Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) leslien válasza hanti (#4799) üzenetére


leslien
nagyúr

az a borzasztó h én kb 38× csináltam és egyszer csak....

mobilt..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4802) hanti válasza leslien (#4801) üzenetére


hanti
senior tag

Az újra indítás a mobilt v az appot jelenti? Melyik appot kell leszedni?

[ Szerkesztve ]

(#4803) norbi93 válasza #59816064 (#4798) üzenetére


norbi93
senior tag

nem tudom sajnos a márkáját, mert a gsm boltban, ahol vettem instant rárakták, a doboza meg repült a kukába :(

(#4804) leslien válasza hanti (#4802) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem tök mindegy, de amit én leszedtem az a 5.10.1.5 amit linkeltem is..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4805) davidi


davidi
tag

Sziasztok!

Van arra megoldás, hogy az android hozzáférjen a kamerához és a mikrofonhoz weboldalakon?(többnyire flash-en keresztül). Létezik erre megoldás?

http://tiszavolgyidavid.com, iPhone 13 Pro, Mac mini, MacBook Air M1

(#4806) Jolet


Jolet
őstag

Hogy lehet kipróbálni a szövegfelolvasót?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#4807) tucsok. válasza norbi93 (#4795) üzenetére


tucsok.
senior tag

tolnál egy link-et ha szépen megkérlek

"So say we all"

(#4808) beci43 válasza norbi93 (#4720) üzenetére


beci43
senior tag

Egy ilyen tok engem is érdekelne.Linket tudsz adni? :R

(#4809) norbi93 válasza tucsok. (#4807) üzenetére


norbi93
senior tag

igen, több színben is van, iszonyatosan igényes élőben is :)
[link]

youtubeon is van egy review a feketéról: Videó

[ Szerkesztve ]

(#4810) Parallaxis válasza norbi93 (#4803) üzenetére


Parallaxis
addikt

Asszem, hagyom még picit kopni a mostani Nillkin üveget, aztán meglátogatom én is a srácokat. :)

Használat közben ugyan nem látszik a keret az üvegen, de kikapcsolt kijelzővel nagyon zavar engem.
(Ami legjobban bosszant, hogy fél tucat üveget kipróbáltam E-bay-ről, AliExpressről, vagy 10 eFt értékben és eddig egy sem volt jó, erre meg itt van 5 percnyi távolságra a megoldás :D)

[ Szerkesztve ]

(#4811) privacy99 válasza hanti (#4799) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem alapból ilyen. Ma frissítette az appot, most rákerestem a "4k video" szóra, majd az első "peru in 4k" vagy mit néztem, a qualitynél 1440p volt a max.

Wifin nézed? Támogatja a videó a nagyobb felbontást?

Bocsi a hülye kérdésekért.

(#4812) norbi93 válasza Parallaxis (#4810) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem a műanyag fólia lógott le, rendkívül bosszantó volt, csak hazáig bírta, aztán nekiálltam körömvágó ollóval levagdosni a kiálló részeket. na az üvegnél ez nem bevethető megoldás, de szerencsére elsőre hozzájuk mentem, és pont jó volt rá, szóval csak ajánlani tudom őket :)

(#4813) #59816064 válasza Parallaxis (#4810) üzenetére


#59816064
törölt tag

Majd lesd már le milyen márka, hadd tudjuk mi is :)

(#4814) norbi93 válasza #59816064 (#4813) üzenetére


norbi93
senior tag

holnap lehet járok arra, ha megyek, elővetetek velük egyet lefényképezni :)

(#4815) hanti válasza privacy99 (#4811) üzenetére


hanti
senior tag

Jó neked! :C
Igen :K
Igen :K

Fő a segítőkészség! :R

(#4816) ity700


ity700
csendes tag

Sziasztok! 1 kis segítséget kérnék: hol lehet beállítani, h beszélgetés közben bejövő hívó félnek foglaltat jelezzen és csengetés némítását készülék lefordításával?

