Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) gaboor_ válasza LustaDick123 (#5000) üzenetére


gaboor_
csendes tag

Waze-ra használom leginkább. A tartóba beépített töltő is van, ezért szeretem. A korábbi telómat nem érte víz és bogarak sem. Plexi mögött van.
Nekem nem okoz gondot a fektetve elhelyezett navigáció.

Hasonló a környezet:

Nem szeretem a tepsi telókat, ezért is lenne jó az S10e, ami csepp és porálló is ha jól tudom.

(#5002) gg72 válasza Termi16 (#4999) üzenetére


gg72
veterán

Ennek a mobilnak valami hardveres gondja van, vidd vissza. A te példányod kamerája rossz, nem pedig az egész szériának, folyamatosan ezt sugallva pedig erősen flamelés íze van a dolognak...

(#5003) Termi16 válasza gg72 (#5002) üzenetére


Termi16
őstag

Szerintem olvass vissza aztán várom a bocsánat keresed.

Én leirtam hogy azért jöttem ide mert nem hiszem el hogy ennek ilyennek kell lennie. Több ember is írta fentebb, hogy beltérben szerintük ez ilyen és hogy nekem vannak nem megfelelő elvarasaim. Valaki ezt írja valaki meg azt hogy hardver hiba. Ezek után legyek okos.

Még mindig tanácstalan vagyok.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5004) Divinity válasza Termi16 (#4999) üzenetére


Divinity
őstag

Hát itt a mate eléggé elvérzett, a festmény hatás durván megvan.
Az S10e-ne kviszont nem ilyen képet kéne produkálnia, olya mintha valaki szándékosan feltekerné a fényerőt, vagy vakuzna párás levegőben. Lehet érdemes tényleg gariztatni.

A mi randa mi nem az egyéni kérdés, én pl imádom a designt, főleg a p4-ét de ebbe ne menjünk bele. A P3A nem sokkal nagyobb mint az S10e, aksiban is hasonló, árbán is egy szinten vannak. Az megérhet egy ránézést.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5005) Termi16


Termi16
őstag

A samsungnak az összes képe ilyen fátyolos, ezért írtam a legelején hogy szerintem hardver.

De hogy ne keltsen itt a feszkot, holnap elmegyek egy boltba ahol van kiprobalhato s10e és a két ugyanolyan teloval lövök képet egymás mellett. Ha van különbség akkor nyilván amit vettem az rossz, ha nincs akkor meg így jártam és nem megfelelőek az elvarasok.

Szerk. A mate igazából lényegtelen de a portré mód miatt csinált ilyen képet meg lehet a beauty effektet is bekapcsolta magától.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5006) trialboj


trialboj
őstag

Nem értem mi történt. Ma elmentem bringázni és az utolsó 10 percben mikor már aszfalton jöttem haza, semmi rázkódás stb, a telefonom elküldött egy vágólapra másolt szöveget 10+ skype kontaktnak. Most látom hogy kérdezik mi ez.
Óriási szerencse hogy egy jelentéktelen szöveg, ami senki számára nem mond semmit. De nem értem hogy fordulhatott elő. Ma többször is feloldva jött elő a mezzsebből a teló.

Mióta megvan mezzsebben hordom, az elején voltak gondok, a dupla kopp miatt, de már több mint 4-5 hónapja használom ismét bekapcsolva ezt a funkciót, és semmi ilyen nem fordult elő.

Mi lehet a gond, valamit frissítettek, ami még érzékenyebbé tette, és akár a derekam hőjétől felold megint?

Egy ilyen szitu simán az állásába v egy kapcsolatába kerülhet valakinek, nem is tudom elképzelni hogy jött ez össze. A skype eleve egy gyatra app, alig indul el, sosem fut háttérben, nagyon keveset használom, hogy lehetett szétküldeni 14 embernek, pontosabban az első 14 nek a listában.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5007) trebrona válasza Termi16 (#4999) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most néztem meg, ez tényleg sz@r. Mondjuk hogy láttad ugyanilyennek az enyémet, azt nem értem, de tudjuk be a csalódottságodnak. Vagy összekeverted a Huawei P30 képekkel, merthogy az is volt köztük. ;]

Egy szó, mint száz, ennek a telefonnak valami baja van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5008) kátú válasza gaboor_ (#4994) üzenetére


kátú
őstag

Írj, pesten dolgozom és bármikor tesztre bocsátom a telóm :K

It still works!

