertem frissíteni, mert jót még ott nem írtak róla.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11502) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
Érdeklődöm mi a külömbség az i8190 és a i8200 közt , vagyis jobban az érdekel melyik jobb és mennyivel kb...
illetve hasonló árban 35-39 körül valami jobb vétel ?

Néztem rengeteget, nemton honnan szerzik ujan, de az olcsobbak mind német nyelvü, vagy kiszedik a tartozékokat ... :Y :F

:R :R :R

(#11503) xenom0rph válasza maxika2004 (#11502) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nincs olyan hogy német nyelvű. Újabb soc van benne meg 4.2

halahala

(#11504) Dilikutya válasza maxika2004 (#11502) üzenetére


Dilikutya
félisten

A német nyelvnek ne dőlj be, átállítható magyarra, egész EU-ban csak egyféle ROM van ugyanazokkal a nyelvekkel. Tartozék meg eleve nincs sok, akksi, töltő, fülhallgató. Első kettőt meg aligha veszik ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11505) maxika2004 válasza Dilikutya (#11504) üzenetére


maxika2004
őstag

köszi mindenkinek a segitséget !

Szóval megvehetem a németet, ez akkor csak eladói turpisság hogy 35 ért hirdetik,
ott meg vegye meg a paraszt a drágábbat mert nemért hozzá, .....

tuti lesz benn magyar ? ( mondjuk ezen én is csodáékoztam.. rá is kérdeztem, angol sincs ?...
csak német... volt a válasz )

Ilyenek pl:
[link]

kb 10 boltot végigcsörögtem az elejéből:
[link]

.... és volt ahol csak a telo 35 .... gyári dobozában (csak tartozékokat kiveszik)

akkor a 2 közül melyik a jobb ? i8190 vagy i8200 ?

(#11506) LacBp válasza Dilikutya (#11499) üzenetére


LacBp
tag

Igen, amúgy gyári rom van rajta, és most kiessel feltettem a legújabbat, ami ajánlott. Persze factory reset is megvolt...
A hiba ugyan az... wifi "gomb" matt zöld. és hiába nyomkodom nem kapcsol be...

Nem t udom, hogy esetleg van e külön radio -rom rész, mint anno a nokiában. Vagy ez a kernelben van benne?! s akkor mélyebben kell belenyúlni...

Mondjuk egy rootolást elvégeztem a EFS mentés miatt. Biztos, ami ziher...

(#11507) ronin79 válasza LacBp (#11506) üzenetére


ronin79
őstag

A kies egy ipari hulladék, senki ép eszű nem használja, szvsz gyorsan felejtsd el.
Ha nem működik a wifi az alapsávval lesz gond, amit egyszerűen recoveryből tudsz lecserélni innen
vagy odinnal felraksz egy gyári romot sammobileról vagy samsung updates-ről. Telepítés menete összefoglálóban.
Ha ez sem segít akkor lehet beverni az eladó képét :DDD

(#11508) LacBp válasza ronin79 (#11507) üzenetére


LacBp
tag

köszi ronin79!

megpróbáltam volna a beverést.. de még a telefont sem vesz fel.. ;)

Szóval tesztelgettem tovább.. BT sem megy, és az FM rádió sem. Imei viszont elvileg rendben. Bár telenoros kártyát még nem látott,csak a 112 -t tudtam hívni. az működött...

Kicsit magas még amit küldtél, de megpróbálom átrágni magam rajta, hogy a sok linkből sok verzióból melyik az, ami nekem kell. az tuti, hogy nem L és nem N -es... így legalább már szűkült a kör ,;)

(#11509) ronin79 válasza LacBp (#11508) üzenetére


ronin79
őstag

Nem kell sokat keresgélned, elég ha kipróbálod az elsőt GT-I8190XXANR6_modem. Lényeg a teló típusa 8190 és kell valamilyen custom recovery (twrp, cwm) amiből telepíted, de én inkább az odinos megoldást próbálnám, mert recoveryt úgyis odinnal kell felrakni és a rom telepítés is csak 5 perc, ha pedig sikerül helyrehozni, gond megoldva és legalább van egy tiszta rendszered is.

