Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) b.bela1 válasza Djatis (#4399) üzenetére


b.bela1
őstag

Önmagában is az.
Engem speciel nem motivál, de biztos patent cucc. Szívesen megtapogatnám.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#4402) Lecs@ válasza zack (#4400) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem találtál még megbízható, stabil Custom Romot ? Vagy mi az oka a Romcseréidnek ?

512 GB

(#4403) hnyagboy


hnyagboy
tag

Sziasztok
A hárombeűs navi ikonokat rakott a galériába, hogyan lehet ezeket nem láthatóva tenni

Köszi

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#4404) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na most lett nagyon elegem, szopatnak a restore appok, elvesznek a mentések, restore is valamiért heliumból beszart, az az egyetlen egy app ami tényleg nagyon sokat számított nekem eltűnt (csak az az egy érted), és pluszban még nyeljem le a minden szarral telehányt laggolós UI-t a világ egyik legjobb telefonján.

Meg lett az eredménye:

És most kigyomlálom a létező összes szemét alkalmazást és szolgáltatást, újra használhatom szeretett appjaimat, és végigpróbálom a custom romokat is.

Véégre szabadság :C

zack - SweetROM-al szemezek én is, eléggé naprakészek ahogy elnézem :K

(#4405) zack válasza Lecs@ (#4402) üzenetére


zack
nagyúr

Várok még, és ha nem jön a Lollipop, akkor az ANK7-et biztos kipróbálom.
Te nem szoktál frissíteni, ha kijön egy új alapsáv? :U

(#4404) DeathAdder

:DDD

Helyes. ;)

Aztán jöhetnek a beszámolók. Ha kipróbálod az új Sweet-et, és jó, lehet én is feldobom. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4406) Djatis


Djatis
senior tag

Nekem piszkálja a fantáziámat rendesen de szeritem majd max ha a Note 5-ből lesz ilyen akkor próbálom ki!
Viszont volt Gear S kirakva és meg kell mondjam élőben nagyon fullos! Lehet el kell adnom a Gear 2-őm, hogy vegyek Gear S-t csak nem 130ezer-ért :D

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#4407) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mindenki huzzon fel Google Playre es masszon a Movie-ra. Fillerekert vannak kint a filmek. :)) Komolyan.... par forint a film, elfelejtettek sztem az eurot forintositani :D Most vettem vagy 10 filmet cirka 100 Ft-ert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4408) Lecs@ válasza zack (#4405) üzenetére


Lecs@
addikt

Csak érdekelt a véleményed köszönöm.

512 GB

(#4409) Petyyyyy válasza DeathAdder (#4404) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezt pontosan mivel sikerült elérni?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4410) Djatis válasza ForRedGlory (#4407) üzenetére


Djatis
senior tag

Csak mind angol és kevéshez van magyar felirat!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#4411) ForRedGlory válasza Djatis (#4410) üzenetére


ForRedGlory
félisten

...es? Szted pl a Karib tenger kalozai nem er meg HD-ban 17 Ft-ot? :U

(#4412) zack válasza ForRedGlory (#4407) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi az infót. A gond ezzel csak az, hogy egyik se szinkronos, vagy legalább magyar feliratos.
Én 1080p-ben tolom szinkronnal.
De így nem sokat ér számomra.

Mod: Elnéztem. ANK7 "U" verzióra van. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4413) DeathAdder válasza Petyyyyy (#4409) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mármint mit elérni? :)

Egyelőre csak megrootoltam, most töltöm kicsit a telefont, addig is kipróbáltam az 1440p-t YT-n és mit ad csoda működik, bár gyakran aligha fogom használni, mert egy 20 megás nettel is éppenhogycsak hogy be tudja tölteni :DDD

zack - biztosan jön C -re is hamarosan :K

[ Szerkesztve ]

(#4414) S e t h válasza ForRedGlory (#4407) üzenetére


S e t h
nagyúr

Persze könyvekre nincs, csak ilyen xarokra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4415) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

En kerek elnezest, hogy be mertem irni, hogy Playen atlag 10-17 Ft-ert lehet HD filmeket venni. En azert vettem kozel 100 filmet. Meg szerencse hogy tudol angolul...

