Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Quasi_modo válasza trlala (#300) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Smartswitch program meg egy kábel.

valami

(#302) Remus389 válasza Darellus92 (#299) üzenetére


Remus389
veterán

Ott a pont.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#303) ollie válasza trlala (#300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdés, hogy mit akarsz átvinni?

A google account átviszi a contactokat, más kell?

***

(#304) Ádám16 válasza Darellus92 (#299) üzenetére


Ádám16
addikt

+1. Nem egy HTC, LG, Sony csúcstelót szórnak ki megjelenés után ~1.5 évvel, kb 1/3-ad áron.
S egyáltalán nem rossz készülékekről beszélünk. :)

(#305) kekedi válasza Ádám16 (#304) üzenetére


kekedi
senior tag

Ez most pont olyan hogy én az S6-omat 85-ért vettem és 250-ről indult ha jól emlékszem.
Bár én elfogult vagyok a Samsunggal és inkább maradok ennél a márkánál.

Ha felmentek árukeresőre és megnézitek az S10-ek árdiagramját, már elkezdett lefele menni mindegyik fajtája (legalább 10-15%-kal). Nyáron lehet veszek is egy S10-est. Legrosszabb esetben egy S9, S9+ mert az már úgy ahogy lement.

(#306) Remus389 válasza kekedi (#305) üzenetére


Remus389
veterán

(S6-ost karcosat kapsz már 25-30-ért is, de egy szépet 40-ért.) Ha leejtenéd magasról és ripityomra törik, ha jó napod van, vállat vonsz. Kiveszed a SIM-et és kész.

Akkor megy le az előző ára, mikor eggyel újabb kijön.

Illetve akkor még jobban, ha eltelik két év, ugyanis jellemzően kétévente váltanak sokan, akkor tényleg olcsón megkapod. Jelenleg az S8-as van ebben a helyzetben, hát olyan 65 ezertől már kapsz sértetlen állapotút. 275 ezer Ft volt 2 éve. És? El tudja az ember viselni hogy alul-felül van csík, cserébe nincs lyuk. Nem rossz az. :) Sőt, a 10e-t még felül is múlja kijelzőben.

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#307) ollie válasza Remus389 (#306) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kétlem, hogy az S8-nak jobb a kijelzője, mint az S10e-nek. Előbbi egyedül felbontásban jobb, de messze nem az határozza meg a minőséget.

Ráadásul S10e-nél a kijelzőcsere is olcsóbb lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#308) Remus389 válasza ollie (#307) üzenetére


Remus389
veterán

Hááát azért valamennyire számít a felbontás.

Az egyik tesztelő azt mondja hogy az S10 képe és színei is szebbek mint az S10e-é.

De itt egy másik videó, látható hogy mások a színei a két csúcsmodellnek: [link], 1:26-nál pauzáld, lusta voltam screenshot-ra

Az én tippem az hogy az S8-as kijelzőben veri az S10e-t.

Még mielőtt mondanád, hogy nem rosszabbak a színei csak más, hát az én tippem az hogy a két csúcsmodell-be vannak a jó színek, azokra koncentráltak Samsungnál, a 10e a "futottak még" kategória.

Ráadásul S10e-nél a kijelzőcsere is olcsóbb lesz. Szerintem ezt így kijelenteni nem lehet, szerintem az S8-as kijelzőjét biztosan olcsóbban adja a Samsung már, mint egy új modell kijelzőjét, de hát mitudomén.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#309) kekedi válasza Remus389 (#306) üzenetére


kekedi
senior tag

Ha veszek, akkor csak is újat.
s8 118-tól már kapható
S9 144-től
S9+ 160-tól

Amúgy megfigyeltem az árdiagramot az S8,S9-esek esetén. Év elején kiadták 250-280 környékén (már nem emlékszem), nyáron már 200 alatt (kicsivel) lehetett megvenni. Nyilván ez valamelyik kisboltok lehettek Pesten. Szolgáltatónál nem tudom mennyi letehet akkor.

