Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) djzolee91 válasza #16820480 (#4000) üzenetére


djzolee91
tag

Köszönöm a választ. Alatta kis betűvel írtad, hogy eladóvá válik az S10e. Miért ha szabad kérdezni?

(#4002) honeker válasza djzolee91 (#4001) üzenetére


honeker
őstag

Ez engem is érdekel

..most akarok veni

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4003) #16820480 válasza djzolee91 (#4001) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt nem kimondottan neked írtam, csak aláírásban van benne.

Azért amúgy, mert van pár dolog, amiben számomra nem annyira tökéletes, és kerestem helyette olyat, ami talán jobban fog tetszeni. Például az akksi nekem kicsit csalódás OP6 után, hogy nincs meg a két nap. Vagy a teleobi is jó lenne néha. Ujjlenyomat olvasó is fel tud néha bosszantani. AoD is szerintem kicsit keveset tud, főleg hogy kb a Samsung vezette be annak idején. Azt sem értem zseb módhoz miért nem a közelségérzékelőt használják, ha már van, hanem a kamerát(?), mert sötét szobában is aktiválódik. Meg még pár ilyen dolog.

(#4004) djzolee91 válasza #16820480 (#4003) üzenetére


djzolee91
tag

Tudom, hogy az aláírásban van benne, de mint S10e tulaj írtad, és engem, mint valszeg leendő S10e tulajt joggal foglalkoztat a kérdés, hogy valaki aki már használta, miért akar vajon megválni tőle.

Ezeken kívül mi az ami miatt még így döntöttél?

(#4005) #16820480 válasza djzolee91 (#4004) üzenetére


#16820480
törölt tag

Találtam jó áron olyat helyette, ami már érdekelt egy ideje, csak túl drágának találtam eddig. Jó kis telefon az S10e amúgy, de annyira nem tökéletes, hogy foggal körömmel ragaszkodjak hozzá.

(#4006) HarleyCustom válasza #16820480 (#4005) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sajnos a tökéletességet még nem találták fel :)
Perszr van, ami meg másban jobb, de olyan, hogy minden jó legyen, olyan nincs. Valami mindig van, ami nem jó csak innentől már egyéni megítélés kérdése, kinek mi a hiba, esetleg hiányosság.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4007) #16820480 válasza HarleyCustom (#4006) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amúgy egyébként ez volt az első Samsungom, és tökre kellemes csalódás a legtöbb téren. Előtte csak ilyen tapogatás-próba erejéig volt a kezemben más tőlük, és emlékszem még az S4-S5 szoftveresen annyira borzalmas volt, már ránézésre is a csillámpóni hangulatú alap téma :D De a One UI nagyon jó irányvonal és tök kellemes használni :K

(#4008) DanielLong válasza #16820480 (#4000) üzenetére


DanielLong
senior tag

Az ujjlenyomat olvasót én is rühellem! Egyszerűen kicsit ferdébb szögek esetén cseszik beolvasni, másrészt pedig 10-ből 5-ször írja, hogy az egészet takarjam le... Nálam ezelőtt Sony XZ1C-n a nagyobb olvasóval sosem volt ilyen gondom és sokkal kevesebbet szívtam vele. Az meg, hogy olyan helyre tették, hogy el sem érem kényelmesen meg sokszor a hangerő állítása helyett sikerül kikapcsolni a telefont csak hab a tortán.
Ja amúgy szeretem a készüléket :))bár kérdés nélkül váltanék egy ennél is kisebbre, ha úgy adódik.

szerk: Ha jól sejtem Xperia 5 lett helyette. Írnál róla pár dolgot? Ha nem lenne olyan baromi hosszúkás, akkor erősen elgondolkoztam volna rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4009) HarleyCustom válasza #16820480 (#4007) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Talán a Samsung S7 áll a legközelebb a tökéletességhez nekem, még mindig. :)
Van is itthon, a nejem azt hasznája a megjelenése óta és tökéletesen teszi a dolgát a mai napig.
S8-tól kezdve az ujjlenyomatolvasót nagyon elcseszték. S8-s9-s10-note10....szerintem mindnél.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4010) #16820480 válasza HarleyCustom (#4009) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem abban még az nem tetszett, hogy a navi gombok sorrendje nem volt módosítható, mivel fizikai gombok voltak. Plusz hát mai szemmel azok a kávák 😁