(#4416) zack válasza ForRedGlory (#4415) üzenetére


zack
nagyúr

Júúj. Akkor te két ember vagy. ;] Erre mindig azt mondtam portán, ha jön az idióta szórakozni, legalább annyi tisztelet szoruljon a csökött agyába ha már Magyarországra jön, hogy pár szót megtanul a könnyebb kommunikáció miatt (persze alap szinten nekem is megy az angol, amennyi nagyon muszáj). Ha én kimegyek egy olyan országba, ahol az angol az anyanyelv, engem ki fog megérteni magyarul? Senki.
Ő idejön, és elvárja, hogy angolul kommunikáljanak vele, és persze aki nem beszél angolul MAGYARORSZÁGON az már nem is ember. :U
Ezen kívül mindenki az anyanyelvén szeret kommunikálni, szórakozni, filmet nézni. Akkor is ha 10 fillér egy film. Szóval ha már itt tartunk, az lenne a minimum hogy egy nyamvadt magyar feliratot beledobnak, ha már elérhető Magyarországról is a filmes adatbázis. :F
Igazából engem nem érint, 64+32GB-ra ráfér vagy 6-7 film 1080p-ben szinkronosan, ingyen. :P

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4417) Parallaxis válasza zack (#4416) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igazából engem nem érint, 64+32GB-ra ráfér vagy 6-7 film 1080p-ben szinkronosan, ingyen.

Majd, ha pár kisebbségi viszi a kocsidat, pénzedet ingyen, akkor is természetesnek fogod találni ezt a dolgot? Ja nem, mert ha te vagy a sértett, akkor már mindjárt más a helyzet, ugye?

Lehet, hogy itthon nem mindenki engedheti meg magának, hogy ezreseket dobjon ki egy filmre és inkább letölti ingyen, ez valahol érthető, de az, hogy erre büszke legyen valaki, az eléggé szánalmas (főleg egy 200 eFt-os mobillal a zsebben).

(#4418) Lecs@ válasza Parallaxis (#4417) üzenetére


Lecs@
addikt

Na most ki leszel osztva rendesen :(( :(((

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#4419) zack válasza Parallaxis (#4417) üzenetére


zack
nagyúr

Azért mert ingyen van, abból hogy is következik a warez? Nem igazán értem. :U
Vádaskodsz, kötözködsz, közben pedig fingod sincs mit honnan szerzek be, és miért és mennyit fizetek.
Szerintem ignoráld a hozzászólásaimat, ezzel járunk a legjobban, és akkor oktondinak sem fogsz tűnni.
Remélem segítettem. :B

mod: Csak kisebbségi viheti a kocsimat? Inkább azzal kellene foglalkoznod, hogy burkoltan ne cigányozz. Sepregess előbb a saját házad tájékán, aztán utána belém állhatsz.
Mielőtt folytatnád, közlöm, hogy magyar vagyok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4420) guriga1234 válasza Parallaxis (#4417) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem pl. több ezer filmem van. Amit gugliról le lehetne tölteni, és engem érdekel is, az már rég megvan. Miért fizetnék olyanért, ami már megvan? Ami meg nem érdekel, azért meg pláne nem. Egyébként meg nem egérmozizok, jobb az ilyesmit nagyban nézni.

(#4421) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Aki használja az ujjlenyomat érzékelőt, annak ez hasznos kis app lesz: [link]

(#4422) Dude8


Dude8
tag

Sziasztok!

A napokban megérkezett a Qi charge-os hátlapom. ITT látható, hogyan illeszkedik, illetve, hogy a kamerát mennyire védi/nem védi. Illesztési problémára nekem csak az alján van kivetni valóm, az S-pen melletti saroknál.

Ezzel egyetemben eladóvá vált a Qi charge-os S view Flip tokom. Az eladás oka egyszerűen, hogy nekem nem áll kézre a tok. Természetesen a flip toknak mindene (doboz, számla) megvan, Magyarországi vásárlás és még a kezdeti 6-ból 5,5 hónap gari van rá (ha valakinek szimpatikus, kérem priviben keressen meg, kitalálunk egy jó árat).
ITT látható pár kép ahogy a tokban van a telefon.

