Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Brndtt00 válasza bodorjanos (#3599) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Trial and Error. Tizen éves korom óta mindig érdekeltek ezek. Az első mobil amit mókoltam az egy xPeria Arc S volt. Kernel, meg CPU OC, CyanogenMod, öregszem :(.

De azóta már vagy 100 mobilt mókoltam, akár saját célra, akár másnak, és soha nem sikerült még hardbrickelni semmit. Szóval, ha az ember követi a lépéseket, amiket 2-3 ilyen után már kisujjból kiráz, baj nem lehet. A legjobb tényleg az, ha van egy tartalék mobil, amin lehet, és akkor a daily drivert nem kell beáldozni, de ha az ember belekezdd, sokszor nehéz megállni :DD

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#3602) ktommy91 válasza Brndtt00 (#3601) üzenetére


ktommy91
addikt

Hát igen, az sem most volt, amikor én a ZTE blade-re raktam a CM-et. Néha megéri, néha csak az idejét cseszi el az ember ,de nehéz megállni.
Én is a váltás mellett dönöttem, de a 11T pro mögött nincs nagy közösség, szóval az utódot nem igazán fogom mókolni.(bár nem kizárt, hogy egy kernelt megpróbálok csinálni hozzá)

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#3603) Narxis válasza ktommy91 (#3602) üzenetére


Narxis
nagyúr

Uhh lehet én is váltok akkor bár nincs nagy kedvem Xiaomi-t venni, már a mostani Poco előtt is gondolkoztam Samsung-on, túl sok időt elvesz a mókolás miközben Samsung-on 3 főverzió frissítés biztosított már.

Viszont úgy vettem észre, hogy jack dugó és a microsd is kikopott a telefonokból, az FM rádióról nem is beszélve. Szomorú, roppant szomorú de legalább emiatt sokkal értékesebb marad a szememben ez Poco, mint egy utolsó mohikán a telefonok között. :)

Thanos was right.

(#3604) Brndtt00 válasza ktommy91 (#3602) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Jó kis Blade, bár nekem kimaradt, de emlékszem mennyit olvastam itt is meg XDA-n is róla, komoly community volt mögötte. De nyilván ma már nem is feltétlenül "muszáj" mókolni. Azért sok régi vas "mók" nélkül használhatatlan volt, ma már egy alsós mobil is lehet jó átlag használatra.


Néztem sajnos, hogy a Note 11 PRO 5G mögött sincs akkora community sajnos :S ahogy láttam itt sem pörög úgy a topikja mint az X3 PRO-nak. Még rágódok melyik maradjon meg daily driver-nek. AMOLED és a szögletes dizájn nagyon a Note felé húz. A hardver, meg a community meg az X3-hoz.

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#3605) rolandhun95


rolandhun95
tag

bocs de most muszáj ezt leírnom: micsoda hülyeség hogy ha HÍVNAK és 'Ne zavarjanak' üzemmódba van a telefon, de rá van BT-on csatlakozva egy óra (mi band 6), az óra rezeg mint állat a karomon, a telefonon villog a vaku, hogy hivnak, de felvenni az istenért se tudom, még nyitott képernyőnél se. Ez micsoda hülye bug :F :D

(#3606) D@niel válasza rolandhun95 (#3605) üzenetére


D@niel
addikt

Miui.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3607) Viktor0610 válasza rolandhun95 (#3605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kipróbáltam a 11T-men.
Felvehető a hívás, ha lehúzod az értesítési sávot.
Szerintem ez nem bug, hanem feature.
Értelmezésem szerint ez a ne zavarjanak mód normál működése MIUI-n. (Írja is a DND bekapcsolásakor, hogy némítja az értesítéseket.)

Samsung Galaxy A54

(#3608) rolandhun95 válasza Viktor0610 (#3607) üzenetére


rolandhun95
tag

Ez nálam nem működött. Sőt, míg csörgött a telefon még a "ne zavarjanak"ot is kinyomtam, semmi nem változott.

(#3609) zsiz


zsiz
őstag

Valami "olcsón jó" tokot tudnátok ajánlani a telefonhoz? Fontos lenne, hogy némi kp és 4-5 plasztik kártya is beleférjen, úgyhogy gondolom csak flip tok játszik. Amit másfél éve vettem, kezd szétmenni. Vettem egy másikat, de az meg olyan gagyi anyagból van, pár hét alatt eltört, megrepedt a felső, mintás réteg rajta a nyitogatástól. Vissza is raktam a régit inkább.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3610) pappsy62


pappsy62
tag

Sziasztok.
Elem 13.0.3.miui eea van fenn. Nem akar frissülni, mindenhol béta Stanley van és em akarja telepíteni. Másik , FM rádió nem működik.
Vanrá megoldás?