(#4817) B1T3


B1T3
addikt

Az csak nálam van, hogy hiába fixen AMOLED-fényképen van a képernyőmód, kamerázáskor és a galériában videó nézésekor akkor is változnak a kijelző színei (lehet,máskor is, de ez a kettő tűnt fel eddig)? (Pl. úgy érhető könnyen tetten, hogy videónézés közben készítünk egy screenshotot, és a galériában képként megnyitva mások a színek; vagy ami a kamerát illeti, kicsi ablakban használjuk, majd bezárva megváltoznak a kijelző színei.)

[ Szerkesztve ]

(#4818) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Végre én is note 4 tulajdonos vagyok :-)
Letöltöttem a youtubeot de csak 720p- felbontást enged. Van valami mód erre ,hogy magasabbat is engedjen?
Illetve ami a note 2-höz jó volt hdmi kábel az jó ehhez is, vagy már ide MHL kell? A segítséget köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#4819) b.bela1 válasza B1T3 (#4817) üzenetére


b.bela1
őstag

Automata színtónus?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4820) darkarthur válasza tomas01 (#4818) üzenetére


darkarthur
senior tag

A Youtube dologgal sokan küzdünk. Jó volna rájönni mi a közös bennünk, hogy nekünk akárhogy is csak 720p van. Illetve mi a közös azoknál akiknek megy nagyobb felbontásban. Tegnap 1,5 órát szórakoztam, törölgettem, tiltottam, telepítettem, újraindítgattam, stb, de semmi változás.

A hdmi kábel engem is érdekel illetve, hogy hol lehet beszerezni.

Samsung S23 Ultra 5G

(#4821) leslien válasza darkarthur (#4820) üzenetére


leslien
nagyúr

próbáltad amit én mondtam?nekem F van és a Német rom...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4822) boksz válasza b.bela1 (#4800) üzenetére


boksz
senior tag

Kéne a beállítás, mert nekem is elég gyatra beltéri mozgó fotó. Eléggé elmosódott lesz !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4823) Luser2000


Luser2000
addikt

Youtube felbontás kapcsán:

- Kiszámoltátok már, hogy egy 1440p (QHD) minőségű mozgó anyag (legyen mondjuk 30fps sebességű) mekkora adatfolyamot jelent???
- Gondoltatok már arra, hogy az éppen használt internet csatlakozásotok mekkora ELVI, maximum sávszélességet biztosít?
- Tudjátok, hogy éppen akkor amikor csalódottan nem találjátok a jutyúb lejátszóban a 1080-as vagy 1440-es felbontást, hogy akkor éppen milyen sávszélesség érhető el a használt internet kapcsolaton?
- Arra gondoltatok, hogy ha nálatok éppen van TÉNYLEGES 50-100Mbs kapcsolat a szolgáltató felé, de valyon neki van-e kellő sávszélessége a TY szerver felé?
- ... és nem utolsósorban arra gondoltatok, hogy az éppen megtekinteni kívánt mondjuk QHD minőségű anyagot veletek egyszerre, hány Hakapeszi akarja még ugyan abban a pillanatban nézegetni? Mert a YT kapacitásai is végesek ám.

Mert véleményem szerint mindezek befolyásolják, hogy éppen találtok-e 1080/1440-es opciót a beállításokban.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4824) Parallaxis válasza Luser2000 (#4823) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ennek semmi köze a dologhoz, mert akkor a desktop gépen is változna ennek megfelelően az elérhető maximális felbontás.

(#4825) hanti válasza Luser2000 (#4823) üzenetére


hanti
senior tag

240MB wifi 150/50 4G szerinted ez nem elég. Egyébként még a lehetőséget sem ajálja fel! Mellesleg kis hazánk sávszélességben és sebességben igencsak a világ élvonalában van. Nyugat Europa és az USA lényegesen hátrább tanyázik.

[ Szerkesztve ]

(#4826) kali válasza Luser2000 (#4823) üzenetére


kali
legenda

- nem számoltam ki, nem is feltétlenül kell 1440p, de a 1080p beleférhetne
- 150/50 Mbps lte mobilinternetem van, de sok helyen csak a harmada környékén adott, viszont nem gondolom, hogy kevés lenne, arról nem is beszélve, ha wifi hálózatról sem engedi a youtube alkalmazás a 1080p-t, bár "csak" 100/50 vezetékes netem van, de az tényleg korlátlan
- nem, de akkor vezetékes neten is probléma adódna, ott viszont nem korlátozzák
- kell, hogy legyen, hiszen ha notin adott a megfelelő szolgáltatás wifi útján, akkor mobilon miért nem, hiszen azonos wifi kapcsolatot használja
- akkor notin sem menne rendesen, legalábbis a fenti szerinti azonos feltétellel

írtam korábban is, hogy nekem elég akár a 720p is, de itt a lejátszóban van/lehet a kutya elásva, az korlátoz valami (régió...stb?) alapján, és azt még meg is érteném, hogy ha csak mobilinterneten tenné, de wifi útján minek?

