Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Viktor0610 válasza ddsteel (#3500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ez üveg.
tsiga18 pedig nem ilyet keres.

Samsung Galaxy A54

(#3502) Pityu. válasza tsiga18 (#3499) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ilyen fóliát keresnél?

Van két darab

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3503) tsiga18 válasza Pityu. (#3502) üzenetére


tsiga18
tag

Köszönöm a tippeket :))
Igazából olyasmit keresnék mint amivel adták a telefont annak idején. A napokban vettem észre, hogy 2 kisebb lyukban kikopott már a fólia

(#3504) Pityu. válasza tsiga18 (#3503) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem ez hasonló lehet ez is fólia csak én nem használok ilyet csak üvegfóliát.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3505) tsiga18 válasza Pityu. (#3504) üzenetére


tsiga18
tag

Küldtem privátot :))

(#3506) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Sziasztok!

Nézegetem ezt a telót, használtan venném.
Fő kérdés ti megvennétek-e újra, bármi nagyobb gond van-e vele?

Illetve a RAM kijelzésnél 6+2GB RAM van. A +2GB az valami virtuális valami?
Elvileg 6/128 meg 8/256 van. Másnak is így jelzi ki akinek 6/128 van?
Köszi

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3507) Spec válasza -=MrLF=- (#3506) üzenetére


Spec
őstag

Az elején voltak gyerekbetegségei, kijelző ghosting, touch problémák, de ezeket orvosolták már a javító patchekkel. Ha frissítve van, akkor elvileg nem lehet vele gond.
Most újabban az akkumulátorra, és a töltés vezérlő elektronikára vannak panaszok, de ez leginkább az indiai variánst érinti, és csak helytelen töltés/használat (pl. töltés közbeni intenzív terhelés, és melegedés), vagy nagyon intenzív gaming esetén jelentkezik. Szerintem hétköznapi átlagos használat mellett sok gond nincs a telóval, én szeretem. Nekem tavaly nyár eleje óta van meg, azóta pár apró hülyeséget leszámítva, komoly gondom nincs vele (kopp-kopp).
Nyilván használtan véve rizikósabb a dolog, nem mindegy ki és hogyan használta. Az se mindegy mennyit kérnek érte. Ha szép, sérülésmentes, hibátlan működésű, akkor olyan 45-50e körüli pénzt megér még szerintem bőven. Én többet nem adnék érte, főleg a kisebbik változatért.
A +2GB RAM az valóban amolyan virtuális memória, amit a tárhelyből csíp le automatikusan, de ez a funkció kikapcsolható. Sok értelme nincs amúgy se.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#3508) -=MrLF=- válasza Spec (#3507) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Nagyon köszi a gyors és részletes összefoglalót! :R

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3509) bodorjanos válasza -=MrLF=- (#3506) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Nekem a 8/256-os van. Eddig másodlagos telefon volt egy iphone 11 mellett. Most egy ideje ez az elsődleges és teljesen elégedett vagyok vele. Hétköznapi használatra szerintem teljesen jó. A képernyő fényereje lehetne jobb kicsit, de ez csak nyáron teljes napsütésnél okoz csak gondot. Nekem a tetejében gyári rom-os a készülékem és így sincs igazán bajom vele ;)

(#3510) bodorjanos válasza -=MrLF=- (#3506) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Ja és a 120 hz-s képfrissítés azért jó dolog :R Proci erős, laggolni nagyon ritkán szokott csak, nem többet mint bármelyik másik androidos telefon :D.

(#3511) v.attis


v.attis
őstag

Xiaomi.eu 13.0.4-re jött frissítés, de a TWRP jelszót kér, hogy decryptelje a data partíciót.
Már próbáltam a képernyőzár feloldó kódot, az 1111, 1234, 0000, meg ilyesmi kódokat semmi nem jött be. Sőt, jelen rom verzió előtt a feloldó mintát kérte (hisz azzal oldom fel), de most írásos kódot kér. Ha átállítom a feloldást, az sem segít.

Ilyenkor mi van?

(#3512) D@niel válasza v.attis (#3511) üzenetére


D@niel
addikt

Pedig ilyenkor a jelkódot kéri, épp a hétvégén volt esedékes, igaz, nálam orangefox alatt.

Más:

Pixel experience plus A13, nogravity kernel - gaming mode

A legfrissebb miui alatt hogy néz ki? [link]

Egyébiránt, üzemidő is kimagasló, mai nap (bár ez balance móddal értendő):



𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3513) v.attis válasza D@niel (#3512) üzenetére


v.attis
őstag

12.5 alatt így is volt, de megváltozott. Lehet Miui 13-hoz másik twrp kell?