(#3611) Sanki válasza pappsy62 (#3610) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Majd, ha engedélyezik, akkor megkapod a frissítést.
Ez sajnos ilyen.

FM rádió mit ír? Fülhallgató be van dugva?

(#3612) pappsy62 válasza Sanki (#3611) üzenetére


pappsy62
tag

Szia.
Semmit, egyszerüen nem indul el kikapcsolva marad.
Törlések megvoltak.

[ Szerkesztve ]

(#3613) Sanki válasza pappsy62 (#3612) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mármint elindul de nem szól?

(#3614) pappsy62 válasza Sanki (#3613) üzenetére


pappsy62
tag

El sem indul. Rátapizom a bekapcsoló gombra és semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3615) Sanki válasza pappsy62 (#3614) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Próbáld meg újratenni.
Elvileg ez lenne az [link]

(#3616) pappsy62 válasza Sanki (#3615) üzenetére


pappsy62
tag

Nem segített. Egyáltalán nem indul.

(#3617) Sanki válasza pappsy62 (#3616) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Újraindítás és hasonlók?
Vagy esetleg nem törölted az FM rádióhoz tartozó egyéb appot? Talán valami services..

[ Szerkesztve ]

(#3618) pappsy62 válasza Sanki (#3617) üzenetére


pappsy62
tag

Nem. Újraindítás is meg volt. Valakinek volt ugyan ez a gondja. A 13.0.4-es frissítéssel megjavult neki. A 13.0.1- én nekem is működött. Vissza lehet rakni nyitás nélkül az előző romot?

[ Szerkesztve ]

(#3619) Gloob válasza pappsy62 (#3618) üzenetére


Gloob
addikt

Sajnos nem!

Samsung Galaxy A52S

(#3620) pappsy62 válasza Gloob (#3619) üzenetére


pappsy62
tag

Kösz, akkor várok a frissítésre.

(#3621) margithid


margithid
veterán

Android 13 global stable vajon lesz erre a készülékre?. Ha igen, mikor?

(#3622) szkaroly válasza margithid (#3621) üzenetére


szkaroly
senior tag

Tavasszal szerintem.

Poco X3 Pro

(#3623) Alarikman válasza Alarikman (#3494) üzenetére


Alarikman
senior tag

Jelentem, a Spotify akadás Wifi-n megoldódott szerintem sima App frissítéssel.
Sajna csak SBC-t tud a Bluetooth hangszóró. Szóval necces alapból, de legalább szépen szól.

(#3624) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!
Poco X3 pro 8/256 teló mekkora micro SD-t tud kezelni. Sajnos sehol se találtam konkrét adatot róla! 256GB Samsung Evo plus-t vennék bele.

[ Szerkesztve ]

(#3625) tyan válasza UFO1 (#3624) üzenetére


tyan
senior tag

2 TB-ig kezeli az SD kártyákat, szóval a 256 GB-os menni fog benne.

(#3626) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Sziasztok, tud valaki megoldást olyan bootloop-ra amiből sehogy sem lehet kiszállni ?
Nem lehet kikapcsolni a tel-t
Fastboot bejön majd azonnal loop
TWRP ugyanez...
Lényegében csak restart állandóan, néha a MIUI felirat bejön 2mp-re

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3627) Brndtt00 válasza rodeo74 (#3626) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Nincs véletlen "beragadva" a bekapcs gomb? (Vagy nem-e romlott el)
Nagyon régen egy Galaxy S3 csinálta, hogy állandóan úgy érzékelte, hogy be van nyomva a power gomb és folyamatosan ki-be kapcsolt

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#3628) D@niel válasza rodeo74 (#3626) üzenetére


D@niel
addikt

Volt már ilyen nálam, PC-n adb-ből indítottuk el a recovery-t, de ne kérdezd, hogy hogyan, nekem egy India srác segített.
[link] itt az x3p telegram csoportja, írj nyugodtan, egyből mondani fogják, hogy mit csinálj.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3629) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Nincs beragadva az tuti.
Az a gond hogy fel sem ismeri a PC, kevés az idő...
Megpróbálom lemeríteni (úgyis lefog, mert kikapcsolni sem lehet)

Köszi a segítséget, meg a linket addig is ;)

(#3630) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Megoldódott, feltöltés után simán megy.
Még a miui13-at is leszedte, bár a frissítés nem megy.
De ez lehet nem is baj, abban már a google tárcsázó van ?

