Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- WhrlpoolMind: Búcsú a HD3870-től
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Klaus Duran: Nem csajos Samsung Z Flip
Aktív témák
-
joey04
titán
válasz
#89309696 #1191 üzenetére
Neked a bezárás miért lesz jó? HA nem érdekel/zavar nem olvasod. A rang miatt itt sírók meg nem fognak felfelé lépni, mert az itteni kommentek nem számítanak. Szóval miért végre? Komolyan érdekel. A vezetőség szempontjából még van értelme a zárásnak, de egy mezei usernek semmi.
-
Angel2014
addikt
válasz
Dr. Romano #1196 üzenetére
Ez így igaz ! Látod nekem akkor szerencsém is van hogy újra neki állhatok majd.
-
Na ezt miből vontad le
Én is csak most tudtam meg és ezzel jó pár 10000-en lehetnek akinek a véleményét nem tudod
Itt kb 200 ember szolt hozzá akinek szvsz több mint a fele nemtetszését fejezte ki én nem látom kisebbségnek őket
Létre hoztatok valamit amit lenyomtatok az emberek tokán és most foggal körömmel véditek
Engem nem igazán érdekel mi van a nevem alatt( bár ez a törzstag nem tetszik) már egy 2005-ös 2000 feletti hsz accuntot kukáztam (lehet ez is erre a sorsra jut ha elérem a törzstagot ha marad mert ez nevetséges és inkább újonc mint ez)
De az új accunton már reklám blokkolóval fogom megoldani a fizetés helyett a reklámmentességet
Én mondjuk így fogok tiltakozni -
Angel2014
addikt
Nem mindegy kinek milyen rangja van?
Kaptam én már felemelő segítséget az újonctól is és kaptam PH vagy magasabb ragtól ellenmondó segítséget is.
3-vagy 4 Hsz hiányzott a PH rangomhoz az Őstag után, most törzstag lettem és ismét nekivágok az Őstagi rangnak ha kell majd.
Köszönjük meg a Házigazdáknak,hogy létezhet a PH és én külön megköszönöm Kalandor házigazdának hogy visszaengedett annó és itt lehetek köztetek.
-
Puma K
nagyúr
válasz
Donki Hóte #1173 üzenetére
Na az csúnya dolog
Az ilyet a tények tudatában megfontolandó a moderátorok felé jelezni, aztán megítélésük szerint jutalmazzák az illetőt. Nem szép dolog persze, de aki nem veszi észre magát...
2006. óta volt időm ennyit összehozni az eddig eltelt 4695 nap alatt.
De, még ez kevés is adott tagokhoz képest akik abban az évben regisztráltak mint én.Amúgy mivel szakmai fórum, ami nem kevés elektronikai eszközzel foglalkozik meg az off része is van a fórumnak... így simán összejön több ezer-tízezer hozzászólás ami felnyomja a rangot.
Már csak azért is ha,
pl cserélgeted az asztali gépedben az alkatrészeket viszonylag gyakran és még tuningolod is,
pl a CPU-t, akkor az itteni eszmecserék simán generálnak adott topikban pár száz hozzászólást egy embernek.... és akkor a kis off-os kitérőket meg sem említettem... amiket néha beszántanak és visznek vele értékes hozzászólásokat is de az "most mindegy"
Az évenkénti telefonújításokról nem is beszélve amit megejtenek adott emberek.
Ehhez jön még a többi ami a telefonnal kapcsolatos: OS, beállítások, javasolt programok, hibajavítások, kiegészítők stb-stb.Én 2004-2005. óta látogatom az oldalt, csak 2006-ra éreztem magamban a bátorságot, hogy írni is merjek, mert akkoriban olyan mukik voltak itt akiknek minden szava kincset ért számomra aztán én meg ilyen mesterek írásai közé belekontárkodni nem akartam
Csak aztán felhígult a töltelék mivel minden létformának internetképes eszköze lett... aztán tessék... odáig jutottunk, hogy most itt sírnak egyesek a rangok miatt és mellre szívják az egészet személyes sértésként kezelve
Ha nem itt rontom a levegőt, akkor van elfoglaltságom ne aggódj értem!
Engem nem zavar.