"In God we trust, all others we monitor!"

(#4423) Parallaxis válasza zack (#4419) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért mert ingyen van, abból hogy is következik a warez?

Mondjuk onnan, hogy magyar nyelvű HD minőségű filmeket (amiket emlegettél) ingyen nem osztogatnak sehol.

Vádaskodsz, kötözködsz, közben pedig fingod sincs mit honnan szerzek be, és miért és mennyit fizetek.

Való igaz, csak annyit tudok, amennyit te írsz, te viszont pár hozzászólással feljebb dicsekedtél azzal, hogy a magyar nyelvű filmeket te ingyen szerzed be. Nos mivel ezek nem a fán teremnek és mivel te ezt a példát a Play-es felhozatal ellenében írtad, ahol slágerfilmek vannak, nem az ingyenes magyar művészfilmek, így nem kell sok találgatás ahhoz, hogy biza te warezról beszéltél, ami még akkor sem ad okot az ilyen büszke kijelentésekre, ha a filmletöltés itthon nem számít bűncselekménynek.

Csak kisebbségi viheti a kocsimat?

Örülök, hogy csak ennyit fogtál fel abból amit írtam...

---

guriga1234:

Egyébként meg nem egérmozizok, jobb az ilyesmit nagyban nézni.

A Play-en lévő HD-s filmeket nem feltétlenül a mobilodra szánják, nézheted a TV-den, vagy akár egy teljes falra kivetítve is :)

[ Szerkesztve ]

(#4424) Parallaxis válasza Dude8 (#4422) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha még tudod szedd le a hirdetésedet, mert a fórumban tilos hirdetni, ezért akár egy kis pihenőre is elküldhetnek.

(#4425) zack válasza Parallaxis (#4423) üzenetére


zack
nagyúr

Az hogy te miből mire következtetsz, pusztán spekuláció. Nem fogok magyarázkodni, és ebből adódóan kiteregetni olyan dolgokat amikhez aztán végképp semmi közöd.

Mondom, szerintem ignorálj, én is ezt fogom tenni. Jobb lesz így, hidd el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4426) Parallaxis válasza zack (#4425) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az hogy te miből mire következtetsz, pusztán spekuláció.

Hát persze.. Zack-nak ingyen küldik a szinkronos, HD-s slágerfilmeket a forgalmazók :D

Maradjunk annyiban, hogy ezen nincs is mit magyaráznod, jobb is, ha ebben a témában csendben maradsz ezek után.

(#4427) DeathAdder válasza Parallaxis (#4421) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na végre egy hasznos app, nem a tököm kijelzőfeloldó, amit már napok óta nem is használok :R

(#4428) B1T3 válasza ForRedGlory (#4411) üzenetére


B1T3
addikt

Kár, hogy nekem már nem sikerül letölteni semmit. :( Lehet, észrevették, hogy baki csúszott a dologba.

(#4429) S e t h válasza B1T3 (#4428) üzenetére


S e t h
nagyúr

Átnéztem a listát, hát én nem szedtem le egyet sem. Ilyen kevés pénzért nem nézem meg egyiket sem, többet kellett volna kínálniuk érte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4430) guriga1234 válasza Parallaxis (#4423) üzenetére


guriga1234
addikt

"magyar nyelvű HD minőségű filmeket (amiket emlegettél) ingyen nem osztogatnak sehol" - hogy mást ne is említsek, a youtube tele van ilyennel. Az meg elég ingyenes, nem? Amúgy meg te is írtad, hogy filmek letöltése Magyarországon nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés, hiszen előre megfizettük az árát az adathordozókban (még az is megfizeti, aki semmi ilyesmit nem tölt le!!!).

"A Play-en lévő HD-s filmeket nem feltétlenül a mobilodra szánják, nézheted a TV-den, vagy akár egy teljes falra kivetítve is" - tényleg? Most, hogy megokosodtam, hogy HD-s filmet akár TV-n is nézhetek, megnyugodtam. MEGALOL! Szerinted eddig hol néztem a filmeket, ha mobilon nem?

