Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Trevize1987 válasza stewe780 (#4400) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Hát nehéz elfogadni, hogy 150 rugóért az ember nem hibátlan telefont (vagy akármit) kap, de ez a mai világ. Én is állandóan a hibákat keresem, van ami felett el tudok siklani, van ami felett nem. De az 1020-as így is az egyik legkorrektebb készülék amit valaha láttam. Viszont nekem egyre jobban az a gyanúm, hogy ugyanezt ki kéne hozni Snapi 800-al, mert van amikor akad (főleg 3D-s játékok és főleg az Order & Chaos amivel napi 2 órát játszok xD).

(#4402) Kasya válasza Trevize1987 (#4401) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az pont egy teli aksi :D
En most a Heroes of Fantasy-ra kattantam ra es az O&C kimarad...annyi idom mar nincs :N

(#4403) balu333


balu333
tag

[link]
Azt hiszem ennyi készülékkel megoldódna mindenki akku problémája ;]

(#4404) hgymagus


hgymagus
csendes tag

Üdv!

Jövő hónapban cserélném jelenlegi készülékem és hajlok a 1020-as fele. Ma megnéztem a készüléket egy media márktban és azt vettem észre, hogy a kiállított darab kijelzője be van égve. Azaz a kezdőlapon lévő csempék és információk akkor is látszanak halványan a kijelzőn ha már közben a készülék más képet mutat.

Nem volt még amoled kijelzős telefonom, kicsit tartok tőle. Tapasztált már másis hasonlót vagy egyéb képminőség/szín romlást a saját készülékén?

(#4405) Kasya válasza hgymagus (#4404) üzenetére


Kasya
nagyúr

Picit ha visszaolvasnal, vagy rakeresnel a forumban... ;)

Eddig igen kevesen tapasztult, de letezo problema.

(#4406) natë


natë
nagyúr

Visszajött a szervízből a telefonom, 99%-át kicserélték, az összes létező alkatrészt, még az akksit is, KIVÉVE az enyhén hajszálkarcos kijelzőt. Gyanítom, mivel nem tudtam bizonyítani, náluk karcolódott (igaz ők sem, hogy nem). Az ügyintéző azt mondta, szerinte vegyem át, mert parttalan vita lesz belőle.
A szervízlapon a "kozmetikai javítás garanciában nem végezhető, csak térítés ellenében" szöveg szerepel.
A kamera kitűnően működik! (kop-kop-kop)

Szerintetek cirkuszoljak még feljebb a kijelző miatt, vagy örüljek, hogy kaptam egy új telefont?

Hátha beég az amoled ;]

[ Szerkesztve ]

(#4407) Lall válasza natë (#4406) üzenetére


Lall
veterán

Szvsz használd, égesd be az amoledet (nem lesz nehéz), majd cseréltesd akkor a kijelzőt. Tényleg hónapokig tartó fenyegetősős vita lenne belőle, telefonod meg addig náluk pihenne. Így meg 1/2-1 év múlva - attól függően mennyire vagy kreatív :) - kapsz egy zsír új kijelzőt bele.

Megj. Egyszerűen képtelenség, hogy minden telefonnal eljátsza ezt a Jabil. Szétkarcolják, összetörik és utána mossák kezeiket. Kijárna már egy hatalmas saller nekik, egy per formájában. Hihetetlen számomra, hogy a Nokia ezekkel égeti magát.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4408) natë válasza Lall (#4407) üzenetére


natë
nagyúr

Hát az a baj, hogy tényleg elcsesztem, nem tudom bizonyítani, hogy ők karcolták össze. :(

ui: most nézem, még proci csere is volt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#4409) balu333 válasza natë (#4408) üzenetére


balu333
tag

Akkor használd csak, lehet most idegesít, de később meg mire kicseréltetnéd a kijelzőt addigra már teljesen más készülék fog tetszeni, vagy beég stb..... Most legalább jó a fényképező része is, sokan nem is használják a kijelzővédő fóliával, akkor meg úgyis karcolódik, te nem tudom melyik csoportba tartozol, én egyből raktam rá egy vikuiti fóliát, engem pl nem zavar rajta!

(#4410) Kasya válasza natë (#4408) üzenetére


Kasya
nagyúr

Snapi 800-ra csereltek?

;]

Kijelzo cserenel cserelik az elolapi panelt is? Ebben nem vagyok biztos.

(#4411) Lall válasza natë (#4408) üzenetére


Lall
veterán

Miért ők tudják bizonyítani hogy az volt? Talán ráírta a szervizes a szervizlapra, hogy karcos kijelzővel vette át? :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4412) natë válasza Kasya (#4410) üzenetére


natë
nagyúr

Látnád a csere listát.....A4 apróbetűvel. Mindenből újat kapott. Akksiból, burkolat, sim tálca, stb...Új szaga van :D

(#4411) Lalll : Hmm, ez így van, de ha belegondolsz eléggé balanszírozott a dolog. Hosszú és keserves vita lenne...