Csak szórakoztató és komikus olvasni az itt leírtakat némely embertől. De amúgy vannak akik röhögni járnak ide úgy hogy csak olvassák a hozzászólásokat
A nő része kellemetlen, a másik pedig pozitív mert legalább ha van egér akkor hamarosan nem lesz
-
kedves gyerekek. ez itt nem a homokozó. tekertünk egyet a rangrendszeren és hírt adtunk róla. hogy ez valakiben évszázados sebeket tépett fel, másoknak a tizenharmadik rang negyedik betűjével van baja, nos, ez ilyen, annyian vagyunk, hogy mindig így lesz ez.
némileg mondjuk elkeserít, hogy felnőtt emberek ilyen tényleg lényegtelen dolgokon képesek egymást ütni-vágni, de sejtem, hogy az ütés-vágás apropója igazából mindegy is.
a topikot be fogom csukni, mert hát elég értelmetlenné vált szegényke.
-
Chaser
legenda
ez sem tetszik 100%-ig, de jobb mint a régi
ezeöccáz' lesz ( :
zárható -
F-ECT$
titán
Végre nem vagyok Jómunkásember. De nem szerettem azt a rangot
-
-
Egyre izgibb a topic... Megnézek még két részt a sorozatból és vissza nézek majd, hagyok kis popcornt.
Addig is: Fight
-
válasz
Donki Hóte #1173 üzenetére
"ha ez a szám kevesebb, mint 10"
Tételezzük fel, hogy valaki szakmai topicban megkérdezi, hogy valamit jó gondol-e, mert nem biztos benne.
Ha jól gondolja, akkor a megfelelő válasz az, hogy: igen. A válaszadó ezzel segített, de a karakterszám jóval kevesebb, mint 10.
Nem olyan egyszerű ez. -
-
-
HDR123
tag
Tudtok valami Tampermonkey-ben futtatható script -ről, ami accountra kattintva a pop-up-ban megmutatja hogy mennyi hsz van hátra a következő rangig? Régebben tudom hogy volt ilyen.
-
Dilikutya
félisten
Nagyon kellett...
-
Agostino
addikt
ez ide akart menni -> (#1114) jim bcs
pont erről beszélünk, ez nem ilyen egyszerű ahogy nálad 2 perc alatt lecsengett a leendő megoldás
nyilván nem. ezért is írtam, hogy a helyzet méregfogát. tehát nem en block a rangkérdést. de mindegy.
-
Kékes525
félisten
válasz
Donki Hóte #1173 üzenetére
A halmozott nulla értékű (üres) hozzászólást büntetik a MODERÁTOROK. 25-30-ért már biztosan szólnak.
-
hogy mással foglalkozzon mint kardoskodjon a neve alatti pár betűért?
A múltkor láttam olyan jómunkásembert, aki egy este vagy 25-30 topikba dobott be egy-egy szmájlit, vagy egy-két szavas hozzászólást.
Szóval bevezetnék olyan mutatószámot is, hogy mennyi az egy hsz-re eső karakterszám, és ha ez a szám kevesebb, mint 10, akkor illető "újonc"-nál magasabb kategóriába nem kerülhet
-
-
Cs1csó
titán
válasz
Geri Bátyó #1166 üzenetére
A kiemelés tetszik, de macerásnak érzem. Ki emeli ki, mi alapján stb.?
-
-
Puma K
nagyúr
Akik itt pörögnek mint táncoslány a rúdon, azoknak nincs amúgy családja, csaja-barátja, haverja, szabadideje hogy mással foglalkozzon mint kardoskodjon a neve alatti pár betűért?
-
válasz
B-L-A-C-K #1146 üzenetére
Azért nem támogatom, mert a piaci nagyon nem ér 0.25-öt szerintem. Azt meghagynám 0.1-nek.
A közösségi is maradhatna 0.25, de hozzáraknám a lokált.
A blogoknak is csak 0.1-et adnék, mert tényleg sok az értelmetlen. Viszont a blogokkal kapcsolatban volt egy ötletem: [link] -
Kalandor
HÁZIGAZDA
válasz
fokukac #1161 üzenetére
És szerinted miért nem használjuk? Mert áttetted a világ végére.