(#5009) Termi16 válasza trebrona (#5007) üzenetére


Termi16
őstag

A Te képeid sokkal szebbek, de azok nagyrészt külső helyszínen voltak és jó időben, úgyhogy emiatt nem is nagyon hasonlítgattam.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5010) trebrona válasza Termi16 (#5009) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kedvedért itt egy mai beltéri: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5011) milespress válasza Termi16 (#4999) üzenetére


milespress
csendes tag

Ez az S10e fotó nonszensz, ha automata módban lőtted, akkor a készülékkel gond van. Nagy.

(#5012) milespress válasza trialboj (#5006) üzenetére


milespress
csendes tag

A "Védelem a véletlen érintések ellen" be van kapcsolva?

(#5013) Termi16


Termi16
őstag

Köszi mindenkinek a segítséget!

Ma elmentem egy MM-ba, elvittem a használt S10E-t, hogy lőjjek vele fotót egy "új" S10E mellett.

Sajnos úgy alakult, hogy csak S10+ volt náluk, de ha jól tudom, akkor ugyanaz a kamera rendszer, csak a +-on van még egy telefotó kamera, de nyilván azt nem használtam. Szóval így lőttem képeket sz S10E, S10+, és a saját Mate 20-szal. Az S10E valóban valamilyen hibával küzd, mert nem talált rendesen fókuszt és a megfelelő fényviszonyok között készült képeken is homályos volt a lényeg. Szóval pont mint nálam otthon.

Viszont az S10+ sem nyerte el a tetszésem ,valamival jobb volt és élsebb, de akkor sem tetszett igazán. Végül lőttünk képeket még sok más telefonnal, kinyomtattuk őket helyben és ez alapján egy P30 mellett döntöttünk, mert annak tetszett legjobban a képe a használtan 100e körüli kategóriában, az S10E-t meg visszavette a kereskedő.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5014) trebrona válasza Termi16 (#5013) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pont van itthon P30 is, szerintem jobb a Samsung. Ráadásul OIS sincs, úgyhogy pláne hendikeppes. :)
Neonfény mellett pedig nem nagyon lehet minőségről dönteni, de a saját döntésed. Használjátok egészséggel!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5015) alfalibra


alfalibra
tag

Sziasztok! Pár napja cseréltem le a mobilom egy S10E-re és az istennek se találom, hol tudnám beállítani, hogy a telefonkönyv a magyar szokás szerint vezetéknév keresztnév sorrendben jelenítse meg a neveket. (EU-s készülék) Nem módosítható a sorrend? A másik dolog, amiben szeretnék tanácsot kérni, hogy az előző telefonom led értesítős volt, ez nagyon hiányzik. Erre tudtok egy jó appot? Próbáltam a világító szélek opciót, de valamiért nem akar működni meg nem is túl testreszabható

(#5016) Damage401 válasza Termi16 (#5013) üzenetére


Damage401
senior tag

Meddig spammolod szét a topikot? Jó párszor ki lett vesézve, hogy nem kerek a mobilod kamerája. Kaptál tanácsot, ha meg nem te használod és asszonykának tetszik hagyd meg, ha nem Te nem bírsz vele akkor vegyél huaweit vagy iphonet, de ezt a napi 4 komment a bajodról már unalmas. 1 éve használom és semmi bajom vele.

Szerk. Most néztem végig a kommented. Remélem huawei topikot is betalalod valamivel

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5017) lohn válasza alfalibra (#5015) üzenetére


lohn
tag

Az elsőben tudok segíteni: Beállítások -> Alkalmazások -> Névjegyzék -> Fogaskerék

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#5018) migabi24 válasza Damage401 (#5016) üzenetére


migabi24
nagyúr

Már az se jó nyugi, ugyanezt csinálja csak pepitába :C

(#5019) trialboj válasza alfalibra (#5015) üzenetére


trialboj
őstag

Persze, van rá több megoldás is, talán ez a leg népszerűbb. AOD Notify ingyenes, kb 1 kv ára ha megveszed, és akkor picit jobban testre szabható, viszont beállítóstól függően eléggé tudja zabálni az aksit, főleg ha sokáig nem veszed észre, és órákig villog/pulzál, stb.

