Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kisza25 válasza marositech (#50) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

így már érthető, ha i7 lesz,
a ninja-ra visszatérve a venti 8cm ami rajta van és az egész kicsit meg van emelve, hoy aláférjen az elektronika, szóval nézzél pontos méretet nehogy pórul járj :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#52) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

szerk,: mégse

[ Szerkesztve ]

(#53) madgie válasza kovy79 (#29) üzenetére


madgie
titán

És fogadjunk, nem tudsz olyan Windows-os gépet összerakni, amelyik például formátumtól függően változtatja a képfrekit, tehát a bluray (neadjuram, mkv) 24 Hz-en megy, a tévésorozatok meg 50/60 Hz-n, attól függően, melyik régióban lett beripelve. Win PC-n vagy mindig belövöd a VGA driverjében, mennyi legyen (macerás), vagy lenyeled a pulldown-békát. Átlagos médialejátszó meg élből megoldja. Egyébként azárt írtam Win PC-t, mert az XBMC/Boxee elvileg bele tud nyúlni a képfrekibe, de eddigi tapasztalatok alapján többet árt ezzel, mint használ (míg Linuxon 100%-osan megcsinálja).

Ja, és nem vagyok kicsikütyü-médiajátszó fan, van még ugyan egy WD TV Live-om, de szép lassan elkészül a HTPC-m (nem mini-ITX, mert olcsóbb a micro ATX és pont olyan magas az Antec NSK-2480 ház, mint az 5.1 erősítőm és belefér minden szépen, nuku kompromisszum) már rég Boxee-n nézném a filmeket, de pont bedöglött a VGA-m, amíg javítják/cserélik, addig nincs HTPC. A médialejátszóknál egyébként az a bajom, hogy szinte mindegyiknek olyan lassú reagálású a menüje, hogy megőszülök, illetve sokat kell szórakozni a Moviesheetekkel, XBMC/Boxee meg leszedi magától az infót és eleve villámgyors a kezelőfelülete.

Szerk: Scythe Mini Ninjának szerintem több hely kell, mint 82mm, nekem is az van. Az én Antec házamban persze bőven elfér.

[ Szerkesztve ]

(#54) drherby


drherby
csendes tag

ACC nem szükséges a letiltott magok életre keltéséhez.

Nekem egy 3 magos athlonom volt amiből phenom lett . ACC disabled mellett.

Hozzá sem nyúltam ehhez a funkcióhoz.

(#55) kisza25 válasza madgie (#53) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia madgie és a cikk tetszett :P
eladtad a jó kis Asrock GXH/128M lapod? :)
nekem az is megvan, faternak adtam az AM2+ os gépet :)
drherby: te vagy a kivétel aki erősíti a szabályt :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56) madgie válasza kisza25 (#55) üzenetére


madgie
titán

Ja,igen, a cikk tetszett! :)

Az Asrock még megvan, majdnem komplett gépként a sarokban áll, míg vissza nem jön a VGA-m és ki nem próbálom, hogy elég-e hozzá az Antec saját tápja, vagy pakoljam át az AC Fusion 550R-t. Egyébként muris, hogy pont olyan alaplapom lett (Giga MA780-S2H) ami a GXH előtt volt :))

(#57) kovy79 válasza madgie (#53) üzenetére


kovy79
őstag

Nem a Win-t "ajnároztam", csak a HTPC-t, mint médialejátszót. ;) Felőlem lehet ott az OS akár Win, Linux, XBMC, Live XBMC...
Egyébként igazad lehet, mert mindenki ezt a képfrissítést emlegeti, de én még tényleg nem futottam bele olyan filmbe, aminél ezt egyáltalán észre vettem volna. :)
Én is mATX-ből építettem mindkét HTPC-met és belefért egy 7cm magas házba. Nem volt szívem kiadni egy "tökmag" lapért 30-35K-t.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#58) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nagyon jó cikk, gratula!