Politizáltatok, amit tudtok, hogy tilos, de nem hagytátok abba.Nem nemecsekezlek, hanem voldemortozlak, nem mondom ki a neved.
Nem az, de mint mondtam, mindegy, tedd ezt.Hanem mert réges-rég regisztrált, oszlopos tagokat űztél el, Te, személyesen.
Mostmár embereket űztem el személyesen.
Én úgy gondolom, szabályokat tartattam be. -
-
fokukac
nagyúr
válasz
Kalandor #1159 üzenetére
Igen, még ott van, én tudtam eddig is....
És szerinted miért nem használjuk? Mert áttetted a világ végére. Ezért használjuk a másikat. Ami pedig végig ott volt.Nem nemecsekezlek, hanem voldemortozlak, nem mondom ki a neved.
Nem csak a privát miatt. Hanem mert réges-rég regisztrált, oszlopos tagokat űztél el, Te, személyesen. Olyanokat, akik régóta aktív tagjai voltak a közösségnek.
Itt egy gyűjtemény, csak neked, hozzászólásaidra való hivatkozással. Érdemes az előzményt, utózmányt is elolvasni sok esetben, ahogy minden érv lepergett.@ (#1157) Calibos : nyugodtan olvass bele a fenti linkembe Te is.
itt nincs kivételezés a prohardverikumoknak sem!Itt csak következetesség van!
-
Puma K
nagyúr
Haza akarok menni nem bírom ezt a feszültséget
-
Kalandor
HÁZIGAZDA
válasz
fokukac #1155 üzenetére
1, ideiglenesen? a mai napig a lokálban van az On topic. Nem helyezted vissza.
Összekevertem az OFF-fal, amit rég használtok, és az nem a LOKÁL-ban van. Az ON tényleg a LOKÁL-ban van, és azt ~5 éve nem használjátok."nyugodtan olvasd vissza, hogy miket írtál nekem dühödben a fészbúkon"
Dühömben (talán volt ráhatásod) és privátban (tehát nem itt) írtam neked, ami miatt sok éve nemecsekezel folyamatosan publikusan. Szerintem megalázó, de szerinted helyes, hogy egy privátban és nem is itt történt összezörrenésért publikusan ezt teszed. Rendben, nem tudok erre mit mondani. -
fokukac
nagyúr
válasz
Kalandor #1149 üzenetére
Szia.
1, ideiglenesen? a mai napig a lokálban van az On topic. Nem helyezted vissza.2. nyugodtan olvasd vissza, hogy miket írtál nekem dühödben a fészbúkon, amikor reagálni sem tudtam. Én nem szoktam sértegetni embereket, meg illetlenül vagy bunkón szólni hozzájuk. Van egy véleményem, néha hangot adok neki. Amúgy nem keresem azt, aki így viselkedik velem, és ennyi. Most a fenti eset kapcsán le kellett, hogy ezt írjam.
maradok tisztelettel, -
Speed®
titán
válasz
B-L-A-C-K #1146 üzenetére
Nem az a cél, hogy magasabb szintekre emeljük a tagokat, hanem a minél inkább reális besorolás. Az, hogy a vita elsősorban azért megy, mert x szintet régen y rang jelentett és valaki "visszafokozódott", igazából egy huszárvágással offolható lenne, teljesen új rangokat bevetve. Valamit megőrizne az oldal finomhangolva, de neeem, kizárt, nem jó semmi senkinek..kész, kiakadtam
-
-
Amúgy te nem értelmezed megfelelően amit írtam.
a szakmai hozzászólásod 1000-el kevesebb, a közösségi annyival több lesz.
Volt 10000 szakmai, 20000 közösségi.
Lett 9000 szakmai, 21000 közösségi.
ezeket a számokat mindegy milyen módon alakítod kombinált számmá, pontosan ugyan oda fogsz jutni."
A 9000 -et és a 21000-et mindegy mivel szorzod osztod, a kombináltad ugyan annyira fog kijönni. Hogy a topik át lett helyezve az teljesen független ettől az egész számolósditól, mert nem a számolás módszere miatt járt rosszul, hanem az áthelyezés miatt.
Minden jót!
Mentem vacsorázni.
