Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) ktommy91 válasza darklord88 (#3450) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem ROM, hanem hardver kérdése. Elvileg az indiai változat a problémás . Szkeptikus voltam, de fater M3-ja most döglött meg. (elvileg vayu és citrus az érintett)

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#3452) siddis


siddis
őstag

Az előbb jött ki a MIUI Global Stable | V13.0.8.0.SJUMIXM

-- Aux armes, citoyens --

(#3453) Narxis válasza siddis (#3452) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gondolom októberi security patch aztán ennyi.

Thanos was right.

(#3454) siddis


siddis
őstag

Már a Xiaomi.EU Stable V13.0.8.0.SJUMIXM is kinn van..

-- Aux armes, citoyens --

(#3455) Gloob válasza siddis (#3454) üzenetére


Gloob
addikt

És már fent is van! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#3456) Spec válasza ktommy91 (#3451) üzenetére


Spec
őstag

Lehet félre értem a mondandód, de én úgy tudom az indiai variáns az a bhima kódnevű, és nem a vayu. A vayu a sima global változat nem?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3457) ktommy91 válasza Spec (#3456) üzenetére


ktommy91
addikt

Jogos, rosszul írtam. X3 pro-ból a beszámolók szerint az indiai változat(bhima) a problémásabb, de néhány vayu-ból is lett tégla. Azt persze hozzá kell tenni, hogy néhány indiai elég HC user és jelentős hőterhelésnek teszik ki a telefonokat nap mint nap.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#3458) Spec válasza ktommy91 (#3457) üzenetére


Spec
őstag

Igen, én is így láttam az ilyen jellegű tapasztalásokat. jellemzően annál adja meg magát a teló, aki keményen játékra és/vagy streamelésre használja, és azt is jellemzően úgy hogy szinte folyamatosan töltőn tartva. A töltés közbeni használatot egyéb iránt se preferálják általában.

Esetleg még hosszabb ideig tartó (értsd több órás) navigáció esetén is előfordulhat jelentős melegedés, amikor be van kapcsolva a mobil net, és a GPS is, és mellette még rádugod a töltőre is a telót. Az a tapasztalatom, hogy a folyamatos képernyő használat nagyon terheli ilyenkor a telót, és szépen is szokott tőle melegedni. Én ha tudom, hogy navigálni fogok vele, akkor jellemzően előtte nap fullra töltöm, és amikor használom, akkor is leveszem a fényerőt szinte minimumra, amin még éppen látom. Így elég sokáig bírja töltés nélkül, és nem is melegszik annyira.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3459) Fall-N válasza Spec (#3458) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, általában töltés közben jobb ha nem maxolja ki az ember a fogyasztást. Előző telefonom akkuja is kapott az első éveben. COD Mobile ment töltés közben. Hát nem köszönte meg az akku. Két évesen csak 70 % körül volt a kapacitása. X3 Próval ilyet már nem teszek. Mondjuk sokkal gyorsabban rá lehet tölteni, mint a Redmi Note 7-re. Játszani meg már nem játszok szinte.

[ Szerkesztve ]

(#3460) darklord88 válasza ktommy91 (#3457) üzenetére


darklord88
újonc

Nekem ez van fent.Játékra használom elég sokat a telót ,de melegedni nem igazán szokott. https://ibb.co/G546rKf Ezzel szoktak vajon problémák lenne?

(#3461) Spec válasza darklord88 (#3460) üzenetére


Spec
őstag

Nem a rom verzióján múlik a dolog, hanem hardveres a probléma, ahogy a kolléga írta is korábban. Nem is a játszással van a gond, hanem ha még közben töltőn is van, és a terhelés/töltés hatására túlmelegszik a teló. Erre kell figyelni igazából. Töltőn ne nagyon használja senki, az általában sem ajánlott.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3462) Viktor0610 válasza darklord88 (#3460) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak részben kapcsódik a hozzászólásodhoz, de nem feltétlen jó, ha ennyire tele van a tárhely.
Törölj felesleges dolgokat, esetleg szerezz be memóriakártyát.

Samsung Galaxy A54

(#3463) bj13


bj13
tag

Sziasztok!
Egy konkrét alkalmazás automatikus frissítését hol tudom letiltani?

(#3464) Gloob válasza bj13 (#3463) üzenetére


Gloob
addikt

A Play áruházban.

Samsung Galaxy A52S

(#3465) bj13 válasza Gloob (#3464) üzenetére


bj13
tag

Köszönöm!

Készüléken nem lehet?
Lenovo Tab-on van ilyen.