Én, mivel mostanában sem nem játszom, sem nem filmezek, egy ilyen kis Lenovo ThinkCentre M55 USFF 8807-CTO újítottam be. Használtan egyik fórumtárstól HDD nélkül 19K + bele a 1,5TB-os WD-m és kész is van :DDD Nagyság: 88*275*275 (mm)

Már csak le kell adnom a CM-690 II Advanced házamat, meg a benne lévő konfigot :P

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#59) madgie válasza kovy79 (#57) üzenetére


madgie
titán

Addig örülj, míg nem veszed észre. Nekem sem tűnt fel sok évig a monitoron, aztán az 50" tévén egyből kiszúrta a szemem, azóta sajnos a monitoron is észreveszem :D

(#60) Degeczi


Degeczi
nagyúr

látom, az alaplapon analóg VGA csatlakozó van, amit manapság már aligha használ bárki is: mellette a HDMI átalakítható DVI-s digitális monitorhoz?

(#61) kisza25 válasza kovy79 (#57) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak úgy mondom, hogy 25eFt jelenleg a lapom ára nem 30-35eFt
és van rajta USB3.0 2db, e-SATA, USB2.0 8DB, HDMI, DVI ,VGA kimenet,ennek a lapnak az ATX-es megfelelője sem olcsóbb :N
mivel a CPU-ban alapból van GPU(nem mindben) ezért, ha veszel egy ilyen lapot 25eFt ért+ i3mat 26,5eFt-ért mellé dobod a memóriákat, készen is vagy egy kiváló teljesítményű és kis fogyasztású géppel, nem értem miért mondja mindenki, hogy drágább mini ITX-et építeni, mikor egy normális jól felszerelt lap ue.-be kerül, az én codegen házamnak sincsenek olyan betegségei mint a nagy tesóknak(gondolok itt a megszakadó csavarmenetekre...)
ha azt mondanák macerás összeszedni a megfelelő alkatrészeket, nehéz megfelelő méretű hűtéseket találni, nehéz összerakni és későbbiekben szerelni, nehéz minden igényt kielégítő házat találni...arra azt mondanám így van,
de mikor készen van minden(nekem 1óra volt összeszerelni 0-ról) lesz egy igen praktikus, kis helyet foglaló géped, ami akár lehet az asztalod dísze, vagy felrakhatod a TV-állványra és nem kell miatta szégyenkezned, valamit rá akarsz csatlakoztatni nem kell mindig az asztal alatt fötörni ... és még sorolhatnám

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#62) kisza25 válasza Degeczi (#60) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az alaplapon van HDMI, DVI, VGA

amúgy tévedsz, mert többen használnak még VGA csatit, mint DVI-t, vagy HDMI-t ;)
csak mi pc buzik csodálkozunk rajta :P
most voltam egy irodában ahol a szervergép egy P4 celeron 3Ghz 1GB RAM-mal a melósoknak meg cerka 2,66Ghz 256MB-RAM XP :Y
a gépek sebességén kellett gyorsítanom, nem volt nehéz dolgom, csak mindegyikbe raktam memóriát és én lettem az isten :D
a lényeg, hogy az összes gépnél régi katódos monitorok voltak, de voltam sok helyen ahol LCD monitorok voltak VGA-val,
persze, ha most veszel monitort, már más a helyzet, de az én 24"-os ACER-emen is még van VGA-is
na meg a TV-n is :K
essexboy: köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63) kovy79 válasza kisza25 (#61) üzenetére


kovy79
őstag

Jól van na, nem kekeckedni akartam. ;)
De: a lapom volt 11K, a 3600+ X2 6K, 2x1Gb memó anno még 6K, táp 2K, ház 1K, 120Gb 2,5" SATA vinyó 8K, Slim SATA DVD író 7K, távirányító 2K, kábelek + ezaz 3K. Tehát 45-50K-ból kijött minden. Én is miniITX-et akartam, de amit néztem 25K-tól indult és ami mindenben megfelelt volna 30K felett volt (ne kérj most linket, már nem emlékszem).
A fogyasztása sem vészes, HD filmnézés közben 60-70W körül van. Szerintem kinézetre sem vészes. :)
No ennyi, tényleg nem baxogatni akartam a miniITX-et, csak nekem ár/értékben jobban megfelelt a mATX. Persze vagy 50 munkaórám bánta. :DDD