-
Speed®
titán
"Ha mondjuk egy olyan topikot ami addig szakmai volt, átraknak közösségibe, akkor a szakmai hozzászólásod 1000-el kevesebb, a közösségi annyival több lesz. Na most ezeket a számokat mindegy milyen módon alakítod kombinált számmá, pontosan ugyan oda fogsz jutni."
Ha azt akartad volna írni, hogy a megfelelő képlet tudtában vagy a kalkulátorral kiszámolva ugyanaz az eredmény, akkor azt írtad volna, nem a fenti gondolatot. Szólj ha nem így van ;p
-
Ilyet nem írtam, hogy a kombinált szám ugyan az lesz. Olvasd el újra, valamit félreértesz.
Lehet, hogy itt:
Na most ezeket a számokat mindegy milyen módon alakítod kombinált számmá, pontosan ugyan oda fogsz jutni.
Mindegy , hogy magad számolod vagy kalkulátorral, a végeredményed egyforma lesz.
------------------------
fokukac
az össz-pontszám nem fog változni, de ha változtatom a szorzót (mondjuk 0,25-ről nullára), akkor a kombinált hogy lenne már ugyanaz..?
Hogyne változna a kombinált. De nem attól változik, ahogy kiszámolod, hanem attól, hogy a hozzászólásod hova tartozik. Tehát ha az addigi szakmaid közösségi lesz, akkor azok csak 0,25-el szorzódnak, nem x1-el.
-
jim bcs
nagyúr
(#1134) Cyrin
Végre valaki! Ezért ne számoljunk már off témát szakmainak, vagy éppen fordítva, ezért nem egyszerű ez a történet.(#1136) fokukac
1 valami függ össze, történnek dolgok, változnak dolgok aminek része vagy. De fogalmad sincs mi miért és hogy. Ha eddig nem ment, ezután se fog. -
fokukac
nagyúr
válasz
jim bcs #1130 üzenetére
Nem szólítom nevén, ez egy állandósult eposzi jelző, amin néha megemlítem. Nem igazán vagyunk beszélő viszonyban. És igenis, "beböfögöm" a témát, mert számomra az élmény ide tartozik, a rangrendszerrel kapcsolatban, hogy amellett, hogy változik a rendszer, bármikor el lehet venni bárkitől több ezer hozzászólást is, egy mozdulattal, hogy átrakható oda, ahol nem számít, vagyis nulla a szorzója.
Mondom, eddig háromszor voltam nagyúr, de már megint nem vagyok. Ebből kétszer a rendszer változott, egyszer pedig a fenti átrakás történt. Az én személyes történetemben ezek összefüggenek.@(#1132) Lauda : "akkor a szakmai hozzászólásod 1000-el kevesebb, a közösségi annyival több lesz. Na most ezeket a számokat mindegy milyen módon alakítod kombinált számmá, pontosan ugyan oda fogsz jutni."
Jó a matek
az össz-pontszám nem fog változni, de ha változtatom a szorzót (mondjuk 0,25-ről nullára), akkor a kombinált hogy lenne már ugyanaz..?
-
Tudnám miről beszélsz most. A szorzók egyformák, erről volt szó. Te pedig olvasd el mit ír a másik beszólás helyett. Köszönöm.
Szakmai x1
Közösségi x 0,25
Piac X 0,1
Ezek mindig egyformák.
Ha a topik máshova kerül, nem a szorzó változik, hanem amivel számolsz. Azt meg mindegy, hogy így számolod vagy kalkulátorral.
-
Cyrin
addikt
válasz
B-L-A-C-K #1129 üzenetére
Ez így jónak tűnik, végre nem a hisztiről írsz.
Másrészt amit korábban írtál, hogy ez egy hardver fórum, sztem régebben egyértelműen így volt, ma már viszont olyan szerteágazó témákat ölel fel, ami mellett nem lehet ennyivel elmenni, meg hogy azok a hozzászólások nullát érnek, nem nem érhetnek nullát, ez is egy fontos része lett a fórumnak...
-
válasz
fokukac #1127 üzenetére
A metódus ugyanaz, de a végeredmény nem, mert a szorzó sincs kőbe vésve, illetve nem igazán következetes ez a dolog.
