Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) ronin79 válasza #20749568 (#11100) üzenetére


ronin79
őstag

Azt talán nem igen frissítették. Cm-el mi volt a gond?

(#11103) xenom0rph válasza #20749568 (#11102) üzenetére


xenom0rph
őstag

stock rom gyerekek, eszedbe se jut a testreszabás mert nincs olyan ,ez a legegyszerűbb :D

halahala

(#11105) ronin79 válasza #20749568 (#11102) üzenetére


ronin79
őstag

Akkor még mindig wc fusion ;] Pedig a cm egész jó, de sajnos az ilyen kamu fejlesztők ássák alá a tehetetlenkedésükkel. Nekem semmi panaszom rá, amióta telót váltottam. Reggelente jelez, hogy jött új frissítés, rábökök a changelogra és ha érdemesnek találom települ szépen automatikusan, anélkül hogy parázni kéne elindul-e még a teló utána, vagy hogy valóban van-e valami fejlesztés vagy megint csak kamu.
Szal cm király, csak a teló itteni topikja nagyon gáz :(((

(#11106) xenom0rph válasza #20749568 (#11104) üzenetére


xenom0rph
őstag

gyári stock. ;] annyira ,hogy még rootom sincs. Bár azt hamarosan megcsinálom, csak nincs kedvem.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#11109) ronin79 válasza #20749568 (#11107) üzenetére


ronin79
őstag

A cm mindegyik telón jó amelyikre van hivatalosan :) 300 eu-ig meg bő választék van, de amelyiken gyárilag kitkat fut az elég használható romolás nélkül is. Max egy root kell és lehet nem is vágysz cm-re.

(#11111) attilam


attilam
őstag

Sziasztok,

Nézegettem a sammobile oldalán az elérhető stock romomat. Az én telefonom t-mobil függő, magyar. A kérdésem az, hogy a sammobilos romok közül bármelyik flashelhető? Tehát más CSC kódú is. Illetve miben lesz más ha pl egy német csc-s romot flashelek fel? Magyar nyelv van mindegyikben?
Az a gond, hogy a stock t-mobil-os ROM-nál, sokszor bugos a hívásfogadás, és utána minden hang elmegy a készülékről.
Köszönöm.

(#11112) lajozs válasza attilam (#11111) üzenetére


lajozs
aktív tag

Az enyém született német, ebay.de-ről.
Az első naptól, nyelvet váltva, magyarnak érzi magát. Soha, semmilyen téren nem jelezte, hogy gond lenne emiatt bármely funkciójával.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#11113) ronin79 válasza attilam (#11111) üzenetére


ronin79
őstag

Feltolhatod, fr után az ország nyelvén fog indulni, de a magyar minden eu-s verzióban meg van. Ha nem T-s verziót raksz fel nem lesznek benne t-s cuccok meg nem t-s logoval fog indulni.

(#11114) attilam válasza ronin79 (#11113) üzenetére


attilam
őstag

Köszi. És az APN-ek működni fognak? Vagy kézzel kell majd bevinni mindent.

(#11115) ronin79 válasza attilam (#11114) üzenetére


ronin79
őstag

Fene tudja, nálam működött mindig angol, svájci, skandináv verziókon.

(#11117) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!

Új vagyok itt (párom S3 minije miatt írok csak). Szóval az említett telefon kijelzője összetörött. Amúgy működik, csak az ilyenkor szokásos pókháló tarkítja a látványt. Tudtok valakit, aki javítgat ilyet? Mert most láttam 2-3 hirdetésben 25-30E Ft-ért :Y . Annyit ér kb. a teló... Valaki tudna segíteni? Köszönöm.

(#11119) dannyl válasza #20749568 (#11118) üzenetére


dannyl
addikt

Most láttam egy helyen, hogy az üveget 9k-ért kicserélik. Akkor ez valami csapda? :U

(#11120) ronin79 válasza dannyl (#11119) üzenetére


ronin79
őstag

Az üveg érintőpanel nélkül 1000-3000 Ft-ért beszerezhető, nálunk 10 Eu mobilos boltban.

(#11122) ronin79 válasza #20749568 (#11121) üzenetére


ronin79
őstag

Ezt nem tudom, csak láttam ilyeneket és Gorilla Glass meg küld hozzá szerszámokat is plusz youtube.