(#3514) D@niel válasza v.attis (#3513) üzenetére


D@niel
addikt

Elképzelhető. Redditen fognak tudni segíteni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3515) Gloob válasza v.attis (#3513) üzenetére


Gloob
addikt

Nálam android 12, MIUI 13,
Xiaomi.eu stable rom van, és jó a TWRP. Ez van fent: twrp-3.7.0_12-0-vayu.img

Samsung Galaxy A52S

(#3516) v.attis válasza Gloob (#3515) üzenetére


v.attis
őstag

Megpróbálom majd akkor azzal, nekem még 3.5.1 van, eddig minden oké volt vele minden rom esetében...

Köszönöm!

(#3517) Gloob válasza v.attis (#3516) üzenetére


Gloob
addikt

A 3.5.1 az biztos, hogy nem jó már. A 3.6.2 az már jó volt, de amit írtam, az meg a legújabb.

Samsung Galaxy A52S

(#3518) UFO1


UFO1
senior tag

Nemrég vettem egy ilyen telót használtan viszont videó nézés közben elég gyorsan merül kb. 1000-1300 mAh. fogyaszt 1 óra alatt. Ez ilyen vagy az aksija kuka igaz kb. 1 -1,5 éves a márka nem nagyon kéne tönkre mennie ennyi idő alatt. Egy újonnan vásárolt Redmi Note 4-ről váltanák, de az csak 250mAh merül ugyan ilyen használat mellett a gyári 5 éves aksijával.

(#3519) UFO1


UFO1
senior tag

Ami másik furcsa dolog ha scroll-ozni szeretném a háttérképet tehát ha lapozok jobbra-balra az ikonok/oldalak közt akkor eltorzítja a saját fotókat. A gyári letöltöttet nem. Ez miért van az előzőleg említett telefonon nem volt hasonló gond?

(#3520) Alarikman


Alarikman
senior tag

Jelentem, most élt túl egy két méteres zuhanást a teló, gyári fólia, Nillkin frosted shield tok és arcon ért véget a járó kövön. Enyhén megijedtem... Eddig semmi gond, lekopogom... :DD Ja és ez nem a reklám helye

(#3521) Narxis válasza UFO1 (#3518) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gyári rendszer van rajta? Megpróbálhatsz egy gyári visszaállítást. Előtte mentsd le az adataid memória kártyára vagy gépre.

Thanos was right.

(#3522) UFO1 válasza Narxis (#3521) üzenetére


UFO1
senior tag

Most volt visszaállítást mielőtt megvettem és igen eredeti rendszer van rajta.
Még kártya sincs benne és sima cellakészenlét is vagy 10%-ot fogyaszt naponta.

(#3523) rolandhun95


rolandhun95
tag

Sziasztok az anti flicker mod ot be lehet valahogy állítani miui 13-on? Miui hidden libs fent van , nem csinál semmit, plusz az activity launcher sem. (Ez azt csinálja hogy a fényerőt nem teszi x százaléknál alacsonyabbra) (nagyon zavarja a szemem a kis fényerőn való használat)

(#3524) Viktor0610 válasza rolandhun95 (#3523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem csak OLED-kijelzős készülékekben érhető el? 🤔
Erre gondolsz? (11T)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3525) rolandhun95 válasza Viktor0610 (#3524) üzenetére


rolandhun95
tag

Igen erre, a 12.5 ben volt ilyen opció, a 13-ban nincs.

(#3526) Narxis válasza rolandhun95 (#3525) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fejlesztői beállításokban nézted?

Thanos was right.

(#3527) ktommy91 válasza rolandhun95 (#3523) üzenetére


ktommy91
addikt

Egészen biztos vagy abban, hogy az csinál bármit is ezen a telefonon? Kétlem, hogy a kernelben implementálva lenne. Egyébként 38% fényerő alatt a 2404 Hz-es PWM nem vészes, nagyon érzékenynek kell lenni rá, hogy zavarjon.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#3528) Som@


Som@
őstag

Sziasztok.

Legfrissebb MIUI.
Egyik napról a másikra eltűntek a Messenger értesítések a képernyő zárról.

Értesítések mindegyike engedélyezve van az alkalmazásban.

Köszönöm

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#3529) rolandhun95 válasza ktommy91 (#3527) üzenetére


rolandhun95
tag

Igen, pont ahogy írod, azt csinálja hogy nem megy 38(?) százalék alá a fényerő. Az én szemem rohadtul érzékeny erre :D ezért is adtam el az előző iPhone 12 mini-met, mert annak valami 228hz volt a pwm értéke, ennek meg 2700hz, de ahogy tapasztalom nem számit. Bezzeg a régi ips-es iphonoknál nem fájt a szemem..

(#3530) Narxis válasza rolandhun95 (#3529) üzenetére


Narxis
nagyúr

Főzött ROM-okban(pl. asszem crdroid) lehet minimum fényerőt megadni, én is hiányolom sokszor.

Thanos was right.