(#311) Remus389 válasza Remus389 (#308) üzenetére


Remus389
veterán

Nem azt mondom ezzel hogy rossz lenne az s10e képe, de egy fokozattal lejjebb van talán, mint az S10 és s10+ képe.

És talán még az S8 is veri, hisz abba belerakták az akkori maximumot. Felbontásban biztosan nyer.

Jó hát persze lehet azt mondani hogy 2 év alatt fejlődött annyit az Amoled technológia hogy kicsit butított 10e képernyője veri a 2 éves díjnyertes csúcskijelzőt is, hát nem tudom.

De ez olyan, hogy simán szuper a 10e képe is, csak nem a legeslegjobb.

kekedi Persze ezt is megértem, van aki újat vesz csak. Nekem jó a használt is, ha vigyáztak rá. Preferálom a női tulajdonosokat, hisz ők nőiesen bánnak vele, de komolyan. :) A pasasok ütik vágják jellemzően, meg leejtik, meg összekaristolják. Persze mindkét nemből van kivétel. Vagy a nyuggerek is jók, legjobbak az idős hölgyek, na az olyan mintha új lenne, olcsón. Autóba is így van.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#312) *Mukeey* válasza trlala (#300) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Smartswitch.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#313) borand


borand
aktív tag

Aki S10e-t vett az majd legyen szíves üzemidőt és egyéb tapasztalatokat megosztani! Előre is köszi!

(#314) kekedi válasza borand (#313) üzenetére


kekedi
senior tag

Azt én is várom már. A másik topikot már szétoffolták, hogy megrendelték, meghozták, átvették, stb.
Persze érkeztek már párnapos tesztek is. De itt semmi...

Talán egy embertől olvastam, hogy átvette az új telót.
Várunk. :).

(#315) blagolf válasza <Lacy85> (#298) üzenetére


blagolf
senior tag

Csak nem jó hetente szervízbe vinni mert, mindig valami baja van. Nem szetetnék úgy járni mint már 2 Samsung telefonnal is.

Üdv, Zoli

(#316) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok ! Az S10e-t néztem ki. Valakinek már van ? Milyen az üzemideje ? A hangerő szabályozás jó ? (Tudom, már volt ilyesmi kérdés.)

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#317) sfefe


sfefe
őstag

Ma megfogdostam az MM-ben. Hat nekem nem jon be a telo, a hatulja eleg bazari. Bar ma minden telo ilyen....
(csilivili szaros uveg)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#318) Samott válasza sfefe (#317) üzenetére


Samott
addikt

Azt en se ertem miert bohockodnak uveggel, ugyis tokba rakja az ember, lehetne akar muanyag is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#319) ollie válasza Samott (#318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a műanyag miatt sokkal többen sírnának, hogy milyen már egy csúcstelefon műanyag hátlappal. Pont ez volt a legnagyobb kritikája az S7 előtti Samsungoknak. Fém hátlap meg a vezetékmentes töltés miatt nem lehetséges.

***

(#320) Fred23 válasza Samott (#318) üzenetére


Fred23
nagyúr

A műanyag szerintem sokat dobna rajta alapból. Nagy hülyeség ez az üvegszendvics stílus, amiből valahogy trend lett! Vagy oké, legyen, de csináljanak erős, csúcskategóriás készülékeket praktikus megfontolások alapján is!

(#321) hroberto válasza Fred23 (#320) üzenetére


hroberto
veterán

Na akkor lenne csak felháborodás ha manapság egy ennyibe kerülő telefon műanyag lenne.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#322) BB0401 válasza sfefe (#317) üzenetére


BB0401
aktív tag

Zalaegerszeg, szinten MM. Csak a 10+ van kiállítva, de van S10e is, megkérdeztem...
Telenorban meg lehet nézni ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#323) Fred23 válasza hroberto (#321) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az tuti szerintem is, pedig szép, erős, minőségi műanyagokkal is dolgozhatnának! Ma néztem, hogy jön az A40 is hamarosan, várható a műanyag hátlap és a sík képernyő, csak a hardver lesz sajnos gagyi. Pedig talán még IP68 is lesz.

