Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Quasi_modo válasza stewe780 (#4650) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na hogy már csak ezért is mások a szélek. Valami távoli kép kellene. Vagy olyasmi ami egyenletesen van megvilágítva.

valami

(#4652) stewe780 válasza Quasi_modo (#4651) üzenetére


stewe780
őstag

Nincs már sok fény, de lőttem 1 tájképet:
[link]
A bal oldal végig elmosódott, gyakorlatilag az aljától a tetejéig, illetve ameddig téma van.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4653) Quasi_modo válasza stewe780 (#4652) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha úgy nézem, akkor akár a jobb szél is problémás. Bár szerintem ez még az elviselhető határon belül van. Röviden: szerintem nem vészes.

valami

(#4654) stewe780 válasza Quasi_modo (#4653) üzenetére


stewe780
őstag

Jah, középen foltokban éles...

:W

Lehet arra menne, hogy beleraknak egy nagyon rosszat, és akkor az eredetit visszarakják, annak is örülni fogok. Kb mikor cipőt veszek, mindig az a legkényelmesebb, amiben érkeztem... :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4655) dz1989


dz1989
senior tag

Kedves forumtársak és 1020 felhasználok.
Az ügyben kérnék segitséget hogy nekem a 1020-om ma lett kész a szoftver frissítése, rá pakoltam videókat és zenéket a megfelelő mappába(videót a videó mappába...) és nem látja a fájlokat. Amúgy korábban voltak már rajta ugyan ezek a videók, zenék és rendben működött. A helyet Írja hogy elfoglaja, de nem sorojabe hogy mi foglajja el a, vagyis nem a zene, videókhoz sorojabe a memoria terület elfoglalását. :s

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#4656) natë válasza stewe780 (#4654) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem neked sem cserélték, nekem is csak másodjára. Recseg a mobilod háza? ;]

(#4657) stewe780 válasza natë (#4656) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem tuti, hogy valamit csináltak, a bal oldal nem volt ennyire gáz, a jobb oldal viszont mintha jobb lenne. Eredetileg a jobb oldal volt a problémásabb. Lehet nem újat raktak bele, csak egy másik defektes 1020-al cserélték... vagy tényleg ennyire nagy a selejt.

Úgy normális erővel megnyomkodtam mindenhol, semmi recsegés. Teljes erőből nem akarom megnyomni, mert ismerve magam még tönkreteszem, izomból még összeroppantom az egészet, aztán cseszhetem a garit is, meg a fényképezőt is :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4658) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

no látom most az a menő ha probléma van a ketyerével, hát most nekem is előjött...
telefon este töltőre fel, ma reggel töltőről le... a probléma csak annyi volt hogy olyan szinten felmelegedett az a rohadék kábel s a telefon alja hogy a kezem is megégette kicsit... remélem a kábellel van gebasz mert ha az akksi lett zárlatos akkor elmehetnek a jó büdös... sebaj, ha zárlatos lett ez lesz az első és egyben utolsó problémás telefonom...

[ Szerkesztve ]

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4659) stewe780 válasza girhesfarkas (#4658) üzenetére


stewe780
őstag

Nem fogsz többé telefont használni, vagy csak venni? :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4660) girhesfarkas válasza stewe780 (#4659) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

veszek "ócska szart", plö 3310... telefonálni tud, sms-t fogadni tud, elromlani nem tud... régen szempont volt az is hogy egy készülék tartós, minőségi legyen... mind1 bízom benne hogy kábel a problémás, mert nem filléres ketyere ez hogy falhoz vágjam...
ez meg csak eszembe jutott ha valaki még nem látta... villanykörte elmélet

[ Szerkesztve ]

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4661) natë válasza girhesfarkas (#4660) üzenetére


natë
nagyúr

Vegyél egy Note 3 Neo-t, szép fotókat lehet vele készíteni ;]

(#4662) girhesfarkas válasza natë (#4661) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

nem lesz még1x szempont a kamera, inkább cipelem a d200 at =]

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4663) legiaap válasza girhesfarkas (#4662) üzenetére


legiaap
nagyúr

A megoldás:

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4664) BobTail válasza legiaap (#4663) üzenetére


BobTail
őstag

:C

(#4665) zoo8800 válasza legiaap (#4663) üzenetére


zoo8800
veterán

Miféle szar ez, hogy nincs benne navi?! :))

rip and tear, until it is done

(#4666) legiaap válasza zoo8800 (#4665) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy kis tixo és meg van oldva.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4667) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

király, másik nokiás kábellel tölteni tud de a pc már nem tud vele mit kezdeni, nem ismeri fel...

