Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) siddis válasza HollyBoni (#3049) üzenetére


siddis
őstag

..mert ez csak valami 'stable beta'

ROM : https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SJUEUXM/miui_VAYUEEAGlobal_V13.0.3.0.SJUEUXM_3d47bf4520_12.0.zip
Update : https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SJUEUXM/miui-blockota-vayu_eea_global-V13.0.1.0.SJUEUXM-V13.0.3.0.SJUEUXM-ee52fdbe63-12.0.zip

-- Aux armes, citoyens --

(#3052) npnp


npnp
tag

Xiaomi Poco X3 Pro

Milyen hangkeltő van benne, milyen szabványok támogatásával? Sehol nem találok leírást.

P

(#3053) ktommy91 válasza npnp (#3052) üzenetére


ktommy91
addikt

Milyen szabványokra gondolsz? BT fronton SBC, AAC, AptX és LDAC támogatás is van.(asszem) Vezetékes vonalon Qcom WCD9340 DAC és TAS 2562 Smartamp van benne, max 32 bit 192kHz, natív DSD-t tudná, de nem működik(asszem). Custom kernellel elég jó hang csalható ki belőle.(jack-en keresztül)

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#3054) zsiz


zsiz
őstag

Az tudjuk, hogy mi különbség a "Gyorstöltés" és a "Mi Turbo Charge" között? Melyik mennyivel tölt?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3055) Alarikman válasza zsiz (#3054) üzenetére


Alarikman
senior tag

A sima gyorstöltés az szerintem 18W Quickcharge 3.
A "turbo charge" pedig Xiaomi saját fejlesztésű QC3+ és 33W. Az osztott akku miatt nem sokkal jobban terheli mint a sima QC3. Sok féle technikai megoldást kitaláltak. Nézz utána. Kulcsszó: MMT charging pl.

(#3056) Brndtt00 válasza Alarikman (#3055) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Osztott akku van benne? :Y
Azt hittem a BN57(asszem' az van benne) nem osztott. Csak egy csatit láttam amikor kijelzőt cseréltem. Legjobb tudomásom szerint az osztott akku nem egy csatis. :R

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#3057) Alarikman válasza Brndtt00 (#3056) üzenetére


Alarikman
senior tag

Lehet, hogy nem osztott akku, igazad van. Csak "két felé osztott/továbbított töltés". :FUtána néztem. Pedig már többen mondták, hogy a sima X3 nfc osztott akut használ. Lehet ezzel keverték.
"The device utilises Middle Middle Tab (MMT) technology, a method of fast charging that circuits electric currents into two split directions for improved charging speed and stability, sustaining highest level performance stretched over longer periods of time."

(#3058) Brndtt00 válasza Alarikman (#3057) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Na, ennyire nem értek hozzá :DD :R .

Csak egyszer szedtem szét olyat aminek a miénknél nagyobb töltési teljesítménye volt, és ott két külön Csati volt a lapra az akkubol, innen gondoltam, hogy a mienk nem osztott, illetve ezért lepett meg, ha mégis az.

Igazából számomra ez mindegy is. Xr után imádom ezt a gyorstöltést bármilyen megoldás is.

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#3059) npnp válasza ktommy91 (#3053) üzenetére


npnp
tag

Szia

Igen, ezekre...köszönöm

P

(#3060) laczkoviktor


laczkoviktor
tag

Sziasztok! Sajnos továbbra sem jó a mikrofon telefonálásnál. Egy újraindítás után megjavult. Mit tudnék még csinálni? Köszi

(#3061) Gloob válasza laczkoviktor (#3060) üzenetére


Gloob
addikt

Hát akkor talán szerviz, vagy keresd meg Komáromi Attilát a facén! Bár most nyaral, de aug. 4-től úgy tiudom már lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#3062) laczkoviktor válasza Gloob (#3061) üzenetére


laczkoviktor
tag

Megpróbálkozom egy teljes adattörléssel és ha tovabbra sem jó akkor szervíz. Nincs egy hónapos... 😔
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3063) Narxis válasza laczkoviktor (#3062) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gyári visszaállítást csinálj, előtte mentsd le ami kell belső memóriából.

Thanos was right.

(#3064) yanna


yanna
őstag

Nekem most jött OTA-n a MIUI 13.0.3.0.

(#3065) szkaroly válasza yanna (#3064) üzenetére


szkaroly
senior tag

Szintén zenész. :D

Poco X3 Pro

(#3066) Pokesz007 válasza yanna (#3064) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nekem tobb hete jott meg ra. Nincs gond vele

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#3067) dexi


dexi
csendes tag

Sziasztok!
Ma frissült a GooglePay a Wallet-re.
Azóta nem tudok fizetni érintéssel.Minden engedélyezve, bekapcsolva.Járt még valaki így?
Miiui 13.0.3 gyári Eu rom

(#3068) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

MIUI 13.0.1, és nem jön frissítés, hiába kézi ellenőrzéssel nézem, azt írja, nincs új frissítés.
Ez hogy lehet?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3069) blackfly válasza dexi (#3067) üzenetére


blackfly
tag

Nálam nem okozott gondot a pay frissítés. Kérd el a visszautasított fizetés kis papírját. Azon rajta van mit érzékelt a rendszer. Az talán segít a megoldásban.

