Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) daugion válasza Norbi.Sz (#11750) üzenetére


daugion
csendes tag

Akksi cserélve lett, talán az a probléma. Töltön van, akkor is ujraindul néha, a PIN kódot ha beírom azután szokott újraindulgatni, és ilyen csíkos képernyőt kihozni.

(#11752) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

szevasztok!
úgy alakult hogy megörököltem egy s3 mini-t (i8190)..(S2-esem elesett a csatában...)
tudtok e vmi jó kis romot ajánlani , elsősorban zene hallgatásra használnám, néha telefon, ennyi...lényeg hogy működjön, ne legyen benne bug, stabil legyen stbstb
előre is thx

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#11753) Dilikutya válasza edgelaszlo (#11752) üzenetére


Dilikutya
félisten

A gyári, ami rajta van. Az garantáltan tudja ezeket. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11755) edgelaszlo válasza Dilikutya (#11753) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

(#11754) Aweriot

S2-t szétromoltam, hozzászoktam h vmi egyedi cucc, custom rom feszít rajta...már felpattintottam egy 444-et, relative smooth, gyors, stbstb. a gyári egy akadós, dadogós sz.r számomra :D, de amúgy meg igazatok van, erre a gyári is jó lett volna....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#11756) Dilikutya válasza edgelaszlo (#11755) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyedi csak az, amit te raksz össze.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11757) edgelaszlo válasza Dilikutya (#11756) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

okéoké

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#11758) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!
vettem egy usb/microusb pendrive-ot és bedugva a telefonba nem érzékel semmit!
Mi lehet a hiba? Nem tudja kezelni?

[ Szerkesztve ]

(#11760) bull84ghia válasza bull84ghia (#11702) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ma megjött a kínai csomag. Működik szépen ahogy kell. A minőség is jó.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11761) Dilikutya válasza Daszkalosz19 (#11758) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az SIII Miniben nincs OTG támogatás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11763) Daszkalosz19 válasza Dilikutya (#11761) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :R

(#11765) brian173


brian173
csendes tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha esetleg itt már milliószor megkérdezték, próbáltam a keresőt használni, de lehet nem találtam meg a megfelelő keresőszót. Tehát a kérdésem így hangozna:

A keretet, ami végül is majdnem az egész fémház, azt ki tudom úgy cserélni, hogy a kijelzőt átpakolom, vagy azt csak egy új kijelzővel együtt menne?

(Konkrétan ezt rendeltem, de ebben kijelző nincs :/ )

[ Szerkesztve ]

(#11766) gada00


gada00
aktív tag

T mindenki

van némi gondom a telefonnal.

Feltölt 100%-és beragad a töltési funkció, az értesítési sávon ott marad a feltöltött jelzés, nem számol lefelé a töltési kijelzés., amúgy működik rendesen.

(#11768) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok, erre a telóra melyik Android verziót ajánlanátok, ami gyors is, stabil is?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11769) goli11


goli11
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Megér ez a telefon 10.000Ft-al többet mint egy S7582?
Mivel tud többet? Az összehasonlításban nem találok nagy különbséget: [link]

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#11770) Sziszifeca válasza goli11 (#11769) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Én is néztem ezt az összehasonlítást, de az SIII mininek Super Amoled a kijelzője ami nálam döntő szerepet játszott..

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11771) goli11 válasza Sziszifeca (#11770) üzenetére


goli11
tag

Mivel jobb a Super Amoled kijelző?

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#11772) Dilikutya válasza goli11 (#11769) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Duos 2-ben csak 4 Gb belső tár van, és 768 Mb RAM. Mindkettő nagyon kevés, marad kb. 2Gb programok telepítésére, és az SIII Mini is csak 800Mb RAM-ból gazdálkodhat, amiből 600 fölött használ az Android, képzeld el a 25%-al kisebb memóriát. Kijelző is szebb az SIII Mininél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11774) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! 4.2.2 Jelly bean van a telómon hol kell bekapcsolni hogy mutatja hány % van az akksiban?