(#11510) gara1


gara1
csendes tag

Odinnal tennék fel stock független romot. Az odinnak mindegy, hogy most per pillanat milyen rom és recovery van a telefonon? Legyalul mindent és telepit mindentől független?

(#11512) gara1 válasza #20749568 (#11511) üzenetére


gara1
csendes tag

Köszi!

(#11513) baboss


baboss
őstag

Sziasztok,remélem tud valaki segíteni. :F
A telefonon (SAMSUNG GALAXY S3 MINI) visszakeltet állítanom mindent alaphelyzetbe,ezért az IGO-t újra kellett telepítenem.
Az IGO indítása után ez a hibaüzenet jelenik meg:Global cfg not found "Global cfg nem található." (Pedig a mappában benne van a RAR file)

Felbontás, 480x800 a data.zip és a sys is ennek megfelelő.
Mi lehet a hiba oka,mit csinálok esetleg rosszul.
A segítséget előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#11515) baboss válasza #20749568 (#11514) üzenetére


baboss
őstag

Nem,de köszönöm az infót.Sajnos már nem tudom törölni.Remélem nem lesz belőle kitiltás. :U

(#11516) Armagedown


Armagedown
őstag

Mi a véleményetek, megér ez a mobil 35ezret, vagy már nem érdemes ilyet venni?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11518) Armagedown válasza #20749568 (#11517) üzenetére


Armagedown
őstag

Romániában az Emag ennyiért árulja ennyiért, de az S3 Mini Value Edition is ugyanennyibe kerül, abban már valamivel jobb a processzor, de a kamerájáról nem találtam semmi infót, tesztképeket sem találtam sehol.
Mindkettőre 2 év gari van.
Nem szivesen vennék B márkás mobilt, nekem fontosabb a megbízhatóság, mint a 30ezer pont az Antutu benchmarkban.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11520) Armagedown válasza #20749568 (#11519) üzenetére


Armagedown
őstag

Netezéshez, fotózásra és videózásra, feltétlen kellene a jó minőségű legalább 720p videófelvétel.
Valószínüleg a hugom kapná a mobilt.
Azt mondod, hogy a VE-hez nincs valami sok főzött rom?Az elég nagy baj, mert az első dolgok lenne a TW launchert fagyasztani és másik launchert telepíteni, ha ez nem elég, csak akkor telepítenék custom romot.
A custom binary számlálót lehet házilag nullázni?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11522) gara1


gara1
csendes tag

Srácok!

Ha van egy cwm recovery full mentésem abban benne van az Efs (IMEI, stb.) mappa?
Ha valami balul sül el abból -azzal vissza tudom nyerni az IMEI számom stb?

(#11524) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Mi a hivatalos allasfoglalas azzal kapcsolatban,hogy ha a keret kopik azt garanciaban csereli a samsung? Hivatalos premium garanciaval az edigitalnal es a mediaban biztos lehet venni ugye?

(#11525) Szedált


Szedált
tag

Hopp, jött egy frissítés. Vajh' mi lehet benne?

(#11526) ronin79 válasza gara1 (#11522) üzenetére


ronin79
őstag

Nincs, lásd efs mappa mentése összefoglalóban.

(#11527) BuricsJ válasza Szedált (#11525) üzenetére


BuricsJ
tag

Sziasztok,
Szombaton települt egy közel 140 MB-s csomag a független készülékemre, ezek után az alapsáv verziója: I8190XXANI4 lett, az Android verzió maradt 4.1.2
Feltűnő változást nem észleltem, jó lenne tudni egy-egy frissítés esetén, hogy mit is tartalmaz? Rákeresve google-n nem találtam "listát", hogy mi változott.... :N

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#11528) Scoobyka válasza Scoobyka (#11524) üzenetére


Scoobyka
addikt

erre vki?

