Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35851) scream válasza deka10 (#35850) üzenetére


scream
veterán

De ami a Galaxy Store-ban van, az valamiben más, mint ez, mert az kifejezetten Samsung készülékekhez jött ki... De a diffit nem tudom én sem.

(#35852) GtCaT válasza scream (#35849) üzenetére


GtCaT
tag

Szia,
Nem tudod, magyar hang van már benne?

(#35853) szetib


szetib
tag

Van egy pár efs mentésem:
- efs.img (20mb, dr ketan féle
- xxxx.tar.gz (269kb)
Efs pro backup
- efs.tar.gz (83kb)
efs backup
- efs_save.tar (5.21mb)
efs_save.tar.gz (76kb)
GSIIRepair

Melyikkel kellene és persze hogyan? :)

(#35854) deka10 válasza scream (#35851) üzenetére


deka10
senior tag

Én csak megnyitottam az alkalmazást a ps-ban írta, hogy frissítés és símán lefrissítettem, különbséget nem vettem észre van benne egy két újabb nyelv de magyar még nincs benne.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#35855) -Gerzson- válasza dancsuri (#35779) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Én is így használom és másfél évesen cserélni kellett az aksit

(#35856) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

knox ugrás nélkül tudok custom romot feltenni ? rootolni lehet azt tudom de custom recovery és egy custom rom is mehet rá ? ha igen hogy ?

(#35857) szunyi777 válasza Mogcaa (#35856) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem. Custom romhoz custom recovery kell, az meg be indítja a knoxot...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35858) kalapacsolok válasza guriga1234 (#35847) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

köszi!

Használ itt vki PEBBLE okosórát? Nekem tökéletesen működött 4.1-es romnál, de ugye számos program rajta csak 4.3-tól felfelé működik, ezért frissíteni készültem. Nos, már az ötödik ROM-ot próbálom, de mindegyikkel van valami gond :( Lassan feladom... Van olyan ROM, amivel jól működik a Pebble?

(#35859) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali!
Párom Note 2-je nem akar letölteni a netről semmit! Zenét próbáltam, képet!
Kiírja hogy letöltés, de utána semmi! Viszont marketről meg jönnek a frissítések! Wifin és 3g-n egyaránt ez a hiba? Mi az oka?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#35860) szetib


szetib
tag

Sikerült az efs mappa visszaállítása, hálózat van, működik az egyik cm rommal (CrDroid 4.4.4.)
Viszont hiba volt a Dirty Unicornnal (android rendszer FC), és nem ment a Liquidsmooth sem (itt is FC volt, a vissza gomb és az opcio gomb nem is működött, a billentyűzet leállt, stb..)
Ha megint másik romot rakok fel (pl 4.3 vagy bármilyen TW-es romot), mindig vissza kell majd rakni az efs mappát? Ezt ti is eljátszátok minden romcserénél?

(#35861) szunyi777 válasza szetib (#35860) üzenetére


szunyi777
őstag

A LiquidSmooth 3.2 Milestone hibátlan! Nincs FC!
Most is azt használom Agni kernellel..
Iszonyat jó üzem ideje van, stabil, sok ficsőr, stb... A legjobb custom 4.4.4 :K

KÉP
KÉP
KÉP
KÉP
KÉP

Tiszta telepitéssel tetted fel?
Én romcserénél mindig nyomom a Megawipe-ot!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35862) szetib válasza szunyi777 (#35861) üzenetére


szetib
tag

Ehhez kell gapps?
A tiszta telepités nálam a Philz/Twrp-ben a szokásos teljes törlés, cache és dalvik cache törlése.