A másik meg a fém; egy acél hátlap kedvéért én simán lemondanék a wireless töltésről.

Kicsit ON-abb: az Exynos 9820-ról kiderült, hogy 127mm², ami a konkurenciát nézve nem valami jó. Compared to the Kirin 980 at 74.13mm², the Snapdragon 855 at 73.27mm² and even Apple’s A12 at 83.27mm², the new Exynos 9820 clearly stands out as out of line compared to the competition.

Exynos 9820:

(#324) Parallaxis válasza Fred23 (#323) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kicsit ON-abb: az Exynos 9820-ról kiderült, hogy 127mm², ami a konkurenciát nézve nem valami jó.

Teljesítmény tekintetében is gyengébb, mint a konkurencia.
Ami bosszantó, hogy a s855-höz képest is 15-20%-al gyengébb, így az USA-ba szánt S10-ek gyorsabbak és emellett még tovább is bírják... (De ez már az S9-nél is így volt .. )

[ Szerkesztve ]

(#325) Fred23 válasza Parallaxis (#324) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gyengébb is, meg többet is fogyaszt, és utóbbi a nagyobb baj, mert igazából egy SD845 is bőven jó sebességet hoz, sőt, egy SD835 is egyes esetekben (pl. Android One mellett).

Vagyis adhatnák olcsóbban az S10e-t! :D

(#326) Fred23


Fred23
nagyúr

Friss:

Samsung Galaxy S10e: battery life is not great.
"We tested the Exynos model."

Szerk.: a véletlenül pontosan kerek 7 órájára megkapta a jó minősítést, ha -1 perc lett volna, csak átlagosat kap.

[ Szerkesztve ]

(#327) BB0401 válasza Fred23 (#326) üzenetére


BB0401
aktív tag

Snapdragonosat lehetne valahonnan szerezni ?
Az Exynosos a jelenlegi telefonomhoz (Nokia 7 plus) 26%-kal rosszabb üzemidőt biztosítana...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#328) Fred23 válasza BB0401 (#327) üzenetére


Fred23
nagyúr

Például eBay-ről, de rizikós, ráadásul a garit is elfelejtheted. Azért ha valaki rendel, beszámolhatna a dologról!

(#329) <Lacy85> válasza Fred23 (#325) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akksi időről van van valami konkrét infó a két modell között? Az S9-ekről is egyetlen videót találtam, de ott is csak pár százalék különbségek voltak.
A bechmark-ok meg kit érdekelnek? Ha nem pontszámokat nézel, meg sem mondod, melyik van a kezedben.

Mondjuk én sem értem, hogy mi a francért erőlködnek a sajáttal, ha ott lenne a jobb Snapdragon...
Nagy az ego, vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#330) *Mukeey* válasza <Lacy85> (#329) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Házon belül még olcsóbb gondolom. Egyébként lenne értelme, ha hozzá optimalizálnának, mint az apple pl. Saját készülék saját chippel, saját androiddal. De így, főleg, h a Snap855 sokkal jobban sikerült, az Exynosnak nem sok értelmét látom.
Nem is lesz addig Samsungom, amíg nem állnak át sd-ra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#331) <Lacy85> válasza *Mukeey* (#330) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Engem annyira nem zavar az Exynos, mert ez tipikusan olyan szitu, hogy csak azért tud róla az ember, mert olvasta.
Az S8+ is tökéletesen futtat mindent a mai napig, itt a Note 9 is, ami veszett gyors, pedig az Exynos 9810 állítólag elég kaka lett, stb.
Abszolút meg vagyok elégedve a telefonokkal.

