Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Lauda válasza blattida (#5950) üzenetére


Lauda
félisten

Én nem vagyok ráálva semmire. Te vonod kétségbe az emberek saját tapasztalatit is, ami nettó fasság.

Semmilyen véleményt nem ontottam semmiről, megint fasságot beszélsz. A mieleről amit írtam, az tény, azt állítja, 20 évre tervezve, erre ad nevetséges 2 évet. A bekó pedig mások tapasztalata. Mellébeszélsz mint máskor is.

[ Szerkesztve ]

(#5952) qssoi


qssoi
csendes tag

A párom nagyon boxolja már a kobakom, h döntsek.

Köszönöm a sok hsz-t tőletek, mindenkié hasznos volt. Egy utolsó kérésem ha lehetne, csak azt írjátok - ha van kedvetek és hajlandóság egy kis segítségre - h melyik márkánál kinek milyen rossz tapasztalata volt.
pl. Miele centri kolompolás... X pocsék szervíz, Y tré anyagminőség ...

AEG,
Miele,
LG

Nagyon ráakarnak beszélni az én kollégáim (felhasználók!) a Bosch-ra.

:R ?

(#5953) #94529552 válasza Lauda (#5951) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pontosan így van. Az, és az egész általánosítása is, úgy mindenestül, és egyáltalán nem hiteles, Azokról még eddig semmi konkrétumot nem láttunk, szemben azzal, amit mi saját és mások általi tapasztalatról és a használatról beszámolunk.
2 év, de jár hozzá egy kolomp, hogy tudja a háziasszony, hogy mikor centrifugál? :DDD Más ötletem erre nincs. Most azt akarja belénk beszélni, hogy a gagyi külső csak álca, ami egy szimpla átverés. Autókat mosógéppel hasonlítani.....áááá :O A hét vicce. :C

[ Szerkesztve ]

(#5954) blattida válasza Lauda (#5951) üzenetére


blattida
nagyúr

Milyen konkrét tapasztalatot vontam kétsége? Csak egyet írj, ami valóban tapasztalat, tehát használaton alapul?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5955) Lauda válasza blattida (#5954) üzenetére


Lauda
félisten

Olvasd vissza magadat. Neked eddig hány saját tapasztalatod volt, amit nem valaki jóskapista szerelőféle mesélt?

[ Szerkesztve ]

(#5956) blattida válasza Lauda (#5955) üzenetére


blattida
nagyúr

Véleményt cáfoltam mindig, nem tapasztalatot, nem véletlen, hogy egyet sem írtál.
Sok saját tapasztalatom van, már csak javítások miatt is, meg szervizes is van, ami megint nem egy szimpla látomásos-hallásos vélemény, használat vagy/és javítás nélkül.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5957) Lauda válasza blattida (#5956) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyan dehogy. Több alkalommal is elkezdted mesélni, hogy az nem úgy van, ahogy tapasztatuk, hanem úgy, ahogy te gondolod. Neked valami amnéziád lehet esküszöm, azt se tudod miket hordtál itt már össze szerintem.

Milyen gépekkel és mik a tapasztalataid?

[ Szerkesztve ]

(#5958) Grande Ale válasza qssoi (#5952) üzenetére


Grande Ale
őstag

Miele, hidd el. A legjobb gép, nem fogod megbánni, még akkor sem, ha néha kicsit kolompol... 🙂

(#5959) #94529552 válasza Grande Ale (#5958) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ahhoz viszont meg kell venni a 110k-s garikterjesztést is. mert ha 2 év után megmakkan, akkor nagy bukta lehet. Mert ami elromolhat(Murphy tv)....

(#5960) Amerigo57 válasza qssoi (#5952) üzenetére


Amerigo57
őstag

AEG 1+3 év regisztrációval

Bosch 2+3 év regisztrációval

(#5961) Grande Ale válasza #94529552 (#5959) üzenetére


Grande Ale
őstag

A többi gép is hasonló árban van. Ennyi pénzért én biztos nem vennék LG vagy AEG gépet. De az ő döntése, nyilván. Én sem vettem plusz garit mielehez. Gondolkoztam rajta, aztán amikor itt volt a szerviz rugót cserélni, megkérdeztem a véleményét. Nem ajánlotta, sőt. Nem szoktak elromlani, ezt mondta. Hiszek neki.