Fólia alatt pl egyáltalán nem látszik a karc(ok).

[ Szerkesztve ]

(#4413) natë válasza Kasya (#4410) üzenetére


natë
nagyúr

Visszarakták a 8-as Wint is :)

(#4414) Lall válasza natë (#4412) üzenetére


Lall
veterán

Nekem ne... Végig csináltam, csak ház sérüléssel. 4 hónap, ezért írtam, hogy jó lesz majd, ha beég.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4415) Kasya válasza natë (#4412) üzenetére


Kasya
nagyúr

Teljesen elbatortalanitottal attol, hogy bevigyem a beegett kijelzot :O
Mennyi volt a szerviz ido?

Sose fogom megerteni, miert kell hard resetet csinalniuk, mikor a gondnak nincs koze hozza.

[ Szerkesztve ]

(#4416) Воланд válasza Kasya (#4415) üzenetére


Воланд
titán

nem hr-t csinalnak, hanem ujrahuzzak a szoftvert. tesztelik szervizeles utan a keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4417) natë válasza Kasya (#4415) üzenetére


natë
nagyúr

Nem sok, 2x1 hét gyakorlatilag. Picit több. (Ugye először visszaküldtem)

[ Szerkesztve ]

(#4418) okoska74


okoska74
senior tag

Csak azért írok relatív ritkán mert nincs semmilyen beégésem, tökéletesek a fényképek nincs lassulása, jó az akku ideje és az új frissítések óta, a készülékem szinte tökéletes arra amire nap mint nap használom. Egy apró gondom van csak, az órája az összes többi órámhoz képest 1 percet késik. Automata beállítás alatt van. Ez normális, vagy másnál nincs ilyen probléma?
De ez legyen a legnagyobb gondja. :)
Gondoltam nem árt egy olyan hozzászólás is, ahol semmilyen extra hiba nem lép fel. :D

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4419) beji válasza okoska74 (#4418) üzenetére


beji
tag

Az enyém is késik! :O

(#4420) okoska74 válasza beji (#4419) üzenetére


okoska74
senior tag

Már azt hittem, hogy el kell vinnem egy óráshoz javításra mert, hogy ez egy egyedi probléma. :DDD

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4421) Rike


Rike
tag

Sziasztok,

Uj telefon vasarlas elott allok, es nagyon hajlok a WP fele! Iphone-t cserelek, es azert nem az ujra mert brosos az ara. Alternativa gyanant jott az otlet hogy mi lenne ha 1020?
De kozben most jonnek az uj nokiak is. De a 930 nagyobb is ami nekem nem szimpatikus, es nem is tud annyival tobbet.
1020 mar egy eves telefon. Ennek ellenere meg siman ajanlott?

Bender's humor by Microsoft Joke

(#4422) Trevize1987 válasza Rike (#4421) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Az egyetlen hátránya ellenére (korosodó SoC) én nyugodt szívvel ajánlanom.

(#4423) legiaap válasza Rike (#4421) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem olyan sokkal nagyobb az a 930 és azért erősebb gép mint a 1020.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4424) Rike válasza legiaap (#4423) üzenetére


Rike
tag

szuksege is van a rendszernek a sokkal erosebb gepre?
nekem a telefonalas mellett foleg foto video es chat programok amik allandoan kellenek. meg terkep zene.
jatekok ilyenek extra dolgok nem mozgatnak. szinte minden mast tableten csinalok

Bender's humor by Microsoft Joke

(#4425) Trevize1987 válasza Rike (#4424) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Akkor még jobban ajánlom.

A rendszer vígan fut a régi SoC-on. Csak a játékoknál látod már kicsit h nem mostani, bár ez a Gameloft sara is (optimalizáció nulla sokszor).

[ Szerkesztve ]

(#4426) Rike válasza Trevize1987 (#4425) üzenetére


Rike
tag

gondolom a 8.1 is siman ellesz vele?

Bender's humor by Microsoft Joke

(#4427) legiaap válasza Rike (#4424) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha nem játszol akkor nem kel izomgép neked.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4428) okoska74 válasza Rike (#4426) üzenetére


okoska74
senior tag

Már most is a 8.1 fut rajta. A kezdeti akku merüléseket már javították és csodálatos telefon. Ha egy kicsit szokod a rendszert meglátod, hogy nem is akarsz majd másikat.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4429) Rike válasza okoska74 (#4428) üzenetére


Rike
tag

a rendszert ismerem mar kicsit. Sok nokia volt mar a kezemben nyomkodasra. es rem egyszeru. Nekem meg ez kell, a telefonom ne szivasson.

jatekok amiket telon is jatszom olyanok mint a passziansz es tarsai, meg logikai jatekok. Azak nem igenyelnek semmit : )

Bender's humor by Microsoft Joke

(#4430) okoska74 válasza Rike (#4429) üzenetére


okoska74
senior tag

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4431) BobTail válasza Rike (#4421) üzenetére


BobTail
őstag

Részemről ajánlott (de hát én mondanék is mást?!... :DDD )

(#4432) stewe780 válasza natë (#4413) üzenetére


stewe780
őstag

Örülök, hogy sikerült a csere, és most jó a kamerád. Feltennél majd pár fotót, hogy lássuk/lássam milyen képeket lő most, mit jelent a jó kamera?

