Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Kékes525 válasza 4850 oc (#2500) üzenetére


Kékes525
félisten

Samsung Galaxy S6 edge 32GB kártyafüggetlen okostelefon, zöld (Android)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2502) Dr.FantastiK válasza Apollo_21 (#2466) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

..ironia volt !. :P :P ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#2503) 4850 oc válasza Kékes525 (#2501) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Köszönöm!! ;)

(#2504) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

Hagyományos (nem üveg) fólia ügyben nincs valami egyértelműen jó termék?
Elég sok pénzt elszórtam már hulladékokra sajnos.
Valaki írta, hogy a samsung üzletbe az europarkba tettek neki fel, ami tökéletes volt.
Az experience store hivatalosan azt mondja, hogy nem létezik az edge-re hagyományos fólia, csak utángyártott!
Vannak ezek a samsung gyorsszerviz pontok. Ott azt mondják szokott lenni, de mindet elvitték. !?
A speedshopban vettem egy elő-hátlapit. szörnyű volt. lehetetlen feltenni, ott is azt mondták, hogy nekik sem sikerül, ezért nem is vállalják.
Egy másik telefonos boltba lettem egy valami drága LTE márkájút. Ez meg feljön a szélén.
Én parázok a mikro karcoktól is, mindenképp szeretnék rá. Üvegfóliát nem akarok.

Léci segítsen valaki, hol, milyet vegyek, hogy jó legyen végre.

Köszi.

Üdv.

(#2505) Apollo_21 válasza Dr.FantastiK (#2502) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nemvagyok még túl jártas, edge-Ben. . Bár fura lett volna új frissítés hisz kb 1 hete ment fel

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#2506) Slash20 válasza csutizs (#2462) üzenetére


Slash20
tag

Nekem ugyan ez a hiba (telenor)...Most egy hete nem tapasztaltam, tudnak hívni mindig.

(#2507) csutizs válasza Slash20 (#2506) üzenetére


csutizs
tag

Most teszteltem napokig, hogy lte-3g-gsm-re állítom. Sokat hívogattam magam:-)
Nem tudtam előidézni a hibát. Beszarás, hogy csak 3g-gsm-be csinálja...

(#2508) Sebibalu válasza csutizs (#2507) üzenetére


Sebibalu
őstag

Volt z2ő és az edge is ezt csinálta egy időben. Hálózati gebasz volt több mint valószínű. (Telekom)

[ Szerkesztve ]

(#2509) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok csatlakozom egy fehér 32gb-os edge-vel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2510) Wapmester válasza csutizs (#2504) üzenetére


Wapmester
senior tag

ilyet próbáltál már? fedi a lehajló széleket is és előlapra, hátlapra is van, nedvesen kell felrakni https://www.youtube.com/watch?v=l1yUICCznfM

[ Szerkesztve ]

(#2511) csutizs válasza Wapmester (#2510) üzenetére


csutizs
tag

Neked bevált?

(#2512) Wapmester válasza csutizs (#2511) üzenetére


Wapmester
senior tag

még én sem próbáltam ki, de eddig amiket találtam azok nem fedték le a lehajló széleket szóval sok lehetőség nincs, lehet ezt fogom kipróbálni

[ Szerkesztve ]

(#2513) csutizs válasza Wapmester (#2512) üzenetére


csutizs
tag

Ezt nem próbáltam még, de már próbáltam 2 olyat, ami lefedi a teljes kijelzőt, de az egyik feljön oldalt, a másikat meg nem lehetett feltenni, még a boltban sem vállalták.
Ha kiprobáltad és jó, kérlek írd meg, én már nem kisérleteznék tovább.

Köszi.

(#2514) arysat


arysat
tag

Sziasztok.
Nekem s6 edge van,körülbelül 2 hete jött egy frissités a telóra,azóta csak 2 óra képernyő uzemidőt bir az aku,eddig 4felett volt.
Valaki tapasztalt ilyet hogy frissités után felére csökkent az üzemidő?már gyári beállitásta tettem hogy hátha valami program a hibás.
Ha igy folytatja el lesz adva a vas és veszek ujra note 4 et...

s7 edge titan 32 gb

(#2515) Sebibalu válasza arysat (#2514) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen. Nekem 5.0.2vel tökéletes az akku idöm. 5.1.1 óta a nyomába sem értem a régi akku idömnek 3.5 óra max :(

(#2516) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok az volna a kérdésem,hogy pl a fényképezőnél a felső lehajló részre nem lehet kitenni exponálót pl? Illetve anno lehetett látni,hogy az ívre lehet pl centit tenni ezt alapból tudja vagy le kell tölteni? Bocs a láma kérdésekért!
Illetve akkuhasználatnál az első helyen van az android op rendszer. Azon belül az ébren maradás majdnem annyi idő mint amennyi ideje levettem töltőről ez normális?

Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2517) phpbb


phpbb
újonc

S6 Edge Gold tulajokat kérdezném (mert a többi színnén annyira nem látszik), hogy a hátlapon lévő sorozatszámot, imei-t tartalmazó CE-vel kezdődő szövegrész nálatok is kicsit ferde? Olyan mintha ferdén nyomtatták volna rá kicsit. A jobb oldala van feljebb kicsit. Háklis vagyok az ilyenekre, ha egyszer észreveszem. :)

Köszi.

