Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) vlesi69 válasza djszido (#3200) üzenetére


vlesi69
senior tag

Be van kapcsolva a gyors töltések? Akkumulátor, gyors töltés, szuper gyors töltés, vez. nélküli gyors töltés.

(#3202) meri válasza meri (#3133) üzenetére


meri
aktív tag

Még egy update (S21 - 4G gondok): ha csak egy SIM van a telefonban, akkor minden rendben működik. Emiatt egyelőre így használom, közben megpróbálom a Telenor-os SIM-et kicserélni (elég régi már, lehet, hogy az a gond). Csak azért, hogy ez önmagában ne tántorítson el senkit a telefontól...

uff

(#3203) nVIPER válasza meri (#3202) üzenetére


nVIPER
senior tag

Én cseréltettem egy 2 éves Sim-et újra (Telenor). Nem oldotta meg a dual sim gondokat. A Samsung Band Select progi sokat segített. Viszont az 5G drop továbbra is megmaradt, igaz, hogy azt még 1 simmel nem próbáltam. Egyébként azon a sim-en amin nincs net, ott a hálózat - csak 2G -re van állítva.

(#3204) sgeza válasza meri (#3202) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem Vodafone és Telenor együtt hiba nélkül üzemel.

(#3205) Nick Beam válasza sgeza (#3204) üzenetére


Nick Beam
kezdő

Nálam Telekom és Vodafone kombóval tökéletes az első perctől. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok, de egy Levono kábellel az Android Auto is hibátlan a kocsiban :C Nehéz szívvel olvasom mások problémáit.

(#3206) sgeza válasza Nick Beam (#3205) üzenetére


sgeza
veterán

Ezt az Android autó dolgot én is ma hallottam, nekem is tökéletesen működik az is.

(#3207) Fecogame válasza Lomha 8V (#1746) üzenetére


Fecogame
veterán

Már van a vodánál eSIM

Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy aki SIM-ről váltott eSIM-re, lassabban merül a telefon vagy nem javított rajta?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3208) MadMancs válasza Fecogame (#3207) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultra esetén javított. Nem keveset. Ezt így 6 nap tapasztalat után mondom. (voda fizikai simet egyik samsungom se szerette túlságosan, sokkal jobban merítette ha azon volt aktív mobilnet mint bármelyik másik).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3209) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Belépek a csoportba egy s21-gyel :B
Vettem hozzá egy xiaomi 65w gyorstöltőt. Megfelel igazából, de nem tudom érdemes-e inkább a gyárihoz ragaszkodni.

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#3210) Maxxy10 válasza Picur882 (#3209) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én kerülöm a Xiaomit ahogy csak lehet...
A telefonhoz meg gratula, üdv itt!

(#3211) csorbajeno válasza Picur882 (#3209) üzenetére


csorbajeno
veterán

Használd egészséggel, megelégedéssel a telefont.
Ha a töltőfejet hosszú távra, több telefont átívelően akarod használni, akkor lehet értelme, mert az S21 csak 25W-ot támogat, de ez esetben inkább vezeték nélküli töltőt vennék. :R

(#3212) Fecogame válasza MadMancs (#3208) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszi, ez jó hír :) Lehet egyszerre 2 eSIM-et is használni a telefonban? Persze ez esetben a fizikai kártyákat kivenném.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3213) Niki1604


Niki1604
csendes újonc

Sziasztok, lassan érkezik a mobil a telekomtól, a régi huaweiemhez van egy 40w os super charge töltőm... Működni fog az S21el a gyorsítöltés? Vagy muszaly beszereznem a gyári 25w osat... Köszönöm

(#3214) MadMancs válasza Fecogame (#3212) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos nem. 1 IMEI tartozik az egyes slothoz, és egy másodikon osztozik kettes slot + eSIM(ek).
Lehet több eSIM profil is (maximum 10).
Ebben a felállásban működik dualsim:
1. fizikai + 2. fizikai
1. fizikai + egyik eSIM.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3215) Lomha 8V válasza Fecogame (#3207) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm, de már átnyergeltem T-re. Kevésbé merül, szerintem is. Nem méregettem, de úgy tűnik.

(#3216) kungzi


kungzi
veterán

Azért az elég gáz szerintem, hogy a Telekom térerő egyenlő a nullával, a Digi pedig fullon van Debrecenben. :W

(#3217) sgeza válasza kungzi (#3216) üzenetére


sgeza
veterán

A Digi nem VoWiFin van? Az annak az ikonja, nem? Úgy nyilván fullos.

