Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11852) Hanz válasza #20749568 (#11851) üzenetére


Hanz
tag

Persze hogy volt wipe. Próbálkoztam 2x is felrakni, de hiába. A ronin féle r mod meg simán felmegy. Mindkettő aroma telepítős. Nem vágom mi lehet.

(#11854) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Én most az omni-4.4.4-20141123-golden-HOMEMADE rom-ot tettem fel, eddig jól működik.

A MUI-t is ki akartam próbálni, de félek nem kiforrott dolog..

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11855) Hanz válasza Sziszifeca (#11854) üzenetére


Hanz
tag

Adsz linket?

(#11857) batai15


batai15
félisten

Üdv! az össze foglaló napra kész? Root és cwm telepítés imei mentés majd custom rom célból.
Customból mit ajánlotok?
Stock alapú van rá?

(#11859) batai15 válasza #20749568 (#11858) üzenetére


batai15
félisten

sógornak kellene majd. köszi!

(#11860) cd334


cd334
tag

Lenne egy apró problémám. SlimKat van telefonon eddig semmi probléma nem volt, viszont ma éjszaka 98%-ról 0%-ra merült az akkumulátor egy éjszaka alatt. Az akku statisztikában az látszik, hogy az Android rendszer volt a ludas, nem hagyta aludni a CPU-t. Van erre valami gyógyszer? Tegnap két appot installáltam (BTSync, VLC). Elsőként arra gondolok, hogy ezeket leszedem aztán meglátjuk.
Valakinek volt hasonló?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#11862) cd930


cd930
aktív tag

Sziasztok!

Rootolni szeretnék egy gyári 4.1.2-es verziójú telót.
Még sosem csináltam és el is akadtam.
a twrp2.8-ast elindítottam de elakadt a telepítés, mert azt írja pirossal: E:signature verification failed

Mit kell tenni?

20+ éve a Prohardveren

(#11863) batai15


batai15
félisten

A következő lenne a gondom.Nem tudom feltelepíteni az usb drivereket.
Elindítom de semmi nem történik...

(#11864) batai15


batai15
félisten

Sikerült másik gépen.AZ össze foglalóba leírtak szerint meg csináltam odinnak a cwn telepítést mégis a gyári recovery jön be

(#11866) batai15


batai15
félisten

Kaphatok egy független v tmobile rom linket? Nem élnek az összefoglalóba

(#11867) ahdgy


ahdgy
csendes tag

Sziasztok. Úgy néz ki, lesz nekem is egy mini s3. De nem tudom eldönteni, hogy a díszkereten lévő repedés mellett ez illesztés, vagy mellette is el van-e repedve.

[ Szerkesztve ]

(#11868) Kötike válasza ahdgy (#11867) üzenetére


Kötike
tag

Az illesztès.

(#11869) gada00 válasza ahdgy (#11867) üzenetére


gada00
aktív tag

az illesztés mellet egy repedés van a képen., az fröccsöntő forma illesztése minkét oldalon ott van.
nekem az usb csati felett repedt/tört el a tok, de semmi észre vehető dolgot nem okoz.
valszeg visszapattant a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#11870) matyoxd


matyoxd
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég telepítettem a telefonomra cyanogenmod 11-et http://novafusion.pl/tutorials/installation-guide-golden/ leírás alapján. Közben szét is szedtem a telefont, a képernyő alatti gombok szalagkábele el volt szakadva és azt cseréltem ki. Azóta a telefon nem tud csatlakozni egyetlen hálózatra sem. Próbáltam már a stock androiddal is és úgy sem működik. Szerelés közben megsérülhetett volna az antenna? Ha a telefonon belemegyek a Beállítások -> A telefonról -> Állapot menüben a csatolt képen szereplő adatok fogadnak.

[ Szerkesztve ]

(#11872) gada00 válasza matyoxd (#11870) üzenetére


gada00
aktív tag

-50 - -70 dBm körül kellene lennie a jelszintnek.
szerintem nézd meg jól van-e összerakva :-)

(#11873) matyoxd válasza gada00 (#11872) üzenetére


matyoxd
csendes tag

Ma kiszereltem a belső antennát, és nélküle sem változott a jelerősség. Lehet mégsem az antenna a hibás?

(#11874) p5quser válasza matyoxd (#11873) üzenetére


p5quser
tag

EFS mappa? IMEI szám? Nem sérült meg a flashelésnél?

(#11875) darthwolf


darthwolf
csendes tag

Sziasztok!