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4668) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogy jelenleg 8.1-en mennyi idő telik el két kép készítése között?
Találtam egy választ erre vonatkozólag itt fórumon, de azóta elvileg frissült a kamera app.

Köszönöm előre is!

(#4669) BobTail válasza 2ofthem (#4668) üzenetére


BobTail
őstag

Az a frissítés még nem jött meg, ami erre hatással van, továbbra is 2-3 másodperc.

(#4670) 2ofthem válasza BobTail (#4669) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Köszönöm! :R

(#4671) Lall válasza BobTail (#4643) üzenetére


Lall
veterán

Egy ultrahangos tisztítást ki lehet próbálni, nagyobb kárt már nem tehet benne. :) Az viszont nem ártott volna, ha az akksit egyből kiveszitek. Tudom, nem, cserélhető, de akkor is.

Feleségemnek volt nagyon régen egy Samsung S5230-a (csoda) :D ami beleesett a budiba. Nem működött utána. Jómúltkor megtaláltam és be tudtam kapcsolni. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4672) btudos válasza girhesfarkas (#4667) üzenetére


btudos
veterán

Eszközkezelő mit makog?

Ha tölteni lehet, akkor a telefonnak nincs baja, szóval PC oldalon keresném a problémát.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4673) girhesfarkas válasza btudos (#4672) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

én telefon oldalon találtam meg a problémát szerintem...
[link]
a micro usb ben ami középen van [fogalmam sincs mi a hivatalos neve], nos annak a jobb széle meg is olvadt kicsit... 3 nokiás kábellel próbáltam azóta ki, 230 érzékeli és tölti is, de a géppel nem tud mit kezdeni... mivel nem ismeri fel így nem is tölti, de plö már a tv m se ismeri fel... mehet szervízbe ott majd kap egy micro usb aljzatot meg ki tudja még mit, lehet az akksi is zokon vette a meleget csak még nem szólt érte... majd kiderül

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4674) Lall válasza girhesfarkas (#4673) üzenetére


Lall
veterán

Ne legyen úgy, de balhé szagot érzek. Jöhet a sablon duma "Nem a gyári Nokia töltővel töltötte, ezért égett meg az USB aljzat. Garancia megvonva!"

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4675) girhesfarkas válasza Lall (#4674) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

höhö eszembe se jutott de így már tuti hogy viszem a gyári kábelét is =D köszi hogy írod egy utat megspóroltam... "szerencsére" azon is látszik a hő okozta problema ^^

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#4676) Lall válasza girhesfarkas (#4675) üzenetére


Lall
veterán

Ne csak a kábelt vidd, vidd a dugaljt is, hogy azt is vizsgálják meg. Biztos ami tuti.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4677) dz1989


dz1989
senior tag

Fontos segitség kérés.
Az ügyben kérnék segitséget hogy nekem a 1020-om ma lett kész a szoftver frissítése, rá pakoltam videókat és zenéket a megfelelő mappába(videót a videó mappába...) és nem látja a fájlokat. Amúgy korábban voltak már rajta ugyan ezek a videók, zenék és rendben működött. A helyet Írja hogy elfoglaja, de nem sorojabe hogy mi foglajja el a, vagyis nem a zene, videókhoz sorojabe a memoria terület elfoglalását. :/

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#4678) hito


hito
nagyúr

Tényleg srácok! Mi újság a 41Mp-es PV vonallal? Lesz még egyáltalán ilyen? Pletykák?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4679) sszemtelen válasza hito (#4678) üzenetére


sszemtelen
őstag

Szerintem még egy ideig vár a Nokia/MS.. had jöjjön ebből a pénz, majd ha ez lecsengett, úgy is kihoznak valami ütősebbet :D

(#4680) Quasi_modo válasza hito (#4678) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem biztos, hogy lesz. A konkurencia is közelít, tehát lépni kell, ha ebben az élvonalban akarnak maradni.

valami

(#4681) Lall válasza hito (#4678) üzenetére


Lall
veterán

Karacsonyi szezonra tippelnék egy PV csúcs Nokia MS mobilra.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4682) hito


hito
nagyúr

Akkor megnyugodtam :D De ezek szerint még konkrétumok nincsenek, csak optimista PV fanek.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4683) Lall válasza hito (#4682) üzenetére


Lall
veterán

"Jegyezd meg jól míg a föld kerek, mindig lesznek PV fanek." :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4684) SOAD19