Mindössze csak nem értem, mi a franc van a Samuval az elmúlt 1-2 évben. Az egymagos teljesítményre keményen rámentek, de ezért beáldoztak minden mást? Feltéve, hogy van egyáltalán összefüggés a kettő között.

(#332) Fred23 válasza <Lacy85> (#329) üzenetére


Fred23
nagyúr

Még nem láttam, de az semmi jót nem jelent öszehasonlítástól függetlenül, ha ugyanazon a teszten kikap még a 9810-es S9-től is:


[ Szerkesztve ]

(#333) <Lacy85> válasza Fred23 (#332) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát ez így tényleg elég kaka...
A végén még inkább Note 9 lesz S10 helyett. :D
Az még az S10+-ra is ráver egy órát, és legalább nincs kamera lyuk.

(#334) androgay


androgay
kezdő

Tegnap délután vettem meg, természetesen prism white színben (elképesztő élőben). Egy Huawei Mate 9-et váltott (már több mint 2 éves - volt menet közben P20-am, de annyira szerettem a Mate-t, hogy visszaváltottam). Alapvetően elegem volt a tepsi méretből, hiszen állandóan leejtettem. De a következőkre szerintem még egy alsó-kategóriás Xiaomi-nál sem számítana senki 2019-ben: hiányos magyarítás (Bixby kapcsolójának testre szabásánál google translate-es fordítás, fejlesztői menüben angol nyelvű figyelmeztetések, és szintén "magyartalan" rövidítések), nem hajlandó wifi nélkül alkalmazást telepíteni playről (korlátlan mobilnetes kártyám van, nem véletlenül, laptop-al megyek corporate/enterprise üfikhez, B2B termékeket értékesíteni, a sok makrókkal telepakolt excel, pdf, ppt miatt csak a munkámhoz napi átlag 5 gb mobilnetet használok el), pedig már mindent engedélyeztem. (Messenger meg insta illetve firefox ami kellett, nem egzotikus cuccok - végül apk-val mentek fel - ahogy a dub music is, ugyanis a play zenén kívül NEM volt benne zenelejátszó alkalmazás (???). Én intraaurális fülest képtelen vagyok a fülem miatt használni, a régi huawei earbud ment bele; először azt hittem, nem kezeli, de simán kihajtotta...Hogy miért kételkedtem? Mert SEMMILYEN formában nem jelezte ki, hogy headset csatlakoztatva. Az ujjlenyomat-olvasó katasztrófa - Brigivel ellentétben én úgy tapasztaltam, hogy nemhogy "idétlen" szögből, de még fullra ráhelyezve is alig érzékel - feltételezve, hogy nem spóroltak a hardveren, ez software-es gubanc lehet... Az arcalapú amúgy tényleg elég jó, a "zavarba ejtően jó" érzés nekem is megvolt (azt nem teszteltem, hogy fényképpel átverhető-e, de igazából ez nem is érdekel).
Hardveresen maga a tökély: ilyen szépen zene még nem szólt egyik mobilomból sem (10 éve felső-kategóriás android-os telókat használok; valami HTC nem emlékszem pontosan, S2, Z3c, Padfone 2, Alpha (mai napig a legjobb Samsung szerintem), Z5, Z5c, G5, Mate 9, P20), és csoda-gyönyörű fotókat lő, a kijelző hihetlen, úgy általában az egész készülék egy drága ékszer benyomását kelti, de a fent tapasztaltak alapján úgy érzem, konkrétan bétás software-esen. Várhattak volna egy hónapot (maradt használatban a Mate 9 emiatt, az S10e így szégyenszemre a hot-spot funkcót tölti most be), hogy ne legyen ilyen összecsapott. Remélem egy frissítés orvosolja a leírtakat; ha nem, akkor vettem negyed milláért egy wifi hot-spot-ot.

