Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10513) retesz147 válasza dorika87 (#10506) üzenetére


retesz147
addikt

Szia.

Ismerős a probléma, ugyan olyan utángyártott akksim volt mint Neked és 3 hete elkezdett a teló nekem is 70%-os töltöttség esetén újraindulgatni.....én már tudtam, hogy baj lesz vele....és így is lett....ezután a jelenség után 1 héttel felpúposodott és mehetett a kukába.....kb jó is az időzítés, mert én előtted olyan 3 héttel vettem azt az akksit....

miután megvetted az akksit azután is volt folyamatosan újraindulgatás, vagy csak most jelentkezett ez a probléma?

És igen, nekem is akkor indult újra, ha valamilyen programot használtam (méghozzá szerintem azért, mert akkor többet fogyaszt a teló, az akksiban leesik a feszültség és újraindul)....

Én azóta már kidobtam és vettem egy új utángyártottat....most ismét probléma mentes minden ( de meddig???) ha töltőre rakod, akkor is újraindul? mert ha nem, akkor én 90%-os eséllyel az akksira fognám....várj vele még 1 hetet és ha elkezd púposodni, megvan a hiba oka....

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.