(#3070) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Sziasztok.
Most vettem egy ilyen készüléket, mellette most Relame és Samsung volt,így teljesen el szoktam a Miuitól.
Valaki segítene, hogy hol találom az alkalmazás váltónál azt a lehetőséget,hogy kiìrja a felhasznált ramot?
Köszi Richo

(#3071) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Nem tudtam már az előző kérdéshez írni de van még egy érdekesség. Bekapcsoltam ezt a RAM bővítést, újra is indult a teló de nem jelzi a 6 giga RAM mellett egyáltalán. Ilyenkor mi a helyzet mert olyan mintha nem kapcsolónál be a funkciót.
Üdv Rico

(#3072) Tompika777 válasza Richoo44 (#3070) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nem tudom erre gondolsz e, Kezdőképernyő-->Memória állapot kijelzése. Azt nem tudom, hogy kell e mutassa a bővített ram funkciót azon kívül, hogy be van kapcsolva... Amúgy nagyjából semmi értelme, mert mire azt használná, a miui úgy is kilő egy csomó dolgot, tehát a közelébe sem kerül a telefon. Mindamellett a tárhely eleve sokkal lassabb mint a RAM, sokan eleve emiatt sem használják, azt mondják ez nem Windows.

(#3073) Richoo44 válasza Tompika777 (#3072) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Igen erre gondoltam köszi :R .

Igen, ki is kapcsolom, csak kíváncsi voltam a funkcióra, de végülis a 2gb-ot valóban lefoglalja, mèg ha nem is írja ki.Volt egy ilyen sejtèsem hogy itt is parasztvakìtás ez, mint a Relame-nèl a céges telómnál 3Gb ramot adott a 4-hez,de folyamat mindent újra tölt :D .
Köszi még egyszer!
Richo

(#3074) dexi válasza blackfly (#3069) üzenetére


dexi
csendes tag

Nem érzékelte a telefont.Nem aktív az nfc(be van kapcsolva). Normál esetben kék a jel a kártya fölött.
Hiába adom hozzá újra a kártyát.
A play-en sokan panaszkodnak rá :-( Talán javítják

(#3075) Tompika777 válasza dexi (#3074) üzenetére


Tompika777
senior tag

Bár én nem használnom, de azt hiszem vagy tegnap vagy ma reggel volt valami frissítés a Walletre

(#3076) Spec


Spec
őstag

Lesz most egy meglehetősen hülye kérdésem :DDD Amikor rádugom a telót a töltőre ad egy hangeffektet, ami eléggé gagyi hatású. Kicsit olyan recsegős, zajos, nem tetszik. Egyébként másnál is ilyen? Nincs gondom a hangszóróval, amúgy szépen szól, de valahogy ez a hangeffektus elég gagyi hatású.
A kérdésem, hogy ezt lehet valahogy cserélni más, kevésbé gagyi hangra? Kikapcsolni azt lehet, azt már megtaláltam, de nem kikapcsolni szeretném, hanem egy kevésbé vacakra cserélni, ami nem ilyen recsegős, fostalicska. Előre is köszi! :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3077) Tompika777 válasza Spec (#3076) üzenetére


Tompika777
senior tag

Tudtommal nem lehet cserélni, csak ahogy írtad is, kikapcsolni.

(#3078) siddis válasza Spec (#3076) üzenetére


siddis
őstag

Meg kell root-olni és utána a /product/media/audio/ui - mappába azt teszel amit akarsz.. (ChargingStarted.ogg)

-- Aux armes, citoyens --

(#3079) dexi válasza Tompika777 (#3075) üzenetére


dexi
csendes tag

Frissítés utàn működik: -)

(#3080) Spec válasza siddis (#3078) üzenetére


Spec
őstag

Rootolás nálam nem játszik, de azért köszi. Marad a kikapcsolás, vagy hallgatom a gagyi hangot időnként :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3081) igor_b


igor_b
lelkes újonc

Udv,

rovid hirek, ma kicsereltek a kijelzot (koszi gsm pont buda, nagyon korrektek a sracok), egyelore nem csinalja a ghost touch-ot. a stresszteszt meg egyelore ezutan jon, de kivancsi leszek. mintha a szinek is elenkebbek lennenek (ezt a masiknal ugy orvosoltam hogy saturated-re vettem a szineket), szoval lehet hogy mas a panel is.

fingers crossed hogy elmult a problemam, de nyugtaval dicserd a napot :)

(#3082) siddis válasza Spec (#3080) üzenetére


siddis
őstag

A lényeget meg kihagytad.. NEM dugod fel töltőre >> nincs hang >> profit :D

-- Aux armes, citoyens --

(#3083) HollyBoni válasza Spec (#3080) üzenetére


HollyBoni
veterán

Esetleg füldugó?

