Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) aelod válasza Fred23 (#100) üzenetére


aelod
veterán

Még csak most? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#102) K0vasz válasza vicze (#95) üzenetére


K0vasz
aktív tag

nincs. én kapcsolgattam oda-vissza a felbontások között, és semmi különbséget nem láttam

(#103) Samott válasza Fred23 (#100) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem amikor eloszor hallottak hogy lesz kompaktabb S10 akkor toroltek a XZ4C-t... :( Mert meg tokot is kapni hozza, szoval terveztek vele... de ugy nez ki tenyleg toroltek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#104) Noukoum


Noukoum
veterán

Iphone xs killer. Abszolút

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#105) Sgarrista


Sgarrista
tag

Ritkán mondok ilyet mostanában , de erre szívesen le cserélném az iPhone 8-at.
Pont jó a méret , tetszik a kinézete.

(#107) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Na, talán megvan végre az S7-esem utódja. Kb pont ugyanakkora a kettő. Felbontásra rágyúrhattak volna, már nagyon várom a 4K kijelzőket a szúnyógháló nélküli VR miatt.

Azt nem tudja vki, hogy a USB mennyire fürge? Remélem nem 400 Mbit-es USB2.0 csatolófelület van a Type-C alatt... Legalább 3.1 Gen1 kellene.
Valamint az SD kártyaolvasó az még UHS-I lenne?
Vagyis eljutottunk már odáig, hogy nem 20 MB/s másolási tempóra képes a telefon PC-ről vagy OTG eszközről? Mondjuk olyan 80-100 MB/s tempóval már elégedett lennék.

[ Szerkesztve ]

(#108) janeszgol válasza giroud199 (#96) üzenetére


janeszgol
félisten

Hagy! Csak egy hater. Itt éli ki az alma-imádatát, aztán marhaságokat ír. Lásd #106 is.

[ Szerkesztve ]

(#109) ollie válasza vicze (#95) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azonos méretűek azok a kijelzők, mert más az arányuk.

***

(#110) embe


embe
nagyúr

Ne kezdjetek már ezen a droid-alma ellentéten lovagolni! Más mindkettő. Most vettem egy S9-t. Almás srác megvette, használta vagy 1 hónapot, utána bevágta a szekrénybe. És vett megint egy Iphone-t. Magyarázhatod neki, hogy milyen jó az S9.
Más a két rendszer. Ő azt preferálja. Másért jó ez is, az is.
Kamerát összelehet hasonlítani. De a két rendszert?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#111) ambination


ambination
tag

Esetleg olyan infó,hogy apple watch 3.generációs órával kompatibilitása van e?Párosítani lehet e őket?előre is köszönöm!

(#112) .Szaki. válasza embe (#110) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan. Igazából szerintem egy tényleg jó és hibátlan rendszer a kettő ötvözetéből tudna lenni. Most ott tartok, hogy bizonyos dolgok miatt hiányzik az iOS, viszont már az sem kéne, mert tud olyan dolgokat az S9+, amikből már nem engednék. Felesleges az Android vs. iOS vita.

ambination

Én úgy tudom, hogy az Apple Watch kizárólag Apple termékekkel kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#113) nozs23 válasza ollie (#109) üzenetére


nozs23
addikt

18.5:9 vs 19:9, micsoda különbség.

(#114) ak76 válasza .Szaki. (#112) üzenetére


ak76
senior tag

Ez így van, mind a kettő jó, vagy mind a kettő szar, nézőpont kérdése.

:K

(#115) fogtunder


fogtunder
nagyúr

A Samsungnak sikerült tervezni egy szerény kiterjedésű modellt, aminek bámulatos a fogása, zsebkompatibilis és mindent tud, amit a nagyobb és főleg drágább variánsok. Biztos vagyok benne, hogy ez nem is volt olyan fájdalmas procedúra, mint amennyire a gyártók húzódnak tőle.