[ Szerkesztve ]

(#11124) ronin79 válasza #20749568 (#11123) üzenetére


ronin79
őstag

Én sem, meg nem is lenne hozzá türelmem. A felrakást még bevállalnám de a leszedést semmikép. [link]

(#11126) Zoja™ válasza ronin79 (#11124) üzenetére


Zoja™
őstag

Még szerencse, hogy nem telibe van ragasztva, na az a szívás, azt egy hajszárítóval nem szeded le. Egyébként a legelső digitizer cserémet én is egy hajszárítóval és a személyi igazolványommal csináltam meg. :DDD

(#11127) ronin79 válasza Zoja™ (#11126) üzenetére


ronin79
őstag

Na már épp akartam kérdezni hová tűntél? Mi ez a htc one m7 meg gpe ? :D :C Csaknem a g2 is kavicságyban végezte? :D

(#11129) Zoja™ válasza ronin79 (#11127) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem, de már a HTC sincs meg, pont ma váltam meg tőle... :DDD
Xiaomi Mi2s lesz helyette. Mindjárt törlöm is az aláírásom, nehogy félrevezessek valakit. :P

(#11128) Aweriot : Örülök neki, használd egészséggel. :R Egyébként most van nálam egy Galaxy Core plus, pont digitizer cserés, le is szedtem a régit, de a felrakásnál vettem észre, hogy sz.art(nem hozzá valót) rendelt a tulaj), úgyhogy most szegény kibelezve pihen a szekrényemben.

[ Szerkesztve ]

(#11130) ronin79 válasza Zoja™ (#11129) üzenetére


ronin79
őstag

Belejöttél a cserélgetésbe :DDD

(#11131) Zoja™ válasza ronin79 (#11130) üzenetére


Zoja™
őstag

Régen is ezt csináltam, csak kimaradt vagy 1,5 év a telefoncserélgetős hülyeségemből. Az asszony veri is a tamtamot emiatt, de így járt. :DDD

A G2-őn kipróbáltam a miuit, nagyon bejött, csak kicsit bugos volt, úgyhogy most kíváncsiságból ruházok be egy Xiaomira.

[ Szerkesztve ]

(#11133) Zoja™ válasza #20749568 (#11132) üzenetére


Zoja™
őstag

Ablakos telefonom már volt, a mások által megrágott alma meg egyáltalán nem vonz... ;]

(#11134) attilam válasza #20749568 (#11116) üzenetére


attilam
őstag

Felraktam a német T-Mobil-os verziót (ANR6) és szerencsére a nyelv beállításán kívül semmihez nem kellett nyúlni. Az APN--ek is rendben vannak.

(#11135) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Feltettem egy kerdest, amire kozben meg is talaltam a valaszt, sry a spamert, csak ugye torolni nem tudom a hsz-t :)

[ Szerkesztve ]

(#11136) attilam


attilam
őstag

Sziasztok. Hát ez érdekes.
Az alap T-mobile-os (AMG) és a német T-mobile-os stock rom (ANR6) is ugyanazokat a tüneteket produkálja:
Ha beszélek egy valakivel, bizonyos idő után 5-10 másodperctől 1,5 perc is lehet, a hívás megszakad, és minden hang elmegy a telefonról, csak az újraindítás segít.
R-mod és Virginity alatt nincs ilyen probléma.
Mi lehet más ezekben a ROM-okban? Nagyon érdekes helyzet, mert azt hittem, hogy az újabb kernel/baseband javítja ezt a hibát.

