Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) 600700 válasza Sokee (#14299) üzenetére


600700
senior tag

En is elegedett vagyok. Kulonosen az S7-el nagyon jo telefon szerintem.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14302) Taci válasza HUNgabus (#14300) üzenetére


Taci
addikt

És mit írtál a Samsungnak, hogyan fogalmaztad meg? Elmondtad, hogy leesett, repedés, aztán beázás? És erre a nem garanciális dologra mondták, hogy oké, akkor új telefon? Magyar Samsung?

(#14303) ollie válasza Taci (#14302) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, erre én is kíváncsi vagyok, mert fizikai sérülésre nem vonatkozik a garancia.

***

(#14304) Fifi válasza Sokee (#14292) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Én is követem az árakat, mert karácsonyra feleségem lepném meg vele.

Jelenleg az árak, ahonnan vennék:
- Telekom: 179.990,-Ft + esetleges függetlenítés 15.000,-Ft = 194.990,-Ft
- Edigital: 199.900,-Ft
- Firstphone: 188.900,-Ft de nincs készleten és egy héttel ezelőtt még csak 175eFt volt!

Mi Telekomos SIM-mel használnánk jelenleg, így valószínű a T lesz a befutó. Bolt mindenhol van a csip-csup dolgokhoz, komoly garanciával meg egyenest a samsunghoz fordulnék úgyis.

Ha esetleg találsz olcsóbb és értelmes helyről 2 év garanciával, akkor jelezheted itt nekünk is! :B

Bye, Fifi

(#14305) air válasza HUNgabus (#14300) üzenetére


air
nagyúr

Azért cseréltetted mert leejtetted?
Korrekt! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14306) fornettisuti válasza Fifi (#14304) üzenetére


fornettisuti
veterán

a kotelezo garancia 1 ev, hivatalos helyrol gyari, szurke importosan bolti. a +1 ev gari samsungnal valo keszulek regisztralas utan van meg. ezen felul vasarolhato meg elvileg maximum 2 ev samsung espervagy telekomos (esetemben)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14307) Ákkk válasza ollie (#14303) üzenetére


Ákkk
addikt

Azért ezt elég sok ember ide írja de amúgy amiről a szervíz jegyzőkönyvet vesz, fel az semmiképp nem lesz csereutalvány hanem telefonvásárlás vagy javítás saját költségen ☺
Magától nem reped csak úgy ell a panel ....

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#14308) 600700


600700
senior tag

Nem ertem neha az emberek minek ugyeskednek a garanciaval. Miert nem lehet vallalni ha vmit az ember sajatmaga *szott ell...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14309) Fifi válasza fornettisuti (#14306) üzenetére


Fifi
őstag

Igen úgy értettem a 2 évet, hogy 1év gyártói garancia +1év a samsungnál történt regisztrációval, melyre csak a Samsung Magyarország által importált készülékek alkalmasak az EU-ba szántak a +1 évre nem.

A kiterjesztett garanciákkal egyelőre még nem foglalkozom.

Bye, Fifi

(#14310) UfoZoli válasza Fifi (#14304) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Hát egy kétszázezres telo esetében nem játszanék az 5 ezer forintos nyereséggel az utólagos függetlenítés miatt.
Bármelyik ses store-ban gyárilag független telót kapsz 2 kilóért, ami biztos regisztrálható a prémium garira.
Karácsony előt meg szerintem leviszik 190-re vagy max 180-ra

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#14311) Pityupoeta válasza Fifi (#14304) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

Én barátnőmnek innen rendeltem még pár hónapja. Felhívtak szállítás előtt, hogy ha nem bolti garanciát akarok, akkor + 5000 Ft-ért választhatom azt (elmagyarázta, hogy ez azt jelenti, hogy ilyenkor a Samsung márkaszervizbe kell vinnem, nem hozzájuk), egyébként marad amit az oldalukon írtak. A futár 1 órán belül megjött (Pesten) és megvárta amíg megnézegettem a telefon-t, hogy minden rendben van-e. A telefont be is tudtuk regisztrálni a Samsung-hoz.