a gyártóknak nem a koncepció kidolgozása a fájdalmas, hanem gyártásba vinni azt, majd szembesülni vele, hogy igazából rétegigény, már az S5 mini idejében is az volt. sajnos az a szomorú helyzet, hogy bár itt a fórumon nem ez látszik, a közel high-end hw kisméretű házban rétegigény, na nem annyira, mint mondjuk egy FLIR kamerás 500€-s CAT mobil, de azért elég keményen ahhoz, hogy ne legyen pozitív a mérleg, ha az eladásokat és a fejlesztési költségeket, marketinget, egyebeket figyelembe vesszük. az S5 mini is bukta volt, meg az összes hasonló Sony termék is azóta.
ettől függetlenül nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez az iterációja a high-end mininek hogy fog szerepelni a piacon.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#116) eclipse006


eclipse006
őstag

Mire is jó a kamera lyuk.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#117) embe


embe
nagyúr

Van olyan piac ahol még memkarit, és tokot is adnak mellé - hozzá.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#118) AliceWake válasza Teasüti (#107) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

3.1-es a Type-C :K

Non omnis moriar.

(#119) persil válasza eclipse006 (#116) üzenetére


persil
nagyúr

Jezus! :DDD Made my day!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#121) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ez nagyon korrekt telefon lett!

Huawei P30

(#122) erahurka válasza fogtunder (#115) üzenetére


erahurka
félisten

Vigyázz, mindjárt jönnek az 5" huszárok és elmondják majd hogy nem a kereslet diktál hanem a gyártók nyomják le szerencsétlen dinó kezűek torkán a tepsifinokat.

(#123) Plazmacucci válasza erahurka (#122) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Különben is 3,5 colt a tökéletes méret okostelefonnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#124) Remus389


Remus389
veterán

Ha nem lenne olyan magasan a gombja, el is gondolkodnék rajta. Mert minden másban megfelel (jó, talán a kameralyuk necces, de egyébként okés)

De így, el lett cseszve. :(((

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#125) Sn00k


Sn00k
veterán

Nekem ez adja a legjobban. Eselyses beprobalom, bar az ertesitesi led fajompont aod ide vagy oda, foleg ha nem is lehet a szines cicoma maitt rendesen latni az eresiteseket.

(#124) Remusz911. Menj be fogdosd meg en megtettem egyaltalan nem para...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#126) Noukoum válasza janeszgol (#108) üzenetére


Noukoum
veterán

+1

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#127) Remus389 válasza Sn00k (#125) üzenetére


Remus389
veterán

Én már vagy háromszor. Állandóan nyúztózkodnom kellett érte. Hogy lehet ekkora böszmeséget csinálni?

Arról szólna a mobil hogy kényelmes és jó kézbe fogni, ez igaz, de az a gomb... Ez nem egy kezdő gyártó, mert annak néznék el egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128) szemy94 válasza fogtunder (#115) üzenetére


szemy94
senior tag

Az S5/S5 Mini csak a névében rokon, ha a specifikációkat megnézzük kb olyan, mint mondjuk S8-A6 (A8 azért nem rossz).

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#129) HarleyCustom válasza Remus389 (#127) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Komolyan kiváncsi lennék annak a magyarázatára,aki felelős azért,hogy a b.gomb miért került oda,ahová:)
Vajon mi késztette arra,hogy oda tegye?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#130) Ádám16


Ádám16
addikt

ajaj, a pénztárcám elkezdte veszélyben érezni magát.
Samsung plz, annyi, hogy 2 év múlva is maradjon csúcsteló, csúcssebességgel.

(#131) fogtunder válasza erahurka (#122) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Felőlem jöhet ezzel bárki, csak rakjon mögé statisztikát is :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#132) fogtunder válasza szemy94 (#128) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Lehet, régen volt már, de a Sony Compactok erősek voltak aztán mégse kellettek a kutyának se.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#133) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

ha mondjuk nem akarok nagyon nagy telefont, vagy rendszeresen zoomolni dolgokra(?), akkor nem tudom, miért választanék mást ehelyett.

Sony A6000 | iPhone 12

(#134) Teasüti válasza AliceWake (#118) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van esetleg még lehetőség mérni egy adatátviteli sebességet?
USB és SD közt érdekelne oda-vissza pendrive-ról, esetleg external hdd-ről OTG-n, na meg ugye MTP gépre kötve.
Engem mindig ezek az adatok érdekelnének, ami egy tesztben sincs benne...

(#135) borand válasza vicze (#95) üzenetére


borand
aktív tag

Nincs. Sőt még 6,4 sincs. VR-ra van egyedül, csináljanak azért külön verziót, amúgy semmi értelme.