(#5962) blattida válasza Lauda (#5957) üzenetére


blattida
nagyúr

Még mindig várom a konkrét tapasztalatot, amit cáfoltam.

Még Te vársz tőlem gépeket? Tessék, ilyeneket használtam már, majd 30 év alatt: Candy-k, indesitek, whirlpool-ok, electrolux-ok, két aeg, egy ariston, gorenjek, bekok, miele-k (egy kombi gép), egy hanseatic, ignis-ek, fagorok, két maytag, hajduk, bosch-ok, egy schulthess, két samsung, két lg (egyik kombi gép), egy privileg, zanussik, egy indiai, a márkájára nem emlékszem. Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Németországban, Jugoszláviában, Oroszországban, Olaszországban, Indiában, Csehországban.

Pumma
Miért kéne miele mosógéphez garancia kiterjesztés? Nem az az elromlós fajta. Ha karban van tartva, szinte csak a normál kopó alkatrészeket kell cserélni, átlagosan 8-10 évente (szénkefék, lengéscsillapítók, esetleg csapágyak+szimeringek), ami nem egy vagyon.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5963) Gömbike


Gömbike
senior tag

Egyszerűen mosolyogva olvasom ezt a Miele gari problémát. Nekem a Miele szárítógépem közel 20 éves volt, mikor szabadságot kért. Addig végezte a dolgát.

Mennyi garanciát kellett volna rá kalkulálnom?

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#5964) Amerigo57 válasza qssoi (#5952) üzenetére


Amerigo57
őstag

Ha öten vagytok a családban 9 kg a töltési súly legyen minimum.

Ha Miele -t akarsz venni , ez szintén 9 kg töltősúly , Wifis.

Megbízhatósága 16 551 vásárlói értékelésből : 9,2/10 .

Link:

[ Szerkesztve ]

(#5965) #94529552 válasza Grande Ale (#5961) üzenetére


#94529552
törölt tag

Egy kis ellentmondás van abban, amit írsz.
Nem szoktak elromlani, akkor ez most mi? Ez érdekes, hisz elromlott, azért volt kint a szerelő, és ennek a cáfolatát most magad is megtapasztalod, nem csak az a bizonyos szerelő, aki nem tudja megfelelően orvosolni a problémát. Ez pedig neked se tetszik, ugyebár. Nem szokott, de most mégis.
De ha innen nézzük, akkor a többi gép se szokott elromlani, az én mosógépemnek se szokása, ne is legyen, ha már 6 évig nem tette.

Szokták mondani, hogy az üzletekben az eladónak ne higgyünk, főleg a műszaki cuccoknál, de ehhez most hozzávenném a szerelőt is, kivéve, ha régi megbízható ismerős. Elromlott, kalimpál, kolompol, aminek valószínűleg további következményei lesznek(bár ne lennének) A mondás szerint kis hibából lesz a nagy. Ha lejár a gari, és beüt a krach, akkor szoktak tekintgetni és csúnyán és hangosan beszélni az emberek a termék gyártójáról. Ezért itt is sokan a jó hosszú gariidőt kedvelik, méghozzá túlzottan is, sokszor az általános tulajdonságok és más ésszerűségek ellenében is.

(#5966) Grande Ale válasza #94529552 (#5965) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem, nem romlott el. A szerelő szerint nem is fog. Az, hogy kalimpál, egy dolog. Nem akarom ezt tulragozni. Szerintem se normális, de ez van. Szerinted nem jelenteném be megint, ha aggódnék, hogy el fog romlani? Ettől a kalimpálástol nem fog, és jó eséllyel mástól sem.

(#5967) #94529552 válasza Grande Ale (#5966) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát, ilyen jóslást esetleg az ezo tévétől lehetne kérni, hogy x évig nem romlik el valami, mert ők a jövőbelátók.:N Én neked drukkolok, de majd az idő megválaszolja. Mondjuk szokásuk a szerelőknek mindenre rámondani, hogy ez a hiba nem hiba, majd megjavul, bejáródik, meg jóvanazúgy, sajnos lerázzák az ügyfeleket.