[ Szerkesztve ]

(#4827) Luser2000 válasza Parallaxis (#4824) üzenetére


Luser2000
addikt

lehet az lenne a legcélravezetőbb, ha valaki, akit nyugtalanít a dolog, írna egy kérdést a YT supportnak (már ha van olyan) és akkor nem kellene itt találgatni, meg kínlódni.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4828) norbi93 válasza Luser2000 (#4827) üzenetére


norbi93
senior tag

Nem kell semmit beleképzelni, a youtube ezt backenden profilonként engedélyezi/tiltja. Tenni nem tudtok ellene.

(#4829) hard74


hard74
senior tag

Ugyanazon videón fiam note4-én 720p a max, az én G2-mön 1080p is van. Ki érti ezt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4830) Luser2000 válasza norbi93 (#4828) üzenetére


Luser2000
addikt

Bár nem tudom mi a szösz az a "backend" (nem szakmám az IT), de arra a következtetésre jutottam, hogy a YT egyfajta hálózat- vagy kapacitásmenedzsment eszközzel maga dönti el, hogy ki (honnan jövő felhasználó), milyen eszközön (desktop / mobil), milyen tartalmat (pl. fizetős ügyfél, vagy hirdetők anyagai / "mezei" júzer digitális környezetszennyezése) milyen paraméterekkel (itt most felbontással) tesz elérhetővé.

Nagyon egyszerűen fogalmazva kb olyan lehet ez, mint egy sorsolás. Egyszer ilyen, egyszer olyan.

Ha jó ez a bizonyos menedzsment rendszer, akkor a véges erőforrásokat a felhasználók (azaz az összes hakapeszi) összességében legjobb kiszolgálásával optimalizálja.
Azért dinamikus (vagy mondhatjuk úgy is, hogy "esetleges") a dolog - szerintem -, mert így van elvi esély arra, hogy ha nem bal lábbal kelt fel a YT, akkor nézhessünk 1440p-s anyagot is. Ha ezt neki állandóan, minden hakapeszi, (nem minőség tekintetében) minden vacak videójára GARANTÁLNIA kellene, akkor a galaxys összes kapacitása sem lenne elég hozzá.

(Vagy valami ilyesmi ... :)) )

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4831) leslien


leslien
nagyúr

skacok, akit érdekel nézzen be hozzám Black Friday van :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4832) Sword válasza leslien (#4831) üzenetére


Sword
őstag

Hova?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4833) darkarthur válasza Sword (#4832) üzenetére


darkarthur
senior tag

Hardverapróra

Samsung S23 Ultra 5G

(#4834) tomas01 válasza darkarthur (#4820) üzenetére


tomas01
aktív tag

Megjavult a youtube nálam. Letöröltem majd ujra frissítettem és egyszercsak megjavult. 1440P a max :-)
Hdmi kábel kapcsán, még a nota 2-höz vettem azzal kipróbáltam és hibátlanul működik :-)

Másoknak is feltűnt, hogy fehér háttérnél picit mintha vibrálna a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#4835) B1T3 válasza b.bela1 (#4819) üzenetére


B1T3
addikt

Természetesen nincs bekapcsolva.

Szóval másnál is így van?