(#3631) Viktor0610 válasza rodeo74 (#3630) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az X3 Pro gyári EUXM és MIXM ROM-jaiban a kezdetek óta Google tárcsázó van.
Ha nálad valami más ROM van, amiben nem ez az alapértelmezett híváskezelő app, akkor az a MIUI 13-mal sem fog változni.

Samsung Galaxy A54

(#3632) siddis


siddis
őstag

Készült új 8-as és 9-es crDroid is ma, egyébként meg kellemes karácsonyt.. 🌲🌲🌲

-- Aux armes, citoyens --

(#3633) Alarikman válasza siddis (#3632) üzenetére


Alarikman
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek és bug mentes Új évet kívánok!

(#3634) Narxis válasza siddis (#3632) üzenetére


Narxis
nagyúr

Köszönjük, boldog karácsonyt!

Thanos was right.

(#3635) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mostanában elkezdett hülyéskedni a GCam. Ha jobb alul rábökök hogy megnyissam a galériát, valamiért a legutolsó videóra ugrik, nem a legutolsó képre. Másnak is csinál ilyet?

(#3636) yanna


yanna
őstag

BUÉK márkatársak!

(#3637) Gloob válasza yanna (#3636) üzenetére


Gloob
addikt

Neked is, és minden fórumlakónak B. Ú. É. K. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#3638) siddis


siddis
őstag

Boldog új évet, friss, ropogós ArrowOS 13 -- egyelőre csak a vanilla..

-- Aux armes, citoyens --

(#3639) headhunter


headhunter
addikt

Fülhallgató hangerejét lehet külön állítani valamelyik menüben? (Bluetooth) [link]

(#3640) tozsomak válasza HollyBoni (#3635) üzenetére


tozsomak
csendes tag

Nekem is ugyanez, megoldást nem találtam egyenlőre...

[ Szerkesztve ]

(#3641) tozsomak


tozsomak
csendes tag

Ha már itt vagyok, kezd már kicsit idegesíteni, korábban már megkérdeztem, de nem kaptam megoldást sajnos. Hátha most. Már hónapok óta nem működik az eszközömön megfelelően a Google app. Ha kijelölök valamit akár a Google appban, akár a Chromeban, az alul felugró gyorskeresési eredmények helyén mindig csak a Nem sikerült elérni a hálózatot felirat látható.
Természetesen van hálózat, de itt valami mégsem klappol. A Google app adatait, frissítéseit töröltem, de hiába... Minden gyári nálam. Miui global 13.0.3.

[ Szerkesztve ]

(#3642) Viktor0610 válasza tozsomak (#3641) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt találtam korábban:
"A chrome://flags/ oldalon kapcsold be a Contextual Search new settings opciót (Enabled), majd a Chrome-on belül Beállítások - Google-szolgáltatások, itt Érintéssel keresés legyen Be, a Környező szöveget is tartalmazó keresés a Google Kereső használatakor opció viszont legyen kikapcsolva."

Samsung Galaxy A54

(#3643) D@niel


D@niel
addikt

Tegnap feldobtam a crdroid9 A13-at, kicsit írok róla, mert nem sokat aludtam xd
Ez már egy valóban komoly custom rom, természetesen ez is beton stabil, mindenhol egyforma animáció, villámgyors tempó, ezen felül pár kedvencem:
- gyárilag van amoled sötét mód, végre, ez nagyon tetszik:

- több display opció, amit választottam telített színeket produkál, kissé amoled jellegűvé téve a megjelenést, nekem tetszik:

- apró dolgok: sok betű típus, mikor fel van oldva a kijelző az értesítő nem ad hangot (ezt szeretem, sok whatsapp üzenet megjelenik de hang nélkül - nem zavaró - persze ez is csak egy lehetőség) , 1 gombbal meg tudom nézni a rendszer folyamatokat, beépített dolby athmos, beépített akkumulátor kapacitás, stb. Rengeteg kis apró dolog.
Azt nézem, hogy AccuBattery alapján a rendszer álló helyzetben, minden fajta beállítást mellőzve kb. semmit nem fogyaszt, legalábbis kevesebbet, mint a pixel experience.

Kernel nem szükséges hozzá (pl. nogravity), teljesen jó a gyári, tegnap majdnem bannoltak a telegram csoportban, rendesen sértésnek vették, hogy másikat akarok használni xd

Szerintem próbáljátok ki, x3 pro-n használják legtöbben ezt a rom-ot, nem véletlenül nagyon jól meg is csinálják.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3644) v.attis válasza D@niel (#3643) üzenetére


v.attis
őstag

Ami régebben nem tetszett a CRdroidban:
- nem volt gyorstöltés, hiába a gyári töltő, nem töltődött gyorsabban semmivel.
- a kamera app nem jött be. Sűrűn használom dokumentum "szkennelésre", apró elektronikákat fotózok, szóval a makró és széles látószöget is használom és ezeket a miui kamera app szépen kezeli, nekem tökéletes minőséget produkál.

