Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Vitaqo válasza leslieke (#4650) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Mert ügyeletben vagyok, meg jót tesz neki. Nem szeretem éjszaka, ha be van nyomva.

(#4652) leslieke válasza Vitaqo (#4651) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Repülő mód?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4653) Chamoro válasza Zsoltinho24 (#4641) üzenetére


Chamoro
tag

Legtöbbször 10% alá merítem, majd amikor elérte a 100%-t rá félóra- egy órára leveszem töltőről. Eddig nagyon jól bírja az aksi.

(#4654) Almonen válasza Vitaqo (#4642) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ez így van. Sőt én 85-90 és 50 százalék között tartom, így is kijön kb. kettő-három óra kijelzőidő. Simán. 100-ig tölteni teljesen fölösleges.

https://imgur.com/a/aOmky

Egyébként ha van valami ami rosszat tesz az az ha 100% után fent hagyni tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#4655) leslieke válasza Almonen (#4654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az utolsó állítás városi legenda. Soha egy telefonomnak vagy akksinak se lett attól baja, hogy egész éjjel a töltőn volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4656) sfdrakex válasza Almonen (#4654) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mikor elérik a 100%-ot, lekapcsolják a töltést, nem töltenek túl, akkor miért is lenne baj ha töltőn maradnak?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4657) #77081088 válasza Almonen (#4654) üzenetére


#77081088
törölt tag

Én úgy tudom az akkukat eleve úgy gyártják,hogy ha 100%-ot jelez nekem a teló.akkor valójában 80-90%-os a töltöttség,és úgy kapcsol le a töltés,merülésnél meg fordítva. Alapból nem tudjuk teljesen feltölteni és lemeríteni. Én sem foglalkoztam ezzel soha,feltöltöm használom és kész. Egy évet minimum kibír,ha nem többet.

(#4658) Dilikutya válasza Almonen (#4654) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez marhaság. A régi telefonom éjszaka töltöttem, nem csökkent látványosan az üzemideje. Ha estére leszívtam, az a masszívabb használattól volt, illetve 4,5 év alatt valamelyest romlott az akksi, de nem hinném, hogy attól, hogy a 100% elérése után még fent maradt valameddig. 4,5 évig ugyanaz a gyári akksi volt benne, amivel vettem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4659) patow


patow
senior tag

Sziasztok
Hogyan lehet beállítani az ébresztést hogy csak egy bizonyos ideig szóljon? ,választ előre is köszönöm

(#4660) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Köszönöm akik az akksi kèrdèsemre vàlaszolt.csak erre lettem volnakivàncsi.

(#4661) gerner1 válasza leslieke (#4655) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#4662) 1egaly válasza gerner1 (#4629) üzenetére


1egaly
aktív tag

Felraktátok már az új frissítést?
Jól látom hogy a telefonálási párbeszédablak változott?
Már elfeledtem milyen volt a régi... :(((

(#4663) leslieke válasza 1egaly (#4662) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem fent van, de nem vettem észre változást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4664) Sam Sung válasza 1egaly (#4662) üzenetére


Sam Sung
csendes tag

Melyik szolgáltatónál vagy?
Telenor-ra a novemberi sem jött ki!! :(

(#4665) leslieke válasza Sam Sung (#4664) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Függetlenre jött ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4666) LIFE1 válasza Sam Sung (#4664) üzenetére


LIFE1
tag

A telenornál bealudtak! Nem értem hogy miért nem adják már ki!

(#4667) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Üdv.Ti nem vettètek észre hogy nem műkodik rendesen az automata fènyerő szabályzò?Sokszòr beragad a fényerőszabályzò.Nem tudtam mièrt vibrált a kijelzőm.ki kapcsoltam az automata mòdot most okés.

(#4668) Nagyboconádi válasza Zsoltinho24 (#4667) üzenetére


Nagyboconádi
csendes újonc

Nekem is vibràlt, ugyan ezt csinàltam, azòta rendben van!

[ Szerkesztve ]

(#4669) csaba1203 válasza Zsoltinho24 (#4667) üzenetére


csaba1203
addikt

:N

(#4670) leslieke válasza Zsoltinho24 (#4667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4671) Zsoltinho24 válasza Nagyboconádi (#4668) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Akkor nem voltam egyedül.Ùgylátszik a 7.0 taltalmaz bugokat.

(#4672) Zsoltinho24 válasza Nagyboconádi (#4668) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Milyen rom van fent neked?Magyar független?

