Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) bwoay válasza dkovizoli (#48096) üzenetére


bwoay
nagyúr

a barométer légnyomásváltozást mér, semmi köze a páratartalomhoz

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#48102) sgeza válasza hroberto (#48087) üzenetére


sgeza
veterán

Pont, hogy ne recoveryből csináld! Simán a menüből gyári alaphelyzetet. Net fog kelleni, hogy kijelentkeztesse a fiókokat (Samsung, Google).

(#48103) gaznyec válasza dkovizoli (#48100) üzenetére


gaznyec
lelkes újonc

Az érdekes,hogy pulzus meg véroxigén gyárilag rajta van,de a barométert meg telepíteni kell...

(#48104) hroberto válasza sgeza (#48102) üzenetére


hroberto
veterán

Rendben, köszi a segítséget!
Ha jól értem miután elindítom az alaphelyzetbe állítást, fel fogja ajánlani a kijelentkezést a fiókokból. Ez így oké.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48105) hunluigi válasza gaznyec (#48103) üzenetére


hunluigi
senior tag

A régebbi S health-ben (még s8 előtti időkben) benne volt valami környezeti komfort vagy hasonló néven. A nagy frissítgetés, farigcsálás közben valamikor kivették belőle.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#48106) dkovizoli válasza bwoay (#48101) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jó, ez így igaz. Én csak egy dolgot emeltem ki azok közül, amit egy barométeren általában megtalálhatunk. Én régebben próbáltam már mindenféle programot rá, ezer helyen olvastam utána és igazából semmi olyan program nincs rá, ami a hagyományos barométert pótolni tudná rajta. A hagyományos fali barométer valóban a légnyomás változásából mutatja a várható időjárást. Ha erre valaki tud ilyen app-ot, ne tartsa magában. Nekem még nem sikerült ilyent ami a beépített szenzorokat használja.

(#48107) viktorhu válasza dkovizoli (#48106) üzenetére


viktorhu
veterán

A barométer a légnyomást mutatja meg. A változásából Te is következtethetsz a várható időjárásra.

(#48108) laci laci válasza gidano (#48079) üzenetére


laci laci
addikt

Szia.Nem is tudtam,hogy jelen vagy a prohardveren is.A face oldalon sokszor látom,osztom az oldaladat.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#48109) sgeza válasza hroberto (#48104) üzenetére


sgeza
veterán

Tulajdonképpen nem felajánlja, csak simán megteszi, ha rányomsz a gyári alaphelyzetre. Ha nincs net kapcsolat, akkor szól, hogy anélkül nem megy. Pont azért, mert ki akar léptetni. Persze azzal bajt semmiképp nem teszel, ha te magad, előbb kilépsz minden fiókból, csak felesleges.
De ez a menüből történő gyári visszaállításra igaz ugyebár, a recoveryből történő resetre nem, mert az természetesen nem léptet ki. Olyankor él a védelem. Ha onnan akarnál nyomi visszaállítást, akkor ki kell lépned magad minden fiókból!

[ Szerkesztve ]

(#48110) dkovizoli válasza viktorhu (#48107) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem még olyan hagyományos, mutatós van a falon, ami mutatja, hogy eső vagy napos idő várható. Részemről ennyi.

(#48111) hunluigi válasza dkovizoli (#48110) üzenetére


hunluigi
senior tag

Tessék

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#48112) dkovizoli válasza hunluigi (#48111) üzenetére


dkovizoli
addikt

Király vagy, köszi!

(#48113) hroberto válasza sgeza (#48109) üzenetére


hroberto
veterán

Köszönöm, így már oké!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48114) hevepapa válasza dkovizoli (#48106) üzenetére


hevepapa
senior tag

Érdemes lenne ezt kipróbálnod: Barometer Reborn 2018 [link]

(#48115) söncö válasza Mr. Kamikaze (#47272) üzenetére


söncö
tag

Szia.
Ha most jelenleg semmilyen rendszer nincs a telefonon akkor azt a jelek szerint téglásítottad.
Valahogy ellenőrizd le hogy az EFS mappa is formázva lett vagy sem.
Ha azt is letörölted valamely úton módon akkor nem tudsz vele mit kezdeni.

Ami tehetsz ha az efs mappa megvan.
1, gyári kernelt flasheld vissza ,amíg a twrp jön be addig gyári romot az odinnal nem tudsz flesselni.

2,ha nem tudod lecserélni a recoveryt akkor keress zip alapú romot.
Akármit csak tudd beindítani hogy le tudd ellenőrizni ,hogy a bootloader státusz is cserélve lett vagy nem.

(Samsungos életben a kernelt cseréled amiben a recovery integrált, tehát custom kernel =custom recovery) de ha:

Ha stock kernel van custom recoveryvel akkor szerencsédre xda-n fent van hogyan hozd vissza az életbe.

[ Szerkesztve ]

(#48116) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna hogy az alábbi boltokból vásárolt-e valaki ilyen telót:
[lnotebookstore]
[laptopszalon]

Mindkét helyen elég jó áron van, csak az a kérdés hogy szürkeimportos a cucc, vagy van rá teljes 2 éves magyar garancia, illetve hogy náluk lehet-e helyben biztosítást kötni a telefonra?