(#4431) Sera26 válasza Dude8 (#4422) üzenetére


Sera26
aktív tag

Szia!

Engem érdekelne nagyon ez a vezetéknélküli töltés téma, viszont nálam is csak ez a normál hátlap jöhetne szóba, a flipes változat nem. A munkahelyi körülmények miatt sajnos kénytelen vagyok biztos védelmet nyújtó tokokat használni, de nem tudom ez a qi-s hátlap mennyivel vastagabb a normál gyárihoz képest és mennyire teszi nehézkessé a tokok felhelyezését?
Te teszel erre még plusz védelemként valami tokot?

(#4432) ForRedGlory válasza S e t h (#4429) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt ertelmezned? Erdekelne, de nem tudok rajonni, hogy mit akartal ezzel irni.

"Ilyen kevés pénzért nem nézem meg egyiket sem, többet kellett volna kínálniuk érte."

(#4433) norbi93


norbi93
senior tag

meg tudod nézni desktopon is őket. én is bevásároltam tegnap 52 filmet, átlag 14 forintba kerültek HD-ben :) ennyiért nem sír a szám, hogy angol :)

(#4434) guriga1234 válasza norbi93 (#4433) üzenetére


guriga1234
addikt

Feliratot meg szerintem a legtöbbhöz lehet letölteni máshonnan...

(#4435) Sword válasza Sera26 (#4431) üzenetére


Sword
őstag

Én most vettem (speedshop-ban elég "olcsó", nyolcezer valamennyi pick pack szállítással együtt).
Kicsit vastagabb, persze eléggé érezhetően, nehezebb is, de "minőségi" érzés.

Vettem előtte kínai hátlap mögé tehető, illetszthető receivert is, sajnos az eredeti puha hátlapot kinyomja, a kezemmel érzem, hogy púpos. Ha ez még nem lenne elég, akkor a vakunál és a pulzusmérőnél el is tolja a hátlapot úgy, hogy luk keletkezik, ahol bemehet a por, kosz stb. Azt kb. 1600 ft-ért vettem az ebay-ről, most írtam, hogy ez így nem frankó, a válaszra várok. Ugyanitt tök jó kínai receiver lapka eladó :))

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4436) Richard válasza Sera26 (#4431) üzenetére


Richard
őstag

Egyik tok sem fog rámenni, mert vastagabb lesz tőle a telefon!

(#4437) #59816064


#59816064
törölt tag

Youtube-on pont néztem egy vidit egy kínai qi vevőről, simán rápattintotta a hátlapot a srác. Én is gondolkodom ilyenen, de ha eláll tőle a hátlap akkor inkább kihagyom.

(#4438) Sword válasza #59816064 (#4437) üzenetére


Sword
őstag

Ja, én is elég erős vagyok, simán rápattintottam :C

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4439) Dude8 válasza Sera26 (#4431) üzenetére


Dude8
tag

Szia!

Valamivel vastagabb lesz tőle a telefon:

úgy képzeld el, hogy az a hátlap amivel kaptad, ott a kamera síkja kiemelkedik a hátlapétól és a hátlap ívesen leköveti ezt a különbséget. A Qi töltős hátlap hátsó síkja pedig egy síkban van a kameráéval így a hátlap széleinél is nagyobb a lekerekítési sugár, -szerintem -legalább 1 - 1,5 mm-rel vastagabb.

"In God we trust, all others we monitor!"

(#4440) Sera26 válasza Dude8 (#4439) üzenetére


Sera26
aktív tag

Köszi Mindenkinek a választ.
Akkor sajnos nekem ez felejtős, fontos lenne a tokot visszatenni.
Néztem én is ezeket a kínai, hátlap alá tehető tekercseket, csak félek, hogy hazavágják a telót, ha épp olyat fogok ki.

(#4441) Sword válasza Sera26 (#4440) üzenetére


Sword
őstag

Nekem már több telefonnál volt ilyen töltőm, ettől az egytől ne félj, nem vágja tönkre.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4442) Parallaxis válasza guriga1234 (#4430) üzenetére


Parallaxis
addikt

hogy mást ne is említsek, a youtube tele van ilyennel. Az meg elég ingyenes, nem?