(#11529) Dino69 válasza #20749568 (#11517) üzenetére


Dino69
aktív tag

Egyébként nem bánnám, ha maradna ext4-en a Cm12, mert akkor könnyebb lenne a válltogatás az Rmod között :))

(#11530) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
Érdeklődöm mi a külömbség az i8190 és a i8200 közt ,
vagyis jobban az érdekel melyik jobb és mennyivel kb...

ez a fentebb value edition az i8200 as ? vagy keverem a dolgokat?
:R

(#11532) maxika2004 válasza #20749568 (#11531) üzenetére


maxika2004
őstag

Szia !
Na ezt még nem vetették a szememre... ;)
Lehet az a baj hogy sokat olvastam vissza, és belekeveredtem ....

" Talán a VE jobb választás,ha nem akarsz romot cserélni. Minden más esetben az "eredeti"."

" de az S3 Mini Value Edition is ugyanennyibe kerül, abban már valamivel jobb a processzor, de a kamerájáról nem találtam semmi infót, tesztképeket sem találtam sehol.
Nem szivesen vennék B márkás mobilt, nekem fontosabb a megbízhatóság, mint a 30ezer pont az Antutu benchmarkban. "

A value a jobb, de b kategóriás.... :F
miért kell romcsere az eredetiben ...... :F
az eredeti megbizhatóbb de szarabb.... :F
szóval annyira nem volt ez egyértelmű, hogy az is értse
aki nincs annyira képben mint én.

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#11534) maxika2004 válasza #20749568 (#11533) üzenetére


maxika2004
őstag

Köszi !

Hát igen " név nélkülit, " és megbízhatatlant én sem szeretnék !
semmi kirivó használat, semmilyen téren....
kb
20 % telefon
20% játék
20% net
20 % zene- gps
20% foto - video

öö " Kissé gyengébb. " de melyik ? :B
vagy esetleg más típus ?

:R :R :R

(#11536) Armagedown válasza #20749568 (#11533) üzenetére


Armagedown
őstag

A ZTE nem B gyártó, B gyártónak azt nevezem, ha csak forgalmazó létezik, akik megrendelik Kínából az OEM mobilokat, rászitáztatják a saját márkanevüket és így kerülnek piacra, pl MyAudio, Prestigio, Allview, Overmax, Evolio és még sokan mások.
Azt hiszem, hogy volt régebben ezen az oldalon egy cikk is róluk.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11537) Dilikutya válasza Armagedown (#11536) üzenetére


Dilikutya
félisten

A ZTE konkrétan nekem is "B" gyártó. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11541) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok,
A telenoros legfrissebb firm elérhető máshol is mint a samsung update mirrorok? Nagyon lassan tölti.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#11543) Dilikutya válasza #20749568 (#11540) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az UI kevés, hogy valami jó legyen. :)

- GPS might be buggy
- camera doesn’t work at all
- missing part of OMXes implementation (so there’s no fully HW video acceleration)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11546) #03372544


#03372544
törölt tag

Tegnap kikapcsolódva találtam meg a telefont és azóta nem sikerül bekapcsolni, töltésre se reagál.
Volt már valakinek ilyen?
Vihetem szervizbe...

(#11547) BuricsJ válasza #03372544 (#11546) üzenetére


BuricsJ
tag

Akkor sem tudod bekapcsolni, ha kiveszed az aksit és csak a töltőről kap közvetlen táplálást? Ha igen, akkor ez jelentheti az aksi elhalálozását. :F

Józsi

(#11548) #03372544 válasza BuricsJ (#11547) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem megy úgy sem, teljesen halott.
Egyébként már a második pótakksi van benne, az eredeti és az első pótakksi is felpúposodott és meghalt benne. Eredeti gyárit veszek bele pedig.

(#11550) #03372544 válasza #20749568 (#11549) üzenetére


#03372544
törölt tag

Vittem a szolgáltatóhoz de kiderült hogy a második évben már közvetlen a samuhoz kell.
Na majd holnap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.