Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) LoGeN90 válasza ToBeY (#47140) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Reinstall megoldotta a messenger problemat.

(#47152) bigdigit válasza bigdigit (#47150) üzenetére


bigdigit
addikt

Pontosítok júliusi frissítés rajta az utolso. Arra mehet a home csc?

(#47153) nagyj74 válasza bigdigit (#47150) üzenetére


nagyj74
senior tag

Home CSC-t tallózd be, és megmarad minden.

(#47154) bigdigit válasza nagyj74 (#47153) üzenetére


bigdigit
addikt

Köszi közben meg kész is lett.

(#47155) eliterob válasza viktorhu (#47149) üzenetére


eliterob
tag

Nem mert a változtatás ugye életbe lépett egyből csak nem úgy ahogy szerettem volna... De kiprobalom mi baj lehet? :)

(#47156) EnterR válasza eliterob (#47148) üzenetére


EnterR
veterán

Minden más alkalmazást érint a felbontás változtatása, vagy csak a Facebookot? Mert akkor egyszerű lesz a válasz. :)

Egyébként érdekes, megnéztem egy S8+on és hibátlan a betűméret max. felbontáson is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#47157) viktorhu válasza Chamoro (#47143) üzenetére


viktorhu
veterán

Mobilnetről is ezt csinálja? Nekem csak itthon a telekomos nettel csinálta, aztán beállítottam másik dns-t, azóta nincs ilyen gondom.

(#47158) viktorhu válasza eliterob (#47155) üzenetére


viktorhu
veterán

Életbe lép, de a nagyobb felbontással kisebbek lesznek a betűk :) Ha újraindítod, hozzá fogja méretezni az új felbontáshoz. Az Android nincs felkészítve a felbontás változtatására, ez egy samsungos kiegészítés.

(#47159) söncö válasza ZüD (#47112) üzenetére


söncö
tag

Hát így elsőre pont azt ,hogy az jelentse le akinek a nevén van.
Te nem tudod lejelenteni.
Ha cardiff akkor bocs a kifejezésért de az eredeti tulaj nélkül akinek a neven van b@szhatod.

De ,hogy építő jellege legyen a dolognak.
1. A panel ajtó csapta ki a kezedből. Az hirtelen és gyakorlatilag nem a te hibád

2. Tokban volt a telefon. Ha a teló számláján van egy tok akkor kb azzal tudod is igazolni. Bizti bácsi szereti ha próbáltál elébe menni a dolgoknak és gondoskodtál megfelelő védelemről ,látják a tenni akarást.

3. Ne mi tanítsunk biztosítási csalásra.

Ember kaptatok egy kis piros Garanciás füzetet mikor kötöttétek a garanciát. Márha te ott voltál.
Vedd a fáradtságot aztán lapozd fel mert a százezres javításod ára nem fog a saját eszétől odasétálni hozzád.

[ Szerkesztve ]

(#47160) patow


patow
senior tag

Sziasztok
Nillkin Tempered 3D CP+ MAX -t használ valaki ,megköszönném a véleményét róla ,vagy konkrétan ajánlott valamelyik gyártó? Nillkin Super Frosted tokot használok.

(#47161) iceQ! válasza patow (#47160) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem volt többször is. Csere oka általában az volt hogy összetörtem a fóliát :D Bírja rendesen, 2-3 nagyobb esést akadálymentesen bevesz :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47162) Chamoro válasza viktorhu (#47157) üzenetére


Chamoro
tag

Nem is néztem éppen min van a teló, olyankor kidobom a memóriából, újra indul és általában jó.

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#47163) gery14 válasza patow (#47160) üzenetére


gery14
senior tag

Nekem a note9 en meg az s8+ on Optishield lux van fent merem ajánlani az uvs-s megoldásnál nincsen jobb szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#47164) patow válasza iceQ! (#47161) üzenetére


patow
senior tag

Köszönöm ,és fedi rendesen a kijelzőt nem válik el a széleken? , nem lesz érzéketlenebb az érintésre?

(#47165) patow válasza gery14 (#47163) üzenetére


patow
senior tag

Köszi ,néztem azt is ,utólag le lehet szedni rendesen a ragasztás miatt?

