Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) b.bela1 válasza Memmaao (#4896) üzenetére


b.bela1
őstag

b:- bili!
M:- de nem bili!
b:- de akkor is bili!
M:-de nem!!!

;] :))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4902) kali válasza DeathAdder (#4899) üzenetére


kali
legenda

lenne értelme, ha mondjuk lassú a wifi, és amellett adott helyen gyors mobilinternetes elérés van, illetve probléma nélkül belefér utóbbi keretébe a forgalmazott adatmennyiség.

csimpi1; nem. próbáld ki másik sim kártyával, több helyen - eltőr cellában - is, illetve ha független a készülék, akkor más szolgáltatósakkal is, úgy hamar kiderül, mert ha nem mindenhol, nem minden szolgáltató és sim kártya esetén adott, akkor a szolgáltatással van baj és nem a telefonnal.

(#4903) DeathAdder válasza migabi24 (#4900) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre én különbséget nem tapasztalok, szóval marad kikapcsolva :D

kali - :R

[ Szerkesztve ]

(#4904) tomas01 válasza B1T3 (#4873) üzenetére


tomas01
aktív tag

köszönöm köszönöm :)

(#4905) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Tegnap délbe kértem +1gb mobilnetet ,majd este a belvárosba megmértem a 4g sebességet. Aztán jött az sms, hogy túl léptem a netet. Megnéztem a beállítások-adathasználatnál és azt írja ki, hogy a speedtest 1,16gb-ot használt el. Ez hogy lehetséges?

(#4906) kali válasza tomas01 (#4905) üzenetére


kali
legenda

szia,

elég sokat eszik egy speedtest mérés, de a bő 1 gigabyte több mérés lehetett, egy alkalommal annyit azért nem forgalmaz.
mobilon nem néztem még pontosan, de notin tudom, 290 megabyte adatforgalom zajlik egy méréskor.

[ Szerkesztve ]

(#4907) csimpi1 válasza leslien (#4898) üzenetére


csimpi1
tag

Ez tetszett! :C
De nem az lesz a baj. :D

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#4908) tomas01 válasza kali (#4906) üzenetére


tomas01
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ennyire sokat eszik. 12x mértem.

(#4909) kali válasza tomas01 (#4908) üzenetére


kali
legenda

ja, akkor érthető a nagy adatforgalmi mennyiség.

(#4910) DeathAdder válasza tomas01 (#4908) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha mér mondjuk 50mb-ot másodpercenként, akkor máris hihető h milyen gyorsan összejön 1 gb, főleg h egy mérés nem 1 másodpercig tart :)

(#4911) tomas01


tomas01
aktív tag

Azt hiszem többet nem fogom mérni :D

(#4912) ZP67


ZP67
tag

Sziasztok,

sürgős tanácsot szeretnék kérni.

Menyasszonyom rákattant erre a csodára, ma-holnap meg kellene venni, de nem tudom eldönteni, hogy 4magos legyen, vagy 25ezerrel többért 8magos.

A 8magos tényleg annyival tovább bírja akkuidővel?

Bocs, de nem volt időm nagyon vissazolvasni.

Köszi,
ZP

(#4913) DeathAdder válasza tomas01 (#4911) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy egyszer én is beleestem ebbe a hibába még az S2 korszakában :D

ZP67 - Hangyányit jobb, de nagyon nem êr 25 ezerrel többet :N

[ Szerkesztve ]

(#4914) Luser2000 válasza ZP67 (#4912) üzenetére


Luser2000
addikt

Vedd az olcsóbbat és a maradó 25eFT-ból menjetek el valahova.
😉
Simán jó a Snapdragon verzió is.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4915) kali válasza ZP67 (#4912) üzenetére


kali
legenda

szia,

nincs annyira érezhető különbség akkumulátoros üzemidő szempontjából, így elhanyagolható szempont, a döntő tényező jellemzően az szokott lenni, hogy a snapdragon szolgáltatós/függő, az exynos pedig független, más tekintetben meg valamiben az egyik jobb, másban meg a másik, itt tudod összehasonlítani; link

[ Szerkesztve ]

(#4916) b.bela1 válasza ZP67 (#4912) üzenetére


b.bela1
őstag

Nem bántásból(!), racionálisa. Menyasszonynak vedd a kisebbet. Bőven jó lesz.
Csatlakozva Luser2000-hez, a maradékból meg vidd el valahova. Ha ügyes leszel, annak jobban fog örülni. Sok sikert!!!!