(#59) madgie, próbálok neki örülni, remélem nem veszem észre egyhamar (egyébként 32"-on sem láttam még). :D

Huh, kicsit sok lett a smiley, bocsi.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#64) Degeczi válasza kisza25 (#62) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"az alaplapon van HDMI, DVI, VGA"

az írás ezt a lapot linkelte, ott pedig csak analóg VGA-t és HDMI-t említ az oldal, ezért a kérdés, h a HDMI használható-e DVI-ként

(#65) madgie válasza kovy79 (#63) üzenetére


madgie
titán

Nálam úgy volt, hogy komplett használt gépet vettem jó áron, abból, meg a régi PC-mből összelegóztam egy nekem megfelelő, korrekt erejű gépet (Phenom II X3 720, 2X2 giga DDR2, HD5770. sok HDD, rendszer SSD) és ha eladom a megmaradt cuccokat, jó, ha 10-15 ezret bukok az üzleten. Ezt nehezebb lett volna Mini ITX-szel megoldani, ott eleve nem nagyon van használt cucc, újat véve meg csak egy jó ház lett volna feleannyi, mint a használt cucc fele (és ez az Antec brutáljó cucc, végre a vinyóim is kussban vannak)

[ Szerkesztve ]

(#66) kisza25 válasza Degeczi (#64) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én azt hittem az én lapomról van szó, mert azt nem írtad, hogy melyik és az enyémen van, azon nem tudom, hogy lehet e HDMI-DVI átalakító, mivel nem azt vettem :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#67) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis gép lett. Köszi a cikket! :R

(#68) kisza25 válasza rolkaDb (#67) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R szívesen :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69) toldy


toldy
őstag

Felmereült bennem, te mennyit kapsz vantage alatt? Alig várom már hogy össza rakjam a gépet.

Az élet nem habostorta.

(#70) kisza25 válasza toldy (#69) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még nem néztem, de kedvedért letöltöm :)
3Dmark06
egyenlőre ezzel tudok szolgálni :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#71) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

:C :R

(#72) Solicidium válasza gatsby (#26) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Megtudhatnánk, milyen tápról lenne szó? Hasznos lenne, mert csak jóval drágábban találni pico-psu-kat.

(#73) MiNiM


MiNiM
tag

jó lett, tetszett.

Tesztek:

Downlock: Down"C"lock

Ezután elkezdtem tesztelni a gépet, elsődleges célom, az volt, hogy hűvösen tartsam, ezért downclock-ba kezdtem, hagytam mindent a gyári értéken és elkezdtem csökkenteni a CPU feszt, egészen 1V@2,93Ghz-ig sikerült eljutnom.

ezen kívül minőségi!

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#74) kisza25 válasza MiNiM (#73) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R csak elírtam :)
javítom

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75) kisza25 válasza toldy (#69) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

közben rájöttem, hogy necces lesz XP alatt vantage-t futtatni :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#76) toldy válasza kisza25 (#75) üzenetére


toldy
őstag

:DDD , nem baj. Majd én lefuttatom ( ha kész lesz).

Az élet nem habostorta.

(#77) gatsby válasza Solicidium (#72) üzenetére


gatsby
csendes tag

Ez csak a táp külső része (220V-ról 12V-ra), a pico-psu más téma.
A kapcs.üzemű tápegység része egy régi házból lett kiszerelve.