(#335) ollie válasza androgay (#334) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyük sorra:

Nem teljes magyar fordítás: Ez lehet gáz, bár én soha nem használnák magyar nyelven szoftvert.
Wifi nélküli alkalmazástelepítés: Semmi köze a Samsunghoz, valamit nem kapcsoltál be (vagy éppen ki) a google play appban, google fícsőr, nem samsung.
Nincs előre telepített zenelejátszó: Hál istennek. Mi a francnak bloatware a telefonon? Ez már évek óta így megy a samsung telefonokon, hogy csak minimális szoftver van, hogy ne legyen tele minden szarral, amit úgysem használ a felhasználók nagy része. Megjegyzem, pár kattintás telepíteni a samsung zenelejátszót, vagy akármi mást.
Headset csatlakoztatva: Miért kéne jeleznie? Nem emlékszem, hogy mikor volt utoljára olyan androidos telefonom, ami jelezte volna. Látod, hogy be van dugva, nem?
Ujjlenyomat olvasó: nem próbáltam, de azt olvasom mindenhol, hogy szupergyors meg jó.

***

(#336) <Lacy85> válasza androgay (#334) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Galaxy Store-ban ott van minden, ami kellhet.
Samsung Browser, Samsung Notes, Samsung Music, stb.
Nekem is fura volt először, hogy tök üres a teló, de van minden, csak fel kell telepíteni.

(#337) tha_answer válasza tha_answer (#291) üzenetére


tha_answer
őstag

bocs. note 9, nem note 8.

jo kerdes a hasznalt s8 vs s10e. a jobb kepernyoju a 2 eves az tuti, de nekem az oldalt olvaso jobban bejon. kar h edge-ben nem lesz oldalt olvasos. s az is kar h szemmel konyen kiveheto a kulonbseg a kepernyok kozott.

(#338) androgay válasza ollie (#335) üzenetére


androgay
kezdő

Sajnos ezen azért már túl vagyok, hogy a play nincs beállítva...amúgy wifiről sem telepít (egy telekommunikációs multinál dolgozok,és 3 kollégám is csak a fejét vakargatta, és ugyan nem alkalmazást programozunk reggeltől estig,de azért értünk ennyire az androidhoz). Az ujjlenyomat olvasó meg tényleg vacak,ezen nincs mit szépíteni. Azért szeretem,ha visszajelzi,hogy csatlakoztattam a headsetet, mert lehet nem szeretném, hogy ami hangot/zenét amit elindítanék rajta,azt hallja a környezet. Szóval köszi, a telefon könnyítse meg az életem, ne egy újabb stresszfaktor legyen :) - eddig az összes telóm kijelezte,szóval elismerem,hogy ez nem feltétlen hiba, de idegesítő.
A magyarításról akkor még egyszer: 40 ezres telónál hm-hm, végülis nem került sokba,de negyed millánál??? Ok,nem hiba, ettől még működik, csak szerintem iszonyat igénytelen (ha csak a-ból b-be kell egy akármilyen autó, megteszi egy 2 milas dacia,de 20 misiert azért vesznek bmw-t,mert nem sorjás műanyagot,hanem finom bőrt szeretnének látni a beltérben - ez az igénytelen magyarítás itt egy ronda sorjás műanyag a bőrözés közepén).
Holnap amúgy visszaviszem,kérek egy 72 órás cserét, meglátjuk utána mi lesz.

(#339) bakoczay válasza androgay (#338) üzenetére


bakoczay
lelkes újonc

A füles kijelzésén esetleg Demó mód segíthet. Fejlesztői beállításokban engedélyezed, bekapcsolod, aztán Activity Manager appban (apk-ból kell feltenni, kivették Playből) Rendszerfelületnél megnyitod, és Állapotsornál megnézed. Hátha.
Ha nem műxik, akkor Setting Database Editorban meg lehet nézni, van-e neki beállítási sor.

Play és/vagy Play Szolgáltatások összes adatát törölted beállításokban?