(#47166) gery14 válasza patow (#47165) üzenetére


gery14
senior tag

Persze én vékony damilal szoktam alá nyulni és elvágom a ragasztást aztán 100%os alkoholal letakaritom és mintha semmisem lett volna a kijelzőn :) ! Nekem ami csak ragasztos volt hiába teljsen felület alá ment a por és szétkarcolta alata a kijelzömet uttána szántam rá magam az uv-s kiprobálására teljesen patent ! :)

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#47167) patow válasza gery14 (#47166) üzenetére


patow
senior tag

Köszönöm

(#47168) Uuser


Uuser
tag

Létezik olyan aod display ami megjeleníti az időjárás adatot?

(#47169) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

az utóbbi időben (de lehet az eggyel régebbi frissítés óta) mintha halkabb lenne a max hangereje a telefonnak, utcán kb semmit sem hallok telefonálás közben. telekomos s8+, tegnap óta a legújabb - szeptember elsejei update-tel.

erre van valami megoldás?

(#47170) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg android 7et használok(s8), de gondolkozom a frissítésen.

Voltak hibák, azt olvastam... mind javítva lett? 4g-n mennyit bír a készülék automata fényerőn? Tudtok pár előnyt és hátrányt írni ami normál felhasználóként érint? Köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#47171) Mr.Silkó válasza Ringman (#47169) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én inkább egy véletlen egybeesésnek gondolnám, lehet inkább hardveres a gond, nem szoftveres.

(#47172) Szajo


Szajo
őstag

Valaki használ USB - HDMI adaptert?
12ezer a gyári...
Tudtok vmi jó utángyártottat?
Ezt csak radugom es tükrözi is a képet?

(#47173) Ringman válasza Szajo (#47172) üzenetére


Ringman
nagyúr

van itthon egy noname type-C -> hdmi2.0, amit laptophoz vettem, ha nem felejtem el akkor telefonnal is kipróbálom.

(#47174) EnterR válasza Ringman (#47169) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem még nincs fent a szeptemberi frissítés. Holnap csinálok egy decibeles mérést, kíváncsi leszek rá, hogy van-e összefüggés a frissítéssel.

PSN ID: marquuard

(#47175) Ringman válasza EnterR (#47174) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi. már a szeptemberi frissítés előtt megvolt a probléma, azt tegnap reggel tettem fel, azóta meg nem nagyon telefonáltam, így nem tudom megítélni hogy változott-e valami

(#47176) MCMLXXXII válasza Szajo (#47172) üzenetére


MCMLXXXII
tag

szia próbáld ki a melopow M002 öt 5e huf tükrözni és dex nek is működik

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#47177) Yayoh válasza Yayoh (#47003) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Sikerült leadnom a telefont az Árkádban.
Mondta az eladó srác, hogy ezeknél a beégést még méltányosságból cseréli a samsung de az újabb telefonoknál már nem terjed ki rá a gari.

[ Szerkesztve ]

(#47178) dnelb válasza Yayoh (#47177) üzenetére


dnelb
veterán

akkor abból botrány lesz :D

(#47179) dkovizoli válasza Yayoh (#47177) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az jó. Nekem még semmi, pedig lassan két hete szervízben van.

[ Szerkesztve ]

(#47180) EnterR válasza Ringman (#47175) üzenetére


EnterR
veterán

Nem történt változás, kizárnám a frissítést. Nem érte víz?

PSN ID: marquuard

(#47181) Ringman válasza EnterR (#47180) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem érte, és nem is koszos az előtte lévő kis háló.

(#47182) sgeza válasza Ringman (#47169) üzenetére


sgeza
veterán

Tök hülye kérdés, de amikor hangosítod, látod a kijelzőt? Nem lehet, hogy azért halk, mert nem okézod le azt az üzenetet, amit a hallásod megóvása érdekében tesz ki kb. 2/3 hangerőnél?

(#47183) Ringman válasza sgeza (#47182) üzenetére


Ringman
nagyúr

általában fülön tartva hangosítom a telefont. majd megnézem ezt a figyelmeztető üzenetet, de szerintem ilyen csak médiahangnál van.