DanielLong: A topikjában írtam pár dolgot, meg szívesen válaszolok kérdésekre is, csak nem akartam itt offolni nagyon :R

(#4011) HarleyCustom válasza #16820480 (#4010) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem mai szemmel nézve....
A navi gombok variálhatósága, meg megint szubjektív. A kávák megint csak szubjektív... :)
Ezért mondom, nagyon nem lehetett belekötni csak ilyesmibe, szóval nagyom is rendben volt az a teló anno.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4012) migabi24 válasza HarleyCustom (#4011) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát azért a külső hangszórója az kritikán aluli volt, az S10-nek meg etalon hangzása van

(#4013) HarleyCustom válasza migabi24 (#4012) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem mai szemmel nézve....és ne hasonlítsd egy mai csúcs Samsunghoz,mert nem fair. :)

Akkor, abban az időben, nagyon is jó volt szerintem.
A hangszórója kb.minden telefonnak mono volt a Sony kivételével, ja meg az iPhone 7. :D
És ahhoz képest a Samsung jobban szólt minden mono hangszórós telefonnál.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4014) migabi24 válasza HarleyCustom (#4013) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem egy kőbaltárol beszélgetünk, pár éves modell, és az s10e alig jobb valamibe, az S7 hangszórója volt a leggyengébb az akkori mezőnybe is, nem csak mai szemmel

(#4015) PACSA75 válasza HarleyCustom (#4006) üzenetére


PACSA75
őstag

Én kb fél évente cserélem a telefonjaimat, mert megunom őket, és ez már megvan fél éve, de egyszerűen nem találok olyan telefont amire érdemes lecserélni, számomra egyszerűen tökéletes, nem találok fogást rajta. Valószínűleg iphone lesz az utód, hogy legyen valami változás, viszont érdemben az sem fog többet hozni, sőt.

(#4016) HarleyCustom válasza migabi24 (#4014) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egész pontosan 4 éves model.
Azért az már nem mai. És a mobilos szekcióban, a tech világában, igenis réginek számít egy 4 éves készülék. Még ha nem is "kőbalta", ahogy Te mondod, de régi.

Szerinted a leggyengébb mezőnybe tartozott.
Szerintem meg a legjobb minőségű hangszórót rakták bele, ami akkor elérhető volt. A sztereó iPhone 7 volt a legjobb, majd az akkori sztereó Sony Z5 csúcsmodellek, bár sztereó volt, kicsit halk és inkább magas hangú, utána a mono LG G5, Samsung S7, aztán meg a gagyi kínai márkák a legalján a recsegős hangszórójukkkal.

Ezek az én személyes tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4017) HarleyCustom válasza PACSA75 (#4015) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Nekem már az 5.darab van ebből, amóta megjelent. Valahogy mindig visszatérek rá :)
Mindig egy biztos pont.

Compact méret, jól néz ki, erős hw.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4018) kalolaci


kalolaci
senior tag

Én jelenleg is, az S7-et használom. Pedig decemberben vettem, az S10e-t. 😁

[ Szerkesztve ]

(#4019) tibbike01 válasza kalolaci (#4018) üzenetére


tibbike01
őstag

Miért is? Egyébként nekem is S7 van és épp tervezek váltani S10/S10e-re, de egyre jobban azt érzem, hogy meg kell várnom az s20-at :)

(#4020) ollie válasza tibbike01 (#4019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S20 kétszer annyiba fog kerülni (300k körül lesz), mint most egy akciós S10e.

***

(#4021) Teal'C válasza ollie (#4020) üzenetére


Teal'C
addikt

Akinek hosszú távra kell akkor is a 20 lesz a jó. Eleve 10 es android így min2 frissítés. A többi várható előnyről nem is beszélve.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4022) tibbike01 válasza ollie (#4020) üzenetére


tibbike01
őstag

Én használtan szoktam venni telókat, amihez legalább 6 hónap garancia van. Az S10e 100ezer körül vehető míg a sima S10 130ezer körül. Lesz majd s20 is 170-180 körül.

