Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) CHIPman válasza oba (#2899) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kipróbálni én sem próbáltam, de látványosan állítgat minden értéket a helyzetnek megfelelően.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2902) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nekem a kamera hasznalhatatlanra butult el nehany het DP3 hasznalat alatt.

Mit erdemes tennem? Varjak a tamponra, vagy rakjak vissza stabilt?

:R

-FreaK- na ennek baromira orulok, elegge annoying volt:

- Confirm pin without tapping

[ Szerkesztve ]

(#2903) Macika66 válasza CHIPman (#2898) üzenetére


Macika66
addikt

Ki lehet rakni kezdőképernyőre start-ikonnal a pro módot. Én is így teszem.

Nem is értem.

Profi DSLR géppel azért lehet jó képet csinálni, mert be lehet állítgatni a szükséges dolgokat.

Ezek után reklamál valaki, hogy miért nem úgy működik egy 160ezres telefon, mint egy félmilliós DSLR gép?

És még tudna is úgy működni, csak be kéne állítani!!!

Mert a DSLR sem magától tudja, automatikusan, csak ha beállítjuk.
Ha AUTO-módban fotózunk vele, akkor UGYANÚGY be fog mozdulni a 2 éves gyerek.

Na, EZ a fizika...

(#2904) Macika66 válasza Mr.C (#2900) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem is a vörös posztó...

(#2905) -FreaK- válasza ßrainiac (#2902) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt nem is teljesen értettem. Ez az lenne amikor néha nem akar beengedni ujjlenyomattal vagy arcfelismeréssel, és be kell ütni a pin-t? Mert az tényleg agyf@sz.

(#2906) ßrainiac válasza -FreaK- (#2905) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem

Ez az hogy pluszban ra kell nyomni a confirm gombra miutan beirtad a pint :D

(#2907) tibcsi0407 válasza ßrainiac (#2902) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hogy butult el?

https://utdetailing.hu/

(#2908) oba válasza Macika66 (#2903) üzenetére


oba
addikt

Majd másold be, hogy mikor írtam én olyat, hogy készítsen olyan képet mint egy dslr. Úgy látom nagyon elkerüli a figyelmed, hogy itt az egész beszélgetés a shutter speedről folyik. Nehéz belátni, hogy vannak olyan gyártók akik autó módban olyan záridő tartományt használnak ahol nem mozdul be a kép? Minden más amiről beszélsz csak mellébeszélés és személyeskedés, azért, hogy minden áron védd a gyártót. De ez nem "hiba", mármint hogy a oneplus így állítja be az auto módot. Csupán el kéne fogadni, hogy emiatt van motion blur. És ha jön egy kérdés valakitől, hogy autó módban szeretne a kisgyerekéről képet készíteni akkor nem kell körbe magyarázni hanem leírni, hogy _be fog mozdulni_ auto módban.
Témát lezártnak tekintem. Tényleg iPhone topikban érezheti magát itt az ember...

(#2909) tibcsi0407 válasza oba (#2908) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is lezártnak tekintem!
Ha még egyszer előjön, törlöm a kommenteket.

https://utdetailing.hu/

(#2910) #80439296


#80439296
törölt tag

------------------------------------------------------------------------------------------------

Akkor ez a topic megdöglött.

(#2911) ßrainiac válasza tibcsi0407 (#2907) üzenetére


ßrainiac
addikt

Force close-olgat, lassu, nem akarja csinalni a dolgat, stb.

Az en utolso kommentem a bemozduast illetoen, atporgettem az indoor gyerek fotokat, teljesen jo, egy jo resze tueles :K

(#2912) tibcsi0407 válasza ßrainiac (#2911) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem nem volt FC, bár sokat kísérleteztem a Google camerával is.

Mindeközben új Flash kernel 5.1.11-hez: [link]

https://utdetailing.hu/

(#2913) Macika66 válasza tibcsi0407 (#2912) üzenetére


Macika66
addikt

Felraktam ezt a Magisk Modult (Camera M), és rájöttem, nekem nem kell más kameraprogram, csak a gyári...
De komolyan, mindegyiknek van valami kehe, ami jobb a gyári kameraprogiban.

(#2914) tibcsi0407 válasza Macika66 (#2913) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Játszottál az élesség és noise reduction kapcsolókkal? Elég szép eredményeket el lehet érni vele. Most felraktad 5.1.11-re is?
Update:
Megy 5.1.11-en is. A kamera szoftververziója nem változott. (Hiányzik a DP3-as kamera app. :) )

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2915) mjani1172 válasza Macika66 (#2913) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez a tapasztalatom nekem is.