Illetve jól gondolom-e hogy Media Markt-ban csak akkor tudok biztosítást kötni egy telefonra, ha náluk is veszem meg? És mi van akkor ha neten rendelek tőlük, de nem dobja fel mint választható kiegészítő szolgáltatást? Szépen be kell csattognom valamelyik boltjukba minden papírral és készülékkel, s akkor utólag náluk is köthetek a tőlük neten rendelet telefonra biztosítást?

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#48117) söncö válasza UfoZoli (#48116) üzenetére


söncö
tag

Szia.
Ha a MM-ben veszed csak akkor tudsz rá kötni ha az nap kötöd mikor veszed.
Konzekvencia: ha megrendeled és kapsz egy nyomtatható számlát pdf-ben akkor azt kinyomtatod és azzal betipegsz egy médiába és megtudják rá írni.

Ha a megvárod hogy kivigyék a telót akkor már késő mert az nem a vásárlás napja hanem a kézhezvétel napja.

[ Szerkesztve ]

(#48118) Beri válasza gidano (#48079) üzenetére


Beri
addikt

Mikor legutóbb feltettem, próbáltam kitalálni, mit is blokkol ez pontosan. Youtube-on, twitch-en ottmaradt az összes reklám, az index főoldalon szintúgy. Tök jó, hogy már magyarul is tud, csak valahogy azt nem látom, mire jó.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#48119) dkovizoli válasza hevepapa (#48114) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet majd megnézem. Köszi.

(#48120) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Kijött ma a DBT novemberi frissítés OTA. Legalábbis 8+-ra.

[ Szerkesztve ]

(#48121) Deck válasza Beri (#48118) üzenetére


Deck
titán

Twichen blokkol. Chrome alatt, hogy működjön kell egy 1 perces chrome beállítást eszközölni.
YouTubera ott az black YouTube (advanced). Root nélküli csak fel kell telepíteni. Fekete téma, teljes reklámmentesség, háttérbeni lejátszás és még egy csomó minden.
Reklámblokkolás mellett amúgy jegelni is tudja az appokat. Bixbyt ezzel lövöm ki mindig.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#48122) Chamoro


Chamoro
tag

Az euronics az hivatalos partner ugye? Ha jol emlekszem. Jar a 2 ev garancia?

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#48123) Leslie1966 válasza dkovizoli (#48120) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Frissült is szépen. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#48124) California1


California1
őstag

Üdv mindenkinek!
Soha nem gondoltam volna ,hogy én egyszer
-tokról írok.....
De ez a (CAFELE soft TPU Case For samsung S8 / S8 plus cases Slim Back Protect Skin Ultra Thin Phone Cover) tok ez nagyon rendben van.
Kellemes vékony, nem csúszós, borzalmasan
kézreallós :-) 895Ft volt mikor rendeltem. Aki esetleg jó és minőségit keresne :-).

(#48125) -B- válasza Chamoro (#48122) üzenetére


-B-
senior tag

Igen.

(#48126) hunluigi válasza dkovizoli (#48120) üzenetére


hunluigi
senior tag

XEH 8+ ra is jön lefelé...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#48127) Deck válasza hunluigi (#48126) üzenetére


Deck
titán

Nekemis XEH S8+ mégse jön semmi :D

PS5

(#48128) hunluigi válasza Deck (#48127) üzenetére


hunluigi
senior tag

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#48129) Deck válasza hunluigi (#48128) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem neked enélkül is. Akkor várok.. :D

PS5

(#48130) EnterR válasza Beri (#48118) üzenetére


EnterR
veterán

Olyan filterlistát használj, ami él is. A gyári amit hozzáadtak, azt már hónapok óta nem frissítik.

Add hozzá ezt: [link], ezt én frissítem hetente több alkalommal is. A beépített listát kapcsold ki.

PSN ID: marquuard

(#48131) Beri válasza EnterR (#48130) üzenetére


Beri
addikt

Volt egy link korábban (szerintem tőled, de most nem szörcsöltem ki), hogy nem él a default lista (ill. nem frissül) és egy másikat hozzá kell adni. Megtettem. A chrome-ban is megcsináltam a leírtakat. Továbbra is minden reklám ott virított, ahol addig is (igen, írta az app, hogy x darab reklámot blokkolt).
A lényeg az, hogy valamit biztosan megfog, de annyira kevés dolgot, hogy nekem speciel nem látszott a különbség normál felhasználás mellett.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#48132) Deck válasza Beri (#48131) üzenetére


Deck
titán

Szimplán csak te rontasz el valamit ez biztos. YouTubera meg írtam melyik app kell (gyári tuningolt)

PS5

(#48133) sgeza válasza Deck (#48127) üzenetére


sgeza
veterán

Mert dbt-vel jelent meg még csak.

(#48134) Deck válasza sgeza (#48133) üzenetére


Deck
titán

Ő XEH-t írt, hogy jön lefelé neki.