(#11775) gada00 válasza #20749568 (#11767) üzenetére


gada00
aktív tag

volt, kiessel újra telepítés is volt.

néha csippan egyet, akkor tölt, utána megunja, és abbahagyja, ez idő alatt ugye nincs rádugva töltőre.

(#11777) gada00 válasza #20749568 (#11776) üzenetére


gada00
aktív tag

lassan már egy éves lesz a telefon
:-(

azért köszi

[ Szerkesztve ]

(#11778) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!
Megpróbáltam rootolni egy custom recovery telepítésével és nem sikerül!
Odin betallóz tar fájl. Végigfut minden jó! És még mindig a gyári recovery van rajta!
Megpróbáltam más recoveryket is feltenni és ugyanaz!
Telenoros a készülék 4.1.2 van rajta. XXANI4
Ötlet esetleg?

(#11780) Daszkalosz19 válasza #20749568 (#11779) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Odinnal.lehet ezeket felrakni ugye?

[ Szerkesztve ]

(#11781) Sziszifeca válasza Daszkalosz19 (#11778) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Én is ezzel szenvedtem eleinte, és úgy sikerült, KIES-sel újratettem a gyári ROM-ot, majd az ODIN 3.10-et használva utána egyből sikerült :K

Nekem is Telenoros...
Előtte kb 10x próbálkoztam és mindig sikeres volt az odin.

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11782) Daszkalosz19 válasza Sziszifeca (#11781) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszi szépen. Újrarakom és nekiugrok mégegyszer :)

(#11783) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! szerintetek fognak kiadni 4.2.2 javítást? S3 mini 8200VE
1 valamit nagyon hiányolok " Az akkumulátor töltöttségi érték megjelenítése % ban"
Szégyen gyalázat hogy nem lehet bekapcsolni!! Írtam is a Samsungnak vagy 3 email-t! Vergődtem nekik egy sort hogy dobjanak rá frissítést amibe elérhető.
tettem rá applikációkat de nagyon fosok..

[ Szerkesztve ]

(#11784) toompa válasza K Norbi (#11783) üzenetére


toompa
őstag

Nekem már nincs rá szükségem,de a play áruházból letölthető Battery Widget nevezetű alkalmazást használtam régen olyan telókon,amin nem volt benne gyárilag. Szerintem tökéletesen ugyanaz az alkalmazás,mint most az újabb gyári androidokon. Tökéletesen megfelel a célnak.

(#11786) goli11 válasza K Norbi (#11783) üzenetére


goli11
tag

Igaz nekem egy S7582 van (4.2.2-vel), de abban az akkumulátor menüben ha legörgetek az aljára ott van egy kapcsoló amivel be lehet kapcsolni a %-os érték mutatást.

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#11787) Dilikutya válasza goli11 (#11786) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem jelent semmit. Az eredeti SIII Mininél, igaz, az csak 4.1.2, a kijelző beállításainál kell ezt bepipálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11788) K Norbi


K Norbi
addikt

Se a kijelzőnél nincs, se az akkumulátornál, sajnos.. olvastam külföldi fórumokon hogy mások is hiányolják!
Ezt írtam a Samsungnak!

Samsung Galaxy S3mini GT-I8200N Value Edition Elküldve: 2015. február 05.

Tisztelt Samsung! Vásároltam az Extreme Digitaltól egy S3 mini VE telefont, jelenleg 4.2.2 Jelly Bean fut rajta, az lenne a kérdésem hogy a jövőben várható erre a telefonra szoftver javítás? Mert nem lehet bekapcsolni egy nagyon hasznos funkciót! "az akkumulátor töltöttségi érték megjelenítése % ban"
Szégyen gyalázat hogy nem lehet bekapcsolni!! Szinte mindegyik Samsungban belehet, sőt még a régebbi I8190 4.1.2 es Jelly Bean alatt is elérhető. Nem is értem hogy hagyhatták ki a 4.2.2 alól.

Ennyit válaszoltak!

Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy levelét továbbítottuk illetékes technikus kollégáinknak további tesztelésre, amint rendelkezzünk a szükséges információval késlekedés nélkül tájékoztatjuk Önt. Mindaddig szíves türelmét kérjük.