[ Szerkesztve ]

(#5968) Grande Ale válasza #94529552 (#5967) üzenetére


Grande Ale
őstag

Jó, mindegy, gondolj amit akarsz, jogod van hozzá. Amúgy joslásrol szó nem volt a szerelő részéről, gondolom szerviz tapasztalatrol annál inkább.

(#5969) qssoi válasza Amerigo57 (#5964) üzenetére


qssoi
csendes tag

Ez már biztos nem jöhet, a 300k-ra is fogcsikorgatva bólintok rá.

(#5970) #94529552 válasza Grande Ale (#5968) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez annak látszik: "A szerelő szerint nem is fog"; "a kalimpálástol nem fog, és jó eséllyel mástól sem." de nem érdekes. Azt is megértem, hogy szeretnéd, hogy más is ilyen gépeket vegyen, ez általános.
Persze, igazad van, mindenki azt gondol és hisz, amit akar. Semmi gond, csak megbeszéltük. Bye!

[ Szerkesztve ]

(#5971) Lauda válasza blattida (#5962) üzenetére


Lauda
félisten

Olvasd csak vissza magadat, az utolsók nem is olyan rég voltak. Persze valószínű már fel sem tűnik, hogy kb semmibe veszed mások tapasztalatait, az a tuti, ami tőled hangzik el.

Ennyi gépet használtál majd 30 év alatt? Mostál vele kétszer vagy hogy? Az milyen használati tapasztalat? Itt olyan dolgokat írnak emberek, amik hosszútávú használat alatt jönnek össze. Te meg puffogtatsz olyan infókat is, amikről valószínű fogalmad nincs. Pl hogy a gyártóknak mi mennyibe kerül, no meg az avulásos témakör. A dobméretes totális mellélövésed pedig igazán szórakoztató volt.

Azt hiszem nekem elég volt ebből ami itt megy, szívesen segítenék saját tapasztalatokkal másoknak, de nincs energiám bohóckodni és a semmin vitatkozni állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#5972) qssoi


qssoi
csendes tag

Miele mellett szól a sok + vélemény amit hallok. De a legkisebb.
Az Lg mellett a jó mechanika, a csendes motor, és az a valami fura dolog, amit megmagyarázni nem tudok, h sokan dicsérik koreaiként! Ő a legnagyobb, és a legolcsóbb!
A Bosch-hoz (a számomra ismert, elismert márkák közül, a Miele-t nem igazán ismertem) a legjobban párosul a megbízhatóság. ...és 5 év gyári garancia.
Az Aeg-et érzem így laikusként a mosógépeknél prémium szolgáltatásokban, extrákban, app-ban a legjobbnak.

Ha valamennyit adnék a dizájnra is, ebben az LG vezetne.

Alszom egyet rá...

[ Szerkesztve ]

(#5973) #94529552 válasza blattida (#5962) üzenetére


#94529552
törölt tag

:N Nahát, ezek aztán tapasztalatok, ja nem is, hanem ht gép márkák, és inkább olyan 50-60 évet átfogó használatot tippelek ennyi géppel. De a régi öreg gépeidnek mennyi köze van a mostaniakhoz, amit mi használunk. Ezek alapján tényleg nem kellene általánosítani folyton folyvást.

Nem cáfoltál semmit, amit Lauda mondott, ezeket az írásaisat csak ellenkezésnek látom.

[ Szerkesztve ]

(#5974) blattida válasza qssoi (#5972) üzenetére


blattida
nagyúr

Mindegyik modell csöndes, mivel szénkefe mentes motorúak.
A miele a legnehezebb és arányaiban a legnagyobb dobú és a leghatékonyabban mosó.
Az lg fogyasztja a legkevesebb vizet, a legkönnyebb és az aeg-nél jobban mos.
Az aeg-re van most promócióban a legtöbb garancia.
Az lg-re meg azért van sok visszajelzés, mert nagyrészt fiatalok veszik, akik nagyon könnyen és gyorsan adnak véleményt, már csak a kevés tapasztalat okán is.
Sajnos, nem tartós használat után kell visszajelzést adni, pedig az lenne a valóban hasznos és jó.

Lauda+Pumma
A vártak jöttek tőletek. No comment. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5975) Lauda válasza blattida (#5974) üzenetére


Lauda
félisten

Ha így folytatódik lesz lassan egy saját topikod. Ez a szomorú. Te pedig még ebben lubickolsz.

