Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) gyerecske válasza Viktor0610 (#79) üzenetére


gyerecske
senior tag

Az még nem zárná ki egy butított S10e létezését, ha lenne egy kisebb "csúcskompakt" is.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#82) nozs23 válasza gyerecske (#78) üzenetére


nozs23
addikt

Nyilván végeznek piackutatást. De kezd ez helyrerázódni, iphone XS-XS Max megegyezik mindenben (kivéve a méretből adódó változásokat), S10-S10+ szintén (én azt a depth sensort az előlapon nem tekintem extrának).

(#83) IGN85


IGN85
csendes tag

Az oldalsó bekapcsoló gomb talán majd az S11e-nél helyet cserél a bixbi gombbal :D

Tetszik a méret és a készülék, remélem más gyártók is követik majd a példát és újra jönnek kisebb méretben csúcskategóriás telefonok.

(#84) gyerecske válasza nozs23 (#82) üzenetére


gyerecske
senior tag

Egyébként én is így látom, hogy kezdenek ebbe az irányba mozdulni.Ugyanolyan készülékek többféle méretben.Még nem egészen tarunk itt, de alakul.Meglátjuk mit hoz a jövő.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#85) Jakesz


Jakesz
őstag

Tehát az S10 3 órás, az S10+ 4 órás, ez meg 5 órás kijelzőidővel bír? Ne vicceljünk már ennyire, hogy a 4100 mah-s S10+ kevesebbet bír, amit eddig is tudtunk, hogy nem igaz, de egy szakmainak nevezett tesztben ne legyenek már ekkora ellentmondások!

[ Szerkesztve ]

(#86) Doki42


Doki42
őstag

Ezt vártam.. A cikk best✌️😁😎
Tetszik a készülék

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#87) kekedi válasza Jakesz (#85) üzenetére


kekedi
senior tag

Biztos fog annyit bírni mint az S9. Főleg hogy nőttek az aksi méretek, valamint a leírás szerint, figyel szokásainkra és törekszik az energiatakarékosságra a telefon.
engem is bosszant/aggaszt, de majd a felhasználok fogják a tutit megmondani. ;)

(#88) brainticket válasza AliceWake (#59) üzenetére


brainticket
aktív tag

ott van amúgy a LED hátlapos tok, oké hogy hátul, de annál aztán van LED értesítés bőven
https://www.samsung.com/de/mobile-accessories/led-cover-galaxy-s10e-kg970/EF-KG970CBEGWW/

(#89) kekedi válasza brainticket (#88) üzenetére


kekedi
senior tag

Ezt kicsit túlzásnak érzem már. :D

(#90) atis78 válasza Jakesz (#85) üzenetére


atis78
tag

Valami nagyon nem gombolyu itt az S10 szeria akku tesztjeivel.
S10+ Tomsguide-on es gsmarenana-n is jobb uzemidoket produkalt mint a Mate 20 Pro. Connect.de-n kb 5%-kal gyengebb az uzemido mint a Mate 20 Pro, marpedig azzal kapcsolatban itt 6-7 oras SOT.

(#91) T. I.


T. I.
senior tag

Nem egészen 5 éve még a Sony Xperia Z2 volt az - esszencia / esszenciális

(#92) borand válasza dreampage (#80) üzenetére


borand
aktív tag

Miért kérnének kevesebbet, amikor 1 kamerán meg egy ujjlenyomatolvasón kívül mindent tud ez, mint a nagytesók? Na jó a QHD+ meg az Edge, előbbinek ekkora méreten szerintem értelme nincs, utóbbi miatt meg a nép fele mindig siránkozik.

160 ezerért mondjuk mindenki ezt venné.

(#93) Jakesz válasza atis78 (#90) üzenetére


Jakesz
őstag

Youtube-on vannak fent akkutesztek, hogy az S10 mellé odaraknak 3-4 másik telefont, köztük a Mate 20 Prot, és az S10+ még 10% felett volt, amikor az összes többi telefon már kikapcsolásig merült. Ezeknek a teszteknek lehet leginkább hinni, mert itt ugyanazokkal a műveletekkel hajtják meg a telefonokat egyidőben és ugyanannyi ideig. Szóval nem értem, hogy a mobilarénás tesztelőnek ezek hogyan jöttek ki, de az biztos, hogy nem hiteles, de legalább megtévesztő...

[ Szerkesztve ]

(#94) nexplo válasza ollie (#32) üzenetére


nexplo
őstag

Az idő nekem dolgozik ;) :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#95) vicze válasza borand (#92) üzenetére


vicze
félisten

"Na jó a QHD+ meg az Edge, előbbinek ekkora méreten szerintem értelme nincs"
Ebben az a vicces, hogy a S8 és S9 is QHD+ azonos méretű kijelzővel. Ott sincs értelme?

(#96) giroud199 válasza Wajk (#5) üzenetére


giroud199
aktív tag

Az iphone x veri?? Mégis miben?? Rendszerben talán, azonkívül sehol nincs... 👌
(nevetséges rammal)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#97) Straw válasza Juhaszatti (#23) üzenetére


Straw
senior tag

Én is jobban örülök ennek mint a hátlapi megoldásnak, egyébként szerintem olyasmi oka lehet, hogy az NFC, a QI töltés és a visszatöltés funkciók miatt, egyszerűen nem jutott hely az ujjlenyomatolvasónak

42

(#98) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon tetszik. Hátha lesz a Sonynak válasza, de ahogy ismerem őket...🤪

(#99) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Nagyon jó lett ez a telefon,egyedüli hibája a túl magasan lévő fp. Kérdeztem a sesben a promóter srácot,hogy vajon milyen megfontolásból rakta a samu ilyen magasra.Az volt a válasz,hogy az autóstartók miatt. :U Na mondom akkor ezt a témát hagyjuk. :D Ettől függetlenül ha nem lenne a P3-am most ezt venném a nekem tökéletes mérete miatt. Borítékolható,hogy nagy siker lesz ez a modell,de az egész 10-es széria jó lett.

(#100) Fred23 válasza Crafter32 (#98) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem már nem lesz, szóval részemről most ásták el magukat teljesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.