Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jó, Linuséknak mindegy ha hazavágnak egy szett komplett hűtést, egy átlag júzer örül hogy egyáltalán jutott ilyesmire...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Vodka cooled PC

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) kemotox válasza flymi (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Demagogia lvl 9000. Gobdolom a vizet meg postan kuldod szegeny afrikaiaknak

(#4) KISDUCK


KISDUCK
addikt

OMG, kézzel matatnak a forgó keverőben, 10 amputáltból 10 nem ajánlja.

(#5) flymi válasza kemotox (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem egészen, felhőben esőként. ;)
A hozzászólásod első felét meg szimplán nem értem hogy jön ide.

Linusék sok marhaságot csináltak már, de az ilyen típusú "OMG it works" szimplán pazarlás. Ennél értelmesebb volt a milyen hosszú riser kábellel tudjuk hajtani a vga-nkat rész, az például érdekes volt és nem vágtak haza vele semmit. Csak ezt akartam leírni, amúgy kedvelem a videóit, még ha néha kicsit túl is játssza illetve tele van reklámmal.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) Dr. Romano válasza flymi (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rühellem a vinnyogó kanadai srácot pedig már akkor néztem amikor az ncixben melózott cameramannal, crazy russiannal és slickel.
Ettől függetlenül ő max akkor pazarol ha az adott hazavágott cuccról nem készül videó. Egyébként bőven visszatermeli az árát és még az alkalmazottaknak is jut belőle.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) d@vee


d@vee
őstag

Azta...el sem hiszem hogy így kínlasztják szegény pumpát :DDD
Azthittem a cím alapján, hogy valami bazinagy betondarabot öntenek ki és teszik a cpu-ra fektetve mondjuk, aztán valami passzív betonhűtés lesz. Ez azért elég nagy elmebetegség. Na meg a mi tárcánknak hatalmas pazarlás. De náluk nem számít, így ment a képzeletbeli like :C

Ja

(#8) Bird


Bird
addikt

Ez az egész egy minden kreativitást nélkülöző bullshit. Akkor már inkább a fagyos Balaton hűtés, meg a lekvár. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) Samus válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


Samus
addikt

Ez hatalmas. A szöveg elviszi a hátán az egészet, nem is az akcentus miatt, hanem a konkrét mondatok. Főleg a GTA V teszt végén. "It's only because this game is not vodka optimized." :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Igaz betonnal KONKRÉTAN nem, de az ötletet én már 10 évvel ezelőtt megvalósítottam
Szóval jöhetnek hozzám tanulni a skaccok :))

(#11) Robert07


Robert07
aktív tag

Ugye a dátum a videón az mindenkinek megvolt? :C

(#12) Dr. Romano válasza Robert07 (#11) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah. Ahogy a kommentekben is írják poén videónak készült, de kiderült hogy működik.... valamennyire :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Precorus


Precorus
tag

@flymi
Azért én a végén nem úgy vettem le, hogy annyira örülnek neki, hogy belekötött reggelre :(

@Klaus Duran
Azt hiszem, már láttam. De amúgy jó :D

@ flymi
Néha tönkrevágnak dolgokat.... Meg néha nem. Mint pl mikor a dual server lapba nem tudták belerakni a Titan-t, és lefűrészeltek belőle egy pöppet ;]

@d@vee

Elsőre én is azt hittem, valami hőcsöves/standard vízhűtéssel a betont mint közeget fogják használni.
De nem. :C

@ bacsis
Tudjuk, örökre mester maradsz a számunkra :R

@ Robert07
Eskü, én csak most néztem meg, hogy mondtad...le sem esett, pedig mondták hogy nem számítottak rá, hogy működni fog :U :DDD

@Dr. Romano
Jaja. Nekem tetszett.
Meg is próbáltam utánanézni, van-e valami hasonló kerámia alapú hűtés. Hát nem nagyon találtam.
Gyorsan le kell védetni a betonos hűtést :DDD :C :C

Könyvtár == Old-school Netflix

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.