(#4673) Stellaway válasza Zsoltinho24 (#4667) üzenetére


Stellaway
tag

Tisztelettel jelentem, nálam is volt, de mikor rájöttem, hogy az auto fényerő miatt van, és nincs a kijelzőnek semmi baja, megnyugodtam.
Egy ideje egyébként nem jelentkezett, viszont nem volt semmiféle szoftver update azóta.

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#4674) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok telenorra nem jön az update? Függetlenre és a többi ország javára is már a második frissítés megy ki november óta de a telenornál semmi..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4675) Zsoltinho24 válasza Stellaway (#4673) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Én is észre vettem ezt a jelensèget.Azt hittem a kijelző rossz de nem.

(#4676) gerner1 válasza Angel2014 (#4674) üzenetére


gerner1
veterán

Az összes többi Samsung típus esetében is, sokkal ritkábban érkezett/érkezik telenoros frissítés, mint a többi CSC -re. Nagyon sokan, ezért váltanak másik CSC -re, amely(ek)re gyakrabban érkezik a support...

[ Szerkesztve ]

(#4677) Zsoltinho24 válasza Angel2014 (#4674) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Àltalàban a független romok kapjàk meg elöbb a romokat.Persze vannak kivètelek.Független telefonok több szoftvert kapnak mint a függő telelefonok.Ha csak nem teszel fel a telòdra egy független romot.modjuk egy független xeh romot.

(#4678) gerner1 válasza Zsoltinho24 (#4677) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. 👍 Bármilyen más CSC -re kiadott gyári ROM -ot fel lehet rakni szabadon. A granciát sem befolyásolja, ahogy semmilyen hatással nincs a hálózat függő/függetlenségre sem ...

(#4679) Angel2014 válasza gerner1 (#4678) üzenetére


Angel2014
addikt

Megvárom a májust akkor lejár az 1 évem és a gyártónak ingyen kell függetleníteni most hozták törvénybe, akkor átrakom.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4680) leslieke válasza Angel2014 (#4679) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én úgy emlékszem, hogy a szolgáltató függetlenít ingyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4681) patow


patow
senior tag

A szolgáltató függetlenít ,én egy 5 éves sony-t ami kb 3 éve a fiókban lapult függetlenítettem a telenor -ba kb 10 percet voltam bent lekérnek egy kódot beütik és kész :)

(#4682) Nagyboconádi válasza Zsoltinho24 (#4672) üzenetére


Nagyboconádi
csendes újonc

Igen, magyar független, xeh rom.
Pàr napja kaptam frissìtèst.

(#4683) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Olvastam itt problémákat az érintőkijelzővel kapcsolatban. Édesapám is úgy ítéli meg, hogy nehezen érzékel, kicsit érzéketlen a bal oldalán az érintőnek (Eddig Cubot S222-vel sosem mondott ilyet, szóval viszonyításban azzal elégedett volt teljesen). Ez hardveres dolognak néz ki a leírások alapján itt. Jó kis gariztatás kell neki? Akkor többeteknek is volt ilyen?

Tippeiteket köszönöm előre is. :R

(#4684) Sungoo válasza leslieke (#4680) üzenetére


Sungoo
addikt

Abban az esetben, ha nem részletre hoztad ki a készüléket, illetve ha már lejárt a törlesztő.

[ Szerkesztve ]

(#4685) leslieke válasza Sungoo (#4684) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, tudom. Engem mondjuk nem érint, nem veszek szolgáltatótól telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4686) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Kinek milyen fólia van, ki melyik típust ajánlja az A5 (2017)-re? Nem sima, hanem edzett üveg fóliát szeretnék rá...

Xprotector vagy Nillkin? Mindkettőnek van olyan típusa, ami teljesen fedi a kijelző szélét is (hajlított)?
Nekem az üzletben, ahol vásároltam, olyan edzett üveg fóliát tettek rá, ami a széleinél nem tapad fel teljesen, mivel nem hajlított...

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4687) pitiless válasza Norbi.Sz (#4686) üzenetére


pitiless
senior tag

Xprotector sajnos nem jó. Nagyon idegesítő a hézag, kb 2-2 mm, ráadásul nekem fel is vált. 3D-s üveg nincs nekik.

(#4688) Norbi.Sz válasza pitiless (#4687) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

És a Nillkin? Arra talán azt írja, hogy hajlított a széle... Az gondolom akkor teljesen felfekszik a kijelző oldalán is, nem?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4689) balakuno


balakuno
újonc

Sziasztok!

