Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) baladam86 válasza leslien (#5599) üzenetére


baladam86
aktív tag

Én türelmes vagyok, nekem személy szerint mindegy melyikkel jön, csak ne legyen tele hibákkal, finomítgassák csak egy picit :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#5602) leslien válasza zack (#5600) üzenetére


leslien
nagyúr

most már nincs a tavalyi modellből talán még a S4 lta+ van. még
azért reménykedjünk h a Samsung galaxy minit csak nem hozzák élénk :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5603) b.bela1 válasza leslien (#5602) üzenetére


b.bela1
őstag

De a Ace2 már tölti.
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#5604) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Helló!

Note 4-es xprotector Ultra Clear fóliáról van esetleg valakinek valami tapasztalata?

(#5605) tucsok.


tucsok.
senior tag

Aki Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 Cover+ tokot ilyet: használ megtenné hogy tesz be képet a telefon előlapjáról és oldaláról tokban, köszi. :R

"So say we all"

(#5606) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Nektek mennyit bír átlagban az akksi állandó moblinet mellett? Átlagos hasznára gondolok telefonálás netezes stb? Igaz én elég sokat netezek de azért kíváncsi vagyok a ti válaszotokra is.

(#5607) wiERHcSc válasza tucsok. (#5605) üzenetére


wiERHcSc
tag

Engem is érdekelne mennyire vastagítja meg a telót, most Spigen slim armorban van, és ez elég vastag. Ezt a hátlap helyére kell tenni, vagy arra rá?

(#5608) kali válasza laabom (#5606) üzenetére


kali
legenda

szia,

nincs átlag, mivel mindenki más beállításokkal, fényerővel, eltérő hálózati módban, más és más, akár a háttérben szinkronizálgató, a rendszert pörgető...stb. alkalmazásokkal használja a telefont, így nagyon eltérő eredmények szület(het)nek.
nekem jellemzően bő 2 nap készenlét és 7 óra körüli kijelzős üzemidő szokott kijönni - úgy, hogy 20% alá nem merítem az akkumulátort -, a kijelzős üzemidő jelentős része netezés lte hálón.

(#5609) tucsok. válasza wiERHcSc (#5607) üzenetére


tucsok.
senior tag

Még nem láttam élőben nem tudom, de szerintem a hátlapra kell tenni ezt a tokot..

Nálam ezek a tokok versenyeznek most:

verus

capsule

cover+

Blason

UAG ilyenem volt Note 3-on imádtam

kiegészítőnek elegánsabb napokra:

[Bugatti]

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#5610) darkarthur


darkarthur
senior tag

Ha sikerül kerítenem egy fényképezőt akkor lefotózom nektek.
Én kék cover+ tokot használok, de nagyon jó. Biztos fogást eredményez, eddig egyszer repült a gép és sarokra esett, de semmi sérülés nem keletkezett, elég jó a tok.

Kicsit dob a méreteken de nem zavaró és biztosabb fogást eredményez.

Samsung S23 Ultra 5G

(#5611) tucsok. válasza darkarthur (#5610) üzenetére


tucsok.
senior tag

Illetve még ez nagyon tetszik:VERUS IRON SHIELD de youtube videot néztem ahol azt mondják, hogy nehéz benyomni a gombokat.

"So say we all"

(#5612) laabom válasza kali (#5608) üzenetére


laabom
tag

Értem köszönöm. Melyik programokat nem érdemes felrakni amik nagyon eszik az akksit?

[ Szerkesztve ]

(#5613) zack válasza wiERHcSc (#5607) üzenetére


zack
nagyúr

Spigen Neo Hybrid tokot használok, erről tudok nyilatkozni. Azért lett ez, mert még ezzel is nőtt a méret, pedig egy minőségi és kompakt védelemnek tekinthető, de egy Slim Armor-ral nekem már biztos sok lenne.
Szerintem a Neo Hybrid egy nagyon jó átmenet a védelem és a dizájn között. Ezek a "bumszlibb" védelmek azon kívül hogy teljesen eltorzítják a készülék külső paramétereinek és a dizájnjának előnyeit, közel sem biztos, hogy annyival jobb védelmet is adnak, mint pl egy Neo Hybrid.
Senkit sem akarok semmiről lebeszélni, de nehéz olyan védelmet találni, ami nem torzítja el a telefon formáit.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5614) baladam86 válasza zack (#5613) üzenetére


baladam86
aktív tag

Én Spigen Tough Armor-t használok, való igaz, hogy bumszli tőle a telefon, de ebben nem igazán féltem leejtés esetén, Note 3-nál anno Spigen Slim Armort használtam, azzal egy picivel volt csak kecsesebb a telefon. Visszatérve, Note 4 Tough Armornál nagyon megszerettem a tok hátulján lévő kitámasztót, tudom beteg vagyok, de sokszor nézek filmet/sorozatot a telefonon, mert ennél szebb megjelenítő nincs a birtokomban, és a kitámasztónak hála nem zavaró így filmezni.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#5615) zack válasza baladam86 (#5614) üzenetére