[ Szerkesztve ]

(#5976) farkas-j válasza #94529552 (#5965) üzenetére


farkas-j
őstag

"Szokták mondani, hogy az üzletekben az eladónak ne higgyünk, főleg a műszaki cuccoknál, "
Erre nekem Lauda féle Euronics eladó véleményét linkeled. Ütős a logikád! :))
Azért írtam, hogy nem akarok beszállni a vitába, mert a Miele készülékekkel kapcsolatban 0 saját tapasztalatom van. Én csak a következetlen érveleésedre reagáltam. (Én Miele-vel kapcsolatban csak azt tudom, hogy egy németországban élő barátomnak Miele mosó és szárító "tornya" van és elégedett vele. Jókat olvastam a gyártótról, és megbízhatónak tartják őket. Az Indexes topikban W124E300TDT4MATIC nick nevű mosógépszerelő szokott sokat segíteni a kérdezőknek, és Ő is csak jókat írt a Miele-ről. Én ennek ellenére nem vettem ilyet, mert nekünk nem éri meg.)

Még mindig azt állítom a Beko-val kapcsolatban, hogy Te egy ember véleménye alapján mondtál róla ítéletet. Nekem most már több mint 1,5 éve van tapasztalatom 2 Beko háztartási géppel (mosógép és mosogatógép), és a SAJÁT tapasztalatom szerint remekül, hiba nélkül végzik a dolgukat. Eddig nagyon jó döntés volt, hogy mellettük tettem le a voksom. Rossz felhasználói véleményt eddig nem olvastam az elmúlt 1-2 évben kapható típusokkal kapcsolatban.
Local1 érvelése szerintem egy logikai bukfenc ami vicces lenne, ha nem szakmai topikban jelent volna meg:
"Szerintem az 5 évet is csak amiatt vállalják be akik gagyit készítenek, mert tudják hogy 5 éven belül biztos el fog romlani az az alacsony minőségű alkatrész amit beleépítettek, és hogy ne ábrándulj ki a márkából, inkább átvállalják a javítási költséget. Ezért szerintem ez a sok év garancia egy nagy átverés..."
Ehhez inkább nem is fűznék észrevételt...

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#5977) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Üdv.
Erről a márkáról: Bauknecht mi a vélemény?

Privire válaszolni illik.

(#5978) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Ma újra bejelentettem a Mielét, hogy megint kolompol. Kb. fél év telt el a rugócsere óta. Az első üzembe helyezés óta is kb fél év telt el.
Kíváncsi leszek, mit mondanak, de szerintem ha a múltkor nem lett véglegesen jó az új rugótól, akkor most sem lesz az...
Hány javítás után kérhetek csereutalványt?

(#5979) Gömbike válasza Aranygyerek (#5977) üzenetére


Gömbike
senior tag

Átcimkézett Wh.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#5980) Aranygyerek válasza Gömbike (#5979) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Vállalható? Nagyon jó áron kapható. [link] pl. tökéletesen megfelelne .

Privire válaszolni illik.

(#5981) Gömbike válasza Aranygyerek (#5980) üzenetére


Gömbike
senior tag

Szerintem igen, vállalható. Ebben az árkategóriában ez komolyabb gépnek számít. Ennyi pénzért 1400-as centri nem szokott beleférni a keretbe.

Az a két év gari is sokat ér manapság.

Nem vagyok szakember, de szerintem ha alkatrész kell hozzá, Pesten az Orczy-ban beszerezhető.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#5982) #94529552 válasza Aranygyerek (#5980) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jó pár éve a Whirlpool csoporthoz tartozik ez a volt német márka(már nem a németeknél gyártják) és még az Ariston és Indesit is, itthon ezt szerintem csak Outletben árulják, és magánimportban kerülhetett be. A mikróik még kinézetre is 1 az egyben Whirlpool. A bolti garanciájuk nem tudni milyen, de hátránya, hogy csak a saját szervizük javítja(valószínűleg Bp-en), ezt majd eldöntöd, hogy bevállalod-e. Én a hűtőit nézegettem az ouletben, de mivel WP ezért lemondtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#5983) blattida válasza Aranygyerek (#5980) üzenetére


blattida
nagyúr

Annyiért megéri.
Mivel gyakorlatilag whirlpool, ezért kapsz hozzá bármit és minden mosógépes szakember elvállalja.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5984) #94529552 válasza blattida (#5983) üzenetére


