Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) DeFranco válasza Viktor0610 (#3300) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mert hogy erre van konfigurálva alapértelmezetten a google segéd?

azzal én szinte soha nem tudtam szót érteni, pedig igény lett volna rá.

(#3302) Viktor0610 válasza DeFranco (#3301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Neeem.
Nincsenek gombok, nincs mire azt bekonfigurálni. :(

Samsung Galaxy A54

(#3303) DeFranco válasza Viktor0610 (#3302) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aha... köszi.

(#3304) Pityu. válasza Viktor0610 (#3298) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi. Más telónak a topikjában is olvastam ezt a reklám jelenséget.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3305) Viktor0610 válasza Pityu. (#3304) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, MIUI bug van a Tisztító appal.
Nekem 11T-m van, de nálam is ez van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3306) batagy válasza ViragL (#3267) üzenetére


batagy
őstag

A korábbi megoldás, hogy a gyári SMS appot alapértelmezettnek állítottam, mégsem működött, továbbra sem kaptam meg az SMS-eket a banktól.

Az SMS problémát tovább vizsgáltam.
Két dolgot csináltam, ami végül megoldotta az SMS kapást , de csak a gyári "Messages" appban:
- SIM kártya ki/be
- SMS appok cache törlése.

Egészen pontosan:
Leállítás -> SIM kártya ki -> Indítás -> SMS app cache törlés -> Leállítás -> SIM kártya be -> Indítás

Ezután már a gyári SMS appban megjönnek a banki SMS-ek, feltéve hogy az SMS Spam szűrés ki van kapcsolva. Viszont a YAATA SMS appra az SMS Spam szűrés nem hatásos, ezért azzal továbbra sem kapom az üzeneteket.

(#3307) ViragL válasza batagy (#3306) üzenetére


ViragL
tag

Nagyon mellément ez a spam szűrés a fejlesztőknek. Örülök, hogy legalább egy részmegoldáshoz eljutottál.

(#3308) szergely86


szergely86
csendes tag

Üdv mindenkinek aki olvassa! Aki belevágna a kis poco x3 pro-ja flasselésébe hol talál infót, hogy mit merre lehet és mi az amit már nem kéne? Redmi Note 7-ről tértem át, ott volt egy összefoglaló amiben ezek a lépések csokorba voltak szedve, ugyanezeket használjam itt is mert a xiaomi meg a poco egy kaptafa?? :U Köszi

(#3309) siddis


siddis
őstag

Kinn az Android 13-as ArrowOS..

-- Aux armes, citoyens --

(#3310) Oldbiggy válasza szergely86 (#3308) üzenetére


Oldbiggy
tag

[link]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#3311) Szikla75


Szikla75
újonc


Sziasztok, szeretnék egy kis segítséget kérni, 2 nappal ezelőtt játék közben lemerült az X3 poco pro telefonom, feltettem töltőre de hiába kapcsoltam volna be nem sikerült, csak a poco felirat volt és az aksi jel, majd kikapcsolt, de mikor nyomtam a bekapcsoló gombot, villogott a pici led felül. Néha megnéztem, ezt csinálta egy napig, majd egy nap múlva, feltettem gépre, és már nem csak akkor villogott a led mikor nyomtam, hanem magától is és rá egy 10 percre bejött minden, furi volt mert 1% ot mutatott és egész éjjel fent volt töltőn. Sokáig 1% volt mikor töltöttem ezek után, de sikerült feltölteni, de másnap feltettem töltőre és nem fogadja a töltést.
Alaplap hiba? csinál ilyet, hogy másnap minden oké?
Esetleg aksi ?
Köszönöm a válaszokat. :)

(#3312) Pityu. válasza Szikla75 (#3311) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Vagy töltés vezérlő chip

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3313) Sanki válasza Szikla75 (#3311) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Másik kábel? Másik töltő?
Csatlakozó tiszta?

(#3314) ktommy91 válasza Szikla75 (#3311) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha tudod, indítsd el bootloader módban a telefont. (power+hangerő le)

Nincs kerítés.

(#3315) szkaroly válasza Szikla75 (#3311) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nekem hónap elején purcant ki, nem akart semmivel tölteni majd lemerült. Értesítési led nálam is villogott, de semmi töltés, semmi reakció. Most szervizben van pont 26 napja. :U

Poco X3 Pro

(#3316) eldrah válasza Szikla75 (#3311) üzenetére


eldrah
aktív tag

Tegnap jártam hasonlóképp.. zenét hallgattam, későn vettem észre 1% az akku(ilyet se sűrűn érek el:D ) mire töltőre értem vele, radugtam, abba a pillanatban kikapcsolt...csaknazbures akku jel volt a kijelzőn, es gyorsan villogott az értesítési led. Par perc utan nem kapcsolt be, hiaba próbáltam, de annyi a teendo, egyszerre hangero gombok(fel + le mindkettő) + bekapcsolo gomb par masodpercig nyomvatartva es újraindult:) ahogy Ktommy91 is írta

[ Szerkesztve ]

(#3317) siddis


siddis
őstag

Kinn az új Arrow OS 13.. NikGapps-ot szoktam hozzá használni, abból tegnapi van..