(#35863) szunyi777 válasza szetib (#35862) üzenetére


szunyi777
őstag

Természetesen kell GAPPS. Én minden custom romhoz a Slim Mini (64Mb)GAPPS használom.
A megawipe a system, data, cache, dalvik, preload, és a belső tárhelyet is gyalulja...
PhilZ-ben a factory reset / Clean install a New rom majdnem ugyan ez, de ez még többet gyalul...
Föleg Samu stock után AOSP-ra váltáskor célszerű, de Én ha romot cserélek, mindig nyomom..
Ez csak egy lehetőség, nem fontos használni.. Elég manuálisan is a system, data, cache, dalvik, preload WIPE is.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35864) GtCaT válasza szunyi777 (#35861) üzenetére


GtCaT
tag

Szunyi Maestro, háttér képed nagyon jó! :Y
Adnál linket, vagy megosztanád? :R

(#35865) szetib


szetib
tag

Ebben a milestoneban miért nincs camera app? A systemben van, de nem jelenik meg, és pl a viber sem éri el.
"Nem lehet csatlakozni a kamerához" -ezt irja.

(#35866) S e t h válasza scream (#35851) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem abban merült ki az exkluzivitása, hogy előbb jött ki, nem hiszem, hogy más lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#35867) szunyi777 válasza GtCaT (#35864) üzenetére


szunyi777
őstag

Az téma. Cobalt donate.

szetib
Jah, igen! Sajnos kifelejtettek egy lib file t a Milestonebol! :DDD
Az xda-n a liquidsmooth szálon az utolsó hozzaszolasok között van egy zip file, azt tedd fel.
Vagy ezt:

Fixed_Camera_for_CM_All_AOSP_roms_by_RohanAJoshi_V4.0.zip
Én mindig ezt használom.

Ezzel megy a Snap camera is, és a lenovoSC is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35868) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nem értem miért nem tudják kiadni rá az 5.0-t.A teló simán pörögne vele,még most is nagyon jónak tartom.Nézegettem mindent,de még a Note4 se váltja ki belőlem azt az érzést,hogy annyival jobb lenne.😧

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35869) scream válasza szunyi777 (#35861) üzenetére


scream
veterán

Wow! Még nem próbáltam soha, kár volt, nagyon állat, sokkal kellemesebb már 15 perc után is, mint a CM11. :C

(#35870) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Ha az akksim rossz az honnét derül ki? Batery doctor szerint jó, de néha éjjelente sokat merül... igaz, ez lehet a gyenge térerő miatt is.

(#35871) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali!
Párom Note 2-je nem akar letölteni a netről semmit! Zenét próbáltam, képet!
Kiírja hogy letöltés, de utána semmi! Viszont marketről meg jönnek a frissítések! Wifin és 3g-n egyaránt ez a hiba? Mi az oka?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#35872) havri1 válasza *Mukeey* (#35868) üzenetére


havri1
félisten

5.0? Én nekem nem kell. Max 5.0.1. Vissza is vonták Nexuson, annyira szar.

havri

(#35873) szunyi777 válasza scream (#35869) üzenetére


szunyi777
őstag

Ugye?!
CM11 ehez képest fapados.
SIII is ezt használtam..
Iszonyat jó szerintem. A legtöbb beállítást ez tartalmazza, smooth, stb.. A friss Agni kernelt alá, és szupi (tegnap frissült)
Még annyit javaslok, hogy a Viper4androidot ne aktiváld, mert eszi az akksit. Helyette a CM Apps - al tedd fel a DSP manager t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35874) szunyi777 válasza bogarfull27 (#35871) üzenetére


szunyi777
őstag

Másik böngészöt próbáltátok esetleg?

babicsbalu
Cm app installer

havri1
Így van, Nexuson is csak panaszkodtak rá. A másik, hogy még az Xposed keretrendszer sajnos nem támogatja még.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35875) szetib válasza szunyi777 (#35874) üzenetére


szetib
tag

Közben leszedtem máshonnan a romot, abban már benne volt a camera.
A készenléti idő tényleg jó, azt hittem a TW-es romok hozzák a legjobb akksi időt, de úgy látom ez még azokra is ráver.
Esetleg a Note 4 gyári billentyűzetével találkozott már vki, telepíthető formátumban? Abban ugyanis benne van az iphone időkből megkedvelt "gyorsbillentyű" funkció, amivel 1 gombnyomással (0-9-ig számok) előre beírt szöveget lehet beilleszteni.