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4917) leslien


leslien
nagyúr

picit gyors a net a meló helyen... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4918) Szpisti válasza leslien (#4917) üzenetére


Szpisti
addikt

Egész jó, 10MByte/s az kb. 84Mbit/s :C
Nekem itthon is 50Mbit/s-os netem van, kb. 6-6.5 Mbyte/s-el tudok letölteni... :DDD

(#4919) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tegnap véletlen rájöttem három dologra ami nekem most új :D

1, a jobb felső sarokban az óra (azon is belül ami a percet mutatja) ha rányomok akkor lezárja a képernyőt
2, bal felső sarok alkalmazásváltó (ennek mondjuk nincs sok értelme)
3, 3x gyorsan egymás utána home gomb = screenshot

[ Szerkesztve ]

(#4920) B1T3 válasza DeathAdder (#4919) üzenetére


B1T3
addikt

Hirtelen azt hittem, én maradtam le valamiről, aztán eszembe jutott, hogy Te nem a gyári ROM-mal nyomulsz. :)

(#4921) jgrg válasza DeathAdder (#4919) üzenetére


jgrg
tag

Nekem nagyon nem...

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#4922) DeathAdder válasza B1T3 (#4920) üzenetére


DeathAdder
veterán

Uff erre nem is gondoltam :((( sry akkor a félrevezetésért, azt hittem gyári fícsör, meg is örültem az első, és harmadik pontnak :)

(#4923) b.bela1 válasza DeathAdder (#4922) üzenetére


b.bela1
őstag

Vazz! Én meg bökködöm a perceket!
Április még sokára lesz!
:))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4924) #06969344 válasza ZP67 (#4912) üzenetére


#06969344
törölt tag

Szerintem a Snapdragonos is egész elviselhető, de az Exynos a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#4925) leslien válasza DeathAdder (#4922) üzenetére


leslien
nagyúr

miért a jedi mozdulat az nincs meg?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4926) kali válasza #06969344 (#4924) üzenetére


kali
legenda

(szerinted) miben jobb?
hátha nem tudok valami fontosat, és a megvilágosodást követően, azonnal cserélnem kell az f-esemet c-sre. :)

[ Szerkesztve ]

(#4927) DeathAdder válasza leslien (#4925) üzenetére


DeathAdder
veterán

A micsoda? :)

kali - YT -n egyértelműen gyorsabb (és itt nem a szintetikus tesztekre gondolok), és okosok szerint kevésbé akad (bár tökmindegy mert ez is akad :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#4928) zack válasza leslien (#4925) üzenetére


zack
nagyúr

De. Megvan az is. A főzötteknél vannak implementálva ezek az extrák, mint a bal felső sarok érintésére alkalmazásváltó stb....

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4929) DeathAdder válasza zack (#4928) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát nekem ez teljesen új, S2 volt az utolsó samum azóta nexuson vagyok, szóval elnézést mégegyszer :B

(#4930) #06969344 válasza kali (#4926) üzenetére


#06969344
törölt tag

Nekem (sajnos) csak F-es van, de nem esett le az állam a Note3 után. így gondolom a C-s jobb amit láttam videón, illetve hallottam, hogy gördülékenyebben működik, és persze a 64bites Proci. (így az Omnia 1 után ez a második, és szerintem egyben utolsó szolgáltatós készülékem)

[ Szerkesztve ]

(#4931) kali válasza DeathAdder (#4927) üzenetére


kali
legenda

ez még kevés a cseréhez... :)
a pontok általában nem érdekelnek, teszteket nem is szoktam futtatni, de megnéztem azért korábban sok benchmark és társai tesztet - csak a miheztartás végett -, és ott sincs egyértelmű győztes, valamiben az egyik jobb, másban meg a másik, vakon venném bármelyiket, ha épp fordítva lenne, mert a szolgáltatóm adta volna az exynos verziósat és a független lenne a snapdragon, akkor most nem f-es, hanem c-s note 4-em lenne.
később elvileg előnyt jelenthet majd az exynos, már ha a gyártó...stb is úgy akarja és meg is valósítja, de ezen ráérek majd akkor gondolkodni, ha már valóban aktuális lesz, mert néha enélkül is sűrűn cserélgetem a telefonjaimat.
az exynos kapcsán élénken él még bennem az i9500 kontra i9505 párharc, ahol előbbi exynos lett a takarékosabbnak tervezve a 4 + 4 magos procival, de a gyakorlatban fordítva sült el a dolog, jobb lett az utóbbi snapdragon akkumulátoros üzemideje, mert a hardver nem minden, ha nem adott hozzá a jó illesztés, szoftveres támogatás...stb.

