Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Redneck:] Álmok

Hozzászólások

(#1) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Érdekes, én ilyen "futurisztikus" dolgokat sosem álmodtam. Ha rémálmom volt, akkor rendes földi emberek földi eszközökkel akartak elgyepálni... :D

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#2) Redneck válasza mbalint987 (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Lehet azért van mert sok sci-fit nézek és sok ilyen játékot pörgetek előszeretettel! :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy időben nagyon sokszor álmodtam több hét kihagyással ugyanarról, ami mindig kicsit másként történt.

Vihar:
Kinézek a panelből, és minden irányban tornádókat látok itt Pesten. Elkezdek körberohanni a lakásban, de egyik ablakot sem sikerül rendesen becsukni: vagy el van deformálódva, vagy hiányzik a zár az egyik felén. A tornádók pedig kiszámíthatatlanul irányt váltanak, egyszer közelednek, egyszer távolodnak, miközben kíváncsian nézem azokat.

Mozgólépcső:
Rengeteg kanyargó és gyors mozgólépcsőn kell átmenni egy sötét komplexumban. Annyira gyorsak, hogy némelyikre alig tudok felugrani, hát még megmaradni rajta guggolva, miközben kanyarognak is. Csak megyek és ugrálok egyikről a másikra, miközben körülöttem csupa ismeretlen ugyanezt csinálja.

Kutya:
A panel sokadik emeletének erkélyén egyensúlyozik a régi kutyám, aki már nincs. Fogja és vagy kétlábon jár a korláton, vagy át akar ugrani a másik lakóhoz, de ha elvéti azt a 2 métert, akkor több tíz métert zuhan. És mindig ez a vége, hogy szólongatom, fütyülök neki, próbálom behívni és idegesen aggódom érte, ám a végén mindig leesik és ezt látva valami megtörik bennem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Redneck válasza petipetya (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Ez a visszatérő dolog nekem is megvolt már. Jobb és rosszabb álmok is képesek ismétlődni. Érdekes, némelyik annyira abszurd, de közben mennyire valóságosnak érzed... :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Késő van, h részletesen leírjam a sajátjaim, de a visszatérő álmokról: vannak olyanok, amikről tudja a tudatalattim, h "ez már megvolt párszor", valahogy még az álom elején, első negyedében megszületik a felismerés és siettetni akarjuk a történet, mert az álom útját végig kell járni, tudod, h mi következik, de a végére is kíváncsi az ember, mert már kétszer-háromszor is ugyanott ébredtél fel, de valami hajtana tovább, h megtudjuk, mi lesz a vége. Nekem eddig sosem sikerült.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

De jó neked, hogy filmeket álmodsz :D
Amúgy ezek néha tényleg 3 perc alatt játszódnak le : 10 perces visszaalvás alatt is álmodtam már több órás sztorit :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Redneck válasza hcl (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Igen, tényleg jó. Nagyon darkos ijesztő szarságokat szerencsere csak ritkán. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Redneck:] Álmok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.