Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2319) Macika66 válasza #80439296 (#2318) üzenetére


Macika66
addikt

Hátul legyen EGY kamera. De az jó legyen! ;) Nem kell a számháború!

IP szerintem nem kell, fölöslegesen drágít. Na meg nincs is szükség, hogy okos gyerekek víz alatti videokamerának képzeljék és utána teleokádják a fórumokat, hogy mekkora szar az OP6T, mert beázott. Szerintem pont elég a fokozott cseppállóság a viharban elázás és a WC-kagylóba beesés ellen.Ha ennél többet kap, akkor könnyen kísértésbe vinne sokakat. Na meg megint jönne a számháború, hogy miért nem IP99, amikor a Samsung S10+ az IP88...

Nagyobb akksit sem várok, mert méret- és tömegnövekedést okozna.
És hát őszintén, a 6-os akksija is fantasztikus, nagyrész a SD845-nek köszönhetően.

Nagyobb felbontást sem hiszek, hiszen a Samsungon kívül nem nagyon alkalmaznak FHD feletti AMOLED-et, ráadásul ők sem tudják rendesen etetni a legfinomabb felbontást...
És hát szükség sincs rá, örülök, hogy leálltak az agyatlan felbontásnövelési versennyel a gyártók...

A 3,5-es jack elvesztése sajnos reális veszély. :(
Főleg, hogy kihozták nagy hype-pal a saját BT fülesüket.

A vezetéknélküli töltésről beszéltek, de azt írták, hogy ameddig nem tudnak mást, jobbat adni mint a konkurencia, addig nem lesz.

Én nem bízok abban, hogy lesz annyi változás ősz végéig, hogy érdemes legyen kiadni egy új modellt.

De lehet, hogy sötéten látom a jövőt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.