(#35876) szunyi777 válasza szetib (#35875) üzenetére


szunyi777
őstag

Én sosem használtam, és használok Stock Samut, a rengeteg Bloatware és TW miatt, igy azok üzem idejéről nincs infó,. Ezzel 5-6:30 perc kijelző idő megvan minden nap, szerintem az nem rossz..
A jelenlegi 4.4.4-es AOSP romok már igencsak stabilak, és az Agni kerenl is jó, nincs gond..
Még egy kicsit javitgathatták volna még egy kicsit a 4.4.4-eket, de mindenki ráállt a lollipop-ra :O

Linkelnéd, hogy honnan szedted le?!
Ha gondolod, tedd fel a magyar nyelvi kiegészitőm, igy már 100% magyar lesz a menü (A Milestone igaz majdnem 100%-os)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35877) bogarfull27 válasza szunyi777 (#35874) üzenetére


bogarfull27
tag

Állítólag a Chrome-al tud letölteni! Fura! Én az átlag böngészővel is! Mondjuk ő is tudott, de egyik napról a másikra nem!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#35878) szetib válasza szunyi777 (#35876) üzenetére


szetib
tag

Kigugliztam. Második találat volt a keresőben, "liquidsmooth milestone 3.2 note 2" -re.

A galaxynote2root.com-on listázta az intörnesönöl verziót, majd highonandroid.com-ra vitt, onnan meg a downloadandroid.com oldalra.
Első link

Note 4 billentyűzet senki? Ne már, hogy megint én vagyok az egyetlen aki egy fránya funkciót keres...
1es gomb hosszan: email címem
2es gomb hosszan: másik email cimem
3as gomb hossza: tel.számom
4es gomb hosszan: másik tel.számom stb...

(#35879) szetib válasza bogarfull27 (#35877) üzenetére


szetib
tag

Ilyen elő szokott fordulni, attól is függhet, hogy van-e adblocker beállítva, illetve ahonnan letölteni akarsz, edetleg túl sok a popup reklám vagy átirányítás, flash és egyéb nem kívánt dolog. Nézted az oldalt rendes pc-ről is? Ott lejön amit le akarsz tölteni?

Szunyi:
Nekem nem telepitette a DSP-t sehogy. Se roottal se nélküle. Ugyhogy marad a Viper....

[ Szerkesztve ]

(#35880) szunyi777 válasza bogarfull27 (#35877) üzenetére


szunyi777
őstag

Az alkalmazás kezelőben próbáljátok a böngésző adatait törölni, ha engedi.

szetib
A Tárhelyemről szedd le a Cm App Installer.zip-et, csomagold ki, és a DSP_Manager_v2.1.apk nevezd át DSPManager.apk-ra. Ezt az apk-t tedd át a belső tárhely CM apps mappába, amit a cm installer hozott létre, és app installerből telepitsd fel ROOT-oltan, majd reboot. És a DSP lib file-t is tedd fel az App instellerből.
Jó lesz igy!!! (remélem érthetően irtam le) :K
Amit a CM app installer letölt, az már az új DSP, ami lollipop-hoz valo :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35881) bogarfull27 válasza szetib (#35879) üzenetére


bogarfull27
tag

Az én telefonom simán tölt le onnan!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#35882) sergio81 válasza Mogcaa (#35856) üzenetére


sergio81
tag

Tehát azt mondod hogy lehetséges a root knox ugrás nélkül?Tudnál esetleg linket vagy le tudnád írni a menetét?!köszi

