Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Radomer


Radomer
aktív tag

Hali!

Most cseréltem le az S7-t, és azt kell mondjam nagyon megérte a váltás.

Nem tudnátok megmondani hol lehet beállítani az akku százalékos kijelzését, mert nem találom az új szoftverben?!

Köszi!

(#702) manokaki válasza Radomer (#701) üzenetére


manokaki
őstag

Legegyszerübb ha beirod a keresőbe a beállitásoknál ,hogy akkumlátor beállitás ..de , értesitések - állapotsor - akkumlátor töltöttség megjele....

[ Szerkesztve ]

(#703) Radomer válasza manokaki (#702) üzenetére


Radomer
aktív tag

Teljesen logikus..néha az apróságok fognak ki az emberen. :W

Köszi!

(#704) Jakesz válasza Radomer (#701) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem is S7-em van most, és én is S10e-re szeretnék váltani. Mely dolgokban nyújt sokkal többet az S10e?

(#705) StoneBridge válasza Jakesz (#704) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Nekem a fo szempontok:
Gyorsabb, friss megbizhato szoftver, szep kijelzo es sztereo hang, erős akku, dual sim.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#706) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Meg tudná mondani valaki, hogy a vásárláshoz a kártyát hol lehet beállítani?

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#707) ollie válasza Mo Bill (#706) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen kártyát, milyen fizetésre?

***

(#708) Mo Bill válasza ollie (#707) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Már kiguberáltam, a Google-nél van.

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#709) ollie


ollie
MODERÁTOR

Holey Light

Amíg a samsung nem készíti el a saját notification lightját.

***

(#710) manokaki válasza ollie (#709) üzenetére


manokaki
őstag

Ez visszajelzi a nem fohadott hivást ?

(#711) StoneBridge válasza ollie (#709) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ez tetszik, köszi!

Whatsappot, vibert, telefonhívást már hozzá is adta automatikusan és jönnek a színes jelzések. :)

(#710) manokaki
Igen és külön szín állítható annak is.

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#712) manokaki válasza StoneBridge (#711) üzenetére


manokaki
őstag

Tegnap jo volt nekem is , ma reggel már zárt kijezőnél nem jelzi ki .. ugyhogy töröltem nem tudom mi lelte.

(#713) StoneBridge válasza manokaki (#712) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ja most nézem, hogy a "screen off" jelzések fejlesztés alatt van.
Csak nálam pont töltőn volt a teló és így még jelez mindent.
Majd jön a nem béta, ott biztos jó lesz.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#714) manokaki válasza StoneBridge (#713) üzenetére


manokaki
őstag

hát akkor várunk, csak ez az Always on Display-jel együtt megy ez picit zavar , mert az sokat eszik...

(#715) ollie válasza manokaki (#712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt hiszem az AOD-nak mennie kell hozzá jelenleg.

mod: közben már írtad

[ Szerkesztve ]

***

(#716) trlala


trlala
aktív tag

Jött új rendszerfrissítés. Tudtok róla valamit?

(#717) StoneBridge válasza trlala (#716) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Működik. ;)

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#718) |AP|


|AP|
veterán

ma sikerült megfogdosnom egy S10e-t és azt kell mondjam beváltotta a hozzá fűzött reményeim.
Mellé tettem az S9-em, és bár csak fél centi a méretbeli különbség, sokkal többnek érződött. Kicsit meg is remegtem, hogy akkor cserélném is, de erős leszek és szerintem várok még egy generációt (remélhetőleg lesz annyira sikeres, hogy tartják ezt a kompaktabb vonalat is)

(#719) Matyi222


Matyi222
aktív tag

22 napja használam, és azt kell mondanom az én izlésemnek ezt most elkapta a Samu, minden szempontból "imádom" használni. Én ajánlom bárkinek jószívvel!

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#720) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Ma megkaptam a kis drága Prism Black-et ... szerelem első látásra. :))
Még lesz miről dumálni itt...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#721) Markizmark válasza Markizmark (#720) üzenetére


Markizmark
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#722) Matyi222 válasza Markizmark (#720) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Üdv a klubban:)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#723) Markizmark válasza Matyi222 (#722) üzenetére


Markizmark
addikt

:R

Első kérdés:
Hol lehet beállítani, hogy az ikonoknak ne legyen fehér hátterük?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#724) Matyi222 válasza Markizmark (#723) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ha jól tippelem témafüggő, mintha nem láttam volna ilyen beállítást.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#725) Markizmark válasza Matyi222 (#724) üzenetére


Markizmark
addikt

Hát bizony én se ... elég bosszantó. Persze nyilván szubjektív dolog.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#726) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok ! A telefon mennyire melegszik normál illetve komolyabb használat esetén ? Zavaró tud lenni ? Tokkal zavaró ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#727) StoneBridge válasza BB0401 (#726) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Semennyire. (Spiegen tok)
Első bekapcsnál és szoftver frissítés közben melegedett valamelyest.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#728) Imii


Imii
tag

A közeljövőben szeretnék ilyen készüléket vásárolni, de lenne még pár kérdésem, légyszi segítsetek:
1. ANT+ jelátvitele van-e a készüléknek?
2. Locus map programot szeretném megnézni hogy néz ki ezen a kijelzőn. Megtenné valaki, hogy csinál egy képernyőfotót, és felteszi ide, vagy elküldi nekem ezzel a programmal? Egy térkép elég rajta...
Ezer köszönet és hála!

(#729) Viktor0610 válasza Imii (#728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 2. pontot nem értem miért fontos.
Hogy kitakar-e valamit a képből a kamera?

Samsung Galaxy A54

(#730) ollie válasza Imii (#728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd ha hazajön az asszony a kirándulásból, csinálok egyet. Épp a Locust szokta túrákhoz használni.