(#2916) tylerddd


tylerddd
veterán

Kicsit elbizonytalanodtam a kamerát illetően. Én i4s óta vagyok iPhone-on (mindig az s-verziókat vettem) és nagyon hozzá vagyok szokva, hogy alapból számomra megfelelő képeket csinál a telefon, a videókért pedig oda-vissza voltam mindig.

Viszont hardveresen hiányos számomra a iPhone (kell a jack és az ujjlenyomat-olvasó), így nézegetem az Androidos készülékeket. Az OP6 szimpatikus nagyon, de lehet szembeköpöm magam és az utált Samsung lesz a választás. Igaz, az is mocsok drága, de legalább minden van benne, ami ma elérhető egy mobilban. Haver áttért pl. hosszú Apple használat után S9+ -ra és imádja. :F

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2917) CHIPman válasza tylerddd (#2916) üzenetére


CHIPman
nagyúr

S8+-ról váltottam OP6-ra, a kameraszoftver auto módját kivéve mindenben szó szerint ég és föld. Pro módban jobb is, és sebességben hihetetlen a különbség. Galaxy S, S3, Note 3 és S8+ után merem azt mondani, hogy soha nem vennék mást, Samsungot meg az Edge display miatt még annyira se.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2918) tylerddd válasza CHIPman (#2917) üzenetére


tylerddd
veterán

Ebben mennyire van önmeggyőzés (amit én is csinálok hosszú dilemmázás után), hogy bizonyítsd magadnak, jól döntöttél?! :DDD Kicsit erősnek érzem az "ég és föld"-et, max. annyival lehet jobb, mint amennyivel frissebb vas van alatta. Pl. itt nem érzem nagyságrendekkel gyorsabbnak, vagy hogy egyáltalán tényleg annyival gyorsabb lenne. Pontosabban, hogy annyival lassabb lenne a másik, hogy az hátrányt jelentsen.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2919) #80439296 válasza tylerddd (#2918) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nem csak a vas; mivel a stock kevésbé fogja le (teletömött marhaságaival), így fürgébb, pörgőbb.
Olyan szmút.
820-on is az, de 801-en is az lenne, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2920) oba válasza tylerddd (#2918) üzenetére


oba
addikt

S8ról váltottam, tényleg sokkal gyorsabb. Nem ég és föld de azért érezhető. Kamera véleményem szerint gyengébb, és a hangszóró minősége is. A többiben egálban van, vagy jobb.

[ Szerkesztve ]

(#2921) tylerddd válasza #80439296 (#2919) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem van AndoidOne-os készülékem, ami meg stock android konkrétan és semmivel nem gyorsabb, egy hasonló kategóriás Huawei-nél. Ugyanúgy csinál f***ságokat a rendszer. Ráadásul most a stock droiddal kapcsolatban is kezdenek eltűnni az illúzióim, mkbhd szerint zavaróan meglassult a Pixel 2 XL az idő múlásával.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2922) tylerddd válasza oba (#2920) üzenetére


tylerddd
veterán

Kijelzőben azért csak jobb a Samsung, nem?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2923) spawn21


spawn21
veterán

Ha szoftver akkor ez.
Ha nem zavar a nem top kamera akkor is ez. Minden másban a Samsung jobb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#2924) oba válasza tylerddd (#2922) üzenetére


oba
addikt

FHD-ban használtam az S8at. Nem látok különbséget. Lehet ha 2Kban használtam volna akkor látnék, nem tudom. De amúgy ez is Samsung kijelző.

(#2925) #80439296 válasza tylerddd (#2921) üzenetére


#80439296
törölt tag

Egyelőre a OP-ról beszélünk, nem a pikszelről... :U

(#2922) tylerddd: Ezt is be lehet színezni cukrozott takony-színűre, és a fekete-fehéret is jól tűri.
Csak nem csillog... :U

(#2923) spawn21: Egyelőre árban is. Meg a szifon...

(#2926) oba válasza tylerddd (#2921) üzenetére


oba
addikt

A pixel 2 azért lassult be mert jön a pixel 3 :) A google kezdi átvenni az Apple módszert. Itt nem fog belassulni, ha hosszú távra tervezel.

(#2927) tylerddd válasza #80439296 (#2919) üzenetére


tylerddd
veterán

Smooth az iPhone, ez fast. Ez a másik, amitől félek még: olyan baltával faragottak a droid animációi, pl. végére érsz egy menünek, épphogy nem koppan. Az Apple jobban megcsinálja ezt. A Samsung színet is lehet állítani, ha nem tévedek?!