1 hónapja vásárolt készülékem kijelzőjén egy folt jelent meg, amit nem lehet eltüntetni. Fólia nincs rajta. Vigyázok rá, tokban tartom, stb.. Mit gondoltok, mi okozhatta? Szervizbe érdemes elvinni? Vagy máshol javíttatni?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv: balakuno

[ Szerkesztve ]

(#4690) laca891 válasza pitiless (#4687) üzenetére


laca891
aktív tag

Xprotector, tempered glass 0,33 mm
Ugyan ez a helyzet, nálam is.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#4691) Donki Hóte válasza balakuno (#4689) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amikor a körmöddel próbálgatod, akkor nem érzel semmit a kijelző felületén? Első pillantásra azt mondanám, hogy ráesett valami a kijelzőre :(

Félek, hogy a szervizben nem fogják garanciás javításra bevenni, de persze meg kell próbálni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#4692) 1egaly válasza 1egaly (#4662) üzenetére


1egaly
aktív tag

Pancser! :B
Mármint én ,hát felraktam a Drupe tárcsázót és az változtatta meg!!
Már jó pár ilyen névjegyzék kezelő- tárcsázót próbáltam régebben,de egyik sem módosította meg a gyári ablakot.
Még 1x PARDON! :W

(#4693) Almonen


Almonen
aktív tag

Ha ismer valaki jó üvegfóliát az engem is érdekelne. A telekomban olyat adnak ami szintén nem fedi le, most sima fólia van rajta Samsung boltból 4 ezerért. De ez is kezd leválni.

(#4694) balakuno válasza Donki Hóte (#4691) üzenetére


balakuno
újonc

Köszönöm szépen a választ! Igen, több „módszert” is kipróbáltam. A körmömmel megvizsgálva érezni valamit. Kevés vizet rácseppentettem és ahogy elfolyik a folt felett, úgy a víz „megtörik.” De sajnos így sem tudom megállapítani, hogy az üvegen van valami anyag vagy sérülésről van szó. Tanácstalan vagyok, mert sérülésnek túl szabályos, és abban biztos vagyok, hogy nem ejtettem rá semmit, nem esett le. Viszont szemüveg tisztító sprayt használva se tűnik el a folt. Komolyabb vegyszert nem merek kipróbálni. Mellékelek egy közelebbi képet a foltról, amin jobban látszik, hogy majdnem szabályos kör alakú és két apró pötty van a folton belül.

(#4695) Mcrazy válasza balakuno (#4694) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nekem így első látásra úgy tűnik, mintha valami ragasztó cseppent volna oda, vagy a tokról került rá valahogy. A hideg víz biztos nem viszi le, de a meleg talán.

Üdv: Mcrazy

(#4696) Daneee14 válasza zjuhasz (#4218) üzenetére


Daneee14
tag

Szia!
Régebben reagáltál egy kérdésemre karpánttal kapcsolatban. A kérdésem az lenne, hogy a fülhallgatónak jó a kivezetése? Decathlonban vettem egyet, amivel az volt a baj, hogy kicsi volt a nyílás és nem fért át a fülhallgató csatlakozója. Szerencsére sikerült visszaváltani. Így most megpróbálnék egy ilyet rendelni. Ezzel nem akarok befürödni.

[ Szerkesztve ]

(#4697) Almonen válasza Zsoltinho24 (#4667) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nekem is "vibrál" bevittem a Samsunghoz, azt mondták semmi baja :/ szóval szoftveres bug lesz főleg ha többünket érintett

Nem lehet hogy megsérült a kijelző a folt miatt? Víz alá ne tegyed szerintem

[ Szerkesztve ]

(#4698) pitiless válasza Norbi.Sz (#4688) üzenetére


pitiless
senior tag

Nem ismerem a Nillkint. Egy csomag gyári fólia (3k) és az xprotector (3.5k) után elment a kedvem a kísérletezéstől. Van ezerszer hasznosabb hely, ahová a pénzemet rakhatom.

(#4699) Norbi.Sz válasza pitiless (#4698) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Akkor kipróbálom én, és megírom a tapasztalatot róla :D

Egyébként több helyen is olvastam, hogy az sem az igazi hozzá... Mindegy, megpróbálom... Hátha...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4700) Zsoltinho24 válasza Almonen (#4697) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Szia.Igen sajnos ez szoftveres gond.nem olyan jò ez a 7.0. Adtàk volna ki a 7.1.1es romot.Durva hogy a J5 2016os megkapta.pedig csak egy kutya közönséges snapi 410es processzor van benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.