Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok az enyém is itt ragadt géppel telepítsem a frisebbet?

(#3752) PeteePeti


PeteePeti
őstag

...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3753) #30662400 válasza csorbajeno (#3750) üzenetére


#30662400
törölt tag

A 2. augusztusi ma délután települt nálam OTA.

(#3754) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van aki már megkapta a 3.1.1 one UI-t?

(#3755) csorbajeno válasza Smithy87 (#3751) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, gépről tudod telepíteni a legfrissebbet. Honnan származik a telefon és milyen SIM-kártya van benne? Illetve korábban nem-e lett lecserélve a ROM régiója hogy pl. hívást tudjon rögzíteni?

(#3756) PACSA75


PACSA75
őstag

Nekem ez jött ma. Mintha kevesebb lenne a röccenés azóta. Remélem így is marad.

(#3757) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Érdekes dolgot vettem észre vagy csak nekem fura?

A telom XEH, visszont DBT frissítés jött rá 8.-án 🤔
Mással is történt ilyen vagy csak velem?

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#3758) sgeza válasza Zoolee19 (#3757) üzenetére


sgeza
veterán

Ebből neked honnan következik, hogy DBT a frissítés? És méginkább mit értesz DBT frissítés alatt?

[ Szerkesztve ]

(#3759) leslien válasza sgeza (#3758) üzenetére


leslien
nagyúr

csak szeretné,h dbt legyen... rögtön regelhetne a betára...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3760) Zoolee19 válasza sgeza (#3758) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Az első képen látható hogy "szoftver frissítés" adatai és ott írja hogy DBT szoftver.
De jobban utána néztem, szinte mindegyik ezzel jött ki szóval lehet el néztem :DDD

leslien, Hidd el nem érdekel a béta, úgy is tele van hibákkal...

[ Szerkesztve ]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#3761) sgeza válasza Zoolee19 (#3760) üzenetére


sgeza
veterán

Én sehol nem látok DBT jelzést.

(#3762) Zoolee19 válasza sgeza (#3761) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Amikor rá kerestem, akkor adta ki hogy DBT de el néztem.

De fáradtan az ember, sok mindent be tud nézni. :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#3763) csorbajeno válasza Zoolee19 (#3760) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én csak az XEH régiókódos független magyar ROM-ra utaló jelzést látok DBT-t nem. Nem maradt le egy kép?

(#3764) Zoolee19 válasza csorbajeno (#3763) üzenetére


Zoolee19
senior tag

El néztem. :(

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#3765) sgeza válasza Zoolee19 (#3762) üzenetére


sgeza
veterán

Mármint mire kerestél rá?
Azt írtad, a képernyőmentésen van ott, hogy DBT, de ott nincs ilyen. Aztán azt, hogy rákerestél.
Ezek alapján úgy vélem, hogy ezt akartad írni:
"A szoftver verziószáma alapján ez DBT romnak tűnik." - na és ezért kérdeztem vissza. Mert nincs olyan, hogy DBT rom. Független OXM csoport van, ami egy rakás régiókódot tartalmaz. A csoporton belül mindegyik régiókóddal ugyanazt a firmware fájlt, vagyis romot töltöd le. A különbség csak a telefon régiója szerint alkalmazása kerülő funkciókban lesz: van, ami tiltva vagy épp engedélyezve van az adott régióban. De maga a rom egy és ugyanaz.
Ami különbség lehet még az az, hogy melyik régiókódhoz mely időpontban érkezik meg egy adott frissítés. Néhány nap eltérés előfordulhat. Illetve olyanra is volt példa, hogy az egyik régióban - a többitől eltérően - kiadásra kerül egy köztes frissítés. De a következőnél már megint ugyanazon a build számon lesz mindenki. Mellesleg ez az az eset, amikor be tud ragadni valaki egy verzióba: a köztes kiadást felteszi egy olyan régiós telefonra, amin az a build nem jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#3766) Smithy87 válasza csorbajeno (#3755) üzenetére


Smithy87
senior tag

Szia elvileg vodás a telefon, voda és telekom kártya van benne. Cserélve semmi nem lett.