[ Szerkesztve ]

(#3218) ShadowX válasza kungzi (#3216) üzenetére


ShadowX
őstag

Szeged vodafone is ugyanez, de sosem volt gondom sem a minőséggel, sem a folytonossággal. A múltkor szintén egy pálcikás volt a térerő, de olyan kristálytisztán hallottam az ételfutárt, hogy meg is néztem a telefont minden ok -e. Gondolom az ő készülékes is volte volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#3219) Ceree válasza Niki1604 (#3213) üzenetére


Ceree
senior tag

Hat rossz hirem van: nekem 22,5W-os huawei supercharge-om van, es az egyik frissitessel (!!) eltunt az ezzel valo gyorstoltes. (Nem tudom melyikkel, de amikor megjott a telo meg ment, egy ideje meg mar nem irja azt.) De a gyari huawei kabellel sem teljesen kompatibilis a telefon, mert pl azzal PC-re kotni sem lehet: dzsunka kinai kabellel meg igen. :F

Másolat_eredetije

(#3220) Chamoro válasza ShadowX (#3218) üzenetére


Chamoro
tag

Nekem is ugyanez, 1-2 pálcika de tökéletes a vonal mindig. Net is teljesen jó.
Most, hogy többen írták már az eSim et, lehet átváltok én is ha többet bír az akksi.

(#3221) csorbajeno válasza Chamoro (#3220) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én is elgondolkodtam rajta...

(#3222) Fecogame válasza csorbajeno (#3221) üzenetére


Fecogame
veterán

Telekom: eSIM típusú SIM-kártyát kizárólag havi díjas díjcsomagjaink mellé tudsz igényelni.

Nálam akkor itt bukott el a művelet. De hogy ennek mi értelme, azt nem tudom. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3223) ShadowX válasza Fecogame (#3222) üzenetére


ShadowX
őstag

Kérdezd a vodát, mert ők megoldották prepaid verzióra is. ;] Más kérdés, hogy mennyi ideig tartott...

Én is váltanék, de nálam bukta, mert céges sim van. :(

(#3224) bozsozso válasza Chamoro (#3220) üzenetére


bozsozso
őstag

Arra azért vigyázz, hogy ha meggondolod magad akkor a visszaváltás ha jól emlékszem 4500.

[ Szerkesztve ]

(#3225) csorbajeno válasza bozsozso (#3224) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, én is körbe akarom előbb járni a témát, de határozottan elgondolkodtam rajta. Nekem ugye jelenleg nincs semmilyen problémám a telefonnal.

(#3226) MikeWazowski válasza sgeza (#3217) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nálam Telekom sim, 1 pálcika pedig ott van a vowifi... Ha nincs vowifi akkor is egy pálcika. Voda sim maxon....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3227) MadMancs válasza MikeWazowski (#3226) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert VoWifinek semmi köze ahoz hogy milyen erős a mobilhálózati jel. VoWifi jel azt mutatja van VoWifi, indikátor pedig mobilhálózat jelszintet. Ez utóbbi lehet max is, és nulla is. Voltam már olyan helyen hogy mobilhálózatra (digi) nem is kapcsolódott SIM mert nem volt térerő, VoWifi pedig aktív volt. De ugyanúgy működik VoWifi repülő módban is ha akarod. Akkor meg egy szép repülő van "pálcikák" helyén, ennek ellenére VoWifi működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3228) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Srácok az mennyire normális h tegnap este a telefon 4% akkuállásból egyszerűen kikapcsolt, és csak 10 perc töltés után volt hajlandó bekapcsolni? nem szoktam idáig lemeríteni, de meglepett...

(#3229) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok,

S21-em van és nagyon elégedetlen vagyok a kamerájával, sokszor kell olyat fotóznom, hogy közelről vonalkódokat, amiről kellenek később a számok, de kb ráfókuszál egyre és a többi elmosott, homályos lesz. A korábbi S10+ ezt simán tudta, ugyanígy automata fotó módban.

Van valami megoldás erre, akár beállítás, akár mód, valami?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3230) Maxxy10 válasza MrBazsi (#3228) üzenetére


Maxxy10
addikt

Elofordulhat, foleg ha hirtelen homerseklet valtozas van.
De ha tobbszor csinalja vidd vissza gariba, ne vard meg mig rosszabb lesz.

(#3231) Ceree válasza Winne (#3229) üzenetére


Ceree
senior tag

Kapcsold ki a jelenet optimalizalot, az lesz a ludas. (Allo modban jobb also sarok.)

Másolat_eredetije

(#3232) Sn00k válasza Winne (#3229) üzenetére


Sn00k
veterán

Használd PRO modban a fenykepezot. Sokkal jobb kepekez keszit. Egyedul meg azt nem fejtettem meg ezt a 2 beallitast mire erdemes tenni: meres, es autofokusz mezo.
Nekem most jelenleg a meres: matrixra van allitva. Az autofokusz mezo pedig tobb pontosra.

