Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) W1 válasza #20749568 (#11595) üzenetére


W1
senior tag

Egyikkel sem tudom behozni a Recovery-t.

(#11603) W1 válasza #20749568 (#11602) üzenetére


W1
senior tag

Pedig egyikkel sem adja be a Recoveryt..

(#11605) W1 válasza #20749568 (#11604) üzenetére


W1
senior tag

Gyári romot is raktam már, de recovery nincs.

(#11606) Piloss válasza W1 (#11605) üzenetére


Piloss
senior tag

Biztos jó kombinációval próbálkozol? (hangerő fel gomb+home+bekapcs)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11607) W1 válasza Piloss (#11606) üzenetére


W1
senior tag

:DDD
Igen, nem ez az első telefon, amivel csinálom ezeket a dolgokat.
Egyébként sikerült végül.
Egy bizonyos WIPE_I8190.tar.md5 fájlt flasheltem fel és lehúzott mindent.

(#11608) #03372544 válasza W1 (#11607) üzenetére


#03372544
törölt tag

Md5 fájlt flesseltél?
He?
:)

(#11610) W1 válasza #03372544 (#11608) üzenetére


W1
senior tag

(#11611) Military


Military
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám akadt, remélem valaki tud segíteni, hogy eddig 3 hónapja használom az újonnan vett s3 mini készülékemet, eddig tudtam vele fülesen hallgatni zenét, filmet... Pár napja elkezdett úgy viselkedni, hogy max hangerőn is, de halk a zene. Először azt gondoltam a füles rossz, s ki próbáltam másik fülessel is és a Beállításokat is megnéztem mindenhol, még másik zene lejátszó programot is ki próbáltam, és semmi. Max hangerőn is halk a fülessel, és másik új fülessel is.
Esetleg valakinek volt már hasonló problémája? Van rá megoldás? Vagy küldjem vissza garanciában?
Várom a szíves válaszokat! Nagyon szépen köszönöm!

(#11612) BuricsJ válasza Military (#11611) üzenetére


BuricsJ
tag

Ha rányomsz a hangerőgombra, akkor a jobb szélén látható lesz egy fogaskerék, arra kattintva megnyitódik egy új ablak, ahol 3 külön sorban állítható a "Csengőhang", a "Média" és az "Értesítés" hangja. Nincs itt véletlenül elállítva a "Média" rész? :B

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#11613) Military


Military
csendes tag

Köszi a gyors választ, de nincs el állítva, többször is megnéztem a beállítások jók, max hangerőn van fel tolva és még is halk.Köszi

(#11615) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Ma kaptam a feleségemtől egy S3 Mini-t, és kezdtem beállítani, de kissé elnagyoltnak, nem túl testreszabhatónak tűnik ez a Touchwizz felület... Sikerült új kezdőképernyő slide-ot csinálnom, ugye így már oldal van... Viszont arra nem tudtam rájönni, hogy hogyan is törlöm az egyik oldalt...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11616) Dilikutya válasza Norbi.Sz (#11615) üzenetére


Dilikutya
félisten

Két ujjadat összehúzod a kezdőképernyőn, majd a nem kívánt oldal kuka.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11617) Norbi.Sz válasza Dilikutya (#11616) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Köszönöm!

Valamint most próbáltam már letölteni Nova launchert a Play-ből, de bármit akarok telepíteni, nem hagyja... Mi lehet a problem?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11619) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11618) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Már a Nova csücsül rajta... Csak törölni kellett a Play frissítését, és aztán újrafrissítette magát, aztán jó lett...

Rengeteg felesleges szoftver van ezen a kütyün, amitől van sokkal jobb, amit már megszoktam... Gondolom érdemes lehet Rootolni a kütyüt, mert akkor le lehet szedni a felesleges gyári APPokat.

ROM-ot nem szeretnék cserélni, de a Root jól jönne, nehéz megcsinálni az Unroot-ot, ha mégis garanciás problémám lenne?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11620) Military válasza #20749568 (#11614) üzenetére


Military
csendes tag

Hello. Köszi.
Mit nézzek meg nem értem?
Kössz

(#11621) xenom0rph válasza Norbi.Sz (#11619) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az unroot is egy két perces folyamat mint a root. :)

halahala

(#11622) Norbi.Sz válasza xenom0rph (#11621) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Mivel, hogyan a legegyszerűbb megcsinálni?

Előtte teljes mentést érdemes készíteni? ROM-ot nem szeretnék cserélni, csak a sok hülye, felesleges gyári app-ból szeretnék leszedni párat...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11624) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11623) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Miben? SuperSU-ban?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11626) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11625) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Azt hittem, ettől azért bonyolultabb... :)

És a root-ot hogyan, milyen módszerrel a legegyszerűbb megcsinálni? Vroot?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11629) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Lehet, sikerült megszívatni magam?