Illetve itt egy másik hasznos app, bx actions, ezzel az oldalsó bixby gombot lehet teljesen testre szabni és kb 4 különböző parancsot hozzárendelni, egyik leghasznosabb okosság.

Kár hogy egy ilyen népszerű márka modelljének még mindig nincs kiemelt hsz-e, én nem tudom mitől függ hogy legyen, de eddig az összes kb 150 dolcsis xiaomi telefonomnak volt egy igen részletes leírása, amit a lelkes felhasználók szórtak össze, hogy segítsék a többieket. Most már talán mind1 is mert elkaszálták ezt a modellt. :O

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5020) trebrona válasza trialboj (#5019) üzenetére


trebrona
nagyúr

Készítsd el, és be lehet állíttatni.

Ezen múlik csak, valakinek össze kell írnia.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5021) pit stop


pit stop
addikt

Korábbi és más készülékeken ha a 3. alkalmazások áttekintése gombot hosszán nyomtam, akkor felajánlottá, hogy egy képernyőn belül két alkalmazás is lássak felosztva a képernyőt. Ezt a lehetőséget hogy tudom előcsiholni s10e-ből? (Hosszan nyomva nem csinál most semmi extrát)
Köszi!

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5022) trebrona válasza pit stop (#5021) üzenetére


trebrona
nagyúr

Alkalmazásváltó=>kívánt alkalmazás felső közepe (kör alakú) ikon=>Megnyitás osztott képernyő nézetben

Android 10 feature, nem Samsung.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5023) Termi16 válasza migabi24 (#5018) üzenetére


Termi16
őstag

A flamet most fejezzetek be, nem kell parasztkodni. Problémám volt a teloval, a topikjaba jöttem. Ennyi a sztori. Ha unalmas lépjetek at a hozzászolast vagy fizessetek elő premiumra es tiltsatok le. A fórum arra van hogy bárkinek a problémáját, kérdését stb a nála az adott cuccal tapasztaltabbak megvalaszoljak. A továbbiakban offolom a topikot.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5024) kátú válasza Termi16 (#5023) üzenetére


kátú
őstag

Lehet, hogy jobban is járunk vele, mert amennyiben nem hallgatsz a tanácsra, csak ugyan úgy szar, akkor nem tudunk mit tenni veled :DD :DDD

It still works!

(#5025) gaboor_ válasza kátú (#5008) üzenetére


gaboor_
csendes tag

Köszönöm, már sikerült kipróbálnom egyet. :R :)

(#5026) Damage401 válasza Termi16 (#5023) üzenetére


Damage401
senior tag

Ez szép és jó hogy segítséget kérsz,kaptál is választ, de hogy napokig ugyanazon a témán lovagolj az már sok. Sajnáljuk neked nem jött be, másnak igen. De legyen már egy határ, mert hogy itt kakikod a telot, meg ugyanúgy f.os képet csinál a tiéd. Ezen egyik fórum tag sem tehet és tud segíteni.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5027) LustaDick123 válasza gaboor_ (#5001) üzenetére


LustaDick123
tag

Köszi!
Kérhetek esetleg további információt erről a tartóról?
Wireless töltés van benne?
Link esetleg hozzá, hogy honnan beszerezhető?
Végül jó lett a telefonhoz? :))

(#5028) szunyika


szunyika
tag

amiket a képen bekarikáztam, azok mik? mire jó?
csalódott vagyok, mert korábban azt hittem hogy azok lesznek az értesítésjelző csíkok, hiszen minden oldalán van egy ilyen, így bármilyen pózban is rakod le az asztalra mindig látnád ha van valami esemény - pl a színét konfigurálva mint ezernyi másik telefonnál...

