Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) Talala válasza MikeWazowski (#24200) üzenetére


Talala
senior tag

Kipróbálva, ez valóban jelez időben.
Köszi mégegyszer a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#24202) Partyface007 válasza Talala (#24201) üzenetére


Partyface007
őstag

erre szoktuk mondani hogy tudnak a fiúk Redmondban (ha akarnak) :-)

(#24203) dkovizoli válasza Magill (#24186) üzenetére


dkovizoli
addikt

Persze , létezik. Csak nem olyan hatásfokkal , mint nélküle. Sokan a whitestone dome glass-ra esküsznek. Jópàran pedig az alis vagy wish-es üvegeket használjuk. Én csak uv ragasztós üveget használok és eddig védeni védett. Ez a harmadik ami rajta van.

(#24204) grafnet válasza dkovizoli (#24203) üzenetére


grafnet
veterán

Linkelsz egy példát amit Te használsz?

Az UV-s ragasztóval felrakottat mivel szeded le?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24205) _flamer válasza dkovizoli (#24203) üzenetére


_flamer
aktív tag

Nekem Whitestone van már egy éve. Működik vele az ujjlenyomatolvasó és tényleg nem rossz (bal alsó sarokban már kezd feljönni)de szerintem semmivel nem extrább mint az olcsóbb társai. Plusz kell a felhelyezéshez egy kis ügyesség. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24206) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok!
Ti fényképezéskor használjátok a jelenet optimalizálót?

(#24207) tibbike01 válasza Szajo (#24206) üzenetére


tibbike01
őstag

Én használom, egész jól műkodik.

(#24208) dkovizoli válasza grafnet (#24204) üzenetére


dkovizoli
addikt

Semmi probléma ne volt még egy leszedésnél sem. Ugyanúgy lejött m8nd , mint egy sima tempered glass, ami nem uv ragasztós.
Valamiért a link nem lett jó. Alin az Akcoo Official Store-ból szoktam rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#24209) grafnet válasza dkovizoli (#24208) üzenetére


grafnet
veterán

Nézem este. Köszi!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24210) Magill válasza dkovizoli (#24208) üzenetére


Magill
csendes tag

Köszi mindenkinek amúgy az üvegfóliával kapcsolatos tapasztalatokat. Én is néztem alin :D Ismerős mediamarktban rakatott fel, ki is cserélték neki mikor visszavitte hogy nem lett pontosan feltéve (ingyen). (elég hepciás az illető) Azt sajnos nem tudom milyen márka vagy ilyesmi, de 9ezer volt, ujjlenyomat-olvasó meg működik neki. Elsőre én is ilyesmi megoldást választok aztán csinálom majd magamnak aliról, mert az s6-ra onnan szeretem eddig. Nem is voltak teljesképernyőn ragadósak, de megvédeni megvédték a telefont. Ez a ragasztós dolog meg nem tűnik ördöngősségnek, ha van egy kis kézügyesség :D. De megnyugtatóak voltak a videók is, hogy lejön a kijelző nélkül:D.
Nem szeretem a hétfőket de mostmár várom, hogy megkapjam. Aztán talán nem kínzom magam tovább ilyen p30pro meg s10+ kamera összeahonlító videókkal. :D

(#24211) Taci válasza Taci (#16963) üzenetére


Taci
addikt

Ennek tudjátok esetleg a nevét? Akárhogy próbálom, akármilyen keresőszóval, nem találom.
Segítsetek, kérlek. Köszi!

(#24212) _flamer válasza Taci (#24211) üzenetére


_flamer
aktív tag

Én nem tudok ilyen fóliáról ami ezekre a részekre lenne.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24213) Magill válasza kispal87 (#24192) üzenetére


Magill
csendes tag

Elfogadom, hogy te így látod. De én egymás mellé tettem őket meg még az s6-omat is, és még ahhoz képest is "életlen" volt a kijelzője az s10+-nak. Ennek ellenére megvettem, szóval... :) Ha nem teszek mellé mást majd nem fog érdekelni, de legalább bízom benne, hogy jól kifogja szolgálni a használati szokásaim és az idejét is a kezeim között.

(#24214) hanti válasza Magill (#24213) üzenetére


hanti
senior tag

Milyen felbontásra van állítva az S10+?

(#24215) Magill válasza hanti (#24214) üzenetére


Magill
csendes tag

Az összes létező felbontást végig néztem az S10 és S10+ esetében egymás mellé téve(nyilván). De már bánom, hogy ezt leírtam :D mennyien fennakadtak rajta... :D Nem állítottam pedig, hogy emiatt rossz lenne, szimplán hogy márpedig van különbség ami nekem picit csalódás volt. Ha már s10+ a neve lehetne a kijelzőben is legalább ugyan olyan "jó", mint az s10. Ennek ellenére gyönyörű akijelző.