Azóta én is sokat nézegettem a képeimet, szerintetek ez a minőség mennyire üti meg a mércét?
[link]
[link]
[link]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4433) Trevize1987 válasza stewe780 (#4432) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Szerintem el kéne fogadnunk, hogy ha csak nem Nokia nagykövetek vagyunk ( :)) ) és válogatott 1020-at kapunk, akkor bizony homályosak lesznek azok a szélek és főleg a sarkok. Az enyém is kábé ilyen, nincs gond ezekkel a képekkel.

(#4434) Kasya válasza Trevize1987 (#4433) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bobnak is vannak kepei, amin latszik a homalyosodas ;) De ez se jelentkezik minden esetben, csak egyes helyzetekben.

(#4435) Tomy Yayo válasza okoska74 (#4418) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Az óra késés ismert hiba, nem kell tőle megijedni. Nem 1020, hanem WP probléma. Gondolom szoktad repülőbe tenni éjszakára, és automatára van állítva az idő. Nos, emiatt van a késés, mert amikor szinkronizálná az időt, valószínűleg akkor van épp repülőben, és hiába kapcsolod ki a repülőt, nem is fog szinkronizálni a következő ütemezett időpontig. Amikor nagy valószínűséggel megint repülőben lesz. Két megoldás van: kikapcsolod az automatát, és kézzel állítod (de szerintem így is fog késni, tehát mindig korrigálnod kell majd), vagy időnként kihagyod a szokásos repülőmódot.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4436) natë válasza stewe780 (#4432) üzenetére


natë
nagyúr

Pl.

(#4437) natë válasza natë (#4436) üzenetére


natë
nagyúr

(#4438) stewe780 válasza natë (#4437) üzenetére


stewe780
őstag

Aztaaaa, ezek tényleg tökéletes képek. Ezt tudhatná az enyém is néhány hét szervizzel? :U Láttad az enyémet? Az elég gáz ezekhez képest... Bár Trevize1987 megnyugtatott először, de a te képeid most elbizonytalanítottak, hátha mégis csak egy Care-be el kellene ballagnom. Esetleg meg kellene várnom, hogy a kijelző beég-e? Nem tudom...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4439) legiaap válasza natë (#4437) üzenetére


legiaap
nagyúr

De van, bal oldal, garázs felett a fa lombja.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4440) natë válasza legiaap (#4439) üzenetére


natë
nagyúr

Jajjmár, láttad te az előző képeimet? A Blur című autóverseny hozzájuk képest tűéles.

;]

[ Szerkesztve ]

(#4441) Trevize1987 válasza natë (#4440) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Tényleg van blur, de nem vészes. Jó képek lettek.

(#4442) natë válasza Trevize1987 (#4441) üzenetére


natë
nagyúr

Azért valljuk be a fényviszonyok sem kedveztek túlzottan ;)

(#4443) legiaap : adom is be újra. Ne szívjátok a vérem, egy hónapig nem volt mobilom! :((( ;]

[ Szerkesztve ]

(#4443) legiaap válasza natë (#4442) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az nem kifogás. Ez PV!
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4444) Quasi_modo válasza BobTail (#4431) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

de hát én mondanék is mást?!
Mernél ? ;]

valami

(#4445) Hauzer


Hauzer
tag

Egy mai :

[link]

Egyre jobban tetszik ez a teló,csak jönne már ez fránya 8.1..ezt a fejlesztőit nem merem fel tenni,pedig nagyon tetszenek a videók róla.

(#4446) Kasya válasza Hauzer (#4445) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jo pillanatot kaptal le :)

Ne vard annyira...van rajta meg mint dolgozni.

(#4447) Hauzer válasza Kasya (#4446) üzenetére


Hauzer
tag

Hát biztos van mit ahogy olvasgatom, de én csak az akku idő romlása miatt várok egyenlőre.A többi gixer nem is zavarna.,de ez a lemerül 1 nap alatt használat nélkül is..ijesztő :W

Ja és nem is azt a képet akartam,hanem ezt :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4448) stewe780


stewe780
őstag

Mozzarella telefonjának a javított képei, és a netes 1020-as képek böngészése után egyre elégedetlenebb voltam a saját telóm képeivel. Túl drága volt ez ahhoz, hogy elfogadjam a homályos széleket és sarkokat. Carl Zeiss sem ahhoz adta a nevét, ami az én készülékembe került. Szóval beballagtam egy Care-be, leadtam. Majd jelentkezem a fejleményekkel...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4449) stewe780


stewe780
őstag

Pedig már egy csomó pontom volt a Temple Run2-ben, most mind odalesz :O

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4450) legiaap


legiaap
nagyúr

Azért ezt elég gáz olvasni, hogy annyi embernek volt/van szervízben a telefonja.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.