Azt azért hozzá kell tenni, hogy kb. spawn21 látja objektív módon a dolgokat, ahogy itt olvasgatok hetek óta. A többség nagyon elfogult a saját készülékével :)

Nem kötekedni akarok, nekem is ez lenne a legszimpatikusabb telefon, ha áttérnék a sötét oldalról. Csak minél többet agyal az ember rajta, annál nehezebb. Note 9 is fa**a lett szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2928) oba válasza tylerddd (#2927) üzenetére


oba
addikt

Én sem vagyok elfogult, nem vagyok teljesen elégedett a telefonnal. De amiben jó a készülék abban nagyon jó. Az animációkhoz meg annyit, hogy nekem az iOS féle felesleges túl animáltság okoz agygörcsöt, amihez ráadásul hozzá sem lehet nyúlni. Itt a developer optionsben olyanra állítod amilyenre szeretnéd.

(#2929) CHIPman válasza tylerddd (#2927) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hidd el, hogy nem akarnám eladni 1 év után 100k bukóval az S8+-t és ezt megvenni 200k-ért (úgy hogy még nem ment el az S8+ se), ha nem idegesített volna fel a Samsung rendszer f@szsága, ami ebben pont hogy az ellenkezője. Hivatalos oldalról rendelve van visszaküldési garancia rá, rendeld meg, próbáld ki és ha nem tetszik, visszaküldöd. Szerintem meg fog győzni.
A kamerát tudomásul vettem, hogy nem olyan jó, de egyelőre még nem csináltam ez miatt rosszabb képet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2930) Divinity válasza tylerddd (#2918) üzenetére


Divinity
őstag

Én S8-ról mentem 5T-re majd ide. Nem mennek vissza Samsungra soha. Már az 5T is sokkal jobb volt, nem voltak fagyásiok, rángatások. Üzemidőben is sokkal jobb. Egyedül a kamera volt az amit visszalépésnek éreztem. Na meg az első 1-2 hétben a kijelző, de mivel ezekben is Oled van nem annyira észrevehető a dolog. A 6 szoftveresen és hardveresen is egy csúcs készülék a kamera nekik nem annyira fókusz így ezt helyén kell kezelni, mindenesetre nappal több mint korrekt a kamera autó módban is.:)
Az utóbbi időben (i7, S8, 5T,6) most érzem úgy, hogy nincs kompromisszumom a telefonnal.:)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2931) spawn21 válasza Divinity (#2930) üzenetére


spawn21
veterán

csak ne hasonlítsunk egy sima s8-at egy nagyobb telefonhoz. Nem kifejezetten fer, nem szeretem a samsung telefonokat, de akkor inkább az s8pluszhoz. Abban már nem kicsi az aksi és jobb a kamera, plusz sok minden. Kivéve a szoftver.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#2932) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Uraim!
Kanyarodjunk vissza Ontopic-ba, ha kérhetném. Köszönöm!
Megértettük, jó a Samsung, jó az iPhone, de ez még mindig a Oneplus 6 fóruma.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2933) ßrainiac válasza tylerddd (#2927) üzenetére


ßrainiac
addikt

A baltarol faragottsagrol annyit h csomo "innovacio" az androidbol ment az apple keszulekekbe. Az elso kapacitiv kijelzo sem az ovek, az elso notch sem, anno gyors togglek sem voltak az iphone-ban ami az androidban igen. Mindig minden joval kesobb jelenik meg ott, gondoljunk csak az usb c-re akar (fast charging). Sztem ok egy vicc, legfokeppen azert mert szamomra egy arban a tobbi androiddal sem lenne versenykepes. Az iphone x-ig (ami ugye jo sok ido a kezdetektol nezve) a navigacio is katasztrofa volt.

Megertem hogy dilemmazol, ha az bevalt neked lehet, azt kene tovabbra is hasznalnod - ugyanugy ahogy en tovabbra is az androidot hasznalom kizarolag nagyjabol 2009 ota.

A smooth-sag pedig lehet h ki-ki szotaraban mast jelent, ez a rendszer abszolut smooth-nak tekintheto velemenyem szerint. Es itt le lehet venni az animaciokat fele olyan gyorsra - aminek egyebkent nem voltam soha a hive, mert gyorsabb volt az animacio ugyan, de a programra varni kellett; na itt nem kell - ennek eredmenyekepp egy meg gyorsabb, fluidabb felhasznalo elmenyt kapsz. Ha jol tudom, iphone-nal nincs ilyen.