(#3767) Tin


Tin
veterán

Mi a nagy szám abban, hogy DBT régiós egy telefon?

(#3768) csorbajeno válasza Zoolee19 (#3764) üzenetére


csorbajeno
veterán

Semmi baj, előfordult ez már mással is :K

(#3769) csorbajeno válasza Smithy87 (#3766) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hát ez akkor nagyon érdekes, hogy miért nem frissült tovább. Frija-val szedd le a leggfrissebb ROM-ot XEH régiókóddal és azt követően elvileg jönnie kell az OTA frissítésnek.

(#3770) lacko22


lacko22
aktív tag

Sziasztok, ti tapasztaltatok olyat, hogy vowifin indítottatok hívást de közben séta és lemegy a térerő de nem vált át volte hálózatra? Ezt mindig eljátsza pedig már nem lehet hallani az ellenoldalt, Oneplus nem csinált ilyet régen.

(#3771) gusthy válasza lacko22 (#3770) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, ez a váltás nem az erőssége.

(#3772) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Elofordult veletek olyan, hogy kb minden 20.feloldasnal egy tizedmasodpercig a hatteren mintha vmi pixelhiba latszodna? Egyebkent latszolag nincs gond a kijelzovel. :F

(#3773) csorbajeno válasza LoGeN90 (#3772) üzenetére


csorbajeno
veterán

Velem nem, legalábbis nem vettem észre.

(#3774) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Leszedtem, és feltettem odinnal a legfrisebb dbt romot, azonban ugyanúgy TMH maradt.
Miért?

Köszi a segitéget!

(#3775) sgeza válasza blade4 (#3774) üzenetére


sgeza
veterán

Mert nincs olyan, hogy DBT rom.

(#3776) csorbajeno válasza blade4 (#3774) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azért, mert mindkét régiókód az OXM csoportba tartozik. A Samkey-jel tudsz esetleg váltani, ha nagyon fontos ez neked :)

(#3777) fPApi


fPApi
őstag

Az értesítés led pótlására kipróbáltam több lehetőséget, appot, de csak olyat találtam, amely csak egyszer jelez, akkor, amikor az értesítés jön. Ugyanakkor van olyan, hogy egy ideig nem vagyok telefon közelben, így olyan kellene, amelynél beállítható, hogy többször jelezzen. Van ilyen?

(#3778) blade4 válasza csorbajeno (#3776) üzenetére


blade4
aktív tag

Köszi!

(#3779) sgeza válasza fPApi (#3777) üzenetére


sgeza
veterán

AodNotify. Én személy szerint úgy használom, hogy az AOD-ot kapcsoltatom be értesítés esetén, de több mindent tud, nem csak ennyit!

(#3780) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Vezeték nélküli töltőt tudnátok ajánlani?esetleg ha nézelődök mire figyeljek vásárlásnál?Kinek melyik vált be? Köszönöm :R

(#3781) ShadowX válasza Picicicus (#3780) üzenetére


ShadowX
őstag

Gyári wireless duo chargert használok. Egyszerre tölti a telefont és a Watch Active 2-t. Pazar minőség, bár ára az van.

(#3782) migabi24 válasza ShadowX (#3781) üzenetére


migabi24
nagyúr

A pazar minőség miben mutatkozik meg :D mert én a legolcsóbb samsung padot használom, és az is pazar módon tölti a telót :C

(#3783) ShadowX válasza migabi24 (#3782) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem az építési minőségre gondoltam.
Egyszerűen működik. Töltöm vele a telót, a buds prot meg a watchot. Odarakom, megy, nem kell mm-re pontosan igazgatni. Amolyan almásan...megy és kész.

A legolcsóbb Samsung pad is jó, amire célozni akartam az az, hogy nem biztos, hogy megéri próbálkozni a Pepco minőséggel...

(#3784) migabi24 válasza ShadowX (#3783) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így korrekt :R

(#3785) fPApi válasza sgeza (#3779) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, azt épp most próbálom, kérdés, hogy mennyi lesz az az AOD miatt a fogyasztása. Sajnos azt ez sem tudja, hogy bizonyos időközönként jelezzen, csak vagy egyszer bekapcsolja az AOD-t, vagy folyamatosan bekapcsolva hagyja.