zack
nagyúr

Nem dobálom a telefonjaimat. :) Volt amelyiken védelem sem volt, csak Bugatti bőrtok (iPhone, HTC One, LG G2), és mindegyiket karcmentes állapotban adtam el. HTC One-t nem, mert elkezdett pattogni róla a fekete fémen levő bevonat, de ez nem az én hibám volt. Persze a leejtés mindig benne van, de ha azt dobja az élet, akkor Armor tokban is sérülhet, és védelem nélkül is lehet mákod. ;)
Kitámasztóm van külön. Azt hiszem 4k volt, és univerzálisan eddig mindenhez jó volt, még a 6 colos Lumia 1520-hoz is. :K Ezeknél a támasztékkal szerelt tokoknál attól félek, ha sokat használod, egy idő után önálló életet kezdenek majd élni a kikopástól.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5616) Richard válasza tucsok. (#5609) üzenetére


Richard
őstag

Nekem is ezek játszottak Kb mint Neked. Válaszd a protective covert! Én a spigen tokokat cseréltem le erre. Totál megérte!!!

(#5617) nikilauda válasza tucsok. (#5609) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ez a Bugatti elég jól néz ki.

(#5618) laabom válasza darkarthur (#5610) üzenetére


laabom
tag

Amúgy a 2 nap üzemidő nekem is megvan 60% fényerővel de a 7 óra kijelzőidő az nekem nagyon mesze van max 4-4.5 óra. Mondjuk amikor használom a kijelzőt általában netet is használom 90%-ban. Net nélkül nekem is meglenne a 7 óra. Ja meg persze csak éjjel van a mobilnet lekapcsolva amúgy mindíg aktív.

(#5619) laabom válasza nikilauda (#5617) üzenetére


laabom
tag

Én személy szerint ez már a 2. telefon amin a Bugatti bőrtokot használom. Előző is 2 évig megvolt igaz elkezdett kopni kicsit főleg az alja és az elején a közepe ahol sokat volt fogva illetve kivéve. Egy elegáns és jó minőségű tok mindenét védi talán a tetejét nem igazán de valahol ki kell venni. Sokat szemeztem én is a Spigen tokokkal de mégis maradtam inkább ennél. Leejtés esetén szerintem ez is véd annyit mint egy más tok igazi bőr megvédi a telefont valamennyire

(#5620) leslien válasza baladam86 (#5614) üzenetére


leslien
nagyúr

tudom beteg vagyok, de sokszor nézek filmet/sorozatot a telefonon, mert ennél szebb megjelenítő nincs a birtokomban,

csak a note 4 en nézek filmet este az ágyból vagy a meló helyen éjjel...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5621) csabicska


csabicska
senior tag

23.delután kaptam kézbe a telefont.
Szinte alig használtam, zsebben is néhányszor volt.
Viszont alul a töltő csatlakozó fölött a fényes rész már mikrokarcos sajnos.
Ez ennyi idő alatt nagyon szomorú.
Nem a töltő karcolta meg mert szélesebb területen karcos.
Egyébként nagyon über meg minden, de...
A bőr Bugatti tok jó mert használtam S4, S5 telókon. Szép és elegáns.
"Hand made in Europe "

-Galaxy S20 - The best-

(#5622) kali válasza laabom (#5618) üzenetére


kali
legenda

nekem is 80-90% (lte) net a kijelzös használatban, és éjszakára sem kapcsolom ki a mobilinternetet, de olyankor alig szinkronizál valami automatikusan, meg a fényerő is ritkán megy magasabb értéken, és az is sokat számít.
összességében sosem volt gond a note széria akkumulátoros üzemidejével, mindig is a jobbak közé tartoztak/tartoznak.

csabicska; ezeket a karcos dolgokat nem értem, pláne ilyen rövid idő alatt, egy hónapja használom csupaszon a telefont, és kifogástalan állapotban van.
a haver mutatta az övét, hogy egy hét után tiszta karc a kerete, de aztán rájött az okára, fémbőm készült cipzár van az új dzsekije zsebén, amiben tartja a telefont, így minden betétel és kivétel kínzás a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#5623) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üd. Én mmindig Case-mate tokokat használok, nekem azok váltakbe iigazán.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#5624) csabicska válasza kali (#5622) üzenetére


csabicska
senior tag

Hidd el nagyon védem, vigyázom.
Viszont a karcok neon, erős fénynél láthatóak főleg, de ott vannak.
Nem igazán értem mitől.
Nagyon meglep engem is .
Nem kell nagyítóval nézni 😊.