SOAD19
addikt

Mi is pontosan a PV? Gondolom a Pure View-ra gondoltok, de mi is ez, és miért nem tudja a 1020, ami pont a képkészítésre lett kihegyezve? :F Bár írtátok is, hogy kicsit később ki lehessen adni egy újabb modellt, amiben már lesz. :N

(#4685) hito válasza SOAD19 (#4684) üzenetére


hito
nagyúr

A 1020 és a 808 a PV technológia csúcsa. Senki nem mondta, hogy nem tudja. :N A 808 és a 1020 tesztjében is részletesen le van írva a PV lényege, érdemes elolvasni ;)

Lalll: reméljük.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4686) SOAD19 válasza hito (#4685) üzenetére


SOAD19
addikt

"Mi újság a 41Mp-es PV vonallal? Lesz még egyáltalán ilyen?"

A 41 MP-lel a 1020-ast kapcsolom össze, és úgy értettem, hogy lesz valami még komolyabb a 1020-asnál.
Mindjárt megkeresem a 1020-as cikkben, a PV leírását, csak felületesen olvastam el eddig.
A 1020-ast, hol lehet megkapni legolcsóbban gyári garral? Mostanában olvasgatom, hogy azért akadt probléma ezekkel a telefonokkal, és ezért kicsit hajlok afelé, hogy mégis gyári garral vegyem meg, ha a közeljövőben veszek egyet.

(#4687) btudos válasza SOAD19 (#4686) üzenetére


btudos
veterán

1020 utódra vonatkozott a kérdés.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4688) okoska74


okoska74
senior tag

[link]
Aki még nem látta annak érdemes megnéznie gyönyörű helyen szép fotók, videók :) 1020 -al.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4689) legiaap válasza hito (#4678) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha azt nézzük, mennyi idő telt el a 808 és a 1020 közt, akkor azt mondom tuti nem lesz mostanság.
Bár az állesés még várat magára idén.
Annak látnám értelmét, hogy egy 1020-nál jobb technikát dobjon össze a Nokia, de az nem kis idő. Kiadni még egy ugyanolyat mint a 1020 átcsomagolva nem látnám értelmét, bár láttunk már ilyet Nokia bácsitól, de nem felsőkategóriában.
De kérdezd Bobtail-t, hátha elböffent valami hírmorzsát.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4690) BobTail válasza legiaap (#4689) üzenetére


BobTail
őstag

:N nem úgy megy az! Persze sok minden készül abban a bizonyos boszorkánykonyhában, és előbb-utóbb tuti lesz továbblépés PureView fronton is, de hogy mikor...

(#4691) Lall válasza legiaap (#4689) üzenetére


Lall
veterán

Szvsz egy PV, 801-el, full HD kijelzővel, 3GB Ram-al "bestbuy" lehetne. Pont a PV és a full SOC emelné ki a többi telefon közül.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4692) Quasi_modo válasza legiaap (#4689) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mondjuk egy 1020 rendszerű stabilizátoros továbbfejlesztett kamerával a 808 szenzorméretével, alatta az aktuális legmodernebb vassal, emberi méretben, annak látnám értelmét.

valami

(#4693) dahaka1 válasza SOAD19 (#4686) üzenetére


dahaka1
csendes tag

Szerintem itt a legolcsóbb gyári garival.

(#4694) SOAD19 válasza dahaka1 (#4693) üzenetére


SOAD19
addikt

Biztos,hogy gyári garral adják, mert nem látom kiírva.

(#4695) Lall válasza SOAD19 (#4694) üzenetére


Lall
veterán

Biztos

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4696) okoska74 válasza Quasi_modo (#4692) üzenetére


okoska74
senior tag

Plusz az aksi ideje 4-5 napra nőne. :DD

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4697) Quasi_modo válasza okoska74 (#4696) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na az inkább a bilibe lóg kategóriájú álmodozás.

valami

(#4698) okoska74 válasza Quasi_modo (#4697) üzenetére


okoska74
senior tag

Telefontöltés 5 másodperc alatt rész az érdekes.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4699) Quasi_modo válasza okoska74 (#4698) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Erről olvastam már, de mikor fog ez hozzánk eljutni?

valami

(#4700) okoska74 válasza Quasi_modo (#4699) üzenetére


okoska74
senior tag

A terület befektetői 3-5 éven belül várják a kereskedelmi forgalomban kapható grafén termékek megjelenését, a szkeptikusabbak 7-10 évet mondanak. Várhatóan a kijelzők és napelemek lesznek az első boltba kerülő termékek, a többi felhasználási mód még a kutatásokon múlik.

Talán még a mi időnkben.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.