Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BB0401 válasza ollie (#647) üzenetére


BB0401
aktív tag

Akkor nekem szolgáltatónál éri meg megvenni (Telenor) Ott nekem kb 220.000 Ft (vállalati).

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#652) K4jusz válasza ollie (#647) üzenetére


K4jusz
tag

Smartshop milyen? Az is elég olcsó.

(#653) pcnet


pcnet
addikt

Srácok! Nagyon egyszerű! Samsung oldalán van boltkereső, hivatalos partnerekkel. Ha tőlük veszitek a telefont, lesz 2 év hivatalos gyártói garanciátok. Ha máshol, akkor jó esetben egy, rossz esetben semmi. Ennyire egyszerű. :R

[link]

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#654) radio100jozs válasza pcnet (#650) üzenetére


radio100jozs
őstag

Végül inkább visszamondtam a rendelést, szerintem pár hónap, és a nagyoknál is lejjebb lesz az ára.

(#655) ollie válasza pcnet (#653) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem megbízható a lista, mert némelyik partner szürke importos készülékeket is árul, ugyanis a samsung nem kötheti ki, hogy csak tőlük vehetik az árut.

***

(#656) BB0401 válasza ollie (#655) üzenetére


BB0401
aktív tag

Akkor már MAJDNEM mindegy, hogy honnét vásárolunk...

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#657) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!

Én is be szeretnék szerezni egy ilyen Samsung telót, cégre vásárolnám. Emiatt viszont tudtommal a garancia az amúgy is máshogy van (vagy igazából nincs), jól tudom? Ezért viszont érdemes lenne a legolcsóbb "megbízható nak" mondott boltból vennem...

Ha valaki ezt jobban tudja segítsen kérem! 😀

(#658) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok ! Már kijött a Notebookcheck tesztje.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#659) ollie válasza BB0401 (#658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Link? Én nem látom az oldalon.

Eh, azt hittem, a Galaxy watch active topikban vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#660) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!

Feltettem a kèrdèst az s10 csoportban is,hogy szerintetek az "Aqua" gyári garanciát ad??
Az s10e 218990ert jó árban van.

Közben már ott írtak is,hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#661) radio100jozs válasza soultrapp (#660) üzenetére


radio100jozs
őstag

Én is néztem, hogy már 2 ezerrel lentebb ment pár nap alatt. Na várok inkább picit, míg benéz 200 alá, utána veszek.

(#662) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, valaki már próbálta az eszközön a DEX-t és rajta az Ubumtut?

(#663) Vanka


Vanka
tag

Én S8+ után 1 hete használom. Tökéletes méret ,jó üzemidő ,kijelző kellemes, egymás mellett az S8+-é szebb, . Térerőben egyformák ,előttük Honor 8 volt az ebben jobban teljesített.

(#664) mantequilla válasza Vanka (#663) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nalad mennyi lett a jo uzemido? Illetve nem ertem a veget. A honor 8-nak jobb volt a terereje?

(#665) manokaki


manokaki
őstag

Na megvolt a frissités ..

(#666) BB0401 válasza manokaki (#665) üzenetére


BB0401
aktív tag

Milyen ? Márciusi ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#667) hirdeto válasza manokaki (#665) üzenetére


hirdeto
tag

+1 márciusi biztonsági csomag És kamera meg poweshare javítás.

(#668) hirdeto válasza Vanka (#663) üzenetére


hirdeto
tag

S8+ után milyen volt kézbe venni ? Nekem pont az tűnt a komolyabb cuccnak még a cserén is eltűnődtem.

(#669) BB0401 válasza hirdeto (#667) üzenetére


BB0401
aktív tag

Kicsit off, de az Android One-os Nokia 7 plus-ra még nem jött meg... :|

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#670) manokaki válasza hirdeto (#667) üzenetére


manokaki
őstag

Igen..