Tehát az AC-DC rész ilyesmi (legalsó): http://www.atysco.eu/en/categories/show/1/2

(#78) kisza25 válasza toldy (#76) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok, lapot sikerült már eladnod?
én tegnap eladtam a régi asztalit 55-ért, mert fater kitalálta neki inkább laptop kellene :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79) toldy válasza kisza25 (#78) üzenetére


toldy
őstag

Sajnos még nem, nem fájdísd a szívemet. :( :DDD

Az élet nem habostorta.

(#80) kisza25 válasza toldy (#79) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak jó tanács engedj pár 100Ft-ot és viszik mint a cukrot :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#81) MiNiM válasza MiNiM (#73) üzenetére


MiNiM
tag

sejtettem, mert elötte helyesen írtad le.:P

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#82) Champipi


Champipi
senior tag

Imádom az ilyen kicsi, "öleb" gépeket. Kis kompat ház, de belül meg lehet vaddisznó erős cucc is. Nagyon fasszentos, hogy csak 130 W-ot eszik. Ott hagynám futni egész nap, teleraknám virtuál szerverekkel, és mindig el tudnám érni őket, ha valamit ki kéne tesztelni, vagy le kéne modellezni. :C

(#83) kisza25 válasza Champipi (#82) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hajrá, hajrá :D
ha belefogsz csak szólj nekünk, szívesen fogadunk a mini-ITX topikban

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#84) chron


chron
tag

nagyon jó irás,és frankó kis gép,jó teljesítménnyel.gratulálok :K

(#85) kisza25 válasza chron (#84) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#86) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na gyerekek nagyon kihalt a topik:)
semmi kérdés, mindenki, megtudja építeni maga a mini-ITX-ét :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#87) Pista0001


Pista0001
addikt

Klasz az írás, grat! Kicsit hasonló az én konfigom is (mármint 1156-os :P ). Alaplapot rengeteget kerestem. Szinte mindnek a PCI-E mellé tették a pocifoglalatot ami a nagyobb hűtőket alapból kizárja. Nálam a hűtő adott volt, egy Ninja Mini (ha már így szóba került megemlíteném hogy 115 mm magas, ha jól rémlik téma volt a topikban) ezért az ilyen lapok szóba se jöhettek. Másrészt én P55-öst kerestem mert alapból Lynnfield-ben gondolkodtam. Végül ez lett: DFI LanParty MI P55-T36. Mint a mellékelt ábra mutatja pont ilyet kerestem :DD . Egy i5-760 került bele az előző konfigomból (AM3) átmentett 2*2 giga CSX CEC-1600 társaságában. Az ramok magas hűtése miatt végül én sem úsztam meg a hűtő csonkítást, az egyik oldalon az alsó 4 bordát le kellett vágnom a Ninjáról. VGA-nak egy 5770 Vapor-X került bele aminek nem csak a hűtése hanem a hátlapja is dupla slot-os ezért a Lian-Li ház amit a cikkben említenél nekem tuti nem lenne jó, a többi egy slotos meg aztán végképp. A gyárilag duplások meg ugye 30 rongy körül indulnak, az nekem sok. Egyelőre az asztalon kiterítve üzemel a gép, de már épülget neki az egyedi kuckó. Ha minden jól megy az idei MTH-n megtekintheti a nagyérdemű. :DD

(#88) kisza25 válasza Pista0001 (#87) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R
ezt a lapot nem is ismertem, szerencsésebb helyen van rajta a CPU foglalat,
jó kis izomgép lesz belőle :K
ha szeretnéd megosztani, mire jutottál a házzal, vagy kérdésed lenne itt várunk a mini-ITX topikpan

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89) kisza25 válasza kisza25 (#88) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na a tápot lecseréltem egy 400W-os FSP-APN-re ebben sokkal kevesebb a vezeték(de nekem kicsit hangos volt ezért kapott egy coolink swif2 12cm), ezért előnyös ilyen kis házakhoz, HD4830-at lecseréltem egy HD5670-re, egy kicsit gyengébb, de a fogyasztása a fele, viszont ez is úgy került beszerelésre, hogy lekerült róla a venti