(#3466) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Úgy tűnik kezd lehalni a régi Xiaomi 10W-os töltő adapterem, amit még a Note 5 Pro-hoz kaptam, és most a POCO X3-at töltöttem vele. Lecsekkoltam a saját töltőjével, és a kábelével és azzal minden ok, csak a régi adapterrel vacakol. Pár %-onként megáll a töltés, és meg kell mozgatni, hogy újra induljon. Gondolom a csatlakozója már feladta a küzdelmet kb. 4-5 év távlatában.
Tudtok ajánlani valami megbízható, jó ár-érték arányú töltő adaptert hozzá, ami lehetőség szerint 10-12W-tal töltsön a normál portokon. És nem árt ha van rajta több USB csatlakozó is, esetleg van rajta dedikált Quick Charge port is. Így én döntöm el éppen melyikkel töltsön.
Valami ilyesmire gondolok, csak jó lenne ha a normál portok nem 3,1A-osak, hanem 2A-osak lennének, és valami márkásabb fajta se ártana.
Belföldi shopot ajánljatok légyszi, nem akarok hónapokat várni, és a vámkezelésre se akarok perkálni a postának! Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3467) Alarikman válasza Spec (#3466) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ezeket a márkákat ajánom: Ugreen, baseus, blitzwolf, Anker, eredeti Xiaomi.
Manapság az Ali-n rendelt termékek elég hamar ide érnek. Persze ez az ünnepek alatt majd változik. Most van 11.11-es akciók sokfelé. Az árban már benne van a vám semmi extra nem lehet.

(#3468) Spec válasza Alarikman (#3467) üzenetére


Spec
őstag

Köszi! Csak a posta által kiszámlázott vámkezelés díja, amit akkor is felszámítanak, ha a vám 0 Ft. Ha jól tudom 799 Ft, ami arányában egy pár 1000 Ft-os terméknél jelentős.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3469) Sanki válasza Spec (#3468) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Van pár szállítás amire semmi se jön, így azokkal nyugodtan lehet rendelni.

(#3470) Alarikman válasza Spec (#3468) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ezek a "nagyok" lásd Aliexpress, Banggood, stb, már meg egyeztek a postával, sőtt általában kínálnak olyan szállítási módot, ami az alap, és simán kihagyja a postát. Ajánlom figyelmedbe az itteni topikok közül keress rá a külföldi rendelések, vagy konkrét shop topikjára.

[ Szerkesztve ]

(#3471) Blackmate


Blackmate
senior tag

Hol lehet beállítani, hogy a képernyőkép formátuma ne JPG hanem PNG legyen?

(#3472) Viktor0610 válasza Blackmate (#3471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem lehet.
Miért lenne erre lehetőség?

Samsung Galaxy A54

(#3473) Blackmate válasza Viktor0610 (#3472) üzenetére


Blackmate
senior tag

Számomra evidens, hogy egy vektorgrafikus képformátumba legyen elmentve egy képernyőkép. Kis mérettel veszteségmentes eredményt érünk el, nem így a JPG-vel.
iPhone-nál, Samsungnál ez beállítható, így maradva az utóbbinál Android is képes erre. Ezért gondoltam, hogy egy Xiaomi is megugorja ezt a szintet.
Sőt tovább megyek: a ma is működő Xiaomi Redmi 4 Prime-om Android 6-al PNG formátumba mentette (by default) a képernyőképeket. Visszafelé fejlődött volna a technika? :F

(#3474) OberMotz válasza Blackmate (#3473) üzenetére


OberMotz
aktív tag

A PNG mondjuk pont nem vektorgrafikus képformátum.

(#3475) Sanki válasza Blackmate (#3471) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem pro modba lehet ezt állítani?

(#3476) aprokaroka87 válasza Sanki (#3475) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem te arra gondolsz ami a kamerában van, ő meg arra amikor képernyő képet csinál a telefon képernyőjének tartalmáról.

(#3477) Sanki válasza aprokaroka87 (#3476) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Upsz jogos azon átugrottam. :R

(#3478) GmailOutlook


GmailOutlook
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.
FM rádió (verzió: 1.0.494) gyárilag telepített appot elindítom, de a rádiót nem kapcsolja be a bekapcsoló gombra. Csak azt írja ki, hogy: "FM Rádió kikapcsolva".
(Több hónapja nem használtam, de azelőtt rendben működött. A telefon többször újra lett indítva, a frissítéseket rendszeresen megkapja.)
- Hol lehet a hiba?
Köszönöm.