(#671) Vanka válasza mantequilla (#664) üzenetére


Vanka
tag

Nem nézegetem külön ,de hétköznap kb 40-50% marad,az S8+ 20-30 között volt .
Igen térerőben a Honor jobb volt.

#668) hirdeto
az S8+ nagyon szép de 2x törtem össze elől hátul tokkal volt védve

[ Szerkesztve ]

(#672) SharpSA válasza Vanka (#671) üzenetére


SharpSA
veterán

Ugyanolyan használat és körülmények mellett az S10e jobban bírja egy töltéssel?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#673) Vanka válasza SharpSA (#672) üzenetére


Vanka
tag

igen.

(#674) SharpSA válasza Vanka (#673) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez érdekes. Kisebb akkuval mindenhol azt az eredményt láttam eddig, hogy a 10e kevesen ideig bírja egy töltéssel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#675) ShadowX válasza BB0401 (#669) üzenetére


ShadowX
őstag

De megjött. Csak régiónként eltérő ütemben nyomják ki.

(#676) Vanka válasza SharpSA (#674) üzenetére


Vanka
tag

én s8+ -ról váltottam abban 3500-as az aksi jóval nagyobb kijelző és felbontás

(#677) kapasz


kapasz
tag

Tegnap készítettem egy MediaMarktban pár teszt képet ugyanolyan beállításokkal ezzel és a meglévő S7-esemmel, hogy összehasonlítsam őket. Kijelzőn nézve nincs számottevő javulás, sőt, az S10e mintha kissé pasztellebb színekben fotózna, de összességében nem tűnt jobbnak az S7-től. Persze csak így első blikkre.

(#678) ollie válasza kapasz (#677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Össze sem lehet hasonlítani a 2 készüléket. A feleségem S7-esét cseréltük S10e-re, és óriási a különbség az utóbbi javára, még kijelzőben is. Persze ha te túlszaturált beállításhoz vagy szokva, akkor azért láthattad élénkebbnek az S7-en a képeket, de attól még nem az van közelebb a valósághoz.

***

(#679) SharpSA válasza Vanka (#676) üzenetére


SharpSA
veterán

S9+-om van és a méret miatt nézem az S10e vagy S10-et, de az e jobbnak tűnik üzemidőben. A kijelző felbontást mindig is 1080p-vel használtam, semmi különbség nincs látványra a nagyobb felbontással és elvileg akku fogyasztásban sem, de ez utóbbit nem próbáltam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#680) Samott válasza ollie (#678) üzenetére


Samott
addikt

Es S10e-nel is lehet tulszaturaltra huzni a kepet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#681) ollie válasza SharpSA (#679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor van különbség akkuidőben a különböző felbontásokban, ha natívan kisebb a felbontás, nem pedig mesterségesen van állítva. Hiába van fHD-ra téve az S9+, attól még a GPU-nak ugyanúgy QHD mennyiségű pixelt kell mozgatnia a kijelzőn. Csak akkor számít ilyen esetben, ha mondjuk valami 3D-s játékkal játszol, mert akkor a GPU-nak kevesebbet kell számolnia. Viszont egy natív fHD-s kijelző, mint pl ami az S10e-ben is van, eleve kevesebbet fog fogyasztani a QHD-s társaihoz képest. Szerintem ez az egyik titka az S10e jó üzemidejének (a tesztek szerint jobb mint az S10-é).

***

(#682) ollie válasza Samott (#680) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudom, de felesleges.

***

(#683) Samott válasza ollie (#682) üzenetére


Samott
addikt

Neked meg nekem igen, de ha neki az kell ott a lehetoseg ra. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#684) manokaki


manokaki
őstag

Azt mondja el vagy fotoza le nekem valali ha tul szaturált kijelzőt szeretnék akkor hogy kell beállitani a 3 szint ,illetve hideg vagy meleg felé kell huzni jobban..