-Galaxy S20 - The best-

(#5625) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Az illesztés nálam sincs rendben ( t mobilos telo). Bal oldalon rendebn jobb oldalon és alul felül picike rés van a kijelzőnél. De nem vészes.
Kaptam egy olyan tokot ami flip viewes és vezetééknélkül tudja tölteni a telót. De a töltő adó állomást nem kaptam hozzá. Elég drága. Valaki próbálta már a vezetéknélküli töltést?

Volt pár hete egy frissítés a telefonra. Hívás után úgy kifagyott a telefon, hogy kikapcsoló gomb se segített. Majd nagyon hosszan kb 30ms ig nyomtam a kikapcsolót ujraindult . De azóta nem csinált ilyesmit.

(#5626) silmatauki válasza tomas01 (#5625) üzenetére


silmatauki
őstag

Bármilyen Qi töltő jó lesz hozzá. Én pl. ezzel az olcsó cuccal használom:

http://www.amazon.com/gp/product/B00E7NEZXE

Alig lassabb, mint a gyári töltő + kábel.

(#5627) tomas01 válasza silmatauki (#5626) üzenetére


tomas01
aktív tag

Oh köszönöm :) Így nem kell megvenni a méregdrága gyárit.

(#5628) zack


zack
nagyúr

Csak nem bírtam magammal, feltettem a Xnote v3.2-t. :DDD Felröppent mellé az Ultimate kernel v9 is (Wolfson sound, no GPU OC)...Túl régóta nincs fent, de profi a ROM. Annyira aprólékosan beállítható, hogy ROM-ban ilyet még nem láttam. :Y Kb 150 féle aksi ikon, és ez csak egy vékony szelet a tortából...El leszek vele. ;] Mire beállítgatom, tuti jön a nyalóka. :DDD
Ezek a srácok akik összedobták, nem sz@rral gurigáznak. :N Semmit sem erőltetnek, minden kikapcsolható, színezhető, a teljesen egyedi megjelenésért.
Ja. F@szom a Knox-ba. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5629) kali válasza csabicska (#5624) üzenetére


kali
legenda

elhiszem, csak egy példát írtam, hogy valakinél miként sérült meg.

tomas01; szia, frissítés után ha probléma adódik, akkor gyári állporta visszaállítás és manuális bekonfigolás, pláne ha (f)ota frissítés volt.

[ Szerkesztve ]

(#5630) Weeman1 válasza zack (#5628) üzenetére


Weeman1
veterán

A Miui romok már régóta ennyire testre szabhatóak mint amit írtál. :)

Xiaomi 11T Pro

(#5631) Memmaao válasza csabicska (#5624) üzenetére


Memmaao
addikt

Mindenkinek ott vannak! Aki azt mondja, hogy nem, az vagy nem nézte meg eléggé, vagy nem nézte meg eléggé. Ez az átka egy fényes fém felületnek. Nem lesz már feltűnő, ha az egész tele lesz. Pl a jegygyűrűm is ilyen, most hogy tele van karccal, már fel sem tűnik.

My name is Bond, James... Dean.

(#5632) kali válasza Memmaao (#5631) üzenetére


kali
legenda

ez nem igaz, nézhetem én bármilyen fenynél és bárhogy, nincs rajta semmi sérülés vagy karc.
aki persze nyugtatni akarja magát, hogy nem csak az övé sérült meg, hanem mindenkié olyan, az gondolja másként...
az arany más téma, pláne magas karát értékkel, de nálam ahhoz is hosszú évek kellettek, hogy látszódjon rajta sérülés, arra viszont nem is vigyáztam/figyeltem úgy, mint a telefonjaimra.

[ Szerkesztve ]

(#5633) csabicska


csabicska
senior tag

Tudtok olyan Youtube letöltőt amivel tudok letölteni 1440 -es felbontásban?
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#5634) leslien válasza csabicska (#5633) üzenetére


leslien
nagyúr

TubeMate..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5635) szuper94


szuper94
tag

Valahogy megjavult a Youtube alkalmazásom. 1440p ben lehet már nézni a videókat :)) :)) :))

(#5636) zack válasza Weeman1 (#5630) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt tudom én is, csak nálam a Miui sokszor megbukott stabilitásban, és egyéb más dologban, így hosszútávon nem is tekintem igazán stabil alternatívának.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5637) mycso válasza Memmaao (#5631) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez így van. Nekem is közel egy hetes a telefon, szinte itthon használtam, vagy ha mentem valamerre akkor kabát zsebbe. De a fémkeret fényes részén már nálam is felfedezhető néhány apró karc. Bár egyelőre még keresni kell, nem látványos, de sejtem egy fél év múlva milyen lesz.
A gyűrűt ne is monddd....megpolírozták és 1-2 hét múlva már csupa karc.
A fémek ilyenek.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5638) Bossi


Bossi
őstag

Emlékszem nagyon sokan sírtak, hogy a Samsung végre kiadhatna nem szappantartó burkolatú készüléket...
és végre itt van csak hááát...
Minden anyagnak megvan az előnye és hátránya a szépen megmunkált fém nagyon kényes ezt el kell fogadni,
kényesebb mint a műanyag pont azért, mert dekoratív.
A megmunkált fényes felültre "csúnyábban ránéz" az ember már meglátszik rajta... és nem beszéltünk a felületkezelt részről arra is nagyon vigyázni kell.