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#90) Dvix


Dvix
senior tag

Szia!
Most készülök venni mini ITX-et és ez a ház is képben van! néztem a SAPPHIRE Ultimate HD 6670 1GB GDDR5-t befér ebbe a házba?
http://www.youtube.com/watch?v=i8jP3EotlyY&feature=fvst

[ Szerkesztve ]

(#91) Dvix


Dvix
senior tag

Gondolom az elejét le lehet szedni vagy mi a franc. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92) kisza25 válasza Dvix (#91) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia már mint minek az elejét lehet leszedni?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#93) Dvix válasza kisza25 (#92) üzenetére


Dvix
senior tag

Az Ultimate HD 6670 1GB GDDR5 Radeon csak single slot-osnak néz ki a passzív hűtése alapján. ÉS a tetejére is annyi hűtés lóg rá mint a HD 5670-nek, ami mint olvastam befér egy ilyen házba. Viszont a portokat takaró fémlap két slot-ra van tervezve. És azt mondom h remélem azt a fém cuccot remélem le lehet szedni róla. :)

(#94) kisza25 válasza Dvix (#93) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja így már értem nem tudom sajnos, viszont egy picit hozzáteszel az árához és abból kijön egy ilyen és ez biztos, hogy befér és még erősebb is:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#95) Dvix válasza kisza25 (#94) üzenetére


Dvix
senior tag

óóó..és ez támogatja PCI-E 2.1-et vagy 2.0-át? Mondjuk most látom h van lap már hozzá miniben 27e-ért. :U

(#96) kisza25 válasza Dvix (#95) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a PCI-e visszafelé kompatibilis :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#97) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a cikk nálam most vált aktuálissá, el is mentem a kedvencekhez! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#98) kisza25 válasza leslieke (#97) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem sokára jön a folytatás:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#99) leslieke válasza kisza25 (#98) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó, keresni fogom azt is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#100) kisza25 válasza leslieke (#99) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még az kicsit várat magára, mert még 3hét amíg hazamegyek + beszerzem az új vasat és még meg is kell írnom szóval relatív nemsokára:K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#101) leslieke válasza kisza25 (#100) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem sürgős. Év végén, jövő év elején akarok összerakni egy gépet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#102) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Sziasztok!
Betörök ide is :) A másik topicban már összegeztem a kérdéseim (Vigyázat!!!! Csak olvasni szeretőknek ;) ), nagyjából képben is vagyok talán. A kérdések már csupán az általam választott itx lapok integrált procijára korlátozódik. Erre szeretnék ajánlást, véleményt, szakértést kérni. Nem irkálnám itt is tele a falat, a lényeg benne van az odaát lévő hsz-omban.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#103) MrDerekas válasza MrDerekas (#102) üzenetére


MrDerekas
addikt

Kérem a házigazdát törölje a hozzászólásom! (Ezt és az előzőt.) Csúnyán elnéztem a házszámot. Elnézést!

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#104) kisza25 válasza MrDerekas (#103) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

annyira nem nézted, el, de a linked ahova mutat, ott jobb helyen voltál:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#105) MrDerekas válasza kisza25 (#104) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az köszi! :DD Ott kaptam egy átirányítást, nem teljesen ide. Na mindegy, ahová mentem ott se jött semmi a kérdésemre. :( Így a proci kérdés, kérdés is marad. Mondjuk ha okfejtek magamnak, akkor ha win alá akarnék építeni valami minit, akkor természetesen a négymagos itx lapot venném. De így, hogy gyakorlatilag konzol oprendszer fut majd rajta és csak NAS-ként funkcionál majd, nem biztos hogy a négymagos a jó út. Lehet a valamivel magasabb órajelű, de kétmagos proci többre menne a freenas rendszerrel.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.