[ Szerkesztve ]

(#4023) kalolaci válasza tibbike01 (#4019) üzenetére


kalolaci
senior tag

Igen rég (két és fél éve) használom, az S7-et. Még nem szoktam meg, az S10e-t. Egyenlőre próbálgatom.

(#4024) Munkas


Munkas
aktív tag

S10e-hez is van S Pen, vagy az csak a Note-al működik?

(#4025) sfefe válasza DanielLong (#4008) üzenetére


sfefe
őstag

Nekem meg tökre bejön az ujjnyomolvasó. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4026) torma1981 válasza Teal'C (#4021) üzenetére


torma1981
veterán

Azt sem tudod milyen lesz az S20. Meg sem jelent. Akkor miért kell ilyet írni?

(#4022)tibbike01
100k az S10e? Nem hiszem, hogy pár darabnál többet adnak ilyen áron. Az inkább 120-125k.

[ Szerkesztve ]

(#4027) ollie válasza Munkas (#4024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak Note-okkal működik és az újabb Tab S-sekkel.

***

(#4028) HarleyCustom válasza Teal'C (#4021) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bőven jó választás az S10E is még hosszútávra.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4029) tibbike01 válasza torma1981 (#4026) üzenetére


tibbike01
őstag

Nézz küröl a neten, gsm-ekben. Egy használt S10e 100k-nál többet nem ér. Lassan 1 éves teló és az új ára is folyamatosan csökken, mivel kifutó modell. Jön az új modell. Ez van.

(#4030) torma1981 válasza tibbike01 (#4029) üzenetére


torma1981
veterán

Persze sufi garival lehet kapni. Minden olcsóbb úgy. Nem ilyen neve nincs boltokra gondoltam. De mindegy ott veszi a telefont ahol akarja az ember.

[ Szerkesztve ]

(#4031) migabi24 válasza HarleyCustom (#4016) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kicsit el vagy tévedve, az S6-ba sokkal jobb hangszóró volt pedig az még régebbi, az S7-nél még meg is magyarázták, hogy a vízállóság miatt történt visszalépés, annyira zavart a szerinted jó minőségű hangszóró, hogy végül ez miatt rásóztam az asszonyra mert annak mindegy, egy P9 megváltás volt utánna, de elfogadom az álláspontodat mert mindenkinek mások az igényei, nekem pl az itthoni sztereó láncom a dupláját éri a családi autónál🤣

[ Szerkesztve ]

(#4032) HarleyCustom válasza tibbike01 (#4029) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet, hogy nem ér többet, de hol kapsz 100 ezerért S10E-t? Mert akkor veszek.
Csak mert a gsm bolt is használtan kb.110-120 körül veszi meg, beszámítani meg van amelyik 130-ba is beszámítja másik teló árába.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4033) HarleyCustom válasza migabi24 (#4031) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Dehogy volt jobb...Te vagy eltévedve. :)
Rossz a füled. Menj orvoshoz.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4034) pit stop válasza tibbike01 (#4029) üzenetére


pit stop
addikt

Linkeket dobálhatod 100 alatti garis ajánlatokról, ahogy látom többen megnéznénk :D
Jó lesz az 125-ért nagyságrendileg.
Újonnan pedig 160 körül van gyári garival - és a kettő így reális egymáshoz és jó ár/érték.