Február 14-én a Vodafone-nál vásároltam Samsing Galaxy S3 Minit (I8200 verzió). Néhány nap után vettem észre, hogy nagyon lassan tölt az akkumulátor. Valószínűleg a probléma kezdettől fogva fennállt, csak mivel éjjel töltöttem, így nem vettem észre. A Vodafone-nál először azt mondták, hogy a 4,5-5 órás töltési idővel nincs semmi különös... Mivel ezt nem fogadtam el, nem is kértem az ő szolgáltatásaikból a továbbiakban. Megkérdeztem a Samsung ügyfélszolgálatot, ők azt mondták, hogy ez a töltési idő (természetesen) túl hosszú. A Váci úton lévő Samsung gyorsszervizbe vittem be a készüléket, ők két óra után küldték az sms-t, hogy elkészült. Kicserélték az akkumulátort, illetve újratelepítették a szoftvert. A töltési idő ugyanannyi volt, így egy hete visszavittem a készüléket. Azt mondták valamilyen rejtett hiba lehet, ha helyben tudják orvosolni, akkor 2-3 nap, ellenkező esetben egy, másfél hét lesz a javítása. Ma kaptam vissza a telefont egy hivatalos állásfoglalás kíséretében, idézem: "A kikapcsolt, nyugalmi, és hívás közbeni áramfelvétel a gyártói előírásoknak megfelel. A telefon készenléti idejét összehasonlítottuk több más azonos típusú készülék, azonos program használat alatti készenléti idejével, eltérést nem tapasztaltunk." Kicsit kutakodtam az interneten, az alábbi oldalt találtam a témában:
http://www.technobezz.com/fix-slow-charging-problem-samsung-galaxy-s3/
Az első javaslatot már kipróbáltam, de nem hozott eredményt, a többinél pedig (nyilván az akkukímélő program telepítését, illetve a háttérben futó alkalmazások bezárását kivéve) nem tudom, hogy garanciavesztéssel járnának-e, így nem mertem megpróbálni. Ha valakinek lenne megoldási javaslata, azt nagyon megköszönném, illetve ha valaki ért hozzá és meg tudja magának bütykölni, vagy nem probléma számára a 4-5 órás feltöltési idő, akkor 25000Ft-ért eladó 1 év Vodafone-, plusz egy év kiterjesztett Samsung garanciával. Én nem szeretnék állandó vendég lenni a szervizükben. :((

(Ha valaki szeretné megvenni, tamas.farkas84@gmail.com címen érdeklődhet. A készülék Budapesten tekinthető meg.)

(#11876) matyoxd válasza p5quser (#11874) üzenetére


matyoxd
csendes tag

Az IMEI rendben van, viszont az EFS mappa üres.

(#11877) p5quser válasza matyoxd (#11876) üzenetére


p5quser
tag

Az imei szám egyezik a matricán lévővel? Ha az efs mappád üres, akkor nem valószínű, de lehet hogy rosszul tudom. Ha lementetted mókolás előtt, próbáld meg visszarakni.

(#11878) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a telefon 93%-nál nem töltődik fel jobban és kb 30%-nál kikapcsol. A gyári akksi már zárlatos volt, felpúposodott, vissza is dobták a Vodából, hogy ez így nem garanciális probléma. Most egy ebay-es van benne. Ennyire szar lenne?

Köszi!

https://barbieripnk.hu/

(#11879) matyoxd válasza p5quser (#11877) üzenetére


matyoxd
csendes tag

Igen egyezik. Az efs mappát meg benéztem, nem volt mountolva twrp-ben. :)) :)) Azóta próbáltam stock rommal nv rebuildot, de az sem hozott sok változást.

[ Szerkesztve ]

(#11880) p5quser válasza matyoxd (#11879) üzenetére


p5quser
tag

Hát, akkor valószínűleg hardveresen gatya a telefon... Én néznék valami bontottat, ha szeretném a kihívásokat. :)

(#11882) lajozs válasza matyoxd (#11873) üzenetére


lajozs
aktív tag

Ha ki- és beszerelt antennával ugyanazt kapod, vagy az antenna bibis, vagy a beszerelés nem tökéletes.
(Persze az egész rádió rész szoft- vagy hardveres baja is fennállhat.)

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#11883) Sziszifeca válasza #20749568 (#11858) üzenetére


Sziszifeca
őstag

A Stock rom-ból nekem most melyik verziót kell leszednem, mert XXANI4 az enyém. :U

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11885) Sziszifeca válasza #20749568 (#11884) üzenetére


Sziszifeca
őstag

[link] innen melyiket kell leszednem?V1, V2 vagy V3?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11887) Sziszifeca válasza #20749568 (#11886) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Ok. Most feltettem én is a CM 10.2-őt, amit linkeltél, és eddig igencsak jó.. :K

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11889) batai15


batai15
félisten

Sógorom gyári factory vissaz állítást akart a telefonján.tprw és rootolt gyári rom volt fent. Bootlopot kapott
Odinnal meg próbáltam gyári romot vissza rakni, és azóta ezt a feliratot kapom.Download modot meg tprwt nem tudom behozni, csak akkor kapcsol be ha telefont töltőre vagy gépre dugom
"Firmware upgrade encountered an issue"

(#11892) andreina


andreina
csendes tag

kb 2 hónapja van Samsung S3 Mini telefonom.
Korábban Huaweit használtam.
Van két funkciót amit hiányolok az S3ból, szeretném tudni hogy nem létezik vagy csak én nem talállom
1/ hogy a képernyő érzékelje milyen erős a fény és a szerint állítsa be magát
2/ fokozatos erősödése a sengőhangnak

Másik gondom, hogy a Huaweit simán lehetett pendrive-ként használni, az S3-n lévő word-t excel-t látom a számítógépen keresztül, módosíthatom is, de nem tudom visszamásolni a telefonon lévő kártyára. Van erre valami megoldás?
Van office Suite a telefonra telepítve. De azért a számítógépen keresztül könnyebb.

Segítségeteket előre is köszönöm

(#11894) andreina válasza andreina (#11892) üzenetére


andreina
csendes tag

lux telepítve

Gépen hogy tudom elérni hogy fokozatosan hangosabb legyen?

(#11896) andreina válasza andreina (#11892) üzenetére


andreina
csendes tag

Nem vagyok teljesen kezdő, de elmagyaráznád hogy érted
wifin mozgasd az adatokat.

red-es vagyok, de be van állítva a telefonom, hogy otthon munkahelyemen a helyi wifit használja.

(#11898) andreina válasza andreina (#11894) üzenetére


andreina
csendes tag

köszi szépen működik :)

(#11899) batai15


batai15
félisten

szerintem be döglött a telefon...(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.