(#3531) rolandhun95


rolandhun95
tag

És azt tudtátok hogy a gyári kamera alkalmazásban a PRO résznél amikor videózáson van, a beállításokban ki lehet kapcsolni a videóstabilizátort??
Ember az agyam eldobom hogy ezt így el kellett dugni :W
(de ha sima fotón van ott nincs bent ez az opció :D)

(#3532) zsoca67


zsoca67
tag

Ez a tok működik a mi készülékünkkel? [link]

(#3533) Pityu. válasza zsoca67 (#3532) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az ilyen tok nem csak amoledes telefonoknál szokott működni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3534) zsoca67 válasza Pityu. (#3533) üzenetére


zsoca67
tag

[link] Ez sem oled kijelzős.lényegében nem sok különbség van a két modell között.De nem is látok a beállítások közt okos tok opciót.Már mindegy, megrendeltem az Ebay-ről.

(#3535) Pityu. válasza zsoca67 (#3534) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem jön be semmi ha a linkre kattintok.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3536) zsoca67 válasza Pityu. (#3535) üzenetére


zsoca67
tag

[link]
Bocsi :)

(#3537) Pityu. válasza zsoca67 (#3536) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,apróbb különbségek vannak max.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3538) zsoca67 válasza Pityu. (#3537) üzenetére


zsoca67
tag

Igen, gyorsabb proci, ram, háttértár.A hasonlóságból gondoltam, hogy a X3 Pro-hoz is jó lesz.De vannak kétségeim.

(#3539) Tompika777 válasza zsoca67 (#3538) üzenetére


Tompika777
senior tag

Abban sem vagyok biztos,hogy Az X3 NFC-vel működik...
Ugyanilyen tokot hirdettek Redmi Note9-hez is(sőt,ha jól látom a hirdetés kezdőképén is az látható),de én nem mertem megvenni,mert állítólag azzal sem működött.
Ahogy írtad is,a menüben sem utal semmi okostok kezelésére.

(#3540) Viktor0610 válasza Tompika777 (#3539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezekhez általában van egy app, amit állandóan futtatsz, az hozza meg a működést.

Samsung Galaxy A54

(#3541) zsoca67 válasza Viktor0610 (#3540) üzenetére


zsoca67
tag

Elárulod az app nevét? :R

(#3542) Viktor0610 válasza zsoca67 (#3541) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem használok ilyen tokokat, így az appot sem ismerem, de jó eséllyel lesz egy QR-kód a csomagoláson, ami a letöltésre irányít.

Samsung Galaxy A54

(#3543) zsoca67 válasza Viktor0610 (#3542) üzenetére


zsoca67
tag

Ez a szörnyű várakozás! :D

(#3544) Alarikman


Alarikman
senior tag

Mivel nincs topik összefoglaló, megkérdezem:
Ha egy fő verzión belül egyet akarok visszalépni, meg lehet-e oldani még, vagy Rollback védelem van? 13.04-ről, 13.0.3-ra? Nem találom a lehetőséget, ami régen volt. Sima EU -s rom.

(#3545) Alarikman válasza Alarikman (#3544) üzenetére


Alarikman
senior tag

Azt hiszem megtaláltam. Sok kattintás a frissítés fülön az aktuális logóra...

(#3546) szeptepi


szeptepi
újonc

2021.augusztusában vettem a telot, Xiaomi Poco x3 8/256.

Tegnap olyan hiba keletkezett, hogy egyszerűen elszürkült a képernyő se kép se hang, nagy nehezen újra tudtam indítani, többször váratlanul lekapcsolt egyre nehezebb volt az újra indítás. Előfordult, hogy csak 1 órával később sikerült, vagy rátettem töltőre és után nem sokkal sikerült. Ma reggel újra elsötétült és se kép se hang :( Ha töltőre rakom akkor se.
"Gomb kombinációkkal " sem indul.

Mindenből szerintem a legújabb frissítések voltak fent.

Van a készüléknek típus hibája? Volt már ilyen jelenség valakinél? Valószínű szervíz lesz, hova érdemes elküldeni Pesten? (vidéki megyeszékhelyen élek)

Igazából azt se tudom egyelőre, hogy garanciális e még , 1 év telt el.....

Nagyon jó kis készülék , nem szeretném kukázni, alaplapi probléma lehet?

(#3547) dilajoska1 válasza szeptepi (#3546) üzenetére


dilajoska1
őstag

Valószínű nálad is jelentkezett ez a hiba.

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3548) szeptepi válasza dilajoska1 (#3547) üzenetére


szeptepi
újonc

Tehát akkor alaplap csere...aztán évente újra mindig(??) elég gáz mert egyébként jó kis teló.

(#3549) dilajoska1 válasza szeptepi (#3548) üzenetére


dilajoska1
őstag

Sajnos elvileg igen. Lehet hogy az újabb alaplapokon javították ezt az alkatrészt, nem tudom.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3550) Tompika777 válasza szeptepi (#3548) üzenetére


Tompika777
senior tag

Azt, hogy évente új alaplap, azt azért kétlem...
Mert nem mindenkinek megy tönkre egyévesen,igaz, hogy az indiai verzióban gyakrabban előforduló dolog, de global verzióban lényegesen kevesebb eset van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.