3njoy the Lif3

(#3233) Winne válasza Ceree (#3231) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi, ez valóban be volt nyomva, tesztelem nélküle. :R

@ #3232 Sn00k: azt csak azért nem is próbáltam, mert sokkal könnyebb rossz képet csinálni és ilyenkor amikor erre kell, akkor nincs időm tökölni vele. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3234) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy s21+ 5g vásárlásán.
Olyan kérdésem lenne, a kamerától mit várhatok, illetve 120 herzen használva a kijelzőt, ki bír e egy napot?

Megmondom őszintén, akkumulátorba nekem eddig az összes samsung csalódás volt, p40 prot váltana amúgy.

Köszi előre is a segítséget.

(#3235) gainwardgs válasza blade4 (#3234) üzenetére


gainwardgs
addikt

Aksi idő rendben van
Kamera számomra csalódás, S8 után nem valami nagy szám

(#3236) Karcub válasza blade4 (#3234) üzenetére


Karcub
senior tag

helló! hát ennek az akksija is olyan lesz, mint az elözőeknek volt. Nekem se volt egyik samsungomnak se "jó" az akksija, sokat nem bírtak. Jobban merül majd 120herzen mint 60, de hát azért nem használni a 120-at mert tovább bírja az akksija, felesleges, akkor minek bele a 120. Fog merülni de használattól függően 1 napot kibír. nap végére 20-30%-ra megy le az akksi egyébként.

(#3237) thomas92 válasza blade4 (#3234) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem kibír egy napot 120hz-cel, de összességében az akksitól többet vártam. A kamera sem rossz, de S10+-hoz képest nem érzek jelentős előrelépést.

(#3238) Karcub válasza thomas92 (#3237) üzenetére


Karcub
senior tag

ugyan ez, kamerában én sem látok különbséget.

(#3239) blade4


blade4
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Gondolkodom még kicsit rajta így.

(#3240) gainwardgs válasza blade4 (#3239) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem hanyagold, a p40 még elég jó kis készülék.
Ennyi pénzt nem ér az s21, de egyik új készülék sem szvsz :K
Egyedüli előrelépést a 120hz-ben látom az tényleg rendben van, többi marketing bullshit :K

(#3241) Winne válasza gainwardgs (#3240) üzenetére


Winne
nagyúr

Deeto, meg még procierő érződik nálam az S10+-hoz képest. Ennyi.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3242) S@c@ válasza gainwardgs (#3235) üzenetére


S@c@
őstag

S8 után az esti képeken látok én is csak sajnos javulást, sehol máshol. :(

(#3243) MadMancs válasza MrBazsi (#3228) üzenetére


MadMancs
veterán

Ultránál nekem is ez volt mindig, bár elég ritkán meritem le teljesen.
Az utolsó frissítés óta már normálisan merül utolsó 5%-ban is, sőt 1% nál figyelmeztet hogy ki fog kapcsolni. Szóval valami szoftveres bug lesz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3244) vilmose33 válasza Karcub (#3236) üzenetére


vilmose33
őstag

Hol lehet állítani?

A jövő most van

(#3245) vilmose33 válasza vilmose33 (#3244) üzenetére


vilmose33
őstag

Meg van :D

A jövő most van

(#3246) ShadowX


ShadowX
őstag

Nos akkor nekem is lenne egy kérdésem. Nagyon elégedett vagyok a telóval, mióta megvettem, de hogy a fenébe lehet azt megcsinálni, hogy az Adguard-ot (tudom, tudom...fúj-fúj) ne zárja be a telefon időnként. Akkor is bezárja, ha belockolom. Látszatra semelyik másik appot nem (van amit még napok után is képes ugyanott megnyitni) de az Adguardot be-bezárogatja. Pixele 3a XL-en nem fordult elő ilyen a fele ekkora memória ellenére sem (tudom, más a memóriakezelési rutin).

Hozzá van adva a never sleeping apps listához is, mégis.

[ Szerkesztve ]

(#3247) Burt1793 válasza ShadowX (#3246) üzenetére


Burt1793
veterán

Esetleg megpróbálhatod még az eszközkarbantartó, memória, kizárt alkalmazásokhoz hozzááadni.

(#3248) ShadowX válasza Burt1793 (#3247) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez nem csinál mást elvileg, csak kihagyja a monitorozásból annak az appnak a használatát, amit belerakok. :(

(#3249) sgeza válasza ShadowX (#3248) üzenetére


sgeza
veterán

Ne csak itt add hozzá, hanem az Android doze cuccnál is! Oda többféle módon eljutsz. Pl.: Alkalmazások - Speciális hozzáférés - Akkumulátorhasználat optimalizálása. Itt kapcsold ki az Adguardot!

[ Szerkesztve ]

(#3250) ShadowX válasza sgeza (#3249) üzenetére


ShadowX
őstag

Minden appra ki van kapcsolva. :)
Azért nem is értem, mert ez egy állandóan futó app a vpn miatt. Éppen futó appot meg nem kéne kilőni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.