Ezeket megnézted, vagy megnéznéd, hogy miként működnek a jelenlegi verzióban? Meg úgy általánosan mik a tapasztalataid azóta, hogy felraktad.
Szívesen lecserélném a Xiaomi.eu-t, de van 1-2 dolog amikre szükségem van...

Köszönöm!

(Mielőtt még bárki jönne a Gcam-el, határozottan NEM akarom! :)) )

(#3645) D@niel válasza v.attis (#3644) üzenetére


D@niel
addikt

Tegnap mentem ukrajnába, így volt egy jó teszt napom. Ami feltűnt, hogy miután átértem a határon, teljesen átváltott magának roaming-ra, a google maps meg se nyikkant, Munkács előtt vettem észre, hogy már nem telekomon vagyok. Pont így állítottam be, romaing + maps térkép offline-ba. Pixelen ilyenkor újra kellett indítanom, most pedig teljesen folyamatosan működött a navigáció.
Nem szükséges kernelt cserélni, gyári tényleg rendben van, nogravity kernel tudott ilyen jó üzemidőt.
Gyorstöltés ezen sem, ahogy pixel experience-n sem ment, de nálam van a gond (más nem panaszkodik telegram-on), elvileg mi flash-el korrigálható; feldobtam a fast charging green v2 module-t magisk-ba, azóta szépen tölt 30W-n, hőmérsékletet relatíve alacsonyan tartva.
Dupla koppos feloldás és főképernyőn lezárás hibátlan!, de tényleg. Jó hatásfokkal működik, jobban, mint PE-n.
Zárt képernyőn értesítésnél a kijelző felvillan, és a háttér feketén van, így kiemelve az értesítés tartalmát - szerintem ez is nagyon klassz, jól néz ki, fókuszált.
Gyári kamerát egyből blokkoltam, szerintem a bsg-s Gcam 8.1 - ami direkt ezekhez a lencsékhez készült - csodákra képes + van hozzá rengeteg config.
Nálam biztosan marad a crdroid.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3646) headhunter válasza D@niel (#3645) üzenetére


headhunter
addikt

"bsg-s Gcam 8.1"

Régi verziót el kell távolítani a 8,1 telepítése előtt és melyiket érdemes feltenni a Poco X3 Pro-ra. (Verzió és Config?)

Ez a rég van rajta most: GCam 7.3.018 by Urnyx05 (7.3.018.291816413)

MIUI Global 13.0.4.0 (SJUEUXM) Stabil

[link] , [link]

[ Szerkesztve ]

(#3647) tozsomak válasza Viktor0610 (#3642) üzenetére


tozsomak
csendes tag

Örök hála és köszönet! Tényleg ez volt a hiba oka!

(#3648) D@niel válasza headhunter (#3646) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, régit törölni, és mehet fel a 8,1-es, vastaggal kiemelve, ez az ajánlott, minden hibátlan. Van hozzá több konfig, ha nem elemzed 24-es monitoron a különbséget, akkor a bsg konfig teljesen jó.

Továbbá, tegnap feldobtam az lmc 8,4-et, crdroid telegram csoportban ajánlotta valaki, a srác ezt használja fotókhoz, videóra pedig másikat, na, gondoltam valaki a tökéletest keresi xd
[link]
Úgy szoktam, hogy lövök egyet az egyikkel, majd másikkal, és photos-ban lapozok, így jól látom a különbséget. Ez az lmc 8,4 már egy komolyabb dolog, rengeteg beállítás van benne a 8,1-hez képest, érdemes megnézni, ehhez is van x3 pro config - reálisabb színeket produkál, egyenlőre ez marad.

HDR+ szerintem mindenképpen legyen bekapcsolva, verziótól függetlenül.
Van itthon iPhone 13 pro, de inkább én szoktam csinálni a képeket =)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3649) D@niel


D@niel
addikt

Még egy apró, bár számomra fontos dolog: a crdroid gyárilag tudja a 120 fps-t call of duty-ban, nem szükséges 120fps module, hőmérsékletet itt is relatíve alacsonyan tartja.

Üzemidő tényleg zseniális, 7,5-8 óra SOT mindenféle piszkálás nélkül.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3650) bodorjanos válasza D@niel (#3643) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

crdroid milyen frissítési stratégiával bír? Azaz milyen gyakran jön biztonségi frissítés ra? OTA frissül? Csak érdeklődök, még ragaszkodok a gyári ROM-hoz egyelőre ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.