-- Aux armes, citoyens --

(#3318) siddis


siddis
őstag

Van új TWRP encryped Android 13-hoz..

-- Aux armes, citoyens --

(#3319) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Xiaomi.eu romon vagyok, ezen is szeretnék maradni.
Mióta kijött a 12.5.5 az van fent, néha kicsit bosszantó, kicsit belassul, de alapjában véve elégedett vagyok vele.
A 13.0.5 ad bármi pluszt? Megbízhatóbb, biztonságosabb, vagy akár akku terén van bármi előrelépés?
A 12.5.5 volt az egyetlen rom amiben anno megszűnt a ghost touch, ezért itt meg is álltam.

Sosem játszom, munkára használom leginkább a telefont, 2sim van benne, google és irodai alkalmazások sokasága, mindenféle szinkronizálás, okos eszköz - okos otthon vezérlés, multimédia.

Számomra lehet-e még jobb, stabilabb a telefon az újabb rommal, vagy ami jól működik azt inkább ne bántsuk?
Ja, clean install kizárt! Csakis frissítés jöhet szóba, nagyon be van lakva a telefon, "hetekbe" telne újra ezt elérni.

(#3320) Gloob válasza v.attis (#3319) üzenetére


Gloob
addikt

Biztonságosabbnak biztos, hogy az, márcsak ha a frissebb javítócsomagot vesszük alapul, akkor is. Nálam is Xiaomi.eu van fent, már a kezdetek óta. Nekem nincs semmi bajom a 13.0.5 rommal. A frissítést végső soron neked kell eldönteni, hogy csinálod, avagy nem. Ha Xiaomi.eu van fent, és azt is teszed fel, akkor nem kell clean install. Azt azonban nézd meg, hogy a recoverybe belépve látja-e a data partíciót, vissza tudja-e fejteni a titkosítást
Ha igen, akkor mehet a rom frissítés, ha úgy döntesz! Ha nem látja, akkor nem régen linkelték az új TWRP-t. Akkor először azt kell feltenni, és utána lehet frissíteni.
Arra viszont figyelj oda, ha esetleg valami miatt mégsem tetszik az új, nem jön be neked, akkor nincs visszaút, csak teljes törlés, format data után lehetséges.

Samsung Galaxy A52S

(#3321) margithid


margithid
veterán

Poco x5ről van már valami konkrét infó?
Csak nem szúrják el azt is. X3 prot arra cserélném ha minden jól megy..

(#3322) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Képernyőre van bevált üveg/fólia? Esetleg olyan ami itthonról is rendelhető és nem egy vagyon?

(#3323) Pityu. válasza HollyBoni (#3322) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én vettem vagy hármat anno

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3324) Sanki válasza HollyBoni (#3322) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Annó, amikor rendeltem a telefont ezt tettem még mellé: aqua link
Nem ér ki teljesen de használható volt.

(#3325) ddsteel


ddsteel
aktív tag

Sziasztok, bocsánat, hogy itt kérdezek, de nem találtam erre topikot, hátha itt is tudja valaki. Ilyen telóm van T-mobile Domino feltöltőkártyával. Azt szeretném elérni, hogy ha beszélgetésben vagyok és hívnak közben, ne pittyegjen a fülembe a teló, miközben a hívó félnél úgy jelzi, mintha csöngene nálam csak nem venném fel. Azt szeretném, hogy ilyen esetben, mint egy vezetékes telónál ő foglalt hangot halljon. Azt tudom, hogy a Domino központban ezt hol lehet állítani, de ott egy olyan menü almenüjeként lehetne kikapcsolni az átirányít, ha foglalt esetet, ahol egyébként sms-t küld arról a rendszer, ha valaki keresett. Az tehát jó, ha ki vagyok kapcsolva vagy beszélek, küldjön egy sms-t a rendszer arról, ki keresett közben, de jelezzen neki foglaltat. Úgy láttam, a kettőt csak együtt lehet kikapcsolni (mármint hogy foglalt jelzés legyen, de akkor sms-t sem kapok). Érthetően írtam le? Esetleg a telón magában kellene állítanom valamit?

Szerk: itt a leírása: [link]

Itt egy szó sem esk erről a pittyegésről, lehet, hogy ez nem is az, hanem mondjuk hívásvárakoztatás vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#3326) siddis


siddis
őstag

Kinn a 8.9-es crDroid a szeptemberi security patch-el.. Ez még 12.1

-- Aux armes, citoyens --

(#3327) siddis válasza ddsteel (#3325) üzenetére


siddis
őstag

Háááát.. A custom ROM-oknál úgy van, hogy Tárcsázó >> Beállítások >> Telefonos fiókok >> SIM >> További beállítások >> Hívásvárakoztatás.. Ezt kell kikapcsolni, hogy 'azonnal bontson' aka foglalt legyen..

-- Aux armes, citoyens --

(#3328) yanna válasza siddis (#3327) üzenetére


yanna
őstag

Gyárinál:

(#3329) ddsteel válasza yanna (#3328) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Nagyon köszönöm a válaszod és siddis-nek is. Kipróbálom.