Az alábbi szerint rootoltam a telót, szigorúan az eljárást követve! Mindent ugyanúgy írt ki, de az előbb nem működtek rootolás után a képernyő alatti érintőgombok (csak a középső fizikai gomb)...
Mi lehet a probléma, találkozott már valaki ilyesmivel? (csak CWM felrakása, majd SuperSU felrakás történt, ROM-ot nem is akarok cserélni)

Most kikapcsoltam a kütyüt, hátha majd megoldja a dolgot, de várok pár percet (hasonló volt egy régi Samsungommal, ott megoldott az 5-10 perces kikapcs)... Bár az nem root után történt, hanem ROM csere után...

Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11631) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11630) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Kikapcsoltam percre, majd vissza, aztán azóta műxik... :)

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11633) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11632) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Igen, szerencsére működik minden rendesen. Most a Titanium Backup-al készítem a biztonsági mentést az APP-okról, hogy ha valami mégis kellene, vissza tudjam tenni (EFS-t már mentettem mással).
Igazából csak gyári app-okat akarok leszedni, aminek semmi értelmét nem látom/nem használom/mást használok helyette...

Egyébként előbb kimaradt a video: [S3 Mini i8190 CWM&Root - Easy & Fast]

Ez alapján csináltam, szerintem nagyon egyszerű és gyors.

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11635) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Ki milyen Flashlight/Zseblámpa widgetet használ? Melyik ajánlott, kinek melyik vált be?

A lényeg, hogy a kamera villanóját kapcsolja be, és widget legyen...

Milyen gyorsan nyírja ki egyébként ez a LED-et? Nem huzamosabb ideig használnám, csak mondjuk néha este, hogy ne kelljen a zárnál csörögni a kulccsal, ilyesmi... Tehát egy-egy alkalommal 20-30 másodpercig működne csak...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11636) Dilikutya válasza Norbi.Sz (#11635) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én azt használom, ami alapból rajta van. Widgetnek kiteszed a kezdőképernyőre, és kész, 1 nyomás be, 1 nyomás ki. Ennél jobbat ebben a témában nem lehet alkotni. Faék egyszerűségű, pont arra jó, amire kell, és amire kell, arra pont jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11637) Norbi.Sz válasza Dilikutya (#11636) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Na igen, bár kissé ormótlan a 2 helyet foglaló widget...
Nekem a kezdőképernyők száma is csak 3 :) Ezért keresek valami olyat, amin valami lámpa ikon van és 1x1 helyet foglal...

De lehet, maradok én is a gyárinál... Mennyire eszi a memóriát, ha mondjuk 5 oldal a kezdőképernyőm, nem pedig három? Bár ez is leginkább attól függ, hogy widget, vagy parancsikon van kitéve rá, ugye?

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11638) Dilikutya válasza Norbi.Sz (#11637) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én kezdőképernyőn csak azokat az ikonokat tartom, amiket gyakran használok. 5 oldalnyi programot meg senki nem használ gyakran. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11640) Norbi.Sz válasza #20749568 (#11639) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Nem használom... Csak 3-at használok, de azt is úgy, hogy nem szeretem, ha tömve vannak az oldalak... :)
Ezért gondoltam, hogy csinálok még oldalt, hogy átlátható legyen, ha pakolok még ki ikont/widgetet...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11642) alexandre33


alexandre33
csendes tag

s3 mini nel megoldhato hogy nehany nevjegynel kulonbozo csengohang legyen bealitva?,probaltam es egyszeruen nem sikerul :W

(#11643) lajozs válasza alexandre33 (#11642) üzenetére


lajozs
aktív tag

Klikkelj rá a névjegyre, és a részletes oldal legörgetve tartalmazza a csengőhangokat.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#11644) alexandre33


alexandre33
csendes tag

ez hihetetlen, egyszeruen nem sikerul,amugy kosz a valaszt

(#11645) toompa


toompa
őstag

Hali!
Nejem Galaxy S3 minijén romot cseréltem. Sammobile hivatalos oldalról töltöttem le a romot amit felraktam. Nincs is semmi gond,csak Lafleur változat volt és eltünt a bekapcsoláskor a Lafleur logó,ami őt zavarja.
Nem tudjátok megmondani hogy melyik romot tegyem fel neki,ami lafleur változat?
Ez egy Emag-os,gyári független telefon. Román hivatalos rom ment fel rá. Az is volt rajta.
Előre is köszi a segítséget!

(#11647) alexandre33 válasza #20749568 (#11646) üzenetére


alexandre33
csendes tag

orok halam fog kiserni ha segitesz :)

(#11648) djkacor


djkacor
tag

Sziasztok az volna a kérdésem hogy XDA ról letöltöttem egy Custom romot carbon4.4_golden.nova.20141211 és recoweryből akartam feltenni de nem teszi fel csak megmarad a rendes Stock rom ami rajta is van szóval mit nem csináltam jól hogy nem teszi fel?
Előre is köszönöm a válaszokat nektek! ;)

(#11650) Dilikutya válasza djkacor (#11648) üzenetére


Dilikutya
félisten

A rendszer felismerte, hogy szart akarsz telepíteni, és nem hagyta. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.