Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11950) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Nem tudom, hogy mit, hol hogyan csináltak, mivel csak szombaton került hozzám a telefon...

KIES-el próbáljam meg újrarakni a telefon szoftverét? Vagy mire értetted a KIES-t?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11953) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11952) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Azzal gondolom mindenféle gányolás eltűnik, már ha eltűnik, és ismét függő lesz a telefon... Ugye?

Igazából nem zavarna, csak olyan állapotba legyen, hogy tudjak ROM-ot cserélni rajta :) Jaa, és működjön mobilhálózaton (mivel most nincs EFS mappa, de valahogyan mégis műxik, csak azt hogyan írja akkor vissza...)

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11954) hzx0 válasza Norbi.Sz (#11953) üzenetére


hzx0
aktív tag

Tegyél fel a Play-rol egy antutu apk-t. Gyanus hogy ez egy mtk telefon (csak hasonlit a minire). Sim kezelés a menübe kinai faktori mod is erre utal. Imei az nvram-ba van valoszinü.

[ Szerkesztve ]

(#11956) hzx0 válasza #20749568 (#11955) üzenetére


hzx0
aktív tag

99% hogy mtk telo. Mtk droid tools biztos felismeri. Az fogja megmutatni a tutit. Antutut is átverik a kinaiak. https://forums.lenovo.com/t5/image/serverpage/image-id/30517iF30A48F35861CB27?v=mpbl-1
Ez egy Mtk Lenovo faktory mod ugyan az. Vatera tele van kopintással. Nekem is volt galaxy mini clonom

[ Szerkesztve ]

(#11957) Norbi.Sz válasza hzx0 (#11956) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Sajnos most nincs időm, van egy kis dolgom még, de este megnézem...

Ennyire pontos másolatok vannak, hogy minden stimmel? Akksi alatti címke, akkumulátor, a telefon info-ja a saját menüjében... Totál ugyanaz minden, mint a rendes I8190 (van egy üzletben vásárolt, gyári független I8190N-em, és bármit nézek rajtuk, minden azonos...)...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11958) hzx0 válasza Norbi.Sz (#11957) üzenetére


hzx0
aktív tag

Vannak ingyenes imei szám ellenörző oldalak. Ott is megprobálhatod ellenörizni. Csak ird be a kugliba képekhez hogy S3 mini clon és meglátod menyi 100% os koppintás van. Ne legyen igazam de a képen a faktory mod nagyon hajaz az mtk telokéra.

[ Szerkesztve ]

(#11960) hzx0 válasza #20749568 (#11959) üzenetére


hzx0
aktív tag

Akkor még elég jo kis telo volt a mini. Mint most az s3 mini. Nem 8 magal meg 2 Gb rammal kezdödöt az okostelefonok pályafutása.

(#11961) Norbi.Sz válasza hzx0 (#11958) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Valóban klón :)

Nem tudok különbséget tenni a valódi S3 Mini I8190 és eközött az S3 Mini I8190 klón között :)
Komolyan mondom. Ugyanolyan címke az akksi alatt, ugyanott, ugyanolyan feliratok. A rendszer is 4.1.2-nek van írva, de valójában 4.2.2.

Nem képről nézve, hanem van egy valódi I8190-em, csak azt nem akartam befogni munkába, hogy ne menjen tele porral.

Mivel igazából csak rádió és zenehallgatásra kell, így megteszi oda ez is. Viszont akkor nem ártana rá magyar nyelvet is feldobni...
Van rá lehetőség, megoldható, vagy bonyolult (tudom, ez már nem ide tartozik, csak ha már ide jutottunk)?

Azért megemlítem holnap annak, akitől kaptam a telót, mert nem hiszem, hogy igazat mondott a telefon vásárlásával kapcsolatban... No meg a függetlenítéssel sem :)

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11963) hzx0 válasza Norbi.Sz (#11961) üzenetére


hzx0
aktív tag

Probáld meg a morelocal 2 feltenni play rol azzal nagyábol Magyar lesz. Ha Mtk akkor cappa72 tud hozzá cwm et gyárteni itt Utána már meg lehet probálni integrálni a Magyar nyelvet a mentésbe igy
Végül honnan derült ki hogy klon?

(#11964) Norbi.Sz válasza hzx0 (#11963) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

MTK Droid Tools egyből felismerte...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11965) jaanik


jaanik
csendes tag

Sziasztok lenne egy kis problémám sajnos a belső tároló megtelt és nem tudom áthelyezni az alkalmazásokat az sd kártyára mert nincs ilyen menü pont az alkalmazás kezelőben.
Ebben segítsen valaki.
Előre is köszönöm.

(#11967) jaanik válasza #20749568 (#11966) üzenetére


jaanik
csendes tag

A lányom használja a telefont most root-totatam de a gyári rom van rajta.

(#11969) Mikso válasza Norbi.Sz (#11947) üzenetére


Mikso
tag

Köszi!

Mielőtt vennék új akksit, gondoltam újra rakom, ezt softwares hibának nézném, mivel tényleg a samsung logo után csak forog a telefon, és nem reagál semmi gombnyomásra, csak ha akksi ki és utána vissza.
Leszedtem az Odint, mindent úgy csináltam mint amit írtak az összefoglalóban erre kidobja ezt félúton ;

- Firmware upgrade encountered an issue. PLease select recovery mode in Kies & Try again..

Nem merem mégegyszer elindítani ne hogy tégla legyen a vége.. :W
Vagy egyáltalán miért történhet ez?