(#3479) siddis válasza GmailOutlook (#3478) üzenetére


siddis
őstag

Próbáld megkeresni az alkalmazások között és törölni a tárolt adatait.. (tárhely adatokat és gyorsítótárat is vagy hogy van ez a gyárinál)

-- Aux armes, citoyens --

(#3480) szkaroly


szkaroly
senior tag

Van már olyan akinek a telefon feldobta a 13.0.4.0.SJUEUXM frissítést? Tegnap nekem feljött, 454mb, nagyon lassan lejött, közben ugrált a százalék folyamatosan össze-vissza (pl. 56, 57, 53, 57, 54, 58, 54), majd újraindítottam, a szokásos telepítési procedúra nem jött elő, kiírta hogy nem tudja telepíteni, probáljam később. Utánna meg nem talált semmit. A downloaded rom mappába pedig egy 13.0.3.0.SJUEUXM nevű fájlt találtam, ez az ami egyébként augusztus óta fennt van. Most meg feldobta az alábbi üzenetet. 3,1 gbyte OTA frissítés?

Poco X3 Pro

(#3481) gixxergabi válasza szkaroly (#3480) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Most dobta fel...

(#3482) nemettom válasza szkaroly (#3480) üzenetére


nemettom
csendes tag

Nekem ebben a pillanatban dobta fel, ugyan az a kép mint neked, csak 454 MB.
A letöltési mappa viszont üres, tehát az nem zavarhat bele.

És pillanatok alatt letöltötte.

[ Szerkesztve ]

(#3483) szkaroly válasza nemettom (#3482) üzenetére


szkaroly
senior tag

A letöltési mappa a tegnapi próbálkozáskor keletkezett, augusztusi frissítéskor töröltem ez előzőt mint mindíg.

Poco X3 Pro

(#3484) Pityu. válasza szkaroly (#3480) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én már tegnap felraktam

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3485) szkaroly


szkaroly
senior tag

Letöltöttem az OTA frissítést, ha holnap sem fogja normálisan kijelezni akkor felrakom manuálisan.

Poco X3 Pro

(#3486) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok nekem is feldobta
[kép]
1GB

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#3487) Pokesz007 válasza Pokesz007 (#3486) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Felrakta,nem volt gond. :C

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#3488) GmailOutlook válasza siddis (#3479) üzenetére


GmailOutlook
tag

Köszönöm megoldódott, megvárta, hogy írjak ide. :N
13.0.4.0. Frissítést este telepítettem az este és utána már el tudtam indítani, miután kért pár hozzáférés hozzájárulást. Szóval most végre működik. Vmi olyasmit kiírt közben, hogy ha hónapokig nem használok egy alkalmazást akkor azt letiltja a rendszer(?).

(#3489) Viktor0610 válasza GmailOutlook (#3488) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

MIUI/Android-feature: elveszi a jogait, ha nem használod az appot hosszabb ideig.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3490) Alarikman válasza Viktor0610 (#3489) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nem Google Android új feature?

(#3491) Viktor0610 válasza Alarikman (#3490) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm.
Lehet, igazad van. 🤔

Samsung Galaxy A54

(#3492) Sanki válasza Pokesz007 (#3486) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nálam még mindig 13.0.1.0 :DDD

(#3493) Pokesz007 válasza Sanki (#3492) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Jó kis teló lett,nem szàmit :DD

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#3494) Alarikman


Alarikman
senior tag

Lehet, hogy hülyeség. De mióta 13.0.4-re frissítettem, akad a zene Bluetooth-on streamelve Spotify-ról. A sima Bluetooth telóról jó. Meg tudja erősíteni ezt valaki?
Újraindítás volt.

(#3495) Mobulla válasza Alarikman (#3494) üzenetére


Mobulla
csendes tag

Gyári alaphelyzet, újra belakod és jó lesz...

(#3496) Alarikman válasza Mobulla (#3495) üzenetére


Alarikman
senior tag

Először egy teljes ROM-ot próbálok, majd ha azzal sem jó, akkor jön amit mondtál. :U

(#3497) zsoca67


zsoca67
tag

Vásárolt már valaki új akkumulátort(BN 57) ehez a készülékhez?
Egy bevált beszerzési forrás linkjének örülnék.

(#3498) Sanki válasza Sanki (#3492) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Na a 13.0.4 megérkezett. :DDD
Van egy kis késés...

(#3499) tsiga18


tsiga18
tag

Kijelző védő fóliát (ami nem üveg) ti honnan szereztetek a telefonhoz? Google-t felütöttem de nem nagyon találtam.
Random mobilos boltokban találok szerintetek vagy ebay inkább?

(#3500) ddsteel válasza tsiga18 (#3499) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Én ilyet vettem aliról, nagyon bejön, matt, csillogásmentes és abszolút ujjlenyomatmentes, amit én nagyon szeretek. Valaki nem bírja a mattot, nekem bejön. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.