(#14312) 600700 válasza Pityupoeta (#14311) üzenetére


600700
senior tag

Es a telefont a Samsung magyarorszag hozta forgalomba?
A beregisztralasnal a +1 evet is megkaptad? Mit jeloltel be a legordulo listan melyik cegtol vetted? 158eFt ert 2 ev garis magyar samsung altal forgalomba hozott telefon. Fura. Szerintem +5000 ft ert adtak szamlat es nem csak szallitolevelet.Es igy viheted barmelyik Samsungba gariztatni 1 evig az eu modellt.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14313) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Tisztelt Ügyfelünk!
A Black Friday alatt megrendelt termékek szállítása 2016. november 26 és 2016. december 5 között fog megtörténni. Rendszerünk SMS-ben és e-mailben értesíti Önt, ha rendelése átadásra került a futárszolgálatnak. Amennyiben több terméket is rendelt, azok külön csomagban kerülnek feladásra a gyorsabb kézbesítés érdekében.
Megértését köszönjük!

Köszönjük az automata választ Emese :W Írtam nekik, hogy más már megkapta, de a tracking nem változott, és lehet hogy nálam is ez a helyzet.

encapsulation dot1q

(#14314) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Véletlenül leesett a sarkára és az üveg megrepedt. Voda mondta semmi baj, csak felszíni sérülés lehet tovább használni mint eddig. Oké. Egy héttel később wellness hétvége irányú a víz. Egyből be is ázott. Kikapcsoltam, 1-2 nap múlva vissza. Muxik is rendesen kivéve az ujjlenyomat szenzort, meg a vissza gomb néha magától behulyult és villogni kezdett. Viszem a Vodahoz, beázás nem garancia és különben is sérült. Kapjam be. Mondtam hogy anyukátok, ti mondtatok hogy használjam mint eddig. Samu Magyarország felhívtam, kedves hölgy mondta hogy írjak emilt nekik a sehsupport emilre minden infoval stb.
Le is írtam a vodas sztorival együtt. Először bevették szervizbe majd jött az emil a csere kuponrol. Telemax vizsgálta be ha jól tudom. Az egész dolog kb 2 hónapot tartott, csak a vissza út volt 3 hét. Ezért is vettem addig egy nexus 5.

( lehet az is mérvadó volt hogy minden Samu termek a családban nekem van regisztrálva, van vagy 15, így nem akartak kiszurni egy törzs vevővel )

[ Szerkesztve ]

(#14315) ollie válasza HUNgabus (#14314) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mázlid volt, hogy cserélték. Viszont honnan jött az ötlet nálatok, hogy a törött kijelzős mobil vízálló? Oké, hogy at mondták, hogy használjátok, ahogy eddig, de logikus, hogy a repedt üveg beengedi a vizet.

***

(#14316) HUNgabus válasza ollie (#14315) üzenetére


HUNgabus
senior tag

A legfelső takaró üvegen volt csak a repedés szerintem. Voda szerint viszont csak karc ami nem engedi be a vizet. Egyébként tudtommal a telo víz és ütés álló amire a Samu vállalja is a garit.

( nem úgy mint a sony😀 )

[ Szerkesztve ]

(#14317) ollie válasza HUNgabus (#14316) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a telefon nem ütésálló, sehol nem reklámoznak ilyet. Ha a kijelző (a takaró üveg), ami egybe van építve az AMOLED kijelzővel megreped, akkor befolyik a víz.

***

(#14318) HUNgabus válasza ollie (#14317) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Passz, nem értek ennyire hozza, de az IP68 mintha azt mondana hogy 1 méter magasból ....

(#14319) Taci válasza TommyNagz (#14313) üzenetére


Taci
addikt

Az enyémet még át sem adták a futárszolgálatnak... A garancia persze a vásárlás napjától indult, úgy, ahogy a 30 napos visszaküldési idő is...

(#14320) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

hogy teljes legyen a sztori, "szegény" Samunak kellett kicserélni azt amit a voda elbaszott, mert mikor vettem a nyáron több kártyái is egyben nem a RED-re rakták ahol lett volna rá biztosítás hanem egy belépő kategóriásra ami a gyereké, ezt szóvá is tettem de szartak rá, meg hogy Ők akkor se cserélnék ha csak "kozmetikai" a sérülés meg ha beázik se, akkor mire a plusz gari meg a biztosítás?! WTF!!!!

samura tényleg egy rossz szavam se lehet, eddig minden cuccot amit beadtam vagy megcsinálták gariba vagy cserélték, lehet van egy jótevőm ott :)

[ Szerkesztve ]

(#14321) ollie válasza HUNgabus (#14318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az IP után álló számok:

6: teljesen porálló
8: teljesen vízálló 1 méter mélységig

Sehol nincs benne leejtés elleni védelem.