***

(#731) Imii válasza Viktor0610 (#729) üzenetére


Imii
tag

Igen, azért!

(#732) Imii válasza ollie (#730) üzenetére


Imii
tag

Köszönöm szépen!
Várom!

(#733) Imii


Imii
tag

Még egy kérdés eszembe jutott.
Ennek is lekerekített az üveg az előlapon...ettől lehet-e rátenni üvegfóliát ami a képernyőt telibe takarja?

(#734) ollie válasza Imii (#733) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lekerekített, csak 2.5D-s, vagyis a legszélén van egy icipici kerekítés, maga a kijelző nincs hajlítva. Pont olyan, mint amilyen a Galaxy S7-en is volt (nem az edge-en, hanem a kicsin). Nem tudom, hogy van e hozzá üvegfólia, de feltehetően van.

***

(#735) BB0401 válasza StoneBridge (#727) üzenetére


BB0401
aktív tag

Nagyobb terhelés esetén mennyire ? Az én telefonom tesztvideók alapján kb 48 fokra fel tud melegedni 20 perc alatt. Én is ezt tapasztalom.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#736) ollie válasza BB0401 (#735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Normális, nagyon fel tud melegedni erős terhelés alatt, pl. ha valami 3d-s játékkal játszol.

***

(#737) BB0401 válasza ollie (#736) üzenetére


BB0401
aktív tag

Az sajnálatos. Pedig van benne valamilyen hűtő.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#738) ollie válasza BB0401 (#737) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont azért melegszik annyira, mert kivezeti a hőt a telefon külsejére.

***

(#739) BB0401 válasza ollie (#738) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ebbe nem is gondoltam bele.
Átlagos használat során akkor nem nagyon melegszik ? És töltéskor ?

Más: megjelent már a teljes Notebookcheckes review.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#740) ollie válasza BB0401 (#739) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyorstöltésnél kicsit melegszik, vezetékmentesnél jobban, egyébként nem annyira, hacsak nem valami nagyon CPU/GPU igényes dolgot használsz.

***

(#741) ollie válasza Imii (#728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Locus maps screenshot:

[link]

***

(#742) BB0401 válasza ollie (#741) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szóval akkor nem olyan zavarónak tűnik.

A melegedés miatt vettem egy Megainvo hűtőt Amazonról nemrégen, azzal azért jól le lehet hűteni a telefont. Az S10e-hez még jobb lehet, hiszen az rendesen beleférne abba a hűtőbe. A Nokiám lelóg...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#743) Imii válasza ollie (#741) üzenetére


Imii
tag

Köszi!
Itt valójában hol van a szelfikamera kivágása? A telefon töltöttsége mellett jobbra?

(#744) ollie válasza Imii (#743) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ott.

***

(#745) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok !
Ma este részletesen elolvastam Notebookcheck S10e tesztjét.
Amiről már hallottam, igazolódni látszik. Arra gondolok, hogy a Wifi- egység valamilyen (szoftveres ?) hibája miatt a telefon jóval gyorsabban merül, mint kéne. Ez meglátszik a teszt "Battery life" részénél. A Wifi-s rész emiatt lehet nagyon gyenge.
A másik dolog, amire nem, legalábbis nem ekkora mértékében számítottam, az a melegedés. Az a teszt szerint a telefon hőmérséklete a maximális 47,1 °C fokot is elérheti ! Az pedig nagyon sok. Ami furcsa, hogy a nagyon hasonló S10 jóval kevésbé, "mindössze" 37,1 °C fokra melegszik fel. ( A hűtéssel nem rendelkező Nokia 7 plus-om pedig a 40 °C fokot.)
Remélem, mindkét problémát kijavítják.
Ezek miatt a telefon már kevésbé tetszik.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#746) Markizmark válasza BB0401 (#745) üzenetére


Markizmark
addikt

Péntek óta van meg az s10e-m, de nem merül jobban mint kéne és nem is melegszik. Persze nem is játszom rajta órákat. Egyedül az antutu alatt melegedett, de nem jobban mint az s6-osom.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#747) BB0401 válasza Markizmark (#746) üzenetére


BB0401
aktív tag

Lehet, hogy csak akkor merül jobban, ha be van kapcsolva a Wifi.
Annyira melegszik mint az S6 most, vagy annyira mint az újkorában ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#748) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Nekem lassan 1 hónapja megvan, állandóan megy a wifi, de nem merül tőle jobban. Szerintem elég jól bírja az akku. Most második napja megy még van 53%.Melegedést nem tapasztalok egyáltalán napi használat mellett, egyébbként is az a jó, ha esetleg melegedne azt kivezeti a házra. Hétköznap sok használat mellett (munkaeszköz is nekem) is lazáz bírja a napot, még egyszer sem kellett rátölteni.
Az a baj a teszteknél, hogy, antutu, játékok, folyamatos nyúzás, nem a valós képet kapod. Teljesítményhez kell az energia, ha lenyugodtál az újdonság varázsától és a valós hétköznapi szokásaidnak megfelelően használod, rájössz, hogy aha nem is merül. :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#749) Markizmark válasza BB0401 (#747) üzenetére


Markizmark
addikt

Be van kapcsolva a wifi, itthon azon vagyok.
Nem melegszik jobban az s10e mint az s6 bármikor.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#750) kutyek válasza BB0401 (#745) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem nem eszik ezt "olyan forrón" :) S7 Edge kb. 15 percig bír nagyfelbontású VR videókat lejátszani, mert túlmelegszik - ilyenkor a belső hőmérséklet majd' 70 fok, kívül 50 körül.
A mindennapokban ennek ellenére csak töltéskor érezhető, hogy melegszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.