(#3084) gyemipapa válasza igor_b (#3081) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mindezt mennyiért?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3085) Spec válasza HollyBoni (#3083) üzenetére


Spec
őstag

Srácok, köszi a szuper tippeket. :)
Viccet félretéve, amúgy nálatok is ilyen gagyi recsegős a hangja, vagy csak én vagyok túl vájt fülű? :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3086) Narxis válasza Spec (#3085) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem érzem recsegősnek.

Thanos was right.

(#3087) igor_b válasza gyemipapa (#3084) üzenetére


igor_b
lelkes újonc

31 ropi munkadijjal es fel ev garival egyutt.

(#3088) Richoo44 válasza Spec (#3076) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nincs telefon, nincs recsegő hang. ;]
Egyébként nekem is kicsit recsegős talán, vagy már csak bele hallom,gyorsan ki is kapcsoltam :D
Richo

(#3089) Sanki


Sanki
Topikgazda

Na ma reggel próbáltam kézzel frissíteni 12.5.5.0 stabilról.
Eredmény: nem tudok frissíteni...
Letöltöttem 3 verziót is, ezt írja mindegyiknél: "A frissítés ellenőrzése sikertelen. Sorry, flash to this stable version is not allowed."
A frissítő menüből próbáltam, 3 pöttynél megjelenítettem a "frissítőcsomag kiválasztása" funkciót és azon belül nyitottam meg a fájlokat.

(#3090) Tompika777 válasza Sanki (#3089) üzenetére


Tompika777
senior tag

Úgy sem megy, ha előtte csinálsz egy factory resetet?

(#3091) Viktor0610 válasza Sanki (#3089) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáltam visszaolvasni is, de nem találom az infót: milyen ROM-on vagy? MIXM, EUXM stb.
Milyen verziókkal próbálkoztál?

Amúgy mikor korábban ilyet olvastam, az volt a javaslatom, hogy a következő ROM-ot töltse le a kérdező, majd arra mehet a frissebb verzió. (Ezt idővel már valószínűleg magától is felajánlaná.)

Samsung Galaxy A54

(#3092) Sanki válasza Viktor0610 (#3091) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen ezt elfelejtettem beleírni az eredetibe, pedig elkezdtem módosítani, csak elterelték a figyelmem. :D

Ezen vagyok: MIUI Global 12.5.5 Stabil (12.5.5.0 RJUEUXM).

És ezeket töltöttem le (recovery fájlok):
miui_VAYUEEAGlobal_V13.0.1.0.SJUEUXM_7ef0764aa8_12.0.zip
miui_VAYUEEAGlobal_V13.0.3.0.SJUEUXM_3d47bf4520_12.0.zip

#3090 Tompika777: FR-t nem csináltam még, azt hittem menni fog így is a frissítés..

[ Szerkesztve ]

(#3093) Viktor0610 válasza Sanki (#3092) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töltsd le a következő, még 12.5 alapú ROM-ot, azzal szerintem nem lesz baja.

Samsung Galaxy A54

(#3094) Sanki válasza Viktor0610 (#3093) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem 12.5.5.0 a legutolsó? Nem látok ettől nagyobbat erre.

Magától amúgy ezt szedi le a teló (teljes letöltés): miui_VAYUEEAGlobal_V12.5.5.0.RJUEUXM_65bf3713de_11.0.zip

(#3095) Viktor0610 válasza Sanki (#3094) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, a MIXM verzióra találtam frissebb 12.5 alapú ROM-ot, EUXM-re valóban nem. 🤔
Akkor egyelőre nincs ötletem. :(
Talán idővel feldobja majd, passz. :F

Samsung Galaxy A54

(#3096) Sanki válasza Viktor0610 (#3095) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Eredetileg amúgy annó feldobta a lehetőséget, aztán eltűnt és azóta se jött elő... :(((

(#3097) rasky válasza Sanki (#3092) üzenetére


rasky
senior tag

Töltsd le a jelenlegi rendszernek megfelelő és az új telepítő zipet, majd a frissítő csomag kiválasztásánál mehet a jelenlegi betallózása, az ellenőrzés végig megy és mikor kéri az újraindítást, ne kattints rá, gyorsan kilépsz (háttérbe helyezed).

Ezután fájlkezelővel átnevezed az Új verziónak megfelelő zipet a régi nevére (természetesen a régi zipet törlöd), majd jöhet a korábban félbehagyott újraindítás. Készen is vagy, az új fog feltelepülni, sajnos nálam is ez volt, a kezdeti ellenőrzést kell kikerülni a fenti módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#3098) Viktor0610 válasza rasky (#3097) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y
Ennyire egyszerű lenne?
Az tök jó! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#3099) Sanki válasza rasky (#3097) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen ezt a módszert láttam egy downgrade videóba, csak nem tudom verzióváltásnál is működik e.
Nálad teljesen sikeres volt a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#3100) pocokmaster válasza rasky (#3097) üzenetére


pocokmaster
csendes tag

Köszönöm a tippet én is ezzel a problémával küzködtem apum telefonján , de végre sikerült lefrissíteni. :) :C :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.