PS5

(#48135) zola96 válasza Deck (#48134) üzenetére


zola96
senior tag

Xehre itt van nekem is. 😍

(#48136) sgeza válasza Deck (#48134) üzenetére


sgeza
veterán

Jaja, az kimaradt nekem...

(#48137) toto0569 válasza Deck (#48134) üzenetére


toto0569
addikt

Én már leszedtem a 2018.11.08 jelzésűt.(DBT)
Tiszta telepítéssel fel is raktam,de hajnalban jött az értesítés,hogy van új frissítés,mert ami fent van az szeptember 1 a biztonsági frissítés,az új okt.1.
Valamit elb@szhattak benne?
Dátum szerint friss,de mégse?

[ Szerkesztve ]

(#48138) Beri válasza Deck (#48132) üzenetére


Beri
addikt

Mindent a leírás alapján csinálok, pörög a kamuconnection adatszámlálója, nő a blokkolt elemek száma, de fényévekre van az egész attól, amit egy uBlock tud bármilyen böngészőben. Nyilván júzer error, biztos rosszul tartom a telefont :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#48139) thamasz válasza zola96 (#48135) üzenetére


thamasz
senior tag

Érdekes, nekem nem jön OTA XEH-re, pedig Sammobile szerint kint van (simaS8), és DBT-is kint van. Valami elcsúszhatott a korábbi frissítéseimnél, vegyesen alkalmaztam OTA és ODIN, XEH vagy DBT ami előbb kint volt. Úgy nézem szeptember környékén mintha külön útra tért volna a DBT és a XEH. Addig nagyjából egyeztek a verzió számok. Most XXU4CRI1 alapsávon vagyok, CRIA Build., XEH/XEH/TMH :F DBT vagy XEH Odinozzam fel, elvileg mindegy :F

(#48140) zola96 válasza thamasz (#48139) üzenetére


zola96
senior tag

Ha jól sejtem ez az OTA es odinozas egyben valahol tévútra tért. Isten se mondja meg mitől. Én egyszer felodinoztam tisztan XEH-re azóta csak OTA. De szerintem valami gaz id.volt mert most kaptam meg en is.. aztan miota kint van már.

(#48141) EnterR válasza Beri (#48138) üzenetére


EnterR
veterán

Azért meredek dolog az uBlock-kal összehasonlítani, érdemes megnézned, hogy az hány szűrőt tartalmaz. Jelen pillanatban teljesen gyári beállításokkal 122 467 hálózati szűrőt+136 756 kozmetikai szűrőt használ aktívan, mindemellett a KNOX enged 15.000 bejegyzést feldolgozni. Továbbra is azt mondom, hogy töredéke a hirdetéseknek, amik most nálam megjelennek ezzel a szűrővel, ha lenne időm és energiám akkor megtenném, hogy monitorozom a fennmaradó hirdetések lekéréseit, de annyira ritkán jönnek szembe, hogy érdemtelen.

Persze akkor sem lenne más a helyzet, ha a tűzfal kezelni tudná az alsóhangon 65.000 szűrős EasyList-et. Nem erre lett kitalálva, érdemes rá extraként tekinteni. De ismétlem, nálam szűr és nem kamuconnection.

PSN ID: marquuard

(#48142) dkovizoli válasza toto0569 (#48137) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ami pedig ma jött, az november 1. DBT

(#48143) kislaci válasza thamasz (#48139) üzenetére


kislaci
senior tag

Várjál, én mindig otazok oreo óta, és még nem jött xeh nekem sem sima s8-ra.

(#48144) toto0569 válasza dkovizoli (#48142) üzenetére


toto0569
addikt

Pedig az Odin-ba az újat tallóztam be.
Hajnalban ért a meglepetés.
Direkt olyan mappába szedem ami a hónap és napot jelöli,hogy ne tévesszek.
S8-ra tettem,kíváncsi leszek,hogy az Odinos másnak is rossz e?

(#48145) dkovizoli válasza toto0569 (#48144) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mivel és honnan szedted le, amit felraktál odinnal? Tegnap néztem és samfirmmel még csak az októberi volt elérhető. Ma már a novemberi is elérhető lett vele, de ugyanúgy OTA is.

(#48146) toto0569 válasza dkovizoli (#48145) üzenetére


toto0569
addikt

SamFirm...
De ma reggel megjött a telóra is a legfrissebb.
Tegnap leszedtem újra az októberit,gondoltam délután felteszem rá újra,hátha én b@szt@m el valamit de így már a telefonról frissítem majd.
(De ha másnál nem jelentkezett a probléma akkor csak én hibázhattam el... :B :W )

(#48147) WaterWave


WaterWave
veterán

Nekem is megjött a frissítés s8+

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#48148) ODGx


ODGx
tag

Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy a volte-hivasok menü nincs a telefonomon? Angliaban vásárolt sm-g950f októberi security patch-el. Köszönöm előre is. Magentás kártya van benne.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#48149) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Alap S8-ra XEH-re is kijött a frissítés már.

(#48150) kislaci válasza Ateszpapa (#48149) üzenetére


kislaci
senior tag

Megint egy nappal jött később, mint Dbt-re, teljesen felesleges német kártyázni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.