[ Szerkesztve ]

(#11789) Dilikutya válasza K Norbi (#11788) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem tegyél le róla, hogy bármiféle frissítés jön még arra a telefonra...
Érdekes amúgy, hogy a Galaxy Tab2-őmön van százalékos kijelzés, és az megkapta még a 4.2.2-őt. Amúgy fél évvel korábbi modell, még 4.0.4-el jött ki, ráadásul az sem egy felső kategóriás modell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11790) K Norbi válasza Dilikutya (#11789) üzenetére


K Norbi
addikt

Én se értem, először azt hittem hogy csak ez enyém nem jelzi ki. [link] [link] :O

[ Szerkesztve ]

(#11791) K Norbi válasza Dilikutya (#11789) üzenetére


K Norbi
addikt

Irtam e-mailt a Firstphone-nak már azt hittem az én készülékemben van a hiba!! azért irtam nekik mert ha a Samsung elkezd nekem ugatni hogy bizony én vagyok a hülye! meg csak az enyém ilyen! akkor húzom elő azonnal a Joker lapom!
Ezt válaszolta a Firstphone

Tisztelt Kiss Norbert!

A beállításokat alaposan átnézve mi sem találtuk meg ezt az opciót, sajnos nem tudjuk hogy hogyan lehetne bekapcsolni hogy mutassa az akkumlátor %-ot.

Tisztelettel,
FirstPhone

[ Szerkesztve ]

(#11792) Dilikutya válasza K Norbi (#11791) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az életem mondjuk nem tenném fel arra se, amit ők írnak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11793) K Norbi válasza Dilikutya (#11792) üzenetére


K Norbi
addikt

Értem! közbe nagy baj lett :O ma ma este lett volna a 2 ik napja hogy megy a teló! éjjel 50% volt az akksiba reggel nyomkodom! semmi... be sem kapcsolt, rádugtam a töltőbe az akksiba 1% erő nem volt! hihetetlen!
Ez mitől lehet?? hibás az akkumulátora?

[ Szerkesztve ]

(#11794) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

CM11 20141103-as romot használt valaki?
Párom telójára akarom feltenni mini gapps-al.
Ezt néztem ki, érdemes feltenni? [link]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#11796) K Norbi válasza #20749568 (#11795) üzenetére


K Norbi
addikt

A telefon szűz! de a biztonság kedvéért adtam neki egy Hard Resetet :D
semmi nincs rajta, a gyári appokon kívül!
android rendszer 12%
android op rendszer 6%
a legmagasabb a Cella készenlétben! 36%
utána az eszköz készenlétben! 26%
a cella mitől lehet? a térerő fulon van, a teló sima Gsm módba van kapcsolva. nem értem
Sim kártya elég régi viszont..

[ Szerkesztve ]

(#11797) K Norbi válasza K Norbi (#11796) üzenetére


K Norbi
addikt

Sim kártya 9 éves, Normal sim nem vágott. lehet valami köze hozzá?

(#11799) K Norbi válasza #20749568 (#11798) üzenetére


K Norbi
addikt

Egy kérdés még! Az akkumulátor merülésről.
Ha üresen nyomkodod nincs bekapcsolva semmi! kijelzőfény levéve, csak simán nyomkodod a menüt, tárcsázó vissza, üzenetek vissza, galéria, naptár, beállítások lépkedsz a menübe.
Akkor pontosan hány perc után esik 1% ot az akkumulátor??
Nekem 1 perc 1%! ez normális? minden percben 1% ot esik.
És se WIFI semmi nincs bekapcsolva.
Beregisztráltam a My samsungra a telót, a szervizbe ilyenkor eliszik ha kérem hogy cseréljenek akksit, vagy elviszik a telót?

[ Szerkesztve ]

(#11800) K Norbi válasza #20749568 (#11798) üzenetére


K Norbi
addikt

Ha 5% körül van a teló felteszem a töltőre mennyi idő alatt kell hogy feltöltse 100%-ra?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.