[ Szerkesztve ]

(#5029) *RLaci* válasza szunyika (#5028) üzenetére


*RLaci*
addikt

antenna

(#5030) DanielLong válasza Damage401 (#5026) üzenetére


DanielLong
senior tag

Mi abban a sok, hogy vett 100k-ért egy telefont, majd meg akarja állapítani, hogy az hibás-e vagy sem? Nem értem miért kell a másiknak esni, amikor nem generált 50 hozzászólást és ráadásul témába vágott a dolog. Ha jobban elolvasod, akkor pedig kiderül, hogy az elején nagyobb részt azt a választ kapta, hogy ez a telefon ennnyit tud bent... Ez után nem csoda, hogy még folytatta a tesztelést.

Nézzünk már kicsit magunkba, bárkivel megtörténhet, hogy vesz egy telefont, majd gyanítja, hogy valami nem kerek. Ilyen esetben igazán elviselhet a topik pár kommentet, hogy segítsünk a másiknak.

(#5031) pit stop válasza szunyika (#5028) üzenetére


pit stop
addikt

A legtöbb mai telefonon így láthatod amúgy antennát nem csak ennél.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5032) kátú válasza szunyika (#5028) üzenetére


kátú
őstag

Tudál mutatni egy darab telefont, ahol azok a csíkik világítanak? :DDD

Tekintettel az ezernyi másik telefon kijelentésre :U

It still works!

(#5033) gaboor_ válasza LustaDick123 (#5027) üzenetére


gaboor_
csendes tag

Szia,
Aliexpresszről származik. BMW túramotorra való, de másra is felszerelhető.
Íme egy [link].
Wireless töltés nincs benne.
Igen, jó bele a telefon.

(#5034) Damage401 válasza DanielLong (#5030) üzenetére


Damage401
senior tag

Igazad van 3x kapufát lő vele, majd sz.rja a telefont. Hiába lett elmondva a másik érv az se jó. De nézz qt huawei fórumba is ez megy. :))

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5035) LustaDick123 válasza gaboor_ (#5033) üzenetére


LustaDick123
tag

Köszönöm!

(#5036) ezmivolt


ezmivolt
tag

Már az ügyfélszolgálatot is kérdeztem, de a kép minőségre csak 2 féle beállítás létezik? Ha készítek egy képet, nem biztos, hogy fel tudom rögtön tölteni egy fórumba, ha pl. 2560 KByte a limit.... Hogyan lehetne még lebutítani? Az elég furcsa megoldás, hogy le kell nyesegetni a képet, ill. eleve úgy komponálni, hogy a kép harmada kuka legyen...

(#5037) ezmivolt


ezmivolt
tag

:(

[ Szerkesztve ]

(#5038) kaciokos válasza ezmivolt (#5036) üzenetére


kaciokos
őstag

Egy egyszerű képszerkesztő programmal csökkentheted a felbontását, és rögtön kisebb lesz a file.

(#5039) bigrock válasza kaciokos (#5038) üzenetére


bigrock
addikt

Sőt mi több, a Samsung saját galéria kezelője is tud átméretezni.

(#5040) andriska413


andriska413
tag

Sziasztok!
Elért a teljes tanácstalanság és összezavarodás állapota.
Volt nekem valaha egy S4 minim, amit nagyon, nagyon szerettem, soha semmi problémám nem volt a Samsunggal, mindig azt használtam, de jött egy lehetőség, váltottam Huawei P10-re. Namost :F Telefon vásárlás előtt állok, de a P10 nagynak bizonyult, így vártam, vártam, hogy lesz valami kisebb telefon a piacon. Iphone SE-re vártam eddig, mert ugyebár pici, a rendszer és miegymás téma most mellékes, tudom, próbálgattam iphone-t 3hónapig, szóval tapasztalat azzal is van, de valaki ajánlotta az s10e-t, amiről eddig nem is informálódtam.
Szóval teszteket nézegetve nagyon hajlok az s10e-re , de egy kis segítségre lenne szükségem. Vennétek 1 éves modelt? Természetesen újat szeretnék, találtam is 145000-ért egyet, ami új, 1év garanciával, de "gyanúsan" olcsó. Elvileg magyar menüs, európai piacra készült, kicsi műszaki üzlet árulja, de nekem azt mondanak amit akarnak, szóval nem vagyok hozzáértő. Tehát vegyek s10e-t? Mit kérdezzek vagy nézzek meg a telefonon, hogy biztos legyek benne, hogy jó?!
Köszönöm, ha segítesz és ne harapd le a fejem :) :R :R