(#136) Remus389 válasza HarleyCustom (#129) üzenetére


Remus389
veterán

Ez érthetetlen. Nem egy ember felelős ezért hanem az egész csapat akik jovahagytak.

Nem igaz hogy a prototípust tesztelok ezt nem kifogásolták főleg a nok.

Talán megmakacsoltak magukat a sargak. 😂

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#137) zazenke


zazenke
őstag

ennyiért beleférhetett volna optikai zoom is . Szerintem eljött az az idő amikor a huawei többet ad ugyanennyi pénzért.(még samsung tulaj vagyok én is)

[ Szerkesztve ]

(#138) ollie válasza zazenke (#137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 kamera már sok lett volna egy ilyen kis mobilon.

***

(#139) Remus389 válasza Remus389 (#136) üzenetére


Remus389
veterán

Some journalists say that this was deliberate decision by Samsung to make power button hard to reach. They want to “teach” a user to live without power button. You should use tap to wake, lift to wake and screen timeout or some lock gestures. Anyway, with bxActions app you can remap Bixby Button to act like power button.

Na talán ez a legjobb magyarázat. Reddit

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#140) zazenke válasza ollie (#138) üzenetére


zazenke
őstag

miért az s9+ ban is 2 kamera van hátul és ott van 2x es zoom. Szerintem tudatosan nem úgy készült ez a modell akkor mivel lenne jobb a nagyobb modellek

(#141) ollie válasza zazenke (#140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nehogy azt mondd már, hogy a 2x zoom jobb, mint a nagyobb látószög. Mindenki annak örül, hogy nem a zoom kamerát tették ebbe, hanem a nagyobb látószögű kamerát.

[ Szerkesztve ]

***

(#142) Zolom89 válasza ollie (#141) üzenetére


Zolom89
senior tag

Bocs nem neked akartam

Ajánlott plecsni egy 230k telefonért, amin a világ leghülyébb helyén van az újjlenyomatolvasó és van egy dedikált Bixby gomb ami útba van? HA nem létezne Xiaomi, Honor, OP telefonok evvel a SOC-al sokkal olcsóbban még meg is érteném :D De oké ez Samsung, itt van marketing dögivel..
El is hiszem hogy jó telefon, nem vonom kétségbe tényleg, viszont kicsit vicces számomra hogy az iPhone XR plecsnit se kapott ez meg egy ajánlottat :D ugyan már...

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#143) HarleyCustom válasza Remus389 (#136) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Biztosan van egy góré,aki rábólint a dolgokra,de mindegy is...ha többen voltak benne,az még cikibb.:D
Csak a magyarázat érdekelne...hogy azért van ott,mert....blablabla...:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#144) zazenke válasza ollie (#141) üzenetére


zazenke
őstag

hát akkor én nyominger vagyok mert régi szívfájdalmam az hogy lefényképezek egy kacsát a tiszán és az emberi szemeimmel amúgy jól látom de visszanézve a képeket (monitoron) pici valami távolit látok. Én úgy tudom hogy 2.5x es zoom adja azt a hatást vissza amit a szem lát. de ebben nem vagyok biztos

(#145) fogtunder válasza Remus389 (#136) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én arra tudok gondolni, hogy Koreában felütötte a fejét egy ritka genetikai mutáció, ami az ujjak szürreális mértékű meghosszabbodásával jár. Az S8+ idejében a mutatóujjak nyúltak meg, most a hüvelykujjak.

A vicc az, hogy ma hozták az új A szériát mutogatni, azokon jó helyen van a gomb. Teljes mértékben érthetetlen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#146) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Hát ez sem lesz az év kamerás mobilja.....
Csak azt nem tudom az "ultra" látószögű fotók a tesztben mitől is azok 4:3-as arányban???

(#147) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#146) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bocsánat helyesen:
"Ultraszéles látószög, éjszaka:"

(#148) ollie válasza SlyChocolate (#146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a kép aránya miatt széles a látószög.

***

(#149) SlyChocolate válasza ollie (#148) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Széles látószög lényege a "széles világ" halszembe tömörítése. De itt szinte csak egy sima 4:3-as fotók vannak a képeken.
Semmi köze a széle látószöggel készült képpekez!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.