Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) ravebp válasza smidipeti1 (#14450) üzenetére


ravebp
senior tag

Nekem egy frissítés után produkálta ezt, semmi sem segített csak a factory reset.
Pedig volt cache wipe hálózati beállítások visszaállítása,de semmi

[ Szerkesztve ]

Rave

(#14452) badxgirl


badxgirl
aktív tag

A bétánál jól látom, hogy youtubon maxra csavarja a fényerőt? Miért? Pl felesen van a fényerőm, megnyitom a youtube appot, és bár a csúszka továbbra is felesen marad, ránézésre száz százalékon égeti a retinámat vígan. Ez mindenkinél így van? Bug vagy feature? Remélem bug és alkalmasint javítva lesz.

(#14453) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Pár napja folyton kiírja a telefon hogy túl sok memóriát használ, tisztítsam. Ezt eddig nem csinálta. Mit tehetek?

(#14454) öregpapa


öregpapa
tag

Űdv.mindenkinek! Ma megkaptam a hátlapra való dbrand védőbevonatot.Azt szeretném kérdezni,hogyan kell felrakni, aki csinált már kérem segítsen,hogy fogjak hozzá ? Előre is köszönöm.

(#14455) samu74 válasza badxgirl (#14452) üzenetére


samu74
addikt

Ha a videójavító be van kapcsolva csak akkor csinálja.Kapcsold ki és nem húzza fel a fényerőt.

-----------

(#14456) Gulyopapa válasza Gulyopapa (#14453) üzenetére


Gulyopapa
addikt

...durván fél éves a teló...

(#14457) LilProphet90 válasza öregpapa (#14454) üzenetére


LilProphet90
senior tag

[link]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#14458) samu74 válasza Gulyopapa (#14456) üzenetére


samu74
addikt

Tudsz képernyőmentést csinálni erről?POWER + HOME gomb egyszerre.

-----------

(#14459) Burt1793 válasza smidipeti1 (#14450) üzenetére


Burt1793
veterán

Először szerezz bele egy új SIM-et.

Öregpapa: vizesen rakd fel. Keress vissza itt, meglátod, megéri így próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#14460) 600700 válasza badxgirl (#14452) üzenetére


600700
senior tag

A videojavitas funkciot kapcsold ki :-)

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14461) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Tök jó ez a raw dolog de életemben nem hallottam még erről. Tudna tájékoztatni valaki?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#14462) oszi666 válasza nagyz1987 (#14448) üzenetére


oszi666
őstag

Fel tudsz rakni egy részletet?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#14463) tegbashar


tegbashar
tag

Sziasztok. Hosszadalmas note7 mizéria után úgy döntöttem, hogy csatlakozom hozzátok. Ide a jobbnál jobb ötletekkel :)

(#14464) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Valamikor nem működik a hívás sms stb.
Hálózat mindig van és akkor is van de mégsem hív ötlet?

Sabján László

(#14465) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

A rendelésem még mindig csak "rögzített" :W

encapsulation dot1q

(#14466) stemplar07 válasza Sabika (#14464) üzenetére


stemplar07
őstag

Nekem amikor megvettem, frissítés után csinálta ,( kb 4 hete) azóta jött másik frissítés is , de akkor wipe+FReset , volt és azóta ( bár naponta újraindítom) nincs ilyen tünete ..

(#14467) Taci válasza oszi666 (#14462) üzenetére


Taci
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#14468) ollie válasza vodrosjozsi (#14461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs rá szükséged, ha még csak nem is hallottál róla.

***

(#14469) fornettisuti


fornettisuti
veterán

este frissitettem (telekomos), azota gyorsan merul, masnal is?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14470) Richie86 válasza fornettisuti (#14469) üzenetére


Richie86
senior tag

Én is tegnap frissítettem (szintén Telekomos), de nem tapasztaltam gyorsabb merülést. Nálam párszor mintha lassabban reagált volna kijelző feloldáskor, de ma már ezt sem tapasztalom.

(#14471) viewdetails válasza fornettisuti (#14469) üzenetére


viewdetails
addikt

wipe cache

Egyébként prímán üzemel nálam.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14472) -Bandi- válasza fornettisuti (#14469) üzenetére


-Bandi-
tag

Szintén telekomos, nekem jelenleg 26%on áll tegnap reggel 6 óta, kb délben töltöttem le a frissítést, de csak este 7kor telepítettem fel. Azóta is nyomkodva van. De még csak 4 napja van meg, most rakom még csak fel harmadszor tölteni, nincs hosszútávú infóm üzemidőről.

Viszont a lelassult kijelző feloldás tegnap nekem is jelenség volt(telepítés előtt de már letöltött frissítésnél)

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#14473) Sabika válasza viewdetails (#14471) üzenetére


Sabika
tag

wipe cache-t hogyan kell megcsinálni?