(#47184) sgeza válasza Ringman (#47183) üzenetére


sgeza
veterán

Na erre nem emlékszem. Lehet, hogy csak médiánál van, de az is lehet például, hogy valamelyik frissítéssel beletették a hívásra is. Ez esetben lehetne magyarázat, hogy valamelyik frissítés óta érzed így.
Majd jelezz vissza, hogy ez volt-e a gond!

(#47185) thedarkfox válasza sgeza (#47184) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Hívás közben fel lehet tolni teljesen a hangerőt. Csak a médiánál jelez, hogy vigyázzá balhé lesz, ha tovább nyomod... A hívás hangjára a rendszerhangerő sincs befolyással, megnéztem az összes variációban.

(#47186) sgeza válasza thedarkfox (#47185) üzenetére


sgeza
veterán

Oksa, köszi. Akkor nincs ötletem a kolléga bajára.

(#47187) Ateszpapa válasza Ringman (#47169) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Csinálj, gyári beállítások visszaállítását.
Előtte mentsd amit kell.
Ha utána is ilyen, akkor szerviz.

Néha okoz fura anomáliákat a frissítés amire nincs magyarázat.

(#47188) Ringman


Ringman
nagyúr

köszi a válaszokat.

ha másképp nem megy, akkor megpróbálok egy gyári visszaállítást, de azt nem hétköznap, az tuti :D
ha az sem segít, akkor szerviz.

(#47190) dnelb


dnelb
veterán

fb messenger nem jelez a leddel kb 3 hete.. Nálatok jó?

(#47191) mave13 válasza Ringman (#47188) üzenetére


mave13
őstag

Nagyon gyenge ötlet, de...

A régi mobiloknál akkor szokott elhalkulni a hangszóró, amikor mágnesezhető fémpor került a közelébe, mondjuk a hangszórónyílásba. Lehet, hogy hülyeség, nem tudom, hogy ez a mai IP, vízálló, atomcsapást is túlélő cuccoknál előfordulhat-e, de hátha.

Icewolf || kósza ||

(#47192) Tomiii258 válasza dnelb (#47190) üzenetére


Tomiii258
tag

Igaz, hogy én Light Managert használok a led színeinek állítására, de a messenger simán villogtatja.
Értesítési beállításokban nem találtál vmit, ami véletlen kikapcsolta?

Tomiii258

(#47193) ToBeY válasza dnelb (#47190) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nálam jó a messenger notification led-je zölden villog ha jön üzi (de nem mindig)

(#47194) dionaea


dionaea
őstag

Ez a 2 másodperces lassított felvétel elég rossz lett. Nem értem miért nincs opció hogy választhassunk a gyengébb fps de hosszabb idő között. Na ez az első bosszantó dolog az s8 nál

(#47195) polonic


polonic
félisten

Itt is megkérdezem, hátha.

Hogy lehet visszatenni a samsung internetből egy korábbi verziót?
Hiába törlöm le és installálom play-ből vagy galaxy apps-ból, azt teszi vissza, amit én kézzel, apk-ből telepítettem.
És hiába telepíteném az előzőt apk-ból, arra azt írja, hogy nem lehet.

(#47196) LIFE1 válasza ToBeY (#47193) üzenetére


LIFE1
tag

Neked hogy hogy zölden jelez a led?mert nálam kék ha kapok valamit !

(#47197) ToBeY válasza LIFE1 (#47196) üzenetére


ToBeY
nagyúr

zöld a messenger üzenet,kék pedig ha valami más facebook értesítés van.(legalábbis nálam így van)

(#47198) LIFE1 válasza ToBeY (#47197) üzenetére


LIFE1
tag

Nekem kék most direkt figyeltem a messengernél!Érdekes!

(#47199) bigdady válasza LIFE1 (#47198) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyikotoknek auto LED szín van beállítva

[ Szerkesztve ]

(#47200) ToBeY válasza LIFE1 (#47198) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát nem tudom,nekem biztosan zöld a messenger üzenet értesítő ledje.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.