Nem egészen értem hol vagy itt elakadva. A szorzók egyformák mindig. Ha mondjuk egy olyan topikot ami addig szakmai volt, átraknak közösségibe, akkor a szakmai hozzászólásod 1000-el kevesebb, a közösségi annyival több lesz. Na most ezeket a számokat mindegy milyen módon alakítod kombinált számmá, pontosan ugyan oda fogsz jutni.
-
jim bcs
nagyúr
válasz
fokukac #1127 üzenetére
A kalandos az hivatalosan Kalandor és ne kelts feleslegesen vitatémát, ha nem vágod mi miért kerül át akkor meg végképp. Nem mellesleg ez nem az átpakolt topik miért topik, hanem a leendő rangrendszer, nem ugyanaz és nem összekeverendő.
Ha már beböfögsz egy ide nem illő témát akkor legyen benned annyi gerinc, hogy az itteni nick nevén szólítod.
-
B-L-A-C-K
titán
Tettem egy javaslatot én is már akkor, bár szerintem így is rendben van, de hogy sokaknak megfeleljen, szerintem csak a szorzókon kellene variálni egy ilyet:
Szakmai = 1x (jelenlegi 1x)
Közösségi = 0,5x (Jelenlegi 0.25x)
Piac, Blogok, lokál = 0,25x (Jelenlegi piac 0.1x, Blogok, lokál 0x) -
fokukac
nagyúr
válasz
Chris0321 #1124 üzenetére
És hát ez bármikor változhat is, ha a kalandos kedvű moderátorunk netán úgy dönt, hogy átrak bármely topicot a blogoszférába (hogy ne lássák, mert nem tetszenek neki az ott írtak), ahol már nem számítanak a hsz-ek.
@Lauda (#1128) : az ON topicot rakta át egy mozdulattal, lenullázva ezzel 60 ezer hozzászólást (tőlem is több ezret) , amit ~7-8 év alatt hoztunk össze. A metódus ugyanaz, de a végeredmény nem, mert a szorzó sincs kőbe vésve, illetve nem igazán következetes ez a dolog.
-
Chris0321
veterán
4 fajta hsz van, ebből csak 3 számít bele a kombináltba és nem is egyforma súllyal. Hónapokkal ezelőtt néztem mikor érem el a következő szintet és most mikor kiderült, hogy új rang rendszer lesz már nem emlékeztem ezekre. Ha ez nem képlet akkor micsoda: kombinált hozzászólásszám = (1 * szakmai) + (0.25 * közösségi) + (0.1 * piac)?
Ahhoz, hogy tud mennyi hsz kell a következő szintig ismerned kell a ponthatárokat amit csak kevesen tudnak fejből. Vagy rákeresel és számolgatsz vagy beírod a kért adatokat a kalkulátorba és megnézed az eredményt. -
válasz
Chris0321 #1121 üzenetére
Egyrészt nem mindenki ismeri a képletet
Milyen képletet?
a kalulátor azt is kiírta eddig mennyi hozzászólás kell a következő szintig.
Mondjuk ez tényleg nagy dolog. Kijön, hogy van 29500 kombináltam, a titán rang 30000-nél következik. Ez akárhogy is nézem 500 kombinált hozzászólás. Persze lehet csak nekem túl egyszerű ez az egész és furcsállom, hogy valakik kalkulátorral számolják ezt.
K1nG HuNp
-
Huhh micsoda újdonságok lesznek itt kérem meg még biztonság is 😂😂😂
-
jim bcs
nagyúr
válasz
KubanitoS #1115 üzenetére
(#1115) KubanitoS
"Egyszerűen csak annyit kellene tenni, hogy átneveznétek a rangokat"
Ha ennyire egyszerű lenne már tavaly kész lenne.(#1116) Sirandrish
"Szerintem ennél többet akarnak variálni.."