Most már nincs nagy különbség a generációk között, így akit nem szolgálna ki 2-3 évet gond nélkül ha most venné azt sem értem...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4035) Teal'C válasza torma1981 (#4026) üzenetére


Teal'C
addikt

Azért elég megfelelően körvonalazódik az s20 ha kicsit utána keresel persze nem a gyökér írásokban meg youtube videókban mert abból elég sok van. Már rengeteg dolog szivárgott ki szokás szerint.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4036) migabi24 válasza HarleyCustom (#4033) üzenetére


migabi24
nagyúr

Majd őt is küld el :D [link]

(#4037) HarleyCustom válasza migabi24 (#4036) üzenetére


HarleyCustom
veterán

7milliárd emberből elég sok halláskárosult (is) van. Nagy számok törvénye alapján... :D ;]
Mehettek együtt. Fül-orr-gégészet ;]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4038) kaciokos válasza HarleyCustom (#4037) üzenetére


kaciokos
őstag

Amúgy meg mi ez a felhajtás a hangszóró körül? Még a legjobbakat is megalázza egy normálisabb BT hangszóró, fülesről nem is beszélve. Nyilván a mérete miatt olyan amilyen, fél perces YouTube videóra bármi jó, de ha zenét hallgatok, vagy filmet nézek, akkor eszembe sem jutna használni.

(#4039) HarleyCustom válasza kaciokos (#4038) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Nincs itt semmi látnivaló! Oszoljanak kérem..."
;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4040) torma1981 válasza Teal'C (#4035) üzenetére


torma1981
veterán

Majd ha megjelent meglátjuk. Ja és persze mikor lesz 130k az S20? Nem hiszem, hogy mostanában. Sőt szerintem hamarabb kifut, hogy annyiért adják.

(#4041) Pano válasza torma1981 (#4040) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem olyan ár körül lesz 1 év múlva, mint most a sima s10. Ezt az ársávot amit az s10e képviselt valószínűleg S szériából elfelejthetjük.

[ Szerkesztve ]

(#4042) Teal'C válasza torma1981 (#4040) üzenetére


Teal'C
addikt

Senki nem mondta hogy 130e lesz valaha is. Kb annyi lesz mint a note 10 volt valószínűleg. De ha most kell választani és a hivatalos árakat nézzük hosszú távra vásárolva mint azt eredetileg is felhoztam.
Az S10e jelenleg 170e hivatalos árban garival és már nincs szolgáltatónál, majd 1 éves és csak 1 android verziót kap ezután.
Az s20 kb 300-320e lesz várhatóan előfizuval ilyen olyan kedvezményekkel még kevesebb és 2 android verziót kap.

Nos én ezért írtam hogy az s20 jobb befektetés annak aki most tervez vásárolni és a felső kategórián gondolkodik :R

Persze ott a méret kérdése is ami a szivárgások szerint az 5,8" ról 6,2" ra változik ez képátlóban 10mm így széltében 2-3mm magasságban 5-6mm lehet nagyságrendileg de ez még függ a képaránytól is és a kávák vastagságától.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4043) migabi24 válasza HarleyCustom (#4037) üzenetére


migabi24
nagyúr

2:1 az én javamra szóval valószinüleg te vagy süket :C

(#4044) Teal'C


Teal'C
addikt

Akku téma! 25% on vagyok azért ez elég jó eredmény ettől a pici mobiltól.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4045) migabi24 válasza Teal'C (#4044) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem rossz de tud ez többet is ha csak 1 sim van :D

(#4046) HarleyCustom válasza migabi24 (#4043) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugyanmár... :D
Akkor holnap doki, ne felejtsd el! ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4047) kátú válasza migabi24 (#4043) üzenetére


kátú
őstag

Az, hogy mi nem szállunk bele a vitába, nem jeleni, hogy az s7 jobban szól :U az s7 a közelébe sem érhet az s10e nek hangszórót tekintve :K szóval süket vagy

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#4048) honeker


honeker
őstag

Pixel 3a keveseltem a kijelzö idöt ezért skartam váltani s10e készülékre

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4049) HarleyCustom válasza honeker (#4048) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És akkor nem váltasz?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4050) migabi24 válasza kátú (#4047) üzenetére


migabi24
nagyúr

Valamit nagyon mellé olvastál barátom, épp azt állítom, hogy az S7 szar volt még a maga idejébe is, a kedves kollega védi, hogy milyen szuper volt, de mint tudjuk az idő megszépíti az emlékeket, ezért elnézem neki:C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.