(#35883) bogarfull27 válasza szunyi777 (#35880) üzenetére


bogarfull27
tag

Hali!
Próbáltam ezt az Alkalmazáskezelőt!
Töröltem a böngésző adatait és a gyorsító tárat is!
Semmi változás!
Chrommal jönnek lefelé, böngésző meg cseszik letölteni!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#35884) szunyi777 válasza bogarfull27 (#35883) üzenetére


szunyi777
őstag

Hmmm akkor passz...
Én az Opera minit, és a Dolphint használom. Chrome eszi az akksit szvsz.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35885) KTibxx válasza bogarfull27 (#35883) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Csak tipp: nézd meg nincs e tiltva az alkalmazáskezelőben a "Letöltés"
(Dolphin esetén pl nem baj ha tiltva van, működik, a gyári böngészőnél viszont kell.Chromnak nem tudom kell e)

[ Szerkesztve ]

(#35886) deka10 válasza Mogcaa (#35856) üzenetére


deka10
senior tag

A root leírásra én is kíváncsi lennék ha 4.4-et is lehet rootolni knox ugrás nélkül akkor rakom is fel.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#35887) Koczó93 válasza deka10 (#35886) üzenetére


Koczó93
őstag

Szerintem ott már nincs lehetőség ilyenre, de majd valaki megcáfol :)

(#35888) csöves2


csöves2
csendes tag

Üdv. Mindenkinek!
Független Samsung Galaxy Note 2 N7100-ra még nincs 4.4. Viszont a T-mobilosok már megkapták! Ki mit tud erről?

(#35889) KTibxx válasza deka10 (#35886) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Úgy tudom a helyzet változatlan: root = knox ugrás a 4.4.2 esetén
Én megcsináltam, olyan az én használati szokásaim szerint a Note2 mint a régi szép időkben.

(#35890) Koczó93 válasza csöves2 (#35888) üzenetére


Koczó93
őstag

Így van, a függetlenre nem jött ki még a 4.4(talán nem is fog). Odinnal tedd rá a T-s 4.4 romot vagy francia, lengyel verziót ha zavar.

(#35891) sergio81


sergio81
tag

Hy!Kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata erről a cikkről?![link]

(#35892) havri1 válasza sergio81 (#35891) üzenetére


havri1
félisten

Én csak átfutottam most kómásan ezt a cikket, de szerintem ez csak a samsung romból a szoftver részét pucolja ki. A számlálót nem érinti, tehát a bootloaderben ott marad.

[ Szerkesztve ]

havri

(#35893) bobace


bobace
őstag

Bocsi a láma kérdésért, de most megy itt a csevely a rootról knox ugrás nélkül. Nekem 4.3-as a rendszer még. Tud vaalki linkelni egy leírást, hogyan lehet megcsinálni?

(Találtam egyet googleban, de ott custom recovery felrakása meg minden szépség kell neki, van valami egyszerűbb módszer?)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35894) generic válasza bobace (#35893) üzenetére


generic
senior tag

(#35895) bobace válasza generic (#35894) üzenetére


bobace
őstag

Köszi! :R A nagy szabiidőszak alatt meg is csinálom, pont az Xposed kell.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35896) szetib


szetib
tag

A liquidsmooth sem hibamentes:
Néha eldobja a hálózatot, tehát "nincs szolgáltatás",
A (gyári) email szolgáltatás leáll

(#35897) szunyi777 válasza szetib (#35896) üzenetére


szunyi777
őstag

Hmm.. T-Mobile nál nem vettem észre.. GND3 modemmel.
Email kliens nekem törölve, K-@ mail pro használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#35898) butyok13


butyok13
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban hogy az S-pen jó e bármilyen kapacitív kijelzős okostelefonhoz?

Robee

(#35899) scream válasza szetib (#35896) üzenetére


scream
veterán

Telenor alatt sem dobja el a hálózatot, e-mail nálam fagyasztva, Gmail appot használom az összes fiókomhoz.

(#35900) generic válasza butyok13 (#35898) üzenetére


generic
senior tag

Nem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.