(#2932) tibcsi0407 sry, ezt elobb kezdtem irni mint h megjelent volna a postod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2934) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Hogyan lehet a telefont DND-be rakni?(ezt masik keszuleken elertem a hangerő novelessel(csokkentessel) egybol.) Olyat tud hogy csak x percig,utana automatikusan feloldja a dnd?

Ezt az oldalso kis prückot be lehet configolni masra is?

A hivas felvevő gombot lehet-e konfigolni, en felfele huzasra vettem fel eddig es folyamatosan kinyomom a hivasaimat. :-(

Használ valaki a gyaritol eltero tarcsazot? Vagy widgetet a bejövő hivasokhoz? Jól működnek, mindig betölt, nem fagy?

(#2935) tibcsi0407 válasza Petyb00 (#2934) üzenetére


tibcsi0407
félisten

DND-hez van trükk: [link]
Hívás felvételhez menj a tárcsázóba, jobb felső sarokban a három pont és beállítások, ott megtalálod, amire szükséged van.
Magasik modul van a Google tárcsázóhoz, ha azt jobban kedveled.
Én személy szerint jobban szeretem a gyárit a fekete téma miatt.

https://utdetailing.hu/

(#2936) ßrainiac válasza Petyb00 (#2934) üzenetére


ßrainiac
addikt

DP3-ban a Sound menu alatt van a Do not disturb, stabil alatt mar nem emlekszem:

(#2937) tylerddd válasza ßrainiac (#2933) üzenetére


tylerddd
veterán

Te miről beszélsz, már ne haragudj?! Semmi innovációról, gyorstöltésről, meg notch-ról stb. nem írtam. A baltával faragottságot arra értem, hogy pl. egy menüben leérsz az aljára, akkor droidon "koppan" az animáció, iOS-en légiesen érkezik. Görgetsz egy Instagramban, ott iOS-en smooth, egyenletesen mehetsz le, droidon (meg persze gyors mint állat) viszont "aránytalan" az animáció, totál más a kettő és nekem az iOS jön be.

@ tibcsi0407 Azt azért megengeded ugye, hogy más telefonokhoz és rendszerekhez viszonyítsuk?! Ez szerintem óhatatlanul szükséges új készülék vásárlása előtt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2938) tibcsi0407 válasza tylerddd (#2937) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szükséges, de már napok óta ez megy.
Aki ennyiből nem tud következtetést levonni, az nem fog többől sem. A felesleges kommentáradat van csak, semmi több.
Aki egy kicsit is ON akar lenni inkább be sem ír a topikba, mert tele van offolva ájfónnal, meg Galaxyval.
Kurv@ra unalmas. Arról nem is beszélve, hogy még csak nem is egy árkategóriában versenyeznek.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2939) tylerddd válasza tibcsi0407 (#2938) üzenetére


tylerddd
veterán

"Arról nem is beszélve, hogy még csak nem is egy árkategóriában versenyeznek."

Akkor meg minek flagship-killereznek mindenhol?! A hardver is ugyanaz vagy erősebb, mint a flagship telefonoké. Ha az ára alapján hasonlítjuk más készülékekhez, persze, hogy nyerő :)

De akkor témába vágóan: azt láttam videóban, hogy az animációt lehet állítani, ahogy írtátok, de nem igazán találtam olyat, ami be is mutatta volna a különbségeket a beállítások között. Tud valaki ilyen videót linkelni?! Nincs kedvem egy újabb tipps&tricks videót végignézni, amiben nem mutatják ezt be.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2940) tibcsi0407 válasza tylerddd (#2939) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Marketing miatt. Ettől függetlenül ne várjuk már el, hogy közel 100 ezerrel olcsóbban csodát tegyenek.
Közelebb vannak a nagyokhoz, mint azt az ár indokolná, de vannak dolgok, amikben elmarad. De szerintem ésszerű kompromisszumokról van szó.
Az OOS és a közösségi támogatás pedig ezért kárpótol.
Egyébként kamerában is voltak olyan blind test-ek, ahol bizony az iPhone X-et megverte. S9-et, P20 Pro-t nem tudja, de az almával a legtöbb fotós szituációban elbánik.
Igen, a bemozdulós fotókat is lehet vele lőni gyors shutter speed-del. Szerintem ennyi kompromisszumot (kattintani kb kettőt) megér az a közel 300 Euro-s árrés. :)

Milyen animációra gondolsz? A developer settings-ben előcsalható animation scale-re?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2941) Petyb00 válasza tylerddd (#2937) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Velemenyem szerint az ilyen kerdeseket privatban kellene rendezni. Es akkor nincs ez az adok-kapok vedem ami az "enyém".