(#24216) csorbajeno válasza Magill (#24215) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ne adj tippet a Samsungnak. Gondolj csak bele a Note szériába... Ha végignézed a mezőnyt, akkor 1440p-nél nagyobb felbontású kijelző sehol sincs és ez sem mindennapos. Szóval, ha a "+" érzest szeretnél kiváltani, akkor a sima szériába kell 1080p-s kijelző es akkor lesz különbség. De ezt én nem szeretném, hogy bekövetkezzen, mint a Note szériánál :N

(#24217) kispal87 válasza Magill (#24213) üzenetére


kispal87
aktív tag

Én csak nem hiszem, hogy az a majd 4,4 millió pixel kb 8x8mm-el nagyobb kijelzőn annyira észrevehető lenne... bár az is igaz, hogy én nem néztem őket egymás mellett, szóval ezen nem fogunk összeveszni. :R

Ha lesz rá alkalmam egyszer utánajárok... :)

[ Szerkesztve ]

(#24218) sgeza válasza kispal87 (#24217) üzenetére


sgeza
veterán

Nagy különbség van az emberi szemek között is ám! Engem például borzasztóan zavar, ha egy autó hátsó ledes lámpája nem kellően magas frekvenciájú pwm-mel van vezérelve, mert látom. Vagy akár a gyengébb minőségű ledes lámpák villogását is látom, ez is borzasztóan zavar amellett, hogy rontja is a látást. Ezeket bárkinek említem, szinte senki nem látja. Eddig csak egy kollégám örült meg ennek, hogy végre van rajta kívül még valaki aki látja és zavarja, mert eddig őt szinte hülyének nézte mindenki emiatt (ez konkrétan a ledes hátsó lámpa esetén). A túlnyomó többségnek ezek fel sem tűnnek, pedig jó eséllyel tudat alatt zavarhatja őket is, illetve rontja a látásukat. Ez csak egy példa volt arra, hogy nem kell rögtön hitetlenkedni egyébként nem hihetetlen dolgokban csak azért, mert mi magunk nem látjuk azt, amire más azt mondja, hogy látja. (Nem arra gondolok, hogy besütött a nap az ablakon, és véresett könnyezett valamilyen szobor. Persze más meg ebben hisz. :) )

[ Szerkesztve ]

(#24219) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv. Meg a telefon vásárlása után ajánlottatok egy appot ami engedélyezi hogy, az ertesiteseket led fénnyel jelezze ,pár napja ez nem mukoduk lehet hogy véletlen letiltottam vagy passz mivel a nevet is elfeljetettem rá se tudok keresni :))
Szóval segítenének ebben messenger ,email, és a házi security kamera ,SMS, telefon hívás, ami ertesitest küld.
Tovabba billentyű beállítás illetve írás elég fura de eddig nem foglalkoztam vele. Néha behelyttesit de hülyeséget vagy ha angolul írok valami teljesen kicserelni ,tovabba ha a Chromeban kezdek bírni valami miden szó után tesz egy pontot.

(#24220) grafnet válasza pruzsi (#24219) üzenetére


grafnet
veterán

Hát, ezt a hsz-t is jól átjavította a T9...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24221) Spy89


Spy89
aktív tag

Sziasztok!
S10plus-hoz szeretnék egy olyan fóliát, mint amivel a gyárból is kijön! Hol tudnék ilyet venni?
Illetve egy olyan tokra lenne szükségem ami ennek a fóliának a szélein túlnyúlik. Tudnátok esetleg ajánlani?

Jön még boardosra lavina! :D

(#24222) grafnet válasza Spy89 (#24221) üzenetére


grafnet
veterán

Szia,
én most rakattam fel egy fólia szerű dolgot, a szerelő szerint nem fólia, de nem is TG.
Nekem a Samu boltban tették fel, felrakással együtt volt 5k.

Tok: ilyet rendeltem: [link]
Elsőre nagyon korrekt a cég: ma felhívtak, hogy valóban kérem-e. Holnap a kezemben lesz.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24223) caky


caky
csendes tag

Sziasztok. 2 sim-es kérdésem lenne. 1. Simről megy a beszélgetés és ezen is hívnak. A 2. Sim csak netre van és erről is megy. Namost ha hívnak az 1. Simemen miért tűnik el a net teljesen? Van erre megoldás? Köszönöm

(#24224) csorbajeno válasza caky (#24223) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azért, mert a telefon csak Dual Standby, ami annyit tesz, hogy mindkettő képes hívást fogadni, de amíg az egyiken hívast bonyolítasz, addig a másik SIM-kártya lecsatlakozik a hálózatról. Ez van a mobilok 99%-ánál dual SIM használat esetén. Most hirtelen nem is tudok példaként Dual Active telefont mondani neked.

(#24225) zzola válasza csorbajeno (#24224) üzenetére


zzola
félisten

A Honor 8 az dual active.

(#24226) grafnet válasza caky (#24223) üzenetére


grafnet
veterán

DS-t megválaszolta csorbajeno.
Van megoldás: legyen net a SIM1-en is. :B

csorbajeno: DA telefonok a Motorola-k voltak, Honorok, LG-k közül néhány.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24227) Spy89 válasza grafnet (#24222) üzenetére


Spy89
aktív tag

Köszönöm a választ!
A toknál persze elfelejtettem leírni, hogy valamilyen szilikontokra gondoltam, aminek a kijelzőnél lévő pereme oldalt benyúlik a fólia fölé. Az a bajom a mostanival is, hogy "felkaparja" a fóliát.