(#3786) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Először videóztam este mióta megvan a telefon melletem a haver 12 pro maxxal nyomta... Videóban sz@rra verte a Samsungot... Míg nálam irtózatosan zajos volt a videó nála majdnem teljesen tiszta... Szomorúan tapasztaltam :(

(#3787) gainwardgs válasza Maxxy10 (#3786) üzenetére


gainwardgs
addikt

Samsung elad, iphone megvesz :DD

(#3788) sgeza válasza fPApi (#3785) üzenetére


sgeza
veterán

Én szerintem de, tudja. Viszont az egyébként rendszerszinten is állítható, hogy egy értesítést ha nem nyugtázol, akkor bizonyos időközönként újra értesít! Ergo, ha az AodNotify nem is tudná netán, akkor a rendszert úgyis leköveti.

Szerk.: a világító széleket tudja az AodNotify ismételni.

[ Szerkesztve ]

(#3789) Picicicus válasza migabi24 (#3782) üzenetére


Picicicus
aktív tag

a legolcsobb melyiket jelenti nálad?nekem annyi elég lenne hogy megbizhatoan töltse és ennyi,férjnek töltő van az órához igy nem kell h az is menjen rola

(#3790) Krytec válasza Picicicus (#3789) üzenetére


Krytec
tag

Hello, ez a legolcsóbb ami 10W-os: [EP-P1300] és ez a legjobb ami már 15W-al tölt +van benne hűtő venti is [EP-N5200]

(#3791) migabi24 válasza Picicicus (#3789) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem ez van, hibátlan [link]

(#3792) leslien válasza migabi24 (#3791) üzenetére


leslien
nagyúr

ár érték arányban verhetetlen.... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3793) ShadowX válasza Maxxy10 (#3786) üzenetére


ShadowX
őstag

Iphone-oknál sajnos nincs jobb videóban. Nem találsz olyan androidos telefont, aminek jobb lesz a hangja videofelvételnél. :(

(#3794) PACSA75 válasza ShadowX (#3793) üzenetére


PACSA75
őstag

És sajnos nem csak videóban. Ez van, ezzel meg kell barátkozni. Én is most jöttem át 2 év iPhone után.
A nyílt rendszer az egyetlen vonzereje az androidnak.

(#3795) LoGeN90 válasza PACSA75 (#3794) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Mondjuk fotónál meg épp a Galaxy a jobb, de kinek mi.

(#3796) migabi24 válasza PACSA75 (#3794) üzenetére


migabi24
nagyúr

"nyílt rendszer az egyetlen vonzereje az androidnak"

Hát már ezt se lehet felhozni mellette, régen a system particióba turkáltam, most már csak a play áruházba, nem ugyanaz azért :D

(#3797) PACSA75 válasza LoGeN90 (#3795) üzenetére


PACSA75
őstag

Ezzel nem tudok egyet érteni. A Galaxyval erősen koncentrálni kell, hogy oda fókuszáljon ahova én szeretném. Ráadásul éjszakai fotóhoz, kell tekergetni jobbra, és almenűbe belépni. Az alma ezt automatikusan tudja😢.

(#3798) MadMancs válasza PACSA75 (#3794) üzenetére


MadMancs
veterán

Videóképben, de csak rosszabb fényviszonyok között. Videohangban plb ultra szétverni bármely iPhonet. fénykép is jobb általában Galaxy esetén.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3799) PACSA75 válasza migabi24 (#3796) üzenetére


PACSA75
őstag

Valóban rosszul fogalmaztam, a ^nyílt rendszert^ arra értettem, hogy lehet telepíteni más forrásból appokat (Google Play en kívül), amit nagyon is csípek ebben a rendszerben.
És nagy köszönet a guglinak, hogy végre elérhető lett nálunk is a gpay. Így most az android wear órámmal éppen úgy fizetek, mint az A watch al.

(#3800) fPApi válasza sgeza (#3788) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, megtaláltam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.