Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) antikomcsi válasza kisza25 (#15) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

35-40 centi összesen egy mATX ház, ha ennél 40-el kisebb, az már valóban ici-pici. :)

Na mindegy, kinek a pap kinek a lánya, 210K körül van HP noti HD5650-el, és azzal is lehetne úgy játszani, mint a 4830-al Full HD-be, és ebben az árban van egy windows 7 is, amit az asztalira is meg kell venni.

Viszont vicce, hogy ezt én mondom, mert én soha nem játszanék notin, úgyhogy ebből a szempontból megértem a nagy monitort, és a billentyűzetet.

Persze, nem rossz, én csak azt nézem amik előttem van, azok meg csak nyes adatok, itx-es gépet nem raktam össze, mert végűl lemondtam róla, pedig majdnem megtörtént, de még idejében jöttek a kicsi, okos média lejátszók, amik rengeteget spóroltak nekem. Szóval egy i3-as noti is 5650-el 4giga rammal, win7-el 220K, illetve ez a konfig is ennyibe van.

Érdemes szem előtt tartani, hogy gyakorlati tapasztalatom nincs, csupán a számokat látom, ez alapján mondom, hogy ma nem érdemes itx konfigot építeni. És ez persze csak az én szokásaimon alapuló vélemény, tehát másnak, meg valószínű az nem jó, ami nekem bevált.

(#21) kovy79

20-30K egy A.C. Ryan példáúl, ami mindent tud egy kiadós mozizáshoz, ezen felül jó NAS-nak, és torrentnek, vagy ftp-nek. Nem kell rá külön windows, és nem kell kodekekkel tökölni, és sok olyan felhasználó is könnyedén kezeli, aki nem tud magának gépet összerakni.

Játékra, meg ugyan úgy egy erős asztali kell, mint egy htpc-mellé.

Ezért is kérlek, hogy ne haragudj rám, mert nem ellenségeskedni akarok, és amúgy az is fontos dolog, hogy magunk elégedettek legyünk azzal, amit összehozunk, és ha ez Nállad összejött az már nehezen forintosítható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.