(#5639) Parallaxis válasza Bossi (#5638) üzenetére


Parallaxis
addikt

Házon belül az Alpha fém kerete kevésbé sérülékeny és szerintem szebb is.

(#5640) mycso válasza Parallaxis (#5639) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bár csak egy napig volt nálam egy alpha, emlékeim szerint kocc ilyen a keret, mint a note4-nél.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5641) S e t h válasza mycso (#5640) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Note 4 xar.A Note 3, na az igen kérem szépen.
Sőt, az S5 is szebb, mindegy most a keret hasonlósága, egyszerűen szebb, a Note 4 meg úgy hulladék ahogyan van.
:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5642) mycso válasza S e t h (#5641) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Not3-al nincs közelebbi ismerettségem, viszont az s5 az minden, csak nem szebb.
Az s5 igazából egy s4plus, az s4-hez képest megnövelt mérettel és elb@szott kerettel.
Ettől függetlenül szeretem az s5-ömet, csak valahogy olyan komolytalanra sikerült az a telefon.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5643) zack válasza S e t h (#5641) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak azt nem értem, ha ennyivel szebb és jobb a Note3, miért nem cserélitek vissza? :U Folyamatosan megy az összehasonlítás, hogy ebben meg abban jobb, holott ha eladnátok a 4-et, és vennétek ismét egy Note3-mat, még pénzetek is maradna, és boldogabbak lennétek. :U
Nem is értem, ezt a fajta mentalitást. Ha nekem egy előd modell jobban bejönne, akkor simán visszatérnék rá, attól függetlenül, mennyire "menő" a legújabbat és a legfejlettebb hardverrel rendelkező csúcsmodellt használni, a különbözetet pedig elkölteném másra.
A Note3 nálam kimaradt, bár nyomkodtam, és tesztelgettem annó, de egy pillanatig nem érzem, hogy a Note4 ne lenne méltó utód. Ár/érték arányban jobb a Note3, dehát ez mindig is így volt az újdonságokkal.
Nekem sem érte meg a Lumia 1520-ra ráfizetni 100k-t, mert ennyivel nem jobb, de mégis elégedett vagyok vele, és így, hogy már megvan, ez a része nem is érdekel. Note3 esetében is ez a helyzet, nem éri meg rápengetni 50-60k-t, ha a Note3-mal is elégedett a júzer. Vagy ha már bevállalta, kár mindig visszakanyarodni, mert nincs annál rosszabb, mint amikor bárki elégedetlenkedve használja a méregdrága csúcsmodelljét.
Vagy meg kell békélni vele, vagy vissza kell cserélni Note3-ra.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5644) ForRedGlory válasza S e t h (#5641) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Izlesek es pofonok, de hogy lehet mar a Note 3 es az S 5 szebb? Sztem meg a Note 4 sokkal szebb telefon. Persze ehhez kozelrol kell nezni es nem 10 meterrol. Minosegibb, mint a masik ketto.

(#5645) hanti válasza S e t h (#5641) üzenetére


hanti
senior tag

Látom senki nem érti az iróniát!?

(#5646) ForRedGlory válasza hanti (#5645) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez max szarkazmus, az ironia mast jelent. Viszont ha szarkazmus volt, akkor ertem. :))

(#5647) hanti válasza ForRedGlory (#5646) üzenetére


hanti
senior tag

Nem hinném, mert az elötte szóló oroszlános kollégának szólt.

[ Szerkesztve ]

(#5648) zack válasza hanti (#5645) üzenetére


zack
nagyúr

Seth lehet pont szarkasztikusan fogalmazott, de rajta kívül többen is komolyan gondolják. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5649) Parallaxis válasza mycso (#5640) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem, az Alpha keretén nincs fényes lézervágott felület és festés sem, csak matt alumínium.

(#5650) hanti válasza zack (#5648) üzenetére


hanti
senior tag

Sajnálni tudom őket. 13 hónapig használtam Note 3-at egy hónapot párhuzamosan a Note 4-el, sőt Note 2 még most is meg van. Nem véletlenül a kettest hagytam meg tartalék telónak. A fényképei a melegedő proci és a könnyen törő keret számomra nem elfogadható. Nem volt kérdés a váltás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.