(#11137) #43373312 válasza attilam (#11136) üzenetére


#43373312
törölt tag

Ezt én is tapasztaltam, bár nekem elég az újrahívás. Szintén ANR6. Az előző ANF6-ban is volt, de nem ennyire bugosan ha szabad így fogalmaznom :)
Osztrák és netherlandal is próbáltam.
Az rmod-ban is jelentkezik, ha a modem ANR6 de ritkábban.
Ahogy megfigyeltem mintha a térerővel lenne valami gond, néha máskor is teljesen eltűnik a jel...vagy az energiagazdálkodásnál van valami kernel bibi, fene se tudja. Lehet a service menüben ki kéne kapcsolni valamit, mint pl. a wifi energiagazdálkodást, de lehet szar a telefon, vagy a másik fél telefonja, esetleg a simkártya, stb. de nem vagyok ennyire benne a témában.
Ha már így írok, a v3 rmodos képernyőzárás mizéria nálam is van, random persze, de egyébként tényleg jó kis mod. :R (Sőt, most épp min. 5 perce félfényerőn megy a zárképernyő...néha bekapcsol)
Nemrég tesztelgettem a slimkat-et, az AOSD-t és a cm11-et is, kövezzetek meg, de a cm11 macilove verzió eddig a legbugmentesebb, legalábbis számomra (V20140923, youtube bug még van, a V4-el jó csak, vagy nem a guglissal). Sajna pár számomra nagyon fontos proggi nem szereti a kitkat-et ezért mindig visszamászok a 4.1.2-re, igaz nekem ez is megfelel, de persze hajt a kíváncsiság. Igazából csak a zárképernyő hiányzik belőle, valamint a híváskezelés, nálam 3-ból 1x mindig elutasítom a hívást, miközben veszem ki a zsebből...
Ez a telcsi még tényleg rendben van, teljesen kézresimuló, egykezes, belefér kis zsebbe is, teljesítménye megfelelő. Nekem jobban illeszkedik mint az ace3 (bár szinte majdnem ugyanaz, de a lekerekítés és a hátlap kialakítása miatt nem olyan kézreálló) , ezért is választottam anno, sőt az LG F6-os egy az egyben cserét is emiatt mondtam le, bár ez ma már nem mérvadó, ez csak pár ember dilije maradt... a VE verzió meg még jobb szerintem, nem tudom az akku ott jobban bírja-e. Igaz fontos megjegyezni, hogy nekem nincs pl. facebook, netre is ritkán megyek vele és hasonlók, nekem az okostelefon egyelőre még mást jelent (nokia6600 rulez :) ). Másnak én is nagyképernyős telót ajánlok.
Ha már így belejöttem, én úgy tudom az amcsi verzión már kitkat is van hivatalosan (SM-G730A)

Uff...

[ Szerkesztve ]

(#11139) ronin79 válasza #43373312 (#11137) üzenetére


ronin79
őstag

Aha SM-G730AMBAATT hát ez a nagytesóval szemben besz@rás, ahol pont az 1gb ram volt az ok h. nem lesz rá kitkat.

(#11140) #43373312 válasza #20749568 (#11138) üzenetére


#43373312
törölt tag

Gyanakodok én is a sim kártyára, mintha azóta lenne ez a bug mióta kicseréltettem microsimre (kellett a pár napos F6 használat miatt).
Vagy szerzek egy rendes adaptert, mert most csak vissza van ragasztva a kitört keretébe.

ronin79: és ha jól láttam van aminek 2000mah az aksija :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11141) Piloss válasza #43373312 (#11137) üzenetére


Piloss
senior tag

Habár nekem S Advance-m van, de szerintem épp eléggé hasonlít a két készülék hogy megosszam tapasztalataimat.

Én is találkoztam a jelenséggel de kizárólag CM alapú romokon, és azok közül sem minden, stock és modolt stock romon nem tapasztaltam a hibát. Úgy félpercen belül szokta eldobni, függetlenül attól hogy kimenő vagy bejövő hívás van folyamatban, csak simán megszakad a hívás mintha én szakítottam volna meg. Másodszori újrahíváskor már rendben működik Ami a legfurcsább hogy ez az egész csak akkor jelentkezik ha a beépített battery saver engedélyezve van.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11142) Dilikutya válasza ronin79 (#11139) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nyilván baromság, özön telefon van KitKat-tel és 1Gb RAM-mal, és pont azzal is hirdették a KitKat-et, hogy kisebb a rendszerigénye. Az SoC erejére sem lehet fogni, a középkategória tarthat itt nagyjából, driveres kifogás sem lehet, mert Samsung SoC van benne, lényegében ugyanaz van a Note II-ben is, csak annak 2Gb memóriája van, igaz, kapott is Kitkat-et.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11143) attilam válasza #43373312 (#11137) üzenetére


attilam
őstag

Találtam egy tippet ami félig meddig megoldás lehet. Egyelőre működik: a mobil internetet ki kell kapcsolni hívás előtt. Nem túl kényelmes mindenesetre. Viszont eddig nálam csak egy számnál csinálta, de ott sajnos rendszeresen. Ráadásul pont azzal a számmal, amit a legtöbbször hívok és ráadásul ingyenesen. Pff...

(#11145) Dilikutya válasza #20749568 (#11144) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már pedig ha a Maclaw használható, az nagy dolog! :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11147) rii


rii
nagyúr

sziasztok

meg tudnám kérdezni szájbarágósan, hogy hogy lehetne megosztani a Wi-Fi-s netet, USB-n, egy laptopra?

a laptop nem látja sajnos a Wi-Fi-t, de a telefon meg igen.

szóval most azt szeretnénk, hogy a telefon látja a Wi-Fit, és USB-n megosztani a Laptop (Win7) felé,

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11149) rii válasza #20749568 (#11148) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!

a KIES pld. ez lenne?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.