(#4837) nikilauda válasza silmatauki (#4836) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ezeket a kamera dolgokat összeszedhetnéd egy Logoutos szakmai cikkben! Szerintem igény lenne rá. :R

(#4838) b.bela1 válasza boksz (#4822) üzenetére


b.bela1
őstag

ISO 800, és a fényt +1-re tettem. De ez egyéni. Szerintrem, kell rá egy kis fény.
Fókuszálás után egy gondolatot kivárok.
Pik-pakk.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4839) darkarthur válasza tomas01 (#4834) üzenetére


darkarthur
senior tag

Hát én hiába próbálkozom, de nem adom fel! :)

Samsung S23 Ultra 5G

(#4840) anadroid válasza darkarthur (#4839) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha valóban kell a teljes felbontás, a TubeMate a megoldás. Nálam is 720p a maximum, de a TM-mel a hárommal nagyobb felbontású (a kijelzőét meghaladó) változat is letölthető.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#4841) tomas01


tomas01
aktív tag

Nálatok nincsennek illesztési bajok a hátlapnál?

Próbálok csatolni egy képet. A jack dugo mellett balra. Kicsit kiemelkedik a hátlap...

http://kepfeltoltes.hu/141213/K_perny_fot__2014-12-13_-_0.25.24_www.kepfeltoltes.hu_.png

[ Szerkesztve ]

(#4842) kali válasza tomas01 (#4841) üzenetére


kali
legenda

a kép alapján nem tűnik vészesnek - vagy csak nem látom a problémát -, de rápattintottad rendesen?
nem mindig találni el elsőre, hogy mindenhol megfelelően bepattanjon a helyére, elsőre én is többször próbálkoztam, mert nem mertem erősen nyomkodni, de aztán a másik végéről kezdve már szépen bepattan és simult mindenhol.

(#4843) tomas01 válasza kali (#4842) üzenetére


tomas01
aktív tag

A körmöm befér és simán letudom pattintati. Igen már próbáltam többször levettem ,rátettem rányomkodtam. Nem tudom, hogy ilyen volt vagy csak most tűnt fel. Memoria kártyát raktam bele és utánna tűnt fel.

(#4844) kali válasza tomas01 (#4843) üzenetére


kali
legenda

pedig ha akkora a rés, akkor vélhetően nincs a helyére pattintva rendesen - csak feltűnt volna korábban, ha eleve olyan nagy rés lett volna, vagy annyira nem nézted?
próbáld meg ott, vagy épp máshol kezdeni a körmök bepattintását, hátha eltalálod valahogy, illetve jegyezd meg ott a körmök helyét, és ott nyomd.
nálam is az volt a baj, hogy mertem elsőre határozottan nyomni, meg nem is a körömnél nyomtam, így nekem sem ment rá rendesen, de aztán sikerült.

(#4845) tomas01 válasza kali (#4844) üzenetére


tomas01
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=isM8_kKmYLA

EZen a videón 2:07-től látszik. Ugyanez van nálam is.

(#4846) jgrg


jgrg
tag

Sziasztok, gyári szoftverrel az alap fényképezővel tud lassított videó felvételt csinálni? Ha nem akkor mi kell hozzá?
Köszi a segítséget!
Gergő

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#4847) kali válasza tomas01 (#4845) üzenetére


kali
legenda

ez tényleg csúnya, bár elég szellősen nyomkodja, sok helyen nem a körmöknél, viszont kirázott a hideg, amikor a késsel alányúlt és feszegetni kezdte, pont van ott egy köröm, igazán megsérthette volna...
nézd meg esetleg, hogy a hátlapon ne legyen sorja, pláne a körmöknél, hátha...

jgrg; szia, tud a gyári szoftver lassított (x1/2, x1/4 és x1/8x) és gyorsított (x2, x4 és x8) felvételt is.

[ Szerkesztve ]

(#4848) silmatauki válasza jgrg (#4846) üzenetére


silmatauki
őstag

Tud, a Settingsben a Recording mode alatt válaszd a Slow motion-t, azon belül meg az 1/8s-t.

(#4849) tomas01 válasza kali (#4847) üzenetére


tomas01
aktív tag

Igen a késes dúrva :)
Sajna már mindent végig próbáltam. Ha megnyomom akkor kattog egy picit ott ahol kiljebb áll. Minta a hátlap összement volna.
Vajon ha beviszem szervízbe kicserélik?( Gondolom nem foglalkoznak vele) 2napos teló.

(#4850) tomas01


tomas01
aktív tag

Nos alkottam egy picit. Sniccerrel egy kicsit megkapartam a hátlapon lévő kis füleket és láss csodát tökéletesen illeszkedik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.