mbalazs1981; akkor ne sajnáld, legalábbis ne nagyon, mások által hallani és videón látni nem minden, nem szomorkodnál, ha a gyakorlatban is kipróbálnád azonos feltételekkel a két típust - én megtettem -, mert tényleg nincs semmi olyan komoly eltérés a működésben, ami miatt egyértelműen a másikat választanád.
nem véletlen, hogy a benchmark és társai tesztetekben nincs egyértelmű győztes, mert az egyikben az exynos a jó, a másikban viszont a snapdragon.
mint fent is írtam, a későbbiekben lehet előnye a 64 bit képes hardvernek, de az még a jövő zenéje, elég akkor gondolkodni rajta, ha a gyakorlatban is megvalósul.

[ Szerkesztve ]

(#4932) DeathAdder válasza kali (#4931) üzenetére


DeathAdder
veterán

Áhh semmiképp sem érné meg elcserélned :N Legalábbis most biztosan nem, talán s810-re, de az meg fèlő h nem jut el hozzánk :(

Szintetikus tesztekben(benchmarkokban) valóban nincs egyértelmű győztes, viszont alkalmazások/ui sebességben jobb mindenhol ahol láttam, és mivel én függetlent kerestem ezért direkt C -t akartam venni :)

Na de inkább nem okoskodom tovább, mert élőben én sem hasonlítottam össze őket, de mostmár ismerem annyira, hogyha megnyomkodnék egy snapposat akkor tudjak A-t vagy B-t mondani :)

(#4933) #06969344 válasza kali (#4931) üzenetére


#06969344
törölt tag

Akkor megnyugodtam köszi :) A Note 5 megjelenéséig lesz csak meg, addig elviselem valahogy.

(#4934) B1T3 válasza #06969344 (#4933) üzenetére


B1T3
addikt

Most majdnem megsajnáltalak, hogy egy évig azzal a „kínnal” kell együtt élned, hogy Note 4-et nyomkodj, majd aztán váltasz Note 5-re. :D

(#4935) tomcruise


tomcruise
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4936) tomcruise


tomcruise
tag


Automata fényerőn szinte csak filmnézés volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#4937) S e t h


S e t h
nagyúr

Az ujjnyomatos jelszavas böngészés csak a gyári browserrel lehetséges?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4938) leslien válasza DeathAdder (#4927) üzenetére


leslien
nagyúr

erre gondoltam...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4939) Bossi


Bossi
őstag

Na ma megvolt az elő problémám a készülékkel...
Volt térerő, elindult a hívás viszont a kapcsolási hang sem volt és nem hallottam, hogy a másik oldalon kicsörög... láttam, hogy felvették de, nem hallottam semmit ezt háromszor játszottam el.csak újraindítás segített. A másik fél is hívott felvettem de, ugyanez a jelenség volt nem hallottam semmit.
Találkozott valaki hasonló jelenséggel?

(#4940) Djatis válasza Bossi (#4939) üzenetére


Djatis
senior tag

Nekem néha elfordult! A legutóbbi frissítés óta viszont nem volt ilyen!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#4941) S e t h


S e t h
nagyúr

A nincs tevékenységmegőrzést érdemes beállítani a fejlesztői beállításokban? Nem tudom nyerne-e az ember aksiban, viszont a teló furcsán viselkedik tőle, főleg a Greenify.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4942) jgrg


jgrg
tag

Nekem nincs gombon az S heathen az oxigén szaturaciora. Mi lehet az okoka?
Köszi

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#4943) b.bela1 válasza Bossi (#4939) üzenetére


b.bela1
őstag

Milyen romon vagy?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4944) DeathAdder válasza leslien (#4938) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vicces ahogy próbálja screenshotot tenyérrel csinálni :DDD

(#4945) B1T3


B1T3
addikt

Kicsit keverték a szezont a fazonnal. :) (Kettő hiba is van.)

(#4946) leslien válasza B1T3 (#4945) üzenetére


leslien
nagyúr

a vétel árban kéne hibázni már nekik is ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4947) Bossi válasza b.bela1 (#4943) üzenetére


Bossi
őstag

T-s a készülék és gyári rom...NJ4

(#4948) DeathAdder válasza S e t h (#4937) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak gyári browser :)

(#4949) migabi24 válasza B1T3 (#4945) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja néztem én is, kitaláltak egy új csúcsprocit

(#4950) Száguldo válasza Bossi (#4939) üzenetére


Száguldo
aktív tag

+1 néha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.