Sabján László

(#14474) viewdetails válasza Sabika (#14473) üzenetére


viewdetails
addikt

Telefon kikapcs.
Tartsd nyomva egyidejűleg a Bekapcsoló, Hangerő fel és Home gombokat.
A Samsung logónál a Bekapcsolót elengedheted.
Az Android animációnál a másik kettőt is.
A Recovery menüben navigálj a Hangerő gombokkal a Wipe Cache Partition menüre. Nyomd meg a Bekapcsoló gombot a kiválasztásához, majd válaszd ugyanígy a Yes menüpontot.
Visszaugrik a főmenübe, itt válaszd a Reboot System Now-t.

A többivel ne játszadozz, ha nem olvasol utána.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14475) Deck válasza ollie (#14468) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#14476) Logicman86


Logicman86
tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen gyári S7 kompatibilis töltőt.

Az lenne a kérdésem, hogy amikor teljesen feltöltött akkor utána továbbra is rajta lehet-e hagyni a telefont? Nem lesz-e így baja(hamarabb tönkremegy) az akksinak? Elvileg ha 100%-ra feltöltött utána nem tölt, de amint esik 1%-ot a töltöttségi szint akkor elvileg egyből töltenie kellene ismét. Vagy rosszul gondolom?

Valaki fel tudna világosítani ebben a témában? Pontosan hogyan is működik ez a vezeték nélküli töltés?

Köszönöm szépen előre is!
Üdv !

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#14477) Sabika válasza viewdetails (#14474) üzenetére


Sabika
tag

De ez gondolom mindent letöröl vagy nem?

Sabján László

(#14478) ollie válasza Sabika (#14477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a rendszer által használt cache-t törli.

***

(#14479) Deck válasza ollie (#14478) üzenetére


Deck
titán

Mint ahogy a neve is mutatja. :)

PS5

(#14480) viewdetails válasza Sabika (#14477) üzenetére


viewdetails
addikt

A "mindentvivő" a wipe data partition.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14481) Taci válasza Logicman86 (#14476) üzenetére


Taci
addikt

Ez egy jó kérdés. Én most rendeltem ennek a gyorstöltős változatát, talppal, de erre nem gondoltam... Mert ha tényleg így működik, akkor estére nem szívesen hagynám rajta.

Mondjuk ha én csináltam volna a szoftveres részét, úgy csináltam volna meg, hogy csak akkor kezdjen újra tölteni, ha mondjuk 75%-ra esik vissza a töltöttségi szint. De semmiképp nem akár már 1%-onként is.

[ Szerkesztve ]

(#14482) viewdetails válasza Logicman86 (#14476) üzenetére


viewdetails
addikt

70-80%-ig gyorstöltés utána csepptöltés.Töltőelektronika vezérli, mikor mennyi vesz fel, az egyik tábor szerint sosenemszabadfújsemmilyentöltőn rajtahagyni, a másik szerint meg azért találták ki, hogy kényelmesebb legyen az életed és hagyd nyugodtan rajta.
Én 3-4 éve csak olyan telefont használok ami QI töltős, nem vettem észre üzemidőromlást attól, hogy azon tartom azon asztalon.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14483) Logicman86 válasza viewdetails (#14482) üzenetére


Logicman86
tag

A valós tapasztalat mit mutat? Ha feltöltött 100%-ra és utána is egész nap rajta hagyod akkor merül amennyit merül vagy merül és egyből vissza is tölti 100%-ig?

@Taci: én is gondolkoztam egy olyanon is munkahelyre, de ez az infó most nagyon foglalkoztat...

[ Szerkesztve ]

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#14484) Taci válasza Logicman86 (#14483) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem a "merül amennyit merül"-koncepció nem lenne túl logikus, lévén töltőn van a telefon, úgyhogy nem kellene lemerülnie közben. :DDD (De persze simán rám tudnak cáfolni... :D )

[ Szerkesztve ]

(#14485) tabaga


tabaga
tag

Na, újabb hibát véltem felfedezni a telefonomon: a fő hangszóró halhatóan sistereg. Akkor vettem észre, amikor a whatsappon újabb üzenetem érkezett úgy, hogy meg volt nyitva az adott beszélgetés. Biztos ismeritek azt az értesítő hangot, ilyen viszonylag hosszabb suhogás (?) szerűség. Ott feltűnt, hogy valami sistereg. Kipróbáltam, hogy felveszem a csöndet a hangfelvevővel, majd lejátszom azt, láss csodát, végig sistergett a telefon, amikor lejátszottam. De nem alig hallhatóan, hanem jól kivehető a sistergés, amikor áram alatt van a hangszóró. Ha jól tudom ez öregebb hangfalaknál szokott lenni, ha nagyon meghajtották volna stb. Én eddig külső hangszórón csak 2x hallgattam valamit, akkor is csak egyszer vittem fel maximum hangerőre pár másodpercre, hogy kipróbáljam. Szóval ez gyárilag ilyen lehetett.
Ha nem black friday-en vettem volna, már rég visszaküldtem volna a 14 napos elállás keretében,így viszont kicsit gondba vagyok, mitévő legyek.
Szánalmasnak vélem, hogy a Samsung egy ilyen készüléket kienged a gyárból, pedig az ilyen piti hibái ellenére kiváló készülék lenne.
Minőségi kifogásaim kronologikus sorrendben:
- Képernyő nem egységes minősége [link]
- Home gomb hangos kattogása [link] Youtube-on láttam, hogy ez már másnál is volt probléma
- Hangszóró sistergése

