Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#656) szazbolha válasza dabadab (#650) üzenetére


szazbolha
addikt

"Azt ugye nem felejtetted el, hogy az egész thread arról szól, hogy mi az, amit meg kellene tanulnia a gyereknek?"
.
Elnézést, én konkrétan arra írtam amit a női szereppel kapcsolatban épp te írtál. [link] Ha jól látom abban a hsz-ben a női szeppel kapcsolatban írsz.
.
Itt a vége felé a hsz-ek és a vita folyam elszakad a cikk lényegétől. Szavakon ugrálás és a szokásos kiazokosabb huzigálás. PH betegség.
-
Amit akartam elmondtam a témával kapcsolatban, és ez nem szofisztika, hanem a rögvalóság talaján mozogva meggyőződés, nem az elmélet hanem a tapasztalás az ami alapján írtam amit írtam. Nem akarok senkit meggyőzni, de éreztetni igen, hogy van más álláspont is. Az én álláspontom szerint nem természetes a homoszexualitás hanem deviancia amely súlyos teher a viselőjének nem pedig kiváltság. Sem plusz jogot, sem külön bánásmódot nem érdemel. A magyar jogrend elment addig amíg el lehet menni a melegek érdekében, a társadalom nagyobbik része pedig toleráns amíg hétköznapjaikban nem jelenik meg zavaró szinten a másság reklámozása. Ha pedig kilép az épp elfogadott keretei közül ez a jelenség akkor tenni kell ellene.

Valószínűleg ha 20-30 év múlva újratárgyalnánk akkor a most oly engedékeny fiatalok is más lencsén át látnák ezt a témakört.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.