- jó minőségű HD-s filmet ott nem találsz magyarul
- ha találsz is, nem lesz legális
- ő azt írta, hogy a készülékére tölt át ilyen filmeket, nem streamel

Nem értem, hogy miért kell egy ilyen viselkedést védelmezni.
Azt megértem, ha Pistike, aki anyuka félrepakolt pénzéből kapott egy kisebb PC-t és nincs semmire pénze warezol, de azt, hogy akinek lazán van 200 ezre egy telefonra ezzel büszkélkedjen, azt nem!
Mindenkinek szíve joga, hogy eldöntse, hogy warezol, vagy sem, de ezt hirdetni és követendő példaként leírni, főleg olyankor, mikor az a tartalom tényleg csak jelképes összegért elérhető, az eléggé szégyenletes.
Aki meg ezt még meg is akarja magyarázni.....

Amúgy meg te is írtad, hogy filmek letöltése Magyarországon nem bűncselekmény

Ettől még nem lesz legális cselekedet. Halkan megjegyzem ha torrenten szeded le, akkor meg eleve bűncselekmény, mivel megvalósítod a megosztásást is.

Most, hogy megokosodtam, hogy HD-s filmet akár TV-n is nézhetek, megnyugodtam. MEGALOL! Szerinted eddig hol néztem a filmeket, ha mobilon nem?

Vazze, te sírtál, hogy nem töltesz le a Play-ből, mert nem egérmozizol, erre írtam, hogy bárhol megnézheted, nincs a mobilodhoz kötve. Ne haragudj de a te szöveged MEGALOL!

[ Szerkesztve ]

(#4443) laci0530


laci0530
senior tag

Kicsit felpezsdült a topik a snap/stock fényképező app boncolgatás után. :-)

(#4444) baha1986


baha1986
csendes tag

Sziasztok, mostmár 2 jára fordul elő hogy lemerül egyéjjel alatt. AZ energiagazdálkodásban az android rendszert irja. Tudtok segiteni?Valamint az akkumulátor idő is elég kevés.

(#4445) Sera26 válasza Sword (#4441) üzenetére


Sera26
aktív tag

Töltőpadból biztosan megvenném a gyári Samsungot, már csak a vevőből kéne olyan ami működik és be is fér a gyári hátlap alá, úgy hogy közben nem tartja ki extrém módon. Szét is nézek ebayen milyen a kínálat.

(#4446) Lecs@ válasza laci0530 (#4443) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerinted melyik a jobb ? :DD

512 GB

(#4447) S e t h válasza ForRedGlory (#4432) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez poén akart lenni, de sajnos nem ment át(mea culpa), megmagyarázom.
Átnéztem a kínálatot és legyintettem, mert egy film volt csak amire azt mondtam oké, a többi hálivúdi szemét esetében érveltem azzal, hogy ha csak ennyit fizetnek érte, akkor nem töltöm le, fizessenek érte többet.
Ezekért két forintot sem adtam volna, viszont "de gustibus non est disputandum", ahogy az eszkimók mondanák.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4448) zack válasza baha1986 (#4444) üzenetére


zack
nagyúr

Valami nagyon nem jó ott. :U Vagy beakad valami progi, és szívja, vagy valami nem jó a hardverrel.
Én most töltöttem éjjel, és az előző ciklusban 44ó lett a készenlétem 3ó kijelzővel, 40p hanghívással, folyamatos WiFi, és adat. Energiatakarékosság 1 percre sem volt bekapcsolva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4449) guriga1234 válasza Parallaxis (#4442) üzenetére


guriga1234
addikt

Tisztán látszik, hogy amikor a logikát osztották, akkor nem álltál be a sorba.

"jó minőségű HD-s filmet ott nem találsz magyarul" - hogy én mit találok, azt ne te döntsd el. Helyesen: te nem találtál ilyet.

"ha találsz is, nem lesz legális" - akkor mégis találok? Nem önellentmondás ez? Egyébként meg miért is ne lenne legális?