(#2518) kbadam83 válasza Sebibalu (#2515) üzenetére


kbadam83
senior tag

Én nem tudom, hogy te mit csinálsz vele, én tiszta Odin telepítéssel tettem fel az 5.1.1, és láss csodát azóta az akku idő jóval jobb lett ( szerintem a nagytöbbségnek így van ).

(#2519) Wapmester válasza csutizs (#2513) üzenetére


Wapmester
senior tag

ma reggel felraktam az előlapra és hátlapra is , tökéletes méretre van vágva , 24 órát kell várni mire rendesen beáll rajta a fólia,de szerintem jó lesz, mert ilyen puha anyagból van, nem kemény, nem merev, rendesen lefedte a lehajló széleket is és ha rosszul rakod fel levehető és újra visszarakható.Nem jött fel egyenlőre a széleknél sem,mivel elég jól ragad, de majd ez idővel derül ki. Egyenlőre ez a legjobb amit találtam, az amelyik a lehajló széleket nem fedi az meg a vicc kategóriába tartozik, az átlátszó hátlapvédőhöz egy olyat kaptam ami se elől se hátul nem fedte le teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#2520) Sebibalu válasza kbadam83 (#2518) üzenetére


Sebibalu
őstag

Semmi extrát. Net , fb , messenger. Emailt saját magam nézek állandó szinkron off. Fényerő automatán. Játék nagyon ritkán. A szokásaim azóta sem változtak. De 5.1.1 óta ilyen, akármilyen rommal is próbáltam. Azt észre vettem hogy kb 30%körül az akksi fogysztása hirtelen meg ugrik de nem tudom mitől :(

(#2521) csutizs válasza Wapmester (#2519) üzenetére


csutizs
tag

Honnan rendelted? Linket tudnál dobni?

(#2522) Wapmester válasza csutizs (#2521) üzenetére


Wapmester
senior tag

a román emag-on lehet hozzájutni [link] a magyar emagon nem találtam meg ugyanezt, ahogy keresgéltem a hivatalos oldalukat is megtaláltam,de az is román [link]

[ Szerkesztve ]

(#2523) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
A háttérkép mozgatását hol lehet beállítani? Én nem találom.
Köszi. :F

(#2524) nVIPER


nVIPER
senior tag

Samfirm progi már hozza az új szoftvert (XEU). Feltettem, eddig hibátlan, új funkciókkal bővült az edge alkalmazás. Gördülékenyebb a szoftver is. Ajánlott a tiszta wipe data/factory reset előtte és utána is!.

(#2525) mati12 válasza kakuk100 (#2523) üzenetére


mati12
senior tag

A háttérkép beállításoknál van egy csuszka (mozgó háttérkép effekt) ott lehet beállítani,de van olyan rom amelyikből hiányzik ez a funkció.

(#2526) kakuk100 válasza mati12 (#2525) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Nekem hiányzik. Nem találtam csuszkát. :((

(#2527) mati12 válasza kakuk100 (#2526) üzenetére


mati12
senior tag

Nálam is hiányzott az elöző Angol romból,de a néhány napja kijött frissítés orvosolta ezt is.

(#2528) Szellem. válasza nVIPER (#2524) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Milyen új funkciókkal bővült az Edge alkalmazás?

(#2529) nVIPER válasza Szellem. (#2528) üzenetére


nVIPER
senior tag

pl.: bekerül az alkalmazásindító funkció. Gyorselérésbe be lehet tenni alkalmazásokat, ugyanúgy mint a névjegyeket. Más lett a névjegyek hívásanimációja is. Úgy látszik megkapta azokat a funkciókat amikkel az edge + rendelkezik.

(#2530) tomee007007 válasza Szellem. (#2528) üzenetére


tomee007007
őstag

Ezt tényleg jó lenne tudni mert ami most van nem túl sok :(

(#2531) Wapmester válasza nVIPER (#2529) üzenetére


Wapmester
senior tag

az adaptív hangszín beállításnál bekerültek az új hangzásjavító funkciók?

(#2532) Szellem. válasza nVIPER (#2529) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm a válaszod.
Gondolom, akkor ez is folyamatosan jön ki a különböző régiós szoftverekre. Nekem XEH független romom van.

(#2533) Wapmester válasza Szellem. (#2532) üzenetére


Wapmester
senior tag

mi az az XEH?

(#2534) gretzky77 válasza Wapmester (#2531) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom mire gondolsz nálam van olyan,hogy adaptive sound plus,meg csöves erősitő meg valami uhq vagy mi.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2535) Szellem. válasza Wapmester (#2533) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A ROM régiókódja.

(#2536) Wapmester válasza gretzky77 (#2534) üzenetére


Wapmester
senior tag

az UHQ az új, eddig nem volt

(#2535) Plag: én hol nézhetem meg azt a régiókódot?