***

(#14322) samu74 válasza HUNgabus (#14318) üzenetére


samu74
addikt

Por és vízálló. :) Ez a telefon annyira ütésálló mint egy porcelán pohár...

-----------

(#14323) HUNgabus válasza samu74 (#14322) üzenetére


HUNgabus
senior tag

igen tényleg nem ütés álló, kevertem a porral, sorry

(#14324) TommyNagz válasza Taci (#14319) üzenetére


TommyNagz
senior tag

kezdek lemondani róla. Igaz hogy benne vannak még az időben, de hétfő a deadline, 5-e. Én feltételezem, hogy már valaminek kellett volna mozdulnia, hogy ideérjen 5-ére. Mindegy, ha nem kapom meg, akkor nem, úgyse gyári garis, plusz gondolkozom motorolán is, úgyhogy várunk. Csak történjen már valami :((

encapsulation dot1q

(#14325) Taci válasza HUNgabus (#14318) üzenetére


Taci
addikt

Az 1 méter az stimmel, csak nem pluszban, hanem mínuszban: víz alatt. :)

[link]

"Az első számjegy a szilárd anyagok, a második a vízzel szembeni védelemre, az esetleges harmadik a szilárdságra vonatkozik.

Szilárd tárgyak szerkezetbe jutása elleni mechanikai védettség
6: Teljes mértékben védett por ellen

Víz elleni védettség
8: Víz alatt folyamatosan használható (a gyártó által meghatározott, 1 és 3 méter közötti mélységben)"

Én sem tudtam ennyire pontosan, szóval nehogy kioktatásnak vedd, csak leírtam (kimásoltam), így legalább nekem is berögzül. :)

Szerk.:
Látom, az aktívabb fórumtársak már megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#14326) HUNgabus válasza Taci (#14325) üzenetére


HUNgabus
senior tag

jogos, benéztem vmikor de nagyon és az rögzült, nincs harag :DD

(#14327) Taci válasza TommyNagz (#14324) üzenetére


Taci
addikt

Illetve nekem ez a státusz most:

"2016.11.29, 07:51
Csomag elküldve"

A következő lépés ez lenne:
"A csomag a futárszolgálat raktárában"

A Sprinter (futárszolgálat) szerint pedig amúgy:
"A csomagot még nem adta át a Feladó szállításra." ... :D

Szerintem simán ide fog érni időn belül (5-e előtt).

[ Szerkesztve ]

(#14328) TommyNagz válasza Taci (#14327) üzenetére


TommyNagz
senior tag

rohadjon meg, nekem még mindig csak rögzített. Telefonon próbáltam őket hívni, de nem godnolom, hogy ott mondanának mást. Vettek fel külön IVR-t arra, hogy a black fridayes cuccokat mikorra szállítják.

Amit még nem értek, hogy akkor sprinter, vagy MPL hozza?

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#14329) Taci válasza TommyNagz (#14328) üzenetére


Taci
addikt

Nekem volt egy nyomon követés-gomb, mert az eMag (szerintük) már átadta a futárnak, így a csomagnak van egy száma a futárszolgálatnál - csak épp ők azt mondják erre kattintva, hogy még nem kaptak csomagot az eMagtól. :DDD

(#14330) zws válasza Taci (#14329) üzenetére


zws
senior tag

Tapasztalatom szerint a futárszolgálatoknál a trackelés csak később frissül, nem azonnal mikor megkapják a csomagot. De lehet nincs igazam :)

(#14331) Fifi válasza UfoZoli (#14310) üzenetére


Fifi
őstag

Én azt írtam, hogy Telekomnál függetleníthető hivatalosan 15.000,-Ft-ért (ha kell) és még úgy is jobb az ára, mint ez edigitálnál. Ebben nincs rizikó, ha meg nem kell a független, akkor beljebb vagy ...

Amit írtam, azok mind megbízható helyek és alkalmasak a +1 év garancia regisztrálására.