(#3330) ddsteel válasza ddsteel (#3329) üzenetére


ddsteel
aktív tag

És meg is van, kikapcsoltam, működik. Érdekes, hogy a domino központban nem lehetett külön állítani. Foglalt lett a jelzés, de az sms jött. Így akartam, köszi még 1x. Feltöltöm, hátha hasznos valakinek.

(#3331) siddis


siddis
őstag

ArrowOS 12.1-ből van új verza'... már benne van a szeptemberi security patch..

-- Aux armes, citoyens --

(#3332) margithid


margithid
veterán

Más nem észleli, hogy vibrál a képernyő?
Főleg fehér háttérnél látszik..

(#3333) Narxis válasza margithid (#3332) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem. :Y

Thanos was right.

(#3334) margithid válasza Narxis (#3333) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom akkor nálam mi van.

(#3335) DeFranco válasza margithid (#3332) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyszer-kétszer mintha feltűnt volna, de nekem inkább tűnt a fényérzékelő hibájának mint valós vibrálásnak

megtörölgettem a felső sávot utána nem volt gond.

(#3336) Tompika777


Tompika777
senior tag

Sziasztok!
Kérdés: másnál is van,hogy problémás a két sim kezelése?
Régebben írtam,hogy mivel a kettes slotban lévő Digi kártya akár napokig nincs lefedettség közelében,az állandó hálózatkeresés miatt brutál szívta az akksit.A tanácsokat megfogadva a kieső időszakokra letiltottam a Digi kártyát,az üzemidő így visszatért a normálishoz,de amikor újra engedélyezném a kártyát amikor használnám és van neki lefedettség,az esetek többségében nem tudja a telefon engedélyezni,hanem ugyanúgy tiltott marad,és ilyenkor csak az újraindítás segít.Tegnap konkrétan odáig fajult a dolog,hogy a teljes mobilnetet kikapcsolta a próbálkozások közben az elsődleges sim-en is(elszürkült a bekapcsoló gomb,így vissza sem lehetett kapcsolni).Másnál is vannak ilyen anomáliák?

(#3337) Pityu. válasza margithid (#3332) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De én szoktam de csak napfényen,gondolom az automata fényerő miatt

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3338) margithid


margithid
veterán

Köszi, akkor nem csak nálam van gond.
Amúgy a legközelebbi telóm az amoled lesz, nekem az jobban bejön.

(#3339) Pityu. válasza Pityu. (#3337) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De én szoktam de csak napfényen,gondolom az automata fényerő miatt,sőt frissítés után van ez a jelenség úgy értem a miui új változata után előtte nem csinálta de lehet az új android csinálja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3340) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem is van egy idegesítő dolog de mondjuk az lehet a googlehez köthető a google keep jegyzethez eddig lehetett értesítési hangot beállítani most meg csak sim1,sim2,értesítés,riasztás ezeket lehetne állítani de egyik se hozzá tartozik. Valaki használja a google keepet?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3341) Alarikman válasza Tompika777 (#3336) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szia. Nekem lekopogom, rendben működik a két SIM. A második digis. Munkahelyen nincs lefedettség, úgyhogy szinte minden nap letiltom otthon engedélyezem. Sima EU-s Rom-on vagyok.

(#3342) margithid


margithid
veterán

Android 13 mikor lesz Global stable Romon?

(#3343) Viktor0610 válasza margithid (#3342) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Figyelembe véve, hogy egy-két hónapja kapta meg a 12-t, szerintem valamikor jövőre.

Samsung Galaxy A54

(#3344) szkaroly válasza Viktor0610 (#3343) üzenetére


szkaroly
senior tag

Március közepén jött a verziófrissítés.

Poco X3 Pro

(#3345) Narxis


Narxis
nagyúr

Gyerekek, semmi értelme ennek az android verzió vadászatnak, frissítésnek, semmi különbséget nem tapasztaltam frissítésnél, főleg a MIUI miatt nem is látsz különbséget. Akinek a legfrissebb kell annak ott a custom ROM. :)

Thanos was right.

(#3346) Viktor0610 válasza szkaroly (#3344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, igazad van, a legutolsó frissítés volt 7. hóban. (Benéztem az infóforrást.)
A jövőre érkező update-tel szerintem ettől függetlenül nem tévedtem.

Samsung Galaxy A54

(#3347) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Most akartam rendelni ilyen telot, allami tamogatassal.

De teljesen eltunt! 3 napja meg volt mindenhol... Mi törtent??

(#3348) Sanki válasza vampire17 (#3347) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Euronics pár üzletében van még.

(#3349) vampire17 válasza Sanki (#3348) üzenetére


vampire17
addikt

Köszi!

meg egy kerdes (bar lehet nem jo a topic :) )

Sztetek ez a telo, vagy inkabb egy Xiaomi Mi 11 Lite 6GB/128GB 5G ?

Az lemaradt, hogy egy Mi 9 SE-t cserélnék.

[ Szerkesztve ]

(#3350) Sanki válasza vampire17 (#3349) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Hát ez már rossz topik. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.