[ Szerkesztve ]

(#2537) nVIPER válasza Szellem. (#2532) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nm. Igaz nem sok értelmét látom az alkalmazás gyorsindítónak. Talán ha van 6-7 oldal program a menüben akkor gyorsabban lehet indítani a kedvenc progit. De ezzel az erővel a kezdőképernyőre is kitehetem. Kicsit olyan szaga van ennek az opciónak, mintha nagyon unatkoznának a fejlesztők és nincs mit kitalálni az edge szélre. Ez az edge teló tényleg inkább csak design elem és különlegesség marad, mintsem hasznos lehetőség...

[ Szerkesztve ]

(#2538) mati12


mati12
senior tag

Ezt én is pontosan így gondolom,haszontalan parasztvakítás az egész. Ha szándékosan akarom előhívni az ott található dolgokat tuti,hogy csak a második vagy a harmadik probálkozásra sikerül viszont ha nem szeretném akkor biztos,hogy egyből aktíválódik ahogy a tenyerembe fogom.
Nem is használok semmiféle ezzel kapcsolatos funkciót,sőt már azt is megbántam,hogy anno nem a sima verziót vettem meg.

(#2539) Kékes525 válasza mati12 (#2538) üzenetére


Kékes525
félisten

Az újdonság varázsa miatt veszik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2540) tomee007007 válasza nVIPER (#2529) üzenetére


tomee007007
őstag

Ez örömteli, pláne hogy eredetileg ezeket a funkciókat csak a +nak szánták...

(#2541) Szellem. válasza nVIPER (#2537) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Amióta megvan a telefonom, több nyűgét érzem az Edge-nek, mint hasznát! Gyönyörű a telefon, egyedi a kialakítása, de több a probléma az Edge kijelzővel. Ha kijön a következő S szeriás telefon, és nem lesz érdemi változás én vissza fogok térni a sima flat kijelzőre. Lehet, az Edge sokkal szebb, de mivel ez egy használati cikk ezért a szépsége mellett a használhatóság a nagyobb szempont. Csak egy példa: Anno amikor megjelent a telefon a flat S6-ra volt egyből fólia. Az Edgre elég sokat kellett várni, mire a piacon normálisat be lehetett szerezni. És bizony, hiába a GG4 üveg, kell az a fólia!

(#2542) csutizs válasza Szellem. (#2541) üzenetére


csutizs
tag

Hol találtál rá rendes fóliát, ami nem jön fel és fel is tudják úgy tenni, hogy ne legyen bubis és nem üveg, hanem hagyományos?

(#2543) csutizs válasza Szellem. (#2541) üzenetére


csutizs
tag

Egyébként igazatok van a nyűggel kapcsolatban, de ne felejtsük el, hogy sokan (én sem) a simát meg sem vettük volna, mert kinézetre nem hozott semmi újítást az s5-höz képest.

(#2544) Szellem. válasza csutizs (#2542) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha itt a topicban rászűrsz a nevemre, akkor linkeltem egy fóliát, és azt is, hogy hol lehet megvenni! Képet is tettem be róla. Én azóta azt használom, és semmi bajom vele. Gyönyörűen tapad, még a széleken is és semmi bajom vele.

Azért sokat dobott a küllemén a fém és üveg. Tehát nem lehet azt mondani, hogy a sima változat nem hozott semmi újítást. Sokkal szebb lett és a sima flat is gyönyörű!

(#2545) bounty123 válasza Szellem. (#2541) üzenetére


bounty123
őstag

Én semmi nyűgjét nem tapasztalom. Soha nem raktam fóliát semelyik telefonomra, másban meg nem zavar az edge - bár haszna se nagyon van, egyszerűen csak gyönyörű :) A simát nem vettem volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#2546) Wapmester válasza bounty123 (#2545) üzenetére


Wapmester
senior tag

engem sem zavar, kényelmesebb lapozni a lehajló kijelző miatt, haszna tényleg nem sok,csak szép, az edge funkciókat is kikapcsoltam kivéve a kontaktok megjelenítését, a lefordított kijelzővel világító szélek szerintem a leghaszontalanabb, még ha felfelé mutató kijelzővel menne akkor oké de ki tartsa lefordított kijelzővel a telefont az asztalon? :D

(#2547) gergo001


gergo001
csendes tag

Sziasztok.
Új belépő vagyok egy arany színűvel.Note 4-ről váltottam hivatalos Samsung csereigazolással.
Szuper a telefon,tökéletes minden,de felraktam a XEF romot Sammobile-ról és nincsen *#0*# szerviz menü.
Másnál is így van?
Köszi a választ előre is.

(#2548) gretzky77 válasza Szellem. (#1815) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia kerestem az oldalon a fóliát de sajnos nem találtam!
Amúgy feltettem a UK rom verziót és ma is kapott egy kb 20 MB-os frissítést.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2549) Szellem. válasza gretzky77 (#2548) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szia!

Az oldalon nincs kirakva! A boltban kell kérni. Fel kell őket hívni és adnak! Sőt, ki is postázzák ha kell. Én a camponában lévő üzletükben vettem személyesen.

(#2550) gretzky77 válasza Szellem. (#2549) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi holnap rákérdezek,mennyi volt?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.