#94529552
törölt tag

Aki azt írja. hogy nem akar vitába szállni, de arról még saját magát se tudja meggyőzni, azt ne vedd komolyan, azt javaslom :C Ha nem akarod, hogy vizes legyen a lábad, akkor nem lépsz a folyóba, szokták volt mondani. Ezt nem nehéz betartani, csak ennyi az egész. :K Önfegyelem kell hozzá.

Nem győztél meg megint :N . De nálad látszik, hogy csak önigazolás miatt akadt be a lemez, és már az indexet is importálni akarod ide, hát.... Gagyi szerviz és alkatrészellátásra[link], sorjás vékony lemezekkel hiába adnak sok évet a bekónál, csak a tájékozatlanokat győződ meg vele.

[ Szerkesztve ]

(#5985) blattida válasza #94529552 (#5984) üzenetére


blattida
nagyúr

A hiba az Ön készülékében van, forduljon szakemberhez.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5986) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Nem tudom érdekel-e valakit, azért leírom:bejelentettem ma a mosógépet, hogy újra kolompol. (ugye a Miele)
A szerviz már válaszolt is. Emlékeznek az esetre, felvették a központtal a kapcsolatot, újabb rugókészlet van, ez már a végleges megoldást hordozza. Meg is rendelték.
Hát, azért ez valami eszméletlen, már a múltkor is dicsértem a szervizt, mind a hozzáállás, hangnem, gyorsaság miatt, most is bizonyítottak.
Megnyugtató, hogy ismerik a hibát, és már a megoldást is hozzá.

Szerintem azért a Miele gépek árában ez a szervizháttér is benne van, le a kalappal.

Gondoltam leírom, hátha valakinek ez is segít a döntésben, ha mosógépet vásárol.

(#5987) Amerigo57 válasza Aranygyerek (#5980) üzenetére


Amerigo57
őstag

Puma : Nem rossz mosógépek a Bauknechtek , még Németországban gyárják , középkategóriás gépek tudásban és árban.

Link :

Aranygyerek : Abban az üzlethálózatban nézz szét rendesen , sok vevő panaszkodott már arra a cégre , hogy szépséghibás , kissé sérült mosógépeket árulnak , de sokszor betesznek szépséghibásnak olyanokat is , amelyen látszik vastagon a vízkő , tehát több éve használt.

(#5988) Amerigo57 válasza Amerigo57 (#5987) üzenetére


Amerigo57
őstag

Bocs , a helyes link :

Link :

[ Szerkesztve ]

(#5989) #94529552 válasza Amerigo57 (#5988) üzenetére


#94529552
törölt tag

Köszi.
Én ezeket olvastam, az első gugli fordítás:
1, a "Bauknecht Hausgeräte GmbH" -t eladták az US Whirlpool csoportnak. Bauknecht a Whirlpoolhoz tartozik egészen napjainkig. Eközben Whirlpool az összes Bauknecht-oldalak (összesen 3) Calw (hűtőszekrények), Neunkirchen (mosogatógépek) és Schorndorf zárt (alátétek és szárítók). Az összes Bauknecht-eszközt azóta külföldön gyártják, majd Németországba szállítják.[link]

2, [Bauknecht beendet Entwicklung in Deutschland[link] A régi honlap maradt, egyértelműen.

blattida: farkasj-nek szólt, csak belekavartál a semmitmondásaiddal, de magadra is veheted :DDD
A te készüléked rosszabb, azt már szakember se hozná helyre :C . Saját topikot akarsz, nem semmi. :O

[ Szerkesztve ]

(#5990) #40553216 válasza #94529552 (#5927) üzenetére


#40553216
törölt tag

Az vajon felmerült, hogy ha az a „kolompoló hulladék” azért csak elment legalább tíz évet még azután, hogy kolompolni kezdett, akkor eléggé nagy esély van arra, hogy az nem igazán komoly probléma? Elhiszem, hogy savanyú a szőlő, meg dolgozik a kognitív disszonancia, de azért néha a ráció is bekapcsolódhatna.