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#14332) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

a tervezett pénteki tesztre, amiket gondoltam : ( samu s7 droid 6.0.1 vs 7.0 ami addigra kijön )

antutu
antutu 3D
geekbench 4
quadrant
3Dmark
speedtest ( nem tudom van e értelme? )

kamera, ( bár ez szubjektív lesz, kellene vmi teszt progi erre is )

ha van még vmi ötlet, progi akkor ne fogjátok vissza magatokat

( mind 2 teló 32gb vodás lesz, sony kamerával )

(#14333) Fifi válasza UfoZoli (#14310) üzenetére


Fifi
őstag

Mondjuk ezt nem értem :F

Hivatalos Samsung Experience Stores:
- sestore.hu 229.990,-Ft
- ses.shop.hu: 199.990,-Ft

Azt gondolnám, hogy náluk egységes az ár.

Bye, Fifi

(#14334) 600700 válasza HUNgabus (#14332) üzenetére


600700
senior tag

YT van egy csomo ilyen video. De varjuk.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14335) ollie válasza Fifi (#14333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyjából úgy működnek, mint a franchize, vagyis nem a Samsung üzemelteti a boltokat, és gondolom így eltérhetnek árakban is.

***

(#14336) janist81


janist81
tag

Sziasztok,
Szerintetek megnyitják még a Nougat beta jelentkezést? Sajnos lecsúsztam, és az első verzión ragadtam.

(#14337) norbeey


norbeey
tag

Mostanában ha lehúzom a beállítások sávot, azt látom hogy a wifi gomb animációja mozog, szóval mint ha ki be kapcsolgatnám. Hiába nyomom meg nem kapcsolja be és ha bemegyek a beállítások közé akkor is 4-5x kell rányomnom a bekapcsolásra mert automatikusan kikapcsolja instant. Találkozott már valaki ilyennel? Nem akarnám ezért resetelni ha van más megoldás.

Amúgy is nagyon gyatrán megy mostanában, lemerül fele-harmada idő alatt az akksi meg a zene is akadozik de ezek elvileg a messenger bugos frissítése miatt.

(#14338) tabaga válasza -Valinas- (#14290) üzenetére


tabaga
tag

Nekem csak azért fura ez, mert ha ranagyitok pontosan ugyan az a forma rajzolódik ki, csakugye arányosan nagyobban. Szerkesztés: megnéztem ipaden is, ott tényleg nem látszódik a dolog. Elég fura hiba.
Amúgy van még egy dolog, ami zavar: nagyon hangos a home gombom, ilyen hangossal még nem is volt dolgom. Mintha nem rögzülne rendesen, mert ha az oldalán nyomom, akkor teljesen néma, ha pedig közepén, akkor klattyan.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14339) Deck válasza janist81 (#14336) üzenetére


Deck
titán

Talán. De lehet már csak a végleges lesz.

PS5

(#14340) UfoZoli válasza norbeey (#14337) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

sim kártya nem volt cserélve mostanság?
Asszony S4 mini-e is ezt csinálta, mert lopottként látta a telo-t sa telepített avas folyamatosan track-elte a telo-t se nem engedte lelőni a wifi-t mert rögtön visszakapcsolta,
S mindemellé merült mint a fene

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#14341) bajzal


bajzal
őstag

Elkezdem a telefon keresést. Használtan keresek hibátlan gyári garanciás s7-et. Mikre figyeljek?

- számla
- garanciajegy így néz ki. Milyen adatoknak kell rajta lenni? Bolt pecsétje, IMEI és szériaszám meg dátum? Vagy csak IMEI és a bolt pecsétje? Valaki lefényképezné a garancia papírját? Persze az IMEI stb... személyes adatok kitakarásával.
- knox 0x0 legyen. Ezt tudom ellenőrizni ezzel a programmal? Nem kell belépni download módba megnézni? Csak akkor érvénytelen a garancia, ha a knox ugrott? Ha mondjuk az eladó gyári romot cserélt akkor azzal nincs probléma, ugye?
- a +1 garanciahosszabítást én is be tudom regisztrálni otthon az én e-mail címemhez, vagy el kell kérnem az eladó adatait? Vagy kinyomtatni a hosszabbításról szóló papírt, vagy hogyan működik?
- telefonban lévő, dobozon és a garancia jegyen lévő IMEI egyezik e

Van még valami amit kifelejtettem? :)