"ő azt írta, hogy a készülékére tölt át ilyen filmeket, nem streamel" - ezzel mi a gond? Ha már eleve megvan neki, akkor miért streamelne?

"Nem értem, hogy miért kell egy ilyen viselkedést védelmezni." - egyáltalán miért kell támadni? Akkor védelmezni sem kéne!

"akinek lazán van 200 ezre egy telefonra ezzel büszkélkedjen, azt nem" - te szeretsz más zsebében turkálni? Egyébként meg nem büszkélkedett, én nem vettem legalábbis észre.

"Mindenkinek szíve joga, hogy eldöntse, hogy warezol, vagy sem, de ezt hirdetni és követendő példaként leírni, főleg olyankor, mikor az a tartalom tényleg csak jelképes összegért elérhető, az eléggé szégyenletes" - te valami olyasmi vagy, mint régen az önkéntes rendőr? Meg kéretlen illemtanár? Honnan veszed, hogy a te nézeteid a helyesek, és mindenki számára követendőek?

"Ettől még nem lesz legális cselekedet" - másodszor is megkérdem, hogy miért nem lesz az? Azért talán, mert te azt mondod? Ne röhögtess!

"Halkan megjegyzem ha torrenten szeded le, akkor meg eleve bűncselekmény, mivel megvalósítod a megosztásást is" - a tudatlanok végtelen magabiztosságával állítod a hülyeséget. Torrenten sem kötelező a megosztás, csak a rációs szerverekről könnyen ki lehet hullani. Viszont vannak (a legnagyobb és legjobb) nem rációs (és nem is magyar) szerverek, ahol nem kell visszaosztani. Ez csak a torrent kliens beállításain múlik.

"te sírtál, hogy nem töltesz le a Play-ből, mert nem egérmozizol" - az egy dolog, hogy az ismeretek hiányában szenvedsz, de hogy a felfogó képességgel is hadilábon állsz (vagy csak simán csúsztatsz), az már kiábrándító. Valóban azt írtam, hogy nem egérmozizok. De nem azért nem vásárolok a play-en filmet, mert nem egérmozizok, hanem azért, mert azok a filmek, amik a kínálatban vannak és amiket érdemes is megnézni, azok már rég megvannak nekem, tehát nincs értelme onnan pénzért letölteni.

PS: megsúgom, hogy pl. HBO GO-m is van, ami az előfizetésemhez ingyen jár, és legalább akkora a kínálat, mint a play-en, csak sokkal frissebbek a filmek, és mind HD-s, feliratos vagy magyar szinkronos, esetleg mindkettő.

"Ne haragudj de a te szöveged MEGALOL!" - ez már egyenesen szánalmas.

(#4450) zack válasza Parallaxis (#4442) üzenetére


zack
nagyúr

Te MEGALOL megmondóember...Elmondtam hogy nem warezolok. Csak rugózol rajta. Mindegy neked, hogy Snap a téma, vagy más, a lényeg hogy rugózhass valamin. Ez éltet itt a topikban, de lehet az élet más területeire is igaz. Csak halkan megsúgom, Androidra kb 100k-ért vásároltam eddig. iOS-re 80k. WP-re 30k, de csak azért mert a 1520 fél évig volt nálam. iTunes zenére meg nem tudom, de kb 100db számot vettem eddig külön (ezt a mai napig használom) és isten tudja hány albumot. De folytathatnám nap estig a felsorolást, mert képzeld a Win 8 Enterprise 64bit is eredeti ami jelenleg egy fél Note 4 ára, és persze PC-n is eredeti játékokkal játszom amiből van vagy 40db úgy összesen.
Ennek tükrében rágd át még egyszer, mennyit akarsz rugózni a témán...

Arra sem reagáltam te szakmai zseni, hogy mi fut a háttérben és mi nem. Mert frappánsan megindokoltad, miért f@szság amit írtam, de azt, hogy hogy lett 1,2GB-ról 1,5GB a szabad RAM pucolást követően...Erre valószínűleg csak forgatnád a szemed és hümmögnél.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.