Jön még boardosra lavina! :D

(#24228) csorbajeno válasza grafnet (#24226) üzenetére


csorbajeno
veterán

Neked is és zzolanak is köszi az infót, most már tudom, hogy mik a dual active-ak. A Honor 8-ra nem emlékeztem :B

(#24229) zzola válasza csorbajeno (#24228) üzenetére


zzola
félisten

Én is csak onnan tudom, mert itt hever egy a fiókomban. :D

[ Szerkesztve ]

(#24230) csorbajeno válasza zzola (#24229) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor neked előnyöd van velem szemben :D

(#24231) dkovizoli válasza caky (#24223) üzenetére


dkovizoli
addikt

(#24232) zzola válasza dkovizoli (#24231) üzenetére


zzola
félisten

Ez arra a kártyára vonatkozik, amiről a hívás megy. Neki épp a másik kártyán kellene a net...

(#24233) sgeza válasza dkovizoli (#24231) üzenetére


sgeza
veterán

Ezzel nem fog menni neki, csak az azonos kártyára vonatkozik. Az ok, amit a kollégák fentebb kifejtettek.

[ Szerkesztve ]

(#24234) caky válasza dkovizoli (#24231) üzenetére


caky
csendes tag

Köszi. Ezt bekapcsolva a net átkapcsol az 1-es simre amiről megy a beszéd ha van rajta net?

(#24235) sgeza válasza caky (#24234) üzenetére


sgeza
veterán

Miért nem próbálod ki? :U :F
Egyébként én azt tippelem, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#24236) grafnet válasza caky (#24234) üzenetére


grafnet
veterán

Van neted a SIM1-en?
Mert, ha van, akkor fog működni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#24237) Kleroo


Kleroo
veterán

Ment már vkinek tönkre az usb aljzat?
Pár napja nem megy a quickcharge. Azt hittem a töltő rossz, de minden adapterrel ezt csinálja. Aztán egy nappal később az autós töltőmön észrevettem hogy tűzforró, fél mp-es érintésnél is égetett, volt vagy 70 fok, kihúztam, elég égett szaga volt. Működik még, de csak sima töltést tud, kb 7órát ír rá.
Vmi nagyon elszáll benne lassan. Elég gáz így kb 200 töltésciklus után.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24238) caky válasza sgeza (#24235) üzenetére


caky
csendes tag

Mert feltöltőkártyás az a sim és venni kéne rá netet. Feleslegesen meg minek?

(#24239) _flamer válasza Kleroo (#24237) üzenetére


_flamer
aktív tag

Mindenképp nézesd meg valahol. A 200 töltési ciklus miatt eléggé aggasztó.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24240) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Értesítés jelzésre ti mit használtok. Azért hiányzik az S7-után az értesíti led. Itt olvasgatva aodnotify jött sokszor elő mint működő alternatíva. Esetleg valami más bevált app?

(#24241) csorbajeno válasza Kleroo (#24237) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az nem lehet, hogy az autós töltőd zárlatos és az okozott kárt a telefonban? Lényeg a lényeg, hogy szerintem szerviz lesz a vége.

(#24242) _flamer válasza Talala (#24240) üzenetére


_flamer
aktív tag

Esetleg a világító szélek funkció?

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24243) sgeza válasza csorbajeno (#24241) üzenetére


sgeza
veterán

Ha a töltő zárlatos, az nem fogja elrontani a telefont. Csak akkor, ha valamiért nagyobb feszültséget ad rá.

(#24244) sgeza válasza Kleroo (#24237) üzenetére


sgeza
veterán

Először próbáld meg kitisztítani, még akkor is, ha úgy tűnik, hogy nincs benne semmi. Nagyon tele tud menni szösszel, és összetömörödni az alján. Attól például melegedhet a csatlakozó, hogy alig érintkezik. Ez okozhatja azt is, hogy nem megy a gyorstöltés, mert azt meg az adatvezetékeken kommunikálja le.

(#24245) Talala válasza _flamer (#24242) üzenetére


Talala
senior tag

Azzal annyi a gond, hogy vannak alkalmazások amik nem szerepelnek a listában. Pl messenger

(#24246) sgeza válasza Talala (#24240) üzenetére


sgeza
veterán

AodNotify

(#24247) jimmedly válasza _flamer (#24242) üzenetére


jimmedly
senior tag

Na az kb semmire se jó az S10+-on. Szinte semmit nem jelez. Mikor megláttam az Lg V30 után hogy mit "tud", nem tudtam h sírjak vagy nevessek.

(#24248) Chrys_ válasza csorbajeno (#24224) üzenetére


Chrys_
addikt

Régebbi telefon, a Samsung Galaxy Note 3 Duos is dual stand-by/dual active.

(#24249) dkovizoli válasza caky (#24234) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen. Mivel nem dual aktív a készülék, ezért aktív hívás mellett csak azt a kártyát tudja netre is használni amin hívsz. Így legalább van közben neted.

(#24250) dkovizoli válasza zzola (#24232) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sajnos a fentebb említett okoknál fogva, az nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.