Andrea

(#5041) kaciokos válasza andriska413 (#5040) üzenetére


kaciokos
őstag

Technológiai szempontból még mindig jó telefon, és jó pár évig bírni fogja a gyűrődést, persze évről évre lesznek gyorsabb és többet tudó modellek, de szerintem lassan fog csak elévülni. Én is mostanában terveztem a megvételét, aztán egyéb okok miatt előhoztam és már tavaly megvettem.

Ár szempontból sajnos eléggé elszállt, mivel már nem nagyon lehet hivatalos forrásból kapni, (a Samsung Experience Store 258e Ft-os ajánlata azért így is kigúvasztotta a szemeim). Kicsi üzlettel kapcsolatban nem nagyon tudok tanácsot adni.

(#5042) andriska413


andriska413
tag

Köszönöm a segítséged :)
Eddig csak szolgáltatónál vetem mobilt, ezért is "félek" más üzletben vásárolni, főleg úgy, hogy tart használt mobilt is :( Ez elvileg új, a bontatlanság sem lenne garancia, mert sok helyen kibontják, ha a vevő szeretné megnézni, szóval attól még lehet szép és jó és új, hogy bontott, de mást nemnagyom tudom, hogy mit nézzek rajta.
Sajnos a piacon nem sok kisméretű , de jó kamerával rendelkező mobil van, így kénytelen az ember kompromisszumokat kötni :( Iphone se eddig ami méretre kisebb, nagyon rövidek az újjaim, a p10 nem teljes kijelzős ami nagy segítség e tekintetben, iphone sem, de az s10e viszont igen, szóval nagyobb, az értesítési panel lehúzása már bajos, szóval agyalok rendesen :(
Jól tudom, hogy ebben nincs dlna?

Andrea

(#5043) ezmivolt válasza kaciokos (#5038) üzenetére


ezmivolt
tag

Köszönöm!

(#5044) kaciokos válasza andriska413 (#5042) üzenetére


kaciokos
őstag

DLNA szerverre gondolsz? Őszintén szólva azt még nem láttam mobilban oprendszerbe építve, de appal szerintem megoldható, legalábbis régen az S7-esen csináltam ilyet.

(#5045) andriska413 válasza kaciokos (#5044) üzenetére


andriska413
tag

a tévére átküldős dologra

Andrea

(#5046) Puma K válasza andriska413 (#5045) üzenetére


Puma K
veterán

Az elvileg megy... Anyum barátnőjének a férje x évente lepasszolja nekem az aktuálisan lecserélt tévéjüket (legközelebb egy LG C9 OLED 65" jön ehelyett ;] ) és most van valami 55"-os Samsung tévé itthon amire nővérem a Samsung A70-es telefonjáról így dobálja a zenéket-filmeket youtube-ról a tévére.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5047) Divinity válasza andriska413 (#5045) üzenetére


Divinity
őstag

A TV-re küldös dolog elég tág.
Alapvetően a TV-től függ nagyban, hogy mi megy és mi nem. Castolni lehet alapból vele, de tudtommal csak Samsung Smart TV-re.
Chromecast segítségével meg kb minden lehetőség megnyílik

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5048) trebrona válasza andriska413 (#5045) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bármilyen androidos telefonnal működik a DLNA.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5049) kátú válasza andriska413 (#5042) üzenetére


kátú
őstag

Értesítési panel lehúzására tudod használni az ujjlenyomat olvasót :K
Valamint, ha fel kézzel szeretnéd használni, akkor csak simán a home gombot lefelé húzod és akkor a képernyő tartalma “össze zsugorodik” :K

It still works!

(#5050) andriska413 válasza kátú (#5049) üzenetére


andriska413
tag

Egyre jobban hajlok erre mint az alma telóra, köszönöm :R

Andrea

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.