(#685) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Sziasztok!
Egy hete válltotta ez a készülék a Xiaomi MI8-at nálam. Méret miatt jöttem erre a készülékre. Nekem eddig bevált, tetszik maradhat :)
Most próbálom beállítani az Always On Edge appot, talán ez lesz a megoldás a kamera körüli led értesítésekre. Csak elég sok a lehetőség, de talán lassan sikerül személyre szabni.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#686) manokaki válasza Matyi222 (#685) üzenetére


manokaki
őstag

Egy dolog hiányzik belőle a nem fogadott hivás kikelzése , arra nem villog...

(#687) Matyi222 válasza manokaki (#686) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Írjunk a fejlesztőnek oldja meg :) Én mindjárt írok is neki egy javaslatot...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#688) SharpSA válasza ollie (#681) üzenetére


SharpSA
veterán

Értem, köszönöm és igen, láttam hogy a 10e jobban szerepel mint a 10.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#689) Quverto válasza Matyi222 (#687) üzenetére


Quverto
tag

Tervben van a kamerakoruli ertesites. A samsung lehetoleg minel elobb kiadja frissites formalyaban. :)

Persze nyugodtan irhatsz nekik egy levelet, kivancsi lennek a valaszukra, de elvileg mar csinaljak.

Btw: Ti eszrevettetek, hogy nincs a telefonon pulzusmero? En konkretan most olvastam egy cikket es meglepodtem, elsiklott ez felett a szemem. :DD

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#690) hirdeto válasza Quverto (#689) üzenetére


hirdeto
tag

Szoktad használni? Én szinte sosem, ha nagyon rá voltam kattanva a témára - mozogtam többet - akkor okos kiegészítővel néztem.

(#691) Quverto válasza hirdeto (#690) üzenetére


Quverto
tag

Neha-neha megnezem, mert amugy erdekes kis dolog, de nem nagyon. Mindenesetre csak meglepodtem. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#692) manokaki


manokaki
őstag

Valakibesetleg tudja , hogy a bekapcsologomb lefelé valo huzásávalbaz értesitő sávot lelehet huzni , ennek a beállitására lennék kiváncsi ha valaki tudja esetleg ?

Attila :R

(#693) testify válasza manokaki (#692) üzenetére


testify
csendes tag

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#694) testify


testify
csendes tag

Ja és amúgy még szerencse, hogy a pulzusmérés egy telefonba hót felesleges, de legalább értelmetlen.

(#695) pcnet válasza testify (#694) üzenetére


pcnet
addikt

Én szerettem S7en. Sokat használtam.

Sokat volt magas a pulzusom, házidoki elküldött kardiologiára, de nem találtak semmit. Aztán pár év múlva kiderült, hogy orrpolipom van, sokat zihálok, ezért volt magas a pulzusom. Műtét után vissza állt normál tartományba a pulzusom.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#696) manokaki válasza testify (#693) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm.

(#697) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!
Ma lettem boldog tulajdonosa egy s10e telefonnak! Folyamatosan, szép lassan próbálom megismerni belakni (2 év ios után).
Kérdezném tőletek; az ujjlenyomat olvasó az érzékelés után illetve a megnyomás után agy apró, halk, fémes kattanás szerű hangot hallat, ez normális?
Köszönöm!

(#698) Vanka válasza Sogi74 (#697) üzenetére


Vanka
tag

Igen ,nekem is

(#699) Robigépész válasza Sogi74 (#697) üzenetére


Robigépész
csendes tag

Persze. Szoftveresen a nyitás és zárás hangja.

(#700) Sogi74 válasza Robigépész (#699) üzenetére


Sogi74
tag

igen közben rájöttem, elnézést a hülye kérdésért!
Köszönöm a válaszokat!

Más: ha a tok és telefon közzé rakok egy mágnest (autós tartó miatt), az nem okoz gondot a telefonnak például a vezeték nélküli töltésnek?
vagy tudtok ajánlani olyan autós tartót (töltőset vagy nem töltőset) amibe belefér tokkal együtt a telefon? Valami ilyesmire gondoltam:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.