[ Szerkesztve ]

(#340) HarleyCustom válasza ollie (#335) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...használnák...”
;]
Naaaaa:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#341) Ádám16 válasza ollie (#335) üzenetére


Ádám16
addikt

Jól érzem, hogy minden, amit a Samsung a mobiltelefon szférában letesz, az csak jó lehet szerinted? Ami el lett rontva, hiányos, az sem gond, mert te máshogy használod.

(#342) Jakesz válasza Ádám16 (#341) üzenetére


Jakesz
őstag

Nagyon elvakult, az összes samsungos topikban foggal-körömmel védi az adott szériát, ha valaki csak egy rosszat vagy hiányosságot említ róla.

(#343) HarleyCustom válasza Jakesz (#342) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezt én is megfigyeltem...de hát na...neki ez a kedvence,ezért védi.Én mondjuk mindet védem,ha jó.Ha szar,akkor egyiket sem,még ha az adott terméket is használom.
Egyébként meg mindegyik telefonnak van valami nyűgje csak hát az nem mindegy,hogy mi...Ami meg nekem fontos,az a másiknak meg lehet,hogy elhanyagolható.Ki érti ezt?:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#344) Braddock válasza Ádám16 (#341) üzenetére


Braddock
őstag

Jól.

(#345) ollie válasza Ádám16 (#341) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jól érted.

És ha már kötekedni van kedved, áruld el mi a hiányosság, amit védek.

[ Szerkesztve ]

***

(#346) joey04 válasza Remus389 (#308) üzenetére


joey04
titán

2 azonos s10-nek is lehetnek teljesen ás színei. a felbontásról meg annyit, hogy vakteszten azt sem vették észre, ha hd-ra csökkentették a felbontást...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#347) ollie válasza joey04 (#346) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha mások a színei, az hibás panelt jelent, pontosabban rosszul kalibráltat.

[ Szerkesztve ]

***

(#348) mateban11 válasza androgay (#334) üzenetére


mateban11
lelkes újonc

Hello. És az S10e szebb képet készít a P20-nál?

(#349) Fred23 válasza joey04 (#346) üzenetére


Fred23
nagyúr

Saját tapasztalat, hogy PH!-t böngészve nem veszem észre, hogy 1080p-t vagy 1440p-t látok egy maximum 5.8"-os kijelzőn, viszont YouTube videót 1440p-re állítva már kijön a difi, vagyis látható, de ott se azonnal vettem észre egyébként, hanem csak bizonyos jeleneteknél.

Ezzel szoktam tesztelni, akinek van kedve, vesse össze maga akár egy Media Marktban: S9 vs S10e mondjuk. S9 ugye 1440p-n, S10e meg 1080p-n.

ollie: Egy kis hiba még nem feltétlenül baj. Számomra hatalmas eltérések ne legyenek sehol a referencia színekhez képest, oszt' csókolom! Néha egy kis eltérés a helyestől akár még szubjektíve vett szebb minősítést is jelenthet; persze az azért már nagy baj, ha a színpontosság úgy alapvetően csapnivaló. Meg nézhetjük úgy is, hogy ami ma közepes fölé színpontosságú panel egy mobilban, az néhány éve még csúcskategóriát jelentett.

[ Szerkesztve ]

(#350) ollie válasza Fred23 (#349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Értem, csak ha olyat ír a displaymate, hogy az S10 kijelzőjének a színhelyessége szabad szemmel megkülönböztethetetlen a tökéletestől, akkor egy kis eltérés is, ami szabad szemmel látható, hibának számít. Mert konkrétan ezt írta.

For the Galaxy S10, Samsung has concentrated on significantly raising the on-screen Absolute Picture Quality and Absolute Color Accuracy of the OLED display by implementing Precision Factory Display Calibration, moving the overall Galaxy S10 display performance up to impressive Record Setting Outstanding levels with over a dozen Display Performance Records, including Absolute Color Accuracy at a very impressive 0.4 JNCD that is Visually Indistinguishable From Perfect. The Galaxy S10 is the most Color Accurate Display that we have ever tested.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.