(#14486) viewdetails válasza Logicman86 (#14483) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha rajta hagyom egész nap, akkor folyamatosan 100%-on tartja a töltésjelzést. Ha leveszem 100%-on telefonálni és visszarakom egy fél óra múlva 98%-on, akkor ismét tölti.
Ez a fajta akku a sok kis töltést jobban tolerálja, mint a merítést és a nagy töltést.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#14487) 600700 válasza tabaga (#14485) üzenetére


600700
senior tag

A kepernyovel nincs semmi szerintem. Enyemen is ilyen.2db van a kezemben. A home gomb ilyen nekem is mindegyik s7 en. Sisterges meg az app hibaja...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14488) Taci


Taci
addikt

(Számomra) érdekes(ebb) infó az eMagos S7-ek garanciáztatásáról:

Kérdés:
"A kérdésem az lenne, hogy garanciáztatás esetén a szervizük (vagy az Önök által alkalmazott szerviz) vállalja-e a telefon e tulajdonságának megtartását, tehát hogy a szervizből visszakapott telefon is víz- és porálló (IP68) marad-e."

Válasz:
"Természetesen igen, a Samsung termékek a gyártó külföldi szervízben kerülnek szervízelésre."

Hátha segítettem ezzel valakinek. :B

Bár a külföldi szervizelés hosszabb várakozási időt is von maga után, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#14489) migabi24 válasza tabaga (#14485) üzenetére


migabi24
nagyúr

Olcsó húsnak ......
Aki drágán vette az örül neki😆

(#14490) vodrosjozsi válasza migabi24 (#14489) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szerintem ez is épp drága..
És így is örülünk neki mert kb egy telekom szintű szolgáltatóhoz küldik vissza ergo az ottani samsung javítja a készüléket ha valami gond lenne vele.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#14491) ollie válasza tabaga (#14485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt a sistergő csöndet hallgasd meg számítógépen is, mert lehet, hogy a felvétel lett olyan.

***

(#14492) nyesix


nyesix
senior tag

valaik? :F :R [link]

(#14493) samu74 válasza Sabika (#14464) üzenetére


samu74
addikt

Keress rá a fórumban,kb. 126x volt róla szó...
Hálózat mindig van és akkor is van de mégsem hív ötlet? Ha te ott látsz pálcikákat az még nem jelenti azt hogy van is hálózat.

-----------

(#14494) bajzal


bajzal
őstag

Ha használtan veszek S7-et (független, kérem az eredeti számlát) és azt beregisztrálták a +1 évre akkor én azt be tudom regisztrálni újra a nevemre? Ha igen akkor az nem gáz a 2. évben, ha szervizelni kell, hogy eredeti számlán van egy X név a hosszabbításnál pedig az én nevem van? Vagy hogy működik ez?

(#14495) nimba1


nimba1
aktív tag

Android 7.0- nál nem müködik nálam a hívàsrögzítés. ACR A Másik fél hangját nem veszi fel. Ha valaki használ valami progit ami működik megoszthatná.

[ Szerkesztve ]

(#14496) Deck válasza nimba1 (#14495) üzenetére


Deck
titán

Írj a fejlesztenek.

PS5

(#14497) badxgirl válasza samu74 (#14455) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Köszönöm :D Rá nem jöttem volna

(#14498) baani59 válasza vodrosjozsi (#14461) üzenetére


baani59
aktív tag

RAW módban a képérzékelő szenzor adatait a gép feldolgozás nélkül menti el.
A feldolgozást azután elvégezheted egy számítógépen (pl. Adobe Photoshoppal). Az összes képjellemzőt beállíthatod a saját elgondolásod szerint. Hozzáértő általában jobb eredményre jut, mint a telefon/fényképező JPG motorja.
Viszont meglehetősen munkaigényes és fotós tudás híján nem érdemes belevágni.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#14499) Deck válasza baani59 (#14498) üzenetére


Deck
titán

Telefonon is ellehet.

PS5

(#14500) migabi24 válasza bajzal (#14494) üzenetére


migabi24
nagyúr

Töröltetni kell a regisztrációt az extulajjal, és te utánna tudod regisztrálni, a névbe nem kötnek bele

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.