(#5880) Grande Ale
Most jutott eszembe, az én gépem is csinált olyat, mint a tiéd, már nem emlékszem, mikor, de pár éve. Aztán elmúlt. Most 11 éves és semmi baja se a felfüggesztéssel, se semmi mással.

(#5991) #94529552 válasza #40553216 (#5990) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nemtom miről beszélsz, mert én ilyet nem mondtam, mivel 1 éves gépről volt szó, és konkrétan erről az egy esetről beszélgettünk, de egy kis félreolvasás nem gond, ezt elnézem neked. így ez a sértegetés visszahull rád. :))

[ Szerkesztve ]

(#5992) blattida válasza Amerigo57 (#5987) üzenetére


blattida
nagyúr

Sajnos, már elég régóta nem ott gyártják, de nem csak a mosógépek, hanem minden bauknecht nevű gép németországon kívül készül, jellemzően olaszországban, mivel a whirlpool ugyanúgy használja a bauknecht nevet, mint az electrolux az aeg-t, csak egy jól csengő márka és patinás logo, amivel növelni lehet az eladásokat.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5993) Grande Ale válasza #40553216 (#5990) üzenetére


Grande Ale
őstag

Igen, ez a használatot elvileg nem befolyásolja, azért sem akartam újra bejelenti. Végül megtettem, mit veszíthetek, pont semmit...

(#5994) #40553216 válasza #94529552 (#5991) üzenetére


#40553216
törölt tag

Béna voltam, ezt laudának akartam írni. Neked valami mást akartam válaszolni, csak közben levittem a kutyát. :DDD

(#5993) Grande Ale
Amíg garanciális, csak bátran. A cserékkel az adott cuccra úgyis kitolódik.

[ Szerkesztve ]

(#5995) blattida válasza Grande Ale (#5993) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért egy fémes hang egy prémium mosógépből mindenképp zavaró, akkor is, ha tudjuk, hogy egy szimpla szériahibáról van szó, ami amúgy nem befolyásolja a mosógép működését. Ha meg valóban pontot tesz a sztori végére a magyar szerviz, az meg abszolút happy end.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5996) #94529552 válasza #40553216 (#5994) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Engem is megkavartak az előbb. :D De a beszélgetésünk, arra jó volt, hogy még egyszer kihívja a szerelőt, és véglegesen megoldják, de, hogy ez így van-e, arra csak később derül fény. Lehet, hogy fél év után, mert sajnos benne van a pakliban, hogy a szerelő csak mellébeszél megint. Szolgáltatóipari jellemző.

(#5997) Aranygyerek válasza Amerigo57 (#5988) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Köszönöm az infokat. Vásárlás előtt mindenképpen megnézem. Nem muszáj megvennem.

Privire válaszolni illik.

(#5998) Grande Ale válasza #94529552 (#5996) üzenetére


Grande Ale
őstag

Remélem most már rendben lesz. 👍

(#5999) Lauda válasza #40553216 (#5990) üzenetére


Lauda
félisten

Igaziból azt írta a tulaj, hogy 4 hónaposan már elkezdett kolompolni, szóval nehéz rájönni miről beszélsz.

Egyébként nem savanyú a szőlő, a tökömnek sem kellene ennyiért mosógép. Csak és kizárólag akkor vennék mielet, ha nem tudnám mit kezdjek a pénzemmel. Kognitív disszonancia-d is max neked lehet, engem ilyesmik hidegen hagynak. Miért idegesítene engem, ha valaki 300 ezerért egy kolompoló szart hallgat? Nem, egyáltalán nem zavar.

(#6000) Grande Ale válasza Lauda (#5999) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hu, ez nem nekik szólt, de mégis nekem is egy kicsit. Ezért válaszolok, semmi másért. Már ne haragudj, de én nem hallgatok 300 ezerért egy kolompoló szart. 425 ezer forintért vettem, annyiért hallgatom és tényleg úgy gondolom, hogy megérte. Kívánom, hogy legyél egyszer abban a helyzetben, hogy ne tudd mit kezdj a pénzeddel, ahogy írtad, és legyen egy ilyen géped. Akkor majd megérted, hogy miért mondom azt, hogy megérte... Addig csak okoskodsz, már bocs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.