(#2942) Divinity válasza spawn21 (#2931) üzenetére


Divinity
őstag

Öhm nem értelek. A nagyobb telefonnak pont szarabbul kéne bírnia nem jobban :)
Ráadásul a sima S8 és az 5T között mindössze 300mAh van tehát papíron közel egyformán kéne teljesíteniük e helyett az 5T (vagy akár most a 6) legalább 2x annyit bírt nálam mint az S8. A kamera meg ugyanaz az S8-ban és az S8+ ban. Bár a kamera tényleg jó a párosban. :K
Ami esetleg az S8,9 mellett szólhat (nálam) az a Qi és a vízállóság. Előbbiért kárpótol a Dash, utóbbival meg megelégszek a fröccs állással a 6-ban. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2943) Petyb00 válasza tibcsi0407 (#2935) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Köszi megvan.

@ßrainiac neked is köszönöm ezt mar megtaláltam,meg be is allitottam.

Olyan dnd beallitast keresek amit gyorsan 1-2 mozdulattal elerek,pl amikor megbeszélésre megyek. Nem akarom a hangerő csuszkat nullara levinni, utana visszaallitani. A rezgő mod se elfogadható a megbeszélésen.

Viszont most ugy jartam hogy a jobb oldali 2 allasu kapcsolo a nema es a rezgő mod közt vált és a némát nem tudom kikapcsolni vagy a hangerő csuszkat felvinni... Es azt se tudom ezt hogy sikerült eloidezni.

Van olyan gyari mentesi lehetőség amivel factory reset előtt le tudom menteni a beallitasokat? (Egyedi csengohang, ertesites,ledek beallitasa,dnd időzítés, hatter es ilyen vackok?

(#2944) tylerddd válasza tibcsi0407 (#2940) üzenetére


tylerddd
veterán

Megveri a X-t miközben nem tudja kezelni alapjáraton a bemozdulásokat?! OK ...

Engem az zavar egyébként, hogy sokan jönnek ezzel az "ugyanazt tudja mint a Samsung/Apple/Huawei csak fele/harmadannyiért" dumával, sokkal ratyibb készülékeknél is, miközben abból, amit leírsz, az jön le, hogy azért mégsem. Értem én, hogy kompromisszum, de akkor ne beszéljenek már baromságokat. Engem is elvisz a Suzuki A-ból B-be, pedig harmadannyiba kerül, mint egy BMW ... na, de érted :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2945) tibcsi0407 válasza tylerddd (#2944) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Leírtam a bemozdulással mi a helyzet. Shutter-t beállítod alacsonyra és kész. Ennyi az egész. Tudsz előre menteni beállításokat is hozzá. :)
Ne lovagoljunk ezen tovább.
Comparison

De ahogy a kolléga írja alattam, be kellene már ezt a vitát fejezni. A Spar-ba sem mész be lebaszni az eladókat, hogy a Tesco olcsóbb. Vagy igen? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2946) oba válasza tylerddd (#2944) üzenetére


oba
addikt

Szerintem kiveséztük a témát, plusz egy rahedli tesztet is megnéztél, elolvastál. Magyarul van képed a dologról, tudsz dönteni. De szerintem inkább vegyél iPhone Xet és annyi. Ott legalább szépek az animációk. :D

[ Szerkesztve ]

(#2947) Divinity válasza Petyb00 (#2943) üzenetére


Divinity
őstag

Az három állású kapcsoló és egyébként pont az olyan helyzetekre van amit leírtál. :)

"Beakadásra" nem tudok mit, indítsd újra hátha

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2948) tibcsi0407 válasza Divinity (#2947) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De a kapcsolót nem tudod időzíteni DND-re. :) Meg a legfelső állás totál némít. Akinek ez baj, annak jobb a DND.

https://utdetailing.hu/

(#2949) Petyb00 válasza Divinity (#2947) üzenetére


Petyb00
aktív tag

:Y :B :W bocsanat ezt beneztem,tenyleg es meg is van a Hangja.

tibcsi0407 nekem pont a mindent nemit kell, köszönöm.

Mar csak a mentes a kerdes.

[ Szerkesztve ]

(#2950) tylerddd válasza tibcsi0407 (#2945) üzenetére


tylerddd
veterán

Háhááá ... sometimes :DDD

@ oba Nem tetszik a X, főleg annyiért, amennyiért adják.

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.