(#14342) TommyNagz válasza bajzal (#14341) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nézzük sorban:
-garijegy pecsét nélkül popsitörlésre alkalmas, ügyintézésre nem
-KNOX 0x0-hoz download mód, hiszen ott látszik. Nem bonyolult.
-Gyári ROM-ot lehet orrba szájba, de csak akkor, ha ODIN-on keresztül ment fel. Custom recovery-k, root, stb. image-ek szintén ODIN-on keresztül mennek fel, de ezeknek KNOX 0x1 a következménye.
-S4-nél törölte az eladó a fiókjából a telefont, de én nem tudtam beregisztrálni a saját nevemre. Lehet, csak idő kellett volna hozzá, de én letettem róla, aztán eladtam a telefont.
-Doboz és telefon IMEI egyeztetés jó ötlet. Bár tenném hozzá, gar. cserélt telefonoknak nincs dobozuk.

encapsulation dot1q

(#14343) bajzal válasza TommyNagz (#14342) üzenetére


bajzal
őstag

Értem.

"Doboz és telefon IMEI egyeztetés jó ötlet. Bár tenném hozzá, gar. cserélt telefonoknak nincs dobozuk."

Ez is világos, ha ilyen van akkor gondolom majd ad az eladó nekem egy papírt amit a szerviz írt a cseréről.

a garanciahosszabbítással viszont mi a helyzet ha már beregisztrálta az eladó?

(#14344) vodrosjozsi válasza TommyNagz (#14328) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nyugi oda fog érni 5-e előtt. Emiatt ne idegeskedj, pláne hogy megvan adva meddig szállítják ki a termékeket.
Ez van, neked később megy ki. Én inkább azon rugóznék, hogy a tied gyári garis vagy román.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#14345) nyesix válasza Burt1793 (#14229) üzenetére


nyesix
senior tag

találtam megoldást a Waze hangerőproblémára a Waze oldalán, gondoltam megosztom, hátha másnak is segít: [link]
ez előtt lehet egy cache ürítéssel és reinstallal is próbálkozni, nekem rendbe tette.

(#14346) TommyNagz válasza vodrosjozsi (#14344) üzenetére


TommyNagz
senior tag

vodrosjozsi,

Szerintem nem lesz sima annak a garanciának a talpa. Az oldalra belépve le tudom tölteni a garlevelet, amin ha jól látom a szériaszám van feltüntetve, és azon bizony román pöcsét van. A státusz továbbra is "rögzített" :((

bajzal,

Igen, az S4A-mat cserélték, és a munkalapon rajta volt hogy "fődarab csere". A garanciakiterjesztés engem is érdekelne, mert ha törlöd a telefont a fiókodból, más nem tudja beregisztrálni újból, ahogy írtam. A regisztráció pedig kell a háztól házig garihoz, legalább is a webes felületen való ügyintézéshez. Azt nem tudom, hogy ha csak kinyomtattatod a gari visszaigazolását az előző tulajjal és személyesen mész be egy Samsung boltba, vagy telefonon egyeztetsz az ügyfélszolgálattal, akkor elfogadják-e (valószínűleg igen).

encapsulation dot1q

(#14347) zws válasza TommyNagz (#14346) üzenetére


zws
senior tag

Ha az eladó törli a mysamsungból a készüléket, akkor a vevő be tudja regisztrálni a saját mysamsungjába. Legalábbis és nemrég vettem használtan és én be tudtam regisztrálni, ki is írta, hogy még meddig van rá gari.

(#14348) HUNgabus válasza bajzal (#14343) üzenetére


HUNgabus
senior tag

ez nem mindig igaz, nekem a régit elvették dobozostól, és teljesen gyári bontatlant kaptam vissza, új számlával és gari papírral a vodától, ( a kislány mág mondta is hogy vegyem ki ami kell a dobozból mert úgy se nézi senki :) )

(#14349) HUNgabus válasza 600700 (#14334) üzenetére


HUNgabus
senior tag

picsbe, és tényleg, öregszem erre nem gondoltam, mindegy, akkor nem szenvedek vele, max marad a kamera teszt, ott inkább hiszek a szememnek :DD

(#14350) HUNgabus válasza bajzal (#14341) üzenetére


HUNgabus
senior tag

annyit fűznék hozzá hogy garancia jegy szerintem csak függetlennél van,
én legalábbis egyikhez se kaptam ilyet a vodánál, csak egy nyomtatott vodás papírt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.