(#11971) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlásán töröm a fejemet. S3 minim van és igazából meg vagyok vele elégedve. Egyetlen hiányossága szerintem a 4G hiánya, illetve a borzasztóan kevés 800mb ram. Letöröltem pár alkalmazást mint pl az Időkép.hu vagy egy mozgó háttérkép stb.... de ugyanannyi, sőt több ramot fogyaszt a telefon. Hogy is van ez? Elmagyarázná valaki?

Alapból azt sem értem, hogy az interneten akárhol keresek a tulajdonságaira, mindenhol 1 GB ramot írnak. A ramból is "elveszik" valamennyi az oprendszer miatt vagy túl rég vettem a telefonomat és régen így árulták?

ToTo

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#11972) galaxys80


galaxys80
veterán

Rászántam magam, hogy rootolom az asszony s3 minijét.
Csakhogy nem akar összejönni.
Letöltöttem az összefoglalóban lévő CWM-et. [link]
Végig is fut az Odin-ban. Azt írja sikeres volt.
Ennek ellenére mégis gyári recovery van csak.
Most ott tartok, hogy a számlálót már ugrasztottam CWM és Root meg nincsen. :W
Mi lehet a gond?

(#11973) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok

Ilyen céges telót kaptam. Az normális hogy sokszor hívásfogadásnál lefagy és nem tudom fogadni a hívást?
Gyári szoft. Lehet valamit tenni ellene?

(#11975) raziel01 válasza #20749568 (#11974) üzenetére


raziel01
veterán

Vadiúj céges telefon. Vodafone-os.
Feldobta az OTA frissítést. Rányomtam hogy oké szóval most a I8190XXANI4 verzió van fent.
A cégnél mindenkinek ezt csinálja. Nem csak nálam probléma ez.
Olyan 5-ből 1 alkalommal mikor csörög akkor húznám el hogy veszem fel akkor ott befagy és semmi hang.

(#11977) raziel01 válasza #20749568 (#11976) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs fent semmi. Full gyári a cucc.
Annyi történt hogy a gyári email progiba lett beállítva hogy tudjak küldeni meg fogadni céges email-eket.

(#11979) goblin1983


goblin1983
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung S3 mini Valentin Edition, tehát i8200-as telefon. Mindent lehet az első hszben leírtak szerint csinálni vagy van valami csavar? Ahogy olvastam nem sok változtatás van a kettő között, de inkább megkérdezem.

Illetve akié a telefon, annak előtte is volt egy S3 minije, de az i8190-es. Erről is csak most derült ki, hogy nem az aminek látszik, simán mininek volt árulva. És azt mondja, hogy a régi gyorsabb volt meg az aksija is jobban bírta. Szerintetek?

Köszi

(#11981) goblin1983 válasza #20749568 (#11980) üzenetére


goblin1983
tag

Gyári O2-es szoftver van rajta 4.2.2. Annyi, hogy függetlenítve lett, de azelőtt is ugyanolyan lassú volt.

(#11982) Dilikutya válasza goblin1983 (#11979) üzenetére


Dilikutya
félisten

S3 Mini Valentin Edition. :DD

Elvileg nem kéne lassabbnak lennie, egy 1,2 GHz-es Marvell PXA986 van benne, meg Vivante GC1000 GPU (Wikipedia szerint, máshol nem találtam nevesítve).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11984) andreina


andreina
csendes tag

Sziasztok,

Kérnék szépen egy ötletet jó ébresztőórára
Sajna ami alapból rajta hol ébreszt hol nem :-(

(#11986) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Ilyen telefon került a családba, azt szeretném kérdezni, hogy melyik szoftvert a legérdemesebb rátenni?

Samsung Galaxy S23+

(#11988) jUUh válasza #20749568 (#11987) üzenetére


jUUh
addikt

Édesanyámak van, szóval semmi extra nem kell, minnél stabilabb lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#11989) Norbi.Sz válasza jUUh (#11988) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Legújabb (4.1.2) gyári, ha S3 Mini I8190
4.2.2 akkor, ha S3 Mini VE I8200...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11991) e-gyalogos


e-gyalogos
csendes tag

A héten vettem újonnan GT-I8200N modellt. Sehova nincs ráírva, hogy Valentin Edition. (Egyébként szerintem Value! A "VE" rövidítést mindenhol így láttam magyarázva.) Miben különbözik ez a korábbi modelltől? Kérek szépen egy részletesebb listát azon túl, hogy "teljesen más telefon".

Egyébként 4.2.2 van rajta.

Tudja használni az UHS-I technológiájú microSD képességeit?

Egyébként elégedett vagyok vele, egy KitKat-os lenovoval való 1 napos sz*rakodás után...

[ Szerkesztve ]

(#11993) e-gyalogos válasza #20749568 (#11992) üzenetére


e-gyalogos
csendes tag

Köszönöm. Izmosabb procihoz végképp dukált volna a nagyobb aksi. Szabad bele tenni erősebb utángyártottat (ha létezik egyáltalán)?

(#11995) Dilikutya válasza #20749568 (#11992) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pontatlan az összehasonlítás, amit lehagytak az SIII Miniről, az is benne van, pl. a fényképezőnél a panoráma. Szinte ugyanaz a két telefon, az SoC-nál az a +200MHz nem fog sokat dobni rajta. :)
Teljesen fölösleges volt piacra dobni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11997) Dilikutya válasza #20749568 (#11996) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt mondtam én is, csak bénán megfogalmazva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12000) Piloss válasza #20749568 (#11999) üzenetére


Piloss
senior tag

Beállítások-->Tárhely, aztán jobb felső sarokban "Számítógépes USB-kapcsolat"->>USB háttértár (UMS)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.