Igen, jól látod + biztonság is van benne több oldalról, de ettől többet nem mondhatok amíg nincs kész. Ezért írtam, hogy sokkal bonyolultabb mint ahogy azt sokan gondolják. -
K1nG HuNp
őstag
nah asszem meg is van a backend/scraper az uj rang kalkulatorhoz
rahuzok egy vue frontendet és estére meg van sztem. majd felrakom gitre és a nálam sokkal okosabbak kipofozzák
-
jim bcs
nagyúr
válasz
Agostino #1113 üzenetére
"pillanatok alatt ki lehetne húzni a helyzet méregfogát"
Pont erről beszélünk, ez nem ilyen egyszerű ahogy nálad 2 perc alatt lecsengett a leendő megoldás.A rang/eltöltött idő/szakmai hsz./off hsz./stb./tevékenység egy bonyolult kódsor amit meg is kell szerkeszteni, ez kicsit több annál minthogy ahhha jó van az úgy, beb@sszuk oszt kész.
Mindezeket szinkronba kell hozni, ha egy számsor borul akkor borul az egész és ez nem csak matek, attól sokkal több. Nem olyan egyszerű a történet mint ahogy kinéz. -
Agostino
addikt
válasz
jim bcs #1111 üzenetére
mindenkinek megfelelni nem lehet
nem hát, de meglátásom szerint pillanatok alatt ki lehetne húzni a helyzet méregfogát és már leírtam párszor: ne keveredjenek a régi rangok az újakkal. onnantól nincsen olyan, hogy lefokozás, mert senki sem esik vissza. nincsen hová. számomra közömbös a téma, de teljesen meg tudom érteni azokat, akiket ez kellemetlenül érint.
-
jim bcs
nagyúr
(#1104) DS39
"egy szakmai topikban valaki ír, akkor tök mindegy, hogy ő újonc vagy munkásember, mindkettő pont ugyanolyan értékes hsz-t írhat. (vagy épp pont ugyanakkora hülyeséget)"
Több szempontból vérzik a történet, gondolm te sem gondoltad ezt komolyan, de ne menjünk bele mert ennek nem itt a helye.(#1105) Bird
Köszike,csak próbálom helyretenni mi is történik pontosan mert katyvasz alakult ki és vessük el a kényszerképzeteket. A vége az biztosan jó lesz, egyértelműen nem mindenkinek mert a nickek mögött emberek/személyiségek ülnek, mindenkinek megfelelni nem lehet, képtelenség, de ha kb. ~80%-ának megfelel akkor már azt mondhatom nyertünk és megérte a beleölt időt és energiát. Az újítás, formálás fontos része mindennek, ha ez elmarad megette a fene, elavul, érdektelenné, sablonossá válik, ezzel is foglalkozni kell ha tetszik ha nem, globálisan nézve egyértelműen igen.
Határon túlra nézve is azt mondom, hogy különleges közösség a PH!, a "krémje" kitartó-magabiztos-segítőkész-nem tágít és ami nagyon fontos minden itt jelenlévő szakmai fronton magas szintű gyakorlati/elméleti tudású ami példaértékű egy fórumra nézve. Azon fáradozunk veletek együtt, hogy mindenki jól érezze magát, olykor áldozatokat is kell hozni de megéri, számomra legalábbis biztosan. -
Thrawn
félisten
Rárúgta az ajtót a júzerekre az új rangrendszer
-
jim bcs
nagyúr
válasz
Sirandrish #1101 üzenetére
A végére kb. olyan gyorsan fog lecsengeni mint az új felület mizzéria, csak ez most friss ropogós és még nincs meg a végleges formája
Aktív témák
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Elektromos autók - motorok
- OLED TV topic
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Most Kína tiltotta ki a nemrég exportengedélyt kapott AI gyorsítókat?
- HiMedia lejátszók
- Parfüm topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Mozgásban a Cronos: The New Dawn
- További aktív témák...
- új, bontatlan Kingston FURY Impact 32 GB KIT DDR4L-3200 SoDIMM CL20-22-22 memória / kisker garancia
- Asztali PC , i5 10400F , RX 6600 XT , 16GB DDR4 , 512GB NVME
- Bomba ár! Fujitsu H760 - i7-6820HQ I 32GB I 500SSD I 15,6" FHD I Nvidia 4GB I Cam I W10 I Garancia!
- LG 32" ívelt Monitor 32MR50C-B
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G8 - i5-1145G7 I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 256